Cz En

Jumping

  1. Datum: 11. 04. 2015
  2. Závod: Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 133.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 9
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 28.91 4.6 V V
2 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 0 0 0.0 0.0 30.05 4.43 V V
3 Sonja Kolijn Qhilla de Huaca Viringo de Huaca Viringo 0 0 0.0 0.0 31.73 4.19 V V
4 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 0 0 0.0 0.0 31.92 4.17 V V
5 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 27.38 4.86 V V
6 001213 Lucie Bulíková Sofie 1 0 0.0 5.0 29.13 4.57 V V
7 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 29.78 4.47 V V
8 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 30.54 4.35 V V
9 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 31.62 4.21 V V
10 068914 Šárka Hetzendorfová Bára 0 0 5.61 5.61 38.61 3.44 V V
11 Sonja Kolijn Atoq Ichu de Huaca Viringo de Huaca Viringo 1 0 0.67 5.67 33.67 3.95 V V
12 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 0.91 5.91 33.91 3.92 V V
13 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 1 2.75 7.75 35.75 3.72 VD VD
14 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 26.37 5.04 VD VD
15 002110 Jarmila Halířová Gala 1 0 5.16 10.16 38.16 3.49 VD VD
16 Janne Lise de Boer Nakku Rakkans Aliver Jochie 0 1 5.67 10.67 38.67 3.44 VD VD
17 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 1 1 1.67 11.67 34.67 3.84 VD VD
18 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 3 0 0.0 15.0 29.74 4.47 VD VD
19 020115 Vojtěch Plašek Isabelle Z Ohrádek 2 0 9.98 19.98 42.98 3.09 D D
20 044513 Barbora Loutocká Arthur 1 1 10.67 20.67 43.67 3.05 D D
21 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko 3 2 9.99 34.99 42.99 3.09 BO BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038714 Marie Ševelová Billy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS