Cz En

001213

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Bulíková, AK Pohoda

Pes

  1. Sofie, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  4. 1. Zka - LA2: 4/8, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  5. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  6. Jumping - Large: Diskvalifikován

  7. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  8. Agility - LA: Diskvalifikován

  9. Jumping LA: 12/44, 26.67 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  10. ZkA - LA2: 1/14, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  11. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  12. Agility L: 11/25, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  13. Jumping L: 11/25, 39.54 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  14. Zkouška LA2: 1/7, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  15. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  16. Agility: Diskvalifikován

  17. Jumping: Diskvalifikován

  18. Zka - LA2: 6/18, 40.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  19. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  20. Agility - So: 29/66, 61.28 s, 28.28 tr. b., 2.95 m/s

  21. Jumping - So: Diskvalifikován

  22. ZkA - So: Diskvalifikován

  23. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  24. Agility: Diskvalifikován

  25. Jumping: 3/34, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. ZkA: Diskvalifikován

  27. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  28. Agility L: 4/42, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  29. Jumping L: 3/44, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  30. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  32. 1. Zka: 6/15, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  33. 2. Zka: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. Jumping: 7/37, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  35. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  36. Agility: Diskvalifikován

  37. Jumping: Diskvalifikován

  38. Zka: Diskvalifikován

  39. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  40. Agility Ne: Diskvalifikován

  41. Agility So: Diskvalifikován

  42. Jumping Ne: Diskvalifikován

  43. Jumping So: Diskvalifikován

  44. Zka Ne: Diskvalifikován

  45. Zka So: Diskvalifikován

  46. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  47. Agility 1: Diskvalifikován

  48. Agility 2: Diskvalifikován

  49. Jumping 1: Diskvalifikován

  50. Jumping 2: Diskvalifikován

  51. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  52. Agility: Diskvalifikován

  53. Jumping: 6/28, 29.13 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  54. Zka: Diskvalifikován

  55. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  56. 1. Zka: Diskvalifikován

  57. 2. Zka: Diskvalifikován

  58. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  59. Zkouška 1 LA1: 1/9, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  60. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  61. Zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  62. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  63. II. Zka LA1: 5/8, 35.27 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. I. Zka LA1: Diskvalifikován

  65. Jumping - L: Diskvalifikován

  66. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  67. Agility: Diskvalifikován

  68. Jumping: 19/32, 36.16 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  69. ZkA: 8/12, 37.48 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  70. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  71. ZkA 1: Diskvalifikován

  72. ZkA 2: Diskvalifikován

  73. ZKA 3: 6/7, 35.73 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  74. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  75. Agility - So: Diskvalifikován

  76. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  77. Jumping - So: Diskvalifikován

  78. ZkA 1: 3/5, 39.47 s, 25.0 tr. b., 3.8 m/s

  79. ZkA 2: Diskvalifikován

  80. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  81. Agility: 9/12, 42.47 s, 25.0 tr. b., 3.58 m/s

  82. ZkA: 3/7, 28.35 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  83. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  84. Agility: Diskvalifikován

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. ZkA: 5/7, 30.26 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  87. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  88. Zkouška 1 LA1: 5/14, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  89. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  90. Lukov - Sametové 2zkoušky, 16. 11. 2013

  91. 1 LA1: Diskvalifikován

  92. 2 LA1: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  93. Louny - O podzimní kvítek, 05. 10. 2013

  94. Agility: Diskvalifikován

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. ZkA: 8/17, 31.86 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  97. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  98. Agility- So: Diskvalifikován

  99. Jumping - So: Diskvalifikován

  100. Zka1: 2/6, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  101. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  102. Agility- So: 16/27, 55.87 s, 30.87 tr. b., 3.13 m/s

  103. Jumping - Ne: 11/24, 46.69 s, 29.69 tr. b., 3.58 m/s

  104. Jumping - So: Diskvalifikován

  105. Zka1: 4/8, 36.36 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  106. Zka2: 4/7, 33.67 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  107. ČESKÁ LÍPA - DUBICE - 9. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 04. 05. 2013

  108. Agility L: Diskvalifikován

  109. Jumping L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: 1/3, 23.75 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  111. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  112. Agility: Diskvalifikován

  113. Jumping: Diskvalifikován

  114. ZkA: Diskvalifikován