Cz En

Hana Lochovská

  1. Číslo: 004910
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 13. 01. 2015
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 001599 (ML), Cassidy

  2. 001699 (ML), Anya Oderské vrchy

  3. 001799 (L), Daffy z Lantíkova

  4. 012215 (ML), Anya Oderské vrchy

  5. 085615 (L), Gajdoš z Lantíkova

  6. 083916 (S), Don Gio Vrabčí hnízdo

  7. 017717 (ML), Cassidy

  8. 010220 (L), Daffy z Lantíkova

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Mistrovství České republiky v paragility, 18. 09. 2021

  2. AGILITY - PARA 6, Anya Oderské vrchy: 1/2, 39.89 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  3. AGILITY - PARA 6, Cassidy: 2/2, 43.86 s, 8.33 tr. b., 3.47 m/s

  4. JUMPING - PARA 6, Cassidy: 1/2, 43.95 s, 15.35 tr. b., 2.87 m/s

  5. JUMPING - PARA 6, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  6. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  7. PARA 1.zk MLA1 sk. 6, Cassidy: 1/2, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  8. PARA 1.zk MLA1 sk. 6, Anya Oderské vrchy: 2/2, 44.29 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  9. PARA 2.zk MLA1 sk. 6, Cassidy: 1/2, 41.75 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  10. PARA 2.zk MLA1 sk. 6, Anya Oderské vrchy: 2/2, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.07 m/s

  11. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  12. Agility ML, Anya Oderské vrchy: 5/11, 49.83 s, 16.83 tr. b., 3.23 m/s

  13. Agility ML, Cassidy: 7/11, 58.84 s, 25.84 tr. b., 2.74 m/s

  14. Jumping ML, Anya Oderské vrchy: 5/12, 42.89 s, 7.89 tr. b., 2.87 m/s

  15. Jumping ML, Cassidy: 6/12, 49.48 s, 14.48 tr. b., 2.49 m/s

  16. Zkouška MLA1, Anya Oderské vrchy: 2/5, 29.95 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  17. Zkouška MLA1, Cassidy: Diskvalifikován

  18. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  19. 1. Zkouška MLA1, Anya Oderské vrchy: 2/7, 67.83 s, 37.83 tr. b., 2.33 m/s

  20. 1. Zkouška MLA1, Cassidy: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MLA1, Anya Oderské vrchy: 1/7, 50.95 s, 30.95 tr. b., 3.1 m/s

  22. 2. Zkouška MLA1, Cassidy: Diskvalifikován

  23. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  24. II. zkouška ML1, Cassidy: 1/9, 49.54 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  25. II. zkouška ML1, Anya Oderské vrchy: 4/9, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  26. I. zkouška ML1, Cassidy: 3/9, 54.69 s, 5.0 tr. b., 3.11 m/s

  27. I. zkouška ML1, Anya Oderské vrchy: 4/9, 57.47 s, 10.47 tr. b., 2.96 m/s

  28. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  29. LA1 - I., Daffy z Lantíkova: Diskvalifikován

  30. LA1 II., Daffy z Lantíkova: 8/11, 40.2 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  31. LA1 - III., Daffy z Lantíkova: Diskvalifikován

  32. MLA1 - I., Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  33. MLA1 II., Anya Oderské vrchy: 1/5, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  34. MLA1 - III., Anya Oderské vrchy: 3/5, 55.82 s, 26.82 tr. b., 2.71 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  36. A1 II ML, Cassidy: 3/7, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  37. A1 II ML, Anya Oderské vrchy: 4/7, 38.86 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  38. A1 I ML, Cassidy: 2/7, 44.15 s, 8.15 tr. b., 3.26 m/s

  39. A1 I ML, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  41. 1. zkouška LA1, Cassidy: 7/10, 51.38 s, 21.38 tr. b., 3.11 m/s

  42. 2. zkouška LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  44. 1. Zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 5/14, 48.74 s, 24.74 tr. b., 2.77 m/s

  45. 1. Zkouška LA1, Cassidy: 6/14, 42.94 s, 28.94 tr. b., 3.14 m/s

  46. 2. zkouška LA1, Cassidy: 6/14, 37.99 s, 20.0 tr. b., 3.66 m/s

  47. 2. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  49. 1.ZK LA1, Cassidy: 10/20, 63.82 s, 28.82 tr. b., 2.74 m/s

  50. 1.ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  51. 2.ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 2/20, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  52. 2.ZK LA1, Cassidy: 5/20, 44.62 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  53. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  54. Zkouška 1 LA1 LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  55. Zkouška 2 LA1 LA1, Cassidy: 6/11, 58.13 s, 20.13 tr. b., 2.37 m/s

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  57. 1. zkouška LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška LA1, Cassidy: 3/12, 56.74 s, 18.74 tr. b., 2.64 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  60. 1. zkouška LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška LA1, Cassidy: 5/11, 57.59 s, 33.59 tr. b., 2.54 m/s

  62. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  63. 1. zkouška LA1 LA1, Cassidy: 6/13, 46.33 s, 24.33 tr. b., 2.83 m/s

  64. 2. zkouška LA1 LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  65. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  66. Agility SL L, Cassidy: Diskvalifikován

  67. Hra L, Cassidy: 15/18, 20.15 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  68. Jumping SL L, Cassidy: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  70. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  71. 2. Zka - LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  72. 2. Zka - LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  73. 2. Zka - SA1, Don Gio Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  74. Jumping - Small, Don Gio Vrabčí hnízdo: 24/36, 43.4 s, 11.4 tr. b., 3.04 m/s

  75. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  76. 1. Zka - LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  77. 2. Zka - LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  78. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  79. Agility - Large, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  80. Agility - Large, Cassidy: Diskvalifikován

  81. Jumping - Large, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  82. Jumping - Large, Cassidy: Diskvalifikován

  83. ZkA - LA1, Anya Oderské vrchy: 7/13, 30.29 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. ZkA - LA1, Cassidy: Diskvalifikován

  85. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  86. Agility, Anya Oderské vrchy: 7/27, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  87. Agility, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  88. Agility, Cassidy: Diskvalifikován

  89. Agility, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  90. Jumping, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  91. Jumping, Cassidy: Diskvalifikován

  92. Jumping, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  93. Jumping, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  94. Zka - LA1, Cassidy: 7/11, 39.84 s, 12.84 tr. b., 3.14 m/s

  95. Zka - LA1, Gajdoš z Lantíkova: 8/11, 26.13 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  96. Zka - LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  97. Zka - SA3, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  98. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  99. Agility L, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  100. Agility SL L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  101. Hra L, Gajdoš z Lantíkova: 9/18, 21.84 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  102. Hra L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  103. Jumping L, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  104. Jumping SL L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 1/5, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  106. Zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 3/5, 46.88 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  107. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  108. AGI Kategorie A0+A1 L, Anya Oderské vrchy: 1/2, 44.7 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  109. AGI Kategorie A2+A3 L, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  110. JUMP Kategorie A0+A1 L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  111. JUMP Kategorie A2+A3 L, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 1/4, 38.81 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  113. Zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  114. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  115. Agility - Large, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  116. Jumping - Large, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  117. ZkA - LA1, Gajdoš z Lantíkova: 6/8, 37.88 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  118. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  119. Agility Trial I, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  120. Agility Trial I, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  121. Jumping Trial I, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  122. Jumping Trial I, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  124. 1. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: 8/14, 37.69 s, 16.69 tr. b., 3.34 m/s

  125. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  126. 2. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  127. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  128. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  129. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 2/13, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  130. 1. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  131. 2. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  132. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  134. 1. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: 8/14, 43.95 s, 17.95 tr. b., 3.3 m/s

  135. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  136. 1. ZK SA1, Don Gio Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  137. 2. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  138. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  139. 2. ZK SA1, Don Gio Vrabčí hnízdo: Diskvalifikován

  140. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  141. Agility, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  142. Agility, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  143. Jumping, Anya Oderské vrchy: 17/48, 57.4 s, 37.4 tr. b., 2.86 m/s

  144. Jumping, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 1/6, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  146. Zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  147. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  148. 1. zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  149. 1. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 14/24, 32.69 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  151. 2. zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 15/24, 36.76 s, 15.76 tr. b., 3.56 m/s

  152. 3. zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 3/23, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  153. 3. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 8/23, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  155. 1. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 5/11, 46.77 s, 16.77 tr. b., 3.04 m/s

  156. 1. zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: 6/11, 48.93 s, 28.93 tr. b., 2.9 m/s

  157. 2. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 5/11, 54.72 s, 22.72 tr. b., 2.74 m/s

  158. 2. zkouška LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  159. A0 - AGI SA1, Don Gio Vrabčí hnízdo: 2/4, 40.95 s, 15.0 tr. b., 3.2 m/s

  160. A0 - jump SA1, Don Gio Vrabčí hnízdo: 3/4, 39.49 s, 9.49 tr. b., 2.53 m/s

  161. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  162. 1. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: 6/16, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  163. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 9/16, 40.14 s, 18.14 tr. b., 3.24 m/s

  164. 2. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: 4/16, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  165. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  166. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  167. JUMPING_LA1 LA1, Gajdoš z Lantíkova: 3/7, 32.57 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  168. JUMPING_LA1 LA1, Anya Oderské vrchy: 4/7, 35.82 s, 10.82 tr. b., 3.49 m/s

  169. LA1_1 LA1, Anya Oderské vrchy: 2/7, 39.9 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  170. LA1_1 LA1, Gajdoš z Lantíkova: 3/7, 45.63 s, 13.63 tr. b., 3.0 m/s

  171. LA1_2 LA1, Anya Oderské vrchy: 2/7, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  172. LA1_2 LA1, Gajdoš z Lantíkova: 6/7, 30.62 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  174. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 9/15, 34.29 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  175. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  177. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 5/13, 47.28 s, 5.28 tr. b., 3.24 m/s

  178. 1. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: 7/13, 40.69 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  179. 2. ZK LA1, Gajdoš z Lantíkova: Diskvalifikován

  180. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  181. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  182. Agility, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  183. Jumping, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  184. Zka - LA1, Anya Oderské vrchy: 6/11, 45.33 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  185. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  186. LA1_1 LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  187. LA1_2 LA1, Anya Oderské vrchy: 8/9, 35.57 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  188. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  189. Agility - So, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  190. Jumping - So, Anya Oderské vrchy: 40/65, 59.18 s, 32.18 tr. b., 2.87 m/s

  191. ZkA - So, Anya Oderské vrchy: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  192. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  193. Jumping, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  194. Zka 1, Anya Oderské vrchy: 6/16, 26.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  195. Zka 2, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  196. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  197. Agility L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  198. Jumping L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  199. Zkouska LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  200. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  201. Zka 1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  202. Zka 2, Anya Oderské vrchy: 6/17, 58.54 s, 20.54 tr. b., 2.34 m/s

  203. Zka 3, Anya Oderské vrchy: 6/16, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  204. Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů, 26. 06. 2016

  205. LA1 - 1. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: 2/6, 46.34 s, 20.34 tr. b., 2.87 m/s

  206. LA1 - 2. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  207. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  208. Agility I, Anya Oderské vrchy: 3/13, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  209. Agility II, Anya Oderské vrchy: 4/13, 47.93 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  211. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 8/18, 44.55 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  212. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 4/17, 49.36 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  213. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  214. Zkouska IV LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  215. Zkouska VI LA1, Anya Oderské vrchy: 4/12, 53.88 s, 29.88 tr. b., 2.9 m/s

  216. Zkouska V LA1, Anya Oderské vrchy: 5/12, 57.17 s, 27.17 tr. b., 3.11 m/s

  217. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  218. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  219. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 9/26, 55.81 s, 30.0 tr. b., 3.01 m/s

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  221. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 4/24, 48.12 s, 8.12 tr. b., 2.93 m/s

  222. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 13/24, 46.39 s, 11.39 tr. b., 3.32 m/s

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  224. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  225. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  227. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 6/21, 45.95 s, 17.95 tr. b., 3.55 m/s

  228. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  229. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  230. Tunelový běh L, Gajdoš z Lantíkova: 24/46, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  231. Tunelový běh L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  232. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  234. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: 6/15, 52.07 s, 30.07 tr. b., 2.65 m/s

  235. 2. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  236. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  237. Horní Počernice, 1. běh, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  238. Horní Počernice, 2. běh, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  239. Horní Počernice, 3. běh, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  240. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  241. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L", Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  242. Jumping L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  243. Zkouška Agility LA1, Anya Oderské vrchy: 3/18, 44.38 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  244. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  245. LA1 I., Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  246. LA1 II., Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  247. LA1 III., Anya Oderské vrchy: 11/14, 54.42 s, 34.42 tr. b., 2.22 m/s

  248. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  249. Agility Ne, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  250. Agility So, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  251. Jumping Ne, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  252. Jumping So, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  253. ZkA Ne, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  254. ZkA So, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  255. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  256. ZkA 1, Anya Oderské vrchy: 6/9, 52.79 s, 20.79 tr. b., 2.78 m/s

  257. ZkA 2, Anya Oderské vrchy: 3/9, 41.39 s, 6.39 tr. b., 3.38 m/s

  258. ZkA 3, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  259. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  260. 1. ZkA, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  261. 2. ZkA, Anya Oderské vrchy: 4/18, 44.03 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  262. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  263. 1. ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  264. 2.ZK LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  265. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  266. Zkouška1 LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  267. Zkouška2 LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  268. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  269. agility open L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  270. jumping L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  271. zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  272. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  273. Agility L, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován

  274. Zkouška LA1, Anya Oderské vrchy: Diskvalifikován