Cz En

012215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Lochovská

    Člen KA

Pes

  1. Anya Oderské vrchy, Border kolie

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility ML: 5/11, 49.83 s, 16.83 tr. b., 3.23 m/s

  3. Jumping ML: 5/12, 42.89 s, 7.89 tr. b., 2.87 m/s

  4. Zkouška MLA1: 2/5, 29.95 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  5. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  6. 1. Zkouška MLA1: 2/7, 67.83 s, 37.83 tr. b., 2.33 m/s

  7. 2. Zkouška MLA1: 1/7, 50.95 s, 30.95 tr. b., 3.1 m/s

  8. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  9. II. zkouška ML1: 4/9, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  10. I. zkouška ML1: 4/9, 57.47 s, 10.47 tr. b., 2.96 m/s

  11. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  12. MLA1 - I.: Diskvalifikován

  13. MLA1 II.: 1/5, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  14. MLA1 - III.: 3/5, 55.82 s, 26.82 tr. b., 2.71 m/s

  15. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  16. A1 II ML: 4/7, 38.86 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  17. A1 I ML: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  19. 1. Zkouška LA1: 5/14, 48.74 s, 24.74 tr. b., 2.77 m/s

  20. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  22. 1.ZK LA1: Diskvalifikován

  23. 2.ZK LA1: 2/20, 40.45 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  24. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  25. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  26. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  27. Agility - Large: Diskvalifikován

  28. Jumping - Large: Diskvalifikován

  29. ZkA - LA1: 7/13, 30.29 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  30. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  31. Agility: 7/27, 33.02 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  32. Agility: Diskvalifikován

  33. Jumping: Diskvalifikován

  34. Jumping: Diskvalifikován

  35. Zka - LA1: Diskvalifikován

  36. Zka - SA3: Diskvalifikován

  37. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  38. Agility SL L: Diskvalifikován

  39. Hra L: Diskvalifikován

  40. Jumping SL L: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA1: 3/5, 46.88 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  42. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  43. AGI Kategorie A0+A1 L: 1/2, 44.7 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  44. JUMP Kategorie A0+A1 L: Diskvalifikován

  45. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  50. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  51. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  53. 1. ZK LA1: 2/13, 35.22 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  54. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  56. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  57. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: 17/48, 57.4 s, 37.4 tr. b., 2.86 m/s

  61. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  63. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA1: 14/24, 32.69 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  65. 3. zkouška LA1: 8/23, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  67. 1. zkouška LA1: 5/11, 46.77 s, 16.77 tr. b., 3.04 m/s

  68. 2. zkouška LA1: 5/11, 54.72 s, 22.72 tr. b., 2.74 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  70. 1. ZK LA1: 9/16, 40.14 s, 18.14 tr. b., 3.24 m/s

  71. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  72. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  73. JUMPING_LA1 LA1: 4/7, 35.82 s, 10.82 tr. b., 3.49 m/s

  74. LA1_1 LA1: 2/7, 39.9 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  75. LA1_2 LA1: 2/7, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  77. 1. ZK LA1: 9/15, 34.29 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  78. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  80. 1. ZK LA1: 5/13, 47.28 s, 5.28 tr. b., 3.24 m/s

  81. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  82. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  83. Agility: Diskvalifikován

  84. Jumping: Diskvalifikován

  85. Zka - LA1: 6/11, 45.33 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  87. LA1_1 LA1: Diskvalifikován

  88. LA1_2 LA1: 8/9, 35.57 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  89. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  90. Agility - So: Diskvalifikován

  91. Jumping - So: 40/65, 59.18 s, 32.18 tr. b., 2.87 m/s

  92. ZkA - So: 1/9, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  93. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  94. Jumping: Diskvalifikován

  95. Zka 1: 6/16, 26.82 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  96. Zka 2: Diskvalifikován

  97. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  98. Agility L: Diskvalifikován

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Zkouska LA1: Diskvalifikován

  101. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  102. Zka 1: Diskvalifikován

  103. Zka 2: 6/17, 58.54 s, 20.54 tr. b., 2.34 m/s

  104. Zka 3: 6/16, 31.42 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  105. Karlovy Vary - Karlovarské závody při krajské výstavě psů, 26. 06. 2016

  106. LA1 - 1. zkouška LA1: 2/6, 46.34 s, 20.34 tr. b., 2.87 m/s

  107. LA1 - 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  108. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  109. Agility I: 3/13, 47.42 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  110. Agility II: 4/13, 47.93 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  112. 1. ZK LA1: 8/18, 44.55 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  113. 2. ZK LA1: 4/17, 49.36 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  114. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  115. Zkouska IV LA1: Diskvalifikován

  116. Zkouska VI LA1: 4/12, 53.88 s, 29.88 tr. b., 2.9 m/s

  117. Zkouska V LA1: 5/12, 57.17 s, 27.17 tr. b., 3.11 m/s

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  119. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  120. 2. ZK LA1: 9/26, 55.81 s, 30.0 tr. b., 3.01 m/s

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  122. 1. ZK LA1: 4/24, 48.12 s, 8.12 tr. b., 2.93 m/s

  123. 2. ZK LA1: 13/24, 46.39 s, 11.39 tr. b., 3.32 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  125. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  126. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  128. 1. ZK LA1: 6/21, 45.95 s, 17.95 tr. b., 3.55 m/s

  129. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  130. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  131. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  132. ZK LA1: Diskvalifikován

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  134. 1. ZK LA1: 6/15, 52.07 s, 30.07 tr. b., 2.65 m/s

  135. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  136. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  137. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  138. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  139. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  140. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  141. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  142. Jumping L: Diskvalifikován

  143. Zkouška Agility LA1: 3/18, 44.38 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  144. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  145. LA1 I.: Diskvalifikován

  146. LA1 II.: Diskvalifikován

  147. LA1 III.: 11/14, 54.42 s, 34.42 tr. b., 2.22 m/s

  148. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  149. Agility Ne: Diskvalifikován

  150. Agility So: Diskvalifikován

  151. Jumping Ne: Diskvalifikován

  152. Jumping So: Diskvalifikován

  153. ZkA Ne: Diskvalifikován

  154. ZkA So: Diskvalifikován

  155. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  156. ZkA 1: 6/9, 52.79 s, 20.79 tr. b., 2.78 m/s

  157. ZkA 2: 3/9, 41.39 s, 6.39 tr. b., 3.38 m/s

  158. ZkA 3: Diskvalifikován

  159. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  160. 1. ZkA: Diskvalifikován

  161. 2. ZkA: 4/18, 44.03 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  162. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  163. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  164. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  165. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  166. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  167. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  168. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  169. agility open L: Diskvalifikován

  170. jumping L: Diskvalifikován

  171. zkouška LA1: Diskvalifikován

  172. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  173. Agility L: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA1: Diskvalifikován