Cz En

Agility

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: Libochovice - Libochovické agility v podzámčí
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082515 Eva Linková Ado by Breembark 0 0 0.0 0.0 28.02 5.53 V V
2 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 30.0 5.17 V V
3 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 30.08 5.15 V V
4 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu 0 0 0.0 0.0 31.15 4.98 V V
5 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 0 0 0.0 0.0 31.2 4.97 V V
6 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 31.27 4.96 V V
7 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 31.33 4.95 V V
8 021815 Lucie Zochová A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 31.58 4.91 V V
9 002816 Alena Kovácsová A3Ch Nahuel 0 0 0.0 0.0 32.76 4.73 V V
10 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 35.65 4.35 V V
11 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 0 0 0.0 0.0 35.99 4.31 V V
12 012412 Eva Hrušková Enny 0 0 0.01 0.01 39.01 3.97 V V
13 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 29.34 5.28 V V
14 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 29.57 5.24 V V
15 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 32.94 4.71 V V
16 019912 Ilona Liebichová Eks 1 0 0.0 5.0 33.45 4.63 V V
17 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash 1 0 0.0 5.0 34.0 4.56 V V
18 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 36.71 4.22 V V
19 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 2 0 0.0 10.0 27.19 5.7 VD VD
20 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark 2 0 0.0 10.0 27.95 5.55 VD VD
21 085115 Lucie Švandová Britney 2 0 0.0 10.0 33.44 4.64 VD VD
22 003615 Michaela Vlasová Duchess Black Wilwarin 2 0 0.0 10.0 36.12 4.29 VD VD
23 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 0.0 15.0 32.2 4.81 VD VD
24 072115 Zuzana Albrechtová Gaya Devon Exe 2 1 0.69 15.69 39.69 3.91 VD VD
25 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 1 6.4 16.4 45.4 3.41 D D
26 080615 Jana Kounovská Roxi 0 0 26.75 26.75 65.75 2.36 BO BO
DIS 017717 Hana Lochovská Cassidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001213 Lucie Bulíková Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047815 Nikola Dlouhá Ilari Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077013 Eliška Machová Asmin Bell D´argento Suerte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085615 Hana Lochovská Gajdoš z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010217 Magdalena Kolářová Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083716 Tereza Rulfová Yaga Baba Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS