Cz En

Jumping L

  1. Datum: 10. 02. 2013
  2. Závod: Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3)
  3. Rozhodčí: Plíštilová, Eva (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 131.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 23.38 5.6
2 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 24.22 5.41
3 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 24.27 5.4
4 043011 Petra Hatyláková Ema od Policie České republiky 0 0 0.0 0.0 25.15 5.21
5 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 25.82 5.07
6 011613 Eliška Drahokoupilová Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 25.97 5.04
7 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 26.23 4.99
8 021510 Pavla Šerclová Angi 0 0 0.0 0.0 27.79 4.71
9 009012 Markéta Adam Aaron od Dupíků 0 0 0.0 0.0 28.57 4.59
10 002110 Jarmila Halířová Gala 0 0 0.0 0.0 30.2 4.34
11 065512 Sabina Göckertová Hedis Dog Arabat 0 0 0.0 0.0 30.27 4.33
12 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 0 0.0 0.0 30.45 4.3
13 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 31.88 4.11
14 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 34.67 3.78
15 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 28.26 4.64
16 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 1 0.0 5.0 29.19 4.49
17 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 29.67 4.42
18 084411 Alena Jentschová Balů 1 0 0.0 5.0 30.27 4.33
19 035011 Andrea Soldánová FLECK FOR FUN Lusika 1 0 0.0 5.0 33.41 3.92
20 028310 Adéla Řeholová Chiquita Fitmin 1 0 2.02 7.02 37.02 3.54
21 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 2 0 0.0 10.0 25.44 5.15
22 024812 Miroslav Válek Adina z Ginina Mirošovského Podbrdí 1 1 0.0 10.0 31.89 4.11
23 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 1 0.0 10.0 33.03 3.97
24 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 28.7 4.56
25 083912 Alena Winterová Dusty 2 0 5.39 15.39 40.39 3.24
DIS 086412 Ivana Francová Sendy Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067212 Klára Stuchlíková Anemone Bellus Nitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009713 Kristina Půdová Calvin of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063712 Iveta Soldánová Feel so Happy Flying Ear DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086512 Nikola Mrvová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS