Cz En

002110

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jarmila Halířová, ZKO Chlumec

Pes

  1. Gala, Německý ohař krátkosrstý

Výsledky

  1. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: 16/31, 42.41 s, 21.41 tr. b., 3.42 m/s

  4. ZkA: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  6. 1. ZK LA3: 6/13, 55.7 s, 19.7 tr. b., 3.45 m/s

  7. 2. ZK LA3: 3/14, 48.03 s, 9.03 tr. b., 3.58 m/s

  8. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  9. Agility: 20/55, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Zkouška: 7/20, 51.87 s, 8.87 tr. b., 3.41 m/s

  12. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  13. agility: Diskvalifikován

  14. jumping: 13/51, 42.48 s, 10.48 tr. b., 3.93 m/s

  15. zkouška: 8/15, 57.36 s, 25.36 tr. b., 3.23 m/s

  16. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  17. Jump L: 4/34, 32.28 s, 0.0 tr. b., 40.86 m/s

  18. Open Agility L: Diskvalifikován

  19. Zkouška LA3: 2/8, 47.04 s, 5.04 tr. b., 3.7 m/s

  20. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  21. 1.ZK LA3: 3/4, 44.37 s, 9.37 tr. b., 3.31 m/s

  22. 2. ZK LA3: 2/4, 51.64 s, 19.64 tr. b., 2.98 m/s

  23. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  24. Jumping - Ne: 13/32, 36.51 s, 5.51 tr. b., 3.94 m/s

  25. MR kříženců: Diskvalifikován

  26. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  27. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  28. Agility: 12/25, 38.98 s, 5.98 tr. b., 3.64 m/s

  29. Jumping: 15/28, 38.16 s, 10.16 tr. b., 3.49 m/s

  30. Zka: 9/15, 44.86 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  31. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  32. Jumping LA3: Diskvalifikován

  33. Zkouška 1 LA3: 2/7, 52.99 s, 22.99 tr. b., 3.51 m/s

  34. Zkouška 2 LA3: 3/7, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  35. Ústí nad Labem - Mojžíř - III. dvojzkoušky, 20. 04. 2014

  36. ZkA 1: Diskvalifikován

  37. ZkA 2: 7/12, 45.95 s, 10.95 tr. b., 3.59 m/s

  38. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  39. Agility: 16/33, 49.95 s, 12.95 tr. b., 3.68 m/s

  40. Jumping: Diskvalifikován

  41. ZkA: Diskvalifikován

  42. Huntířov (okr. Děčín) - Závody agility a Soutěž klubů, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  43. Agility Open SO L: Diskvalifikován

  44. Zkouška Agility SO LA3: Diskvalifikován

  45. Zkouškový Jumping LA3: Diskvalifikován

  46. Most - MOSTECKÝ HOPÍK, 12. 05. 2013

  47. jumping I: 4/22, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. jumping II: 2/22, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  49. zkouška: 4/8, 47.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  50. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Jumping: 5/24, 37.68 s, 2.68 tr. b., 3.66 m/s

  53. ZkA: 1/10, 39.56 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  54. Lukov - České středohoří - Lukovský apríl 2013, 06. 04. 2013

  55. Zkouška 1 LA2: 6/12, 43.76 s, 15.76 tr. b., 3.43 m/s

  56. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  57. Zkouška 3 LA2: 4/12, 41.75 s, 7.75 tr. b., 3.76 m/s

  58. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  59. Agility - sobota L: 5/28, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.26 m/s

  60. Jumping - sobota L: 15/28, 47.06 s, 17.06 tr. b., 2.87 m/s

  61. Zkouška So LA2: 1/10, 39.57 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  62. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  63. Agility L: 11/40, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  64. Jumping L: 10/40, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  65. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Oldřichov - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství KCHN čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 09. 06. 2012

  67. 1. Zkouška: 3/10, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  68. 2. Zkouška: 4/10, 46.06 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  69. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  70. Agility L: Diskvalifikován

  71. Jumping L: 5/30, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  72. Zkouška LA2: 3/12, 48.65 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  73. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  74. 1.Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  75. 2.Zkouška LA2 LA2: 4/7, 41.11 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  76. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  77. agility L: 10/27, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  78. jumping L: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA2: 5/13, 44.48 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  80. Ústí nad Labem - Dvoje zkoušky, 13. 02. 2011

  81. 1. zkouška LA2: 11/18, 48.8 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  82. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. ZKO Lovosice - Lovosické dvojzkoušky, 28. 09. 2010

  84. LA2: 6/10, 43.99 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  85. LA2_2: Diskvalifikován

  86. Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg, 31. 07. 2010 - 01. 08. 2010

  87. Agility L: 13/27, 52.81 s, 7.81 tr. b., 3.22 m/s

  88. Agility LA2: Diskvalifikován

  89. Agility LA2: Diskvalifikován

  90. Jumping L: 8/31, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  91. Jumping L: Diskvalifikován

  92. Jumping L 2.: Diskvalifikován

  93. cvičiště ZKO Chlumec - Chlumecké dvojzkoušky, 05. 06. 2010

  94. LA1: 1/8, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  95. LA1 - 2.: 1/8, 42.51 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  96. Česká Lípa - Slovanka - Květnové dvojzkoušky, 29. 05. 2010

  97. Zkoušky LA1 - 1: 3/18, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Zkoušky LA1 - 2: Diskvalifikován

  99. ZKO Chlumec - MR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů + Chlumecký lvíček, 10. 04. 2010

  100. AGILITY: Diskvalifikován

  101. JUMPING: Diskvalifikován

  102. LA1: Diskvalifikován