Pavla Kamrádová

  1. Číslo: 001917
  2. OSA: Vychovaný pes V(I)P
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 09. 06. 2021
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 034207 (S), A3Ch Floyd

    Arrow_down
  2. 031908 (M), Daisy

    Arrow_down
  3. 002410 (L), Berenika z Lebedova dvora

    Arrow_down
  4. 057611 (L), Czech Novterpod

    Arrow_down
  5. 065411 (L), Panthera Rubínové srdce

    Arrow_down
  6. 028713 (L), Bubble Birell Rainy Love

    Arrow_down
  7. 065015 (L), Caccao In Unis Kynopolis

    Arrow_down
  8. 032519 (XS), Energy Cler-de-Lyss

    Arrow_down
  9. 045721 (L), Cerberos Ťapka

    Arrow_down
  10. 068323 (I), Lindor New Dreams Border

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  2. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  3. LA1 II, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  4. XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  5. XSA2 II, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 50.2 s, 8.2 tr. b., 3.57 m/s

  6. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  7. 1. Jumping MLA0, Lindor New Dreams Border: Diskvalifikován

  8. 1. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  9. 1. Zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 1/5, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  10. 2. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  12. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  13. 1. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  14. 1. zkouška A2 XS, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 45.47 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  15. 2. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A2 XS, Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 46.85 s, 0.85 tr. b., 3.63 m/s

  17. Praha Uhříněves - Aktij speciál A1 a jump A0, 03. 02. 2024

  18. Jumping IM A0 I., Lindor New Dreams Border: Diskvalifikován

  19. Jumping IM A0 II., Lindor New Dreams Border: 3/6, 35.28 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  20. Zkouška L A1 - I., Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  21. Zkouška L A1 - II., Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  23. ZkA. II. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  24. ZkA. II. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  25. ZkA. II. XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  26. ZkA. I. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  27. ZkA. I. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  28. ZkA. I. XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 10. 11. 2023

  30. 1.Zkouška L1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  31. 2.Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  32. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  33. Zkouška L A2 - I., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  34. Zkouška L A2 - II., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  35. Zkouška XS A2 - I., Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 49.53 s, 3.53 tr. b., 3.57 m/s

  36. Zkouška XS A2 - II., Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  37. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  38. Agility L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  39. Agility XS, Energy Cler-de-Lyss: 5/9, 49.71 s, 7.71 tr. b., 3.52 m/s

  40. Jumping L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  41. Jumping XS, Energy Cler-de-Lyss: 2/9, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  42. Zkouška L A2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  43. Zkouška XS A2, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 45.57 s, 7.57 tr. b., 3.55 m/s

  44. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  45. Zkouška L A2 - I., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  46. Zkouška L A2 - II., Caccao In Unis Kynopolis: 4/8, 50.0 s, 9.0 tr. b., 3.52 m/s

  47. Zkouška XS A2 - I., Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 56.13 s, 3.13 tr. b., 3.49 m/s

  48. Zkouška XS A2 - II., Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 50.0 s, 12.0 tr. b., 3.52 m/s

  49. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  50. 1.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  52. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  53. I. zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  54. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  55. 1. Zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  57. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  58. 1. zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 59.26 s, 7.26 tr. b., 3.27 m/s

  59. 2. zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 55.16 s, 4.16 tr. b., 3.41 m/s

  60. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  61. ZkA. II. XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  62. ZkA. I. XSA2, Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 51.15 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  63. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  64. 1. zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška XSA2, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  67. ZkA. II. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  68. ZkA. II. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  69. ZkA. I. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  70. ZkA. I. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/5, 41.58 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  71. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  72. Agility Open, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  73. Jumping Open, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  75. III. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 42.94 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  76. II. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  77. I. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 38.11 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  78. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  79. ZkA. II. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  80. ZkA. I. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 46.92 s, 6.92 tr. b., 2.98 m/s

  81. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  82. 1. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  83. 1. zkoušku A1 XS, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška A1 L, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška A1 XS, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 50.15 s, 9.15 tr. b., 3.25 m/s

  86. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  87. ZkA. III. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  88. ZkA. III. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 43.07 s, 5.07 tr. b., 3.48 m/s

  89. ZkA. II. LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  90. ZkA. II. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 45.11 s, 7.11 tr. b., 3.33 m/s

  91. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  92. II. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  93. II. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 44.98 s, 5.98 tr. b., 3.33 m/s

  94. I. Zkouška LA1, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  95. I. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  96. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  97. 1. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 3/3, 53.59 s, 17.59 tr. b., 2.99 m/s

  99. 3. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  100. Lysá nad Labem - Úžasná Nulkoplocha 4 (2x A0 Jump) - neděle, 08. 05. 2022

  101. 1. Jumping LA0, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  102. 2. Jumping LA0, Cerberos Ťapka: Diskvalifikován

  103. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  104. 1. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 54.42 s, 20.42 tr. b., 2.76 m/s

  105. 2. Zkouška XSA1, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  107. I. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 47.51 s, 19.51 tr. b., 2.82 m/s

  108. I. zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 1/2, 49.64 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  110. 2. zkouška, Caccao In Unis Kynopolis: 4/5, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  111. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  112. LA2 - I., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  113. LA2 - II., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  114. XSA1 - I., Energy Cler-de-Lyss: 2/3, 44.68 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  115. XSA1 - II., Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 54.65 s, 16.65 tr. b., 2.74 m/s

  116. XSA1 - III., Energy Cler-de-Lyss: 2/2, 55.78 s, 14.78 tr. b., 2.83 m/s

  117. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  118. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 3/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  119. 2.běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  120. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  121. Zkouška 1, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 57.59 s, 22.59 tr. b., 2.71 m/s

  122. Zkouška 2, Energy Cler-de-Lyss: 1/3, 43.72 s, 0.72 tr. b., 3.48 m/s

  123. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  124. ZkA. LA2 I., Caccao In Unis Kynopolis: 6/14, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  125. ZkA. LA2 II., Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  126. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  127. Zkouška LA2 I, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  128. Zkouška LA2 II, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  130. Agility Open XS, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  131. Jumping Open XS I., Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  132. ZkA. XSA1, Energy Cler-de-Lyss: 1/1, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  133. ZkA. XSA1 I., Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  134. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  135. Jumping Light, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  136. Jumping Standard, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  137. 1.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: Diskvalifikován

  138. 2.zkouška, Energy Cler-de-Lyss: 4/4, 51.78 s, 14.78 tr. b., 2.9 m/s

  139. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  140. II. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  142. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  143. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  144. 2. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  145. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  146. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 8/27, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  147. Agility L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  148. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  149. Jumping L, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  151. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  152. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 7/12, 37.43 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  154. 3. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 6/12, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  155. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  156. Sobota LA2 1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  157. Sobota LA2 2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  158. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  159. 1. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  160. 2. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: 5/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  161. 3. běh LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  162. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  163. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  166. ZkA. II. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  167. ZkA. I. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  168. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  169. ZkA II. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  170. ZkA I. LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  171. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  172. Horní Počernice, 1. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  173. Horní Počernice, 2. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  174. Horní Počernice, 3. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  175. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  176. 1. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška LA2, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  179. ZkA. II. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 2/18, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  180. ZkA. II. LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  181. ZkA. II. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  182. ZkA. I. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  183. ZkA. I. LA3, Panthera Rubínové srdce: 6/15, 52.82 s, 18.82 tr. b., 3.35 m/s

  184. ZkA. I. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  185. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  186. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  188. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  189. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 2/9, 26.93 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  190. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  191. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  192. 1. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  193. 2. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  194. 3. zkouška LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  195. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  196. 10.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  197. 9.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  198. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  199. Zkouska IV LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  200. Zkouska VI LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  201. Zkouska V LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  203. ZkA II. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  204. ZkA I. LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  205. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  206. Heroutice, 1. běh, Caccao In Unis Kynopolis: 4/20, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  207. Heroutice, 2. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  208. Heroutice, 3. běh, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  209. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  210. 1. ZK LA1, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  211. 2. ZK LA1, Caccao In Unis Kynopolis: 9/24, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  212. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  213. 3.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: 4/17, 38.14 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  214. 4.prorubská, Caccao In Unis Kynopolis: Diskvalifikován

  215. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  216. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  217. Jumping sobota L, Panthera Rubínové srdce: 11/37, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  218. Open agility sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  219. Zkouška sobota LA3, Panthera Rubínové srdce: 8/12, 48.8 s, 25.0 tr. b., 4.04 m/s

  220. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  221. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  222. Agility II Open, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  223. Agility I Open, Panthera Rubínové srdce: 69/165, 51.73 s, 16.73 tr. b., 3.85 m/s

  224. Jumping II Open, Panthera Rubínové srdce: 50/162, 38.33 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  225. Jumping I Open, Panthera Rubínové srdce: 103/165, 33.09 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  226. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  227. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: 28/183, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  228. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 70/175, 53.68 s, 34.68 tr. b., 3.6 m/s

  229. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  230. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  231. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  232. Zkouška 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  233. Zkouška 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  234. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  235. Horní Počernice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  236. Horní Počernice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  237. Horní Počernice, 3. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  238. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  239. LA3 II LA3, Panthera Rubínové srdce: 7/22, 39.54 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  240. LA3 II LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  241. LA3 I LA3, Panthera Rubínové srdce: 6/22, 39.42 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  242. LA3 I LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  243. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  244. 1. ZK LA3, Panthera Rubínové srdce: 2/7, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  245. 2. ZK LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  246. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  247. Agility LA sobota, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  248. Jumping LA neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  249. Jumping LA sobota, Panthera Rubínové srdce: 8/70, 34.98 s, 0.98 tr. b., 4.63 m/s

  250. Velké finále LA neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  251. Zkoušky LA3 neděle, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  252. Zkoušky LA3 sobota, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  253. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  254. Agility Individual, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  255. Agility Squads, Panthera Rubínové srdce: 39/55, 34.74 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  256. Jumping Individual, Panthera Rubínové srdce: 22/56, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  257. Jumping Squads, Panthera Rubínové srdce: 29/55, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  258. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2014, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  259. Finále L, Panthera Rubínové srdce: 6/21, 39.61 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  260. Jumping open L, Panthera Rubínové srdce: 11/36, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  261. Jumping open neděle L, Panthera Rubínové srdce: 4/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  262. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  263. Agility Final, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  264. I. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  265. II. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  266. III. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  267. II. Jumping, Panthera Rubínové srdce: 7/98, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  268. I. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  269. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  270. ZkA 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  271. ZkA 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  272. ZkA 3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  273. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  274. Agility Open I., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  275. Agility Open II., Panthera Rubínové srdce: 10/84, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  276. Jumping Open I., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  277. Jumping Open II., Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  278. Jumping Open III, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  279. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  280. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 4/56, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  281. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 20/49, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  282. Zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  283. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  284. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  285. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 38/118, 48.6 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  286. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  287. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  288. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  289. Horšovský Týn - Domažlice - Halové závody O Kozinův čakan, 22. 03. 2014 - 23. 03. 2014

  290. Ne_agility L, Panthera Rubínové srdce: 5/38, 39.92 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  291. Ne_jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  292. Ne_ LA3, Panthera Rubínové srdce: 3/15, 46.55 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  293. So_agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  294. So_jumping L, Panthera Rubínové srdce: 4/43, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  295. So_ LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  296. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  297. Heroutice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  298. Heroutice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  299. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  300. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  301. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  302. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  303. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  304. Heroutice, 1. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  305. Heroutice, 2. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  306. Heroutice, 3. běh, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  307. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  308. JUMPING 1, Panthera Rubínové srdce: 4/39, 30.07 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  309. JUMPING 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  310. LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  311. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  312. Agility, A3Ch Floyd: 11/94, 46.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  313. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  314. Agility družstev, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  315. Agility družstev, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  316. Jumping, A3Ch Floyd: 27/96, 36.11 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  317. Jumping, Panthera Rubínové srdce: 38/102, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  318. Jumping družstev, A3Ch Floyd: 25/96, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  319. Jumping družstev, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  320. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  321. Agility CACIAg, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  322. Ústí nad Labem - I. dvojzkoušky „Zvířatanakupují.cz“, 21. 09. 2013

  323. Zka so1, Panthera Rubínové srdce: 1/9, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  324. ZkA so1, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  325. Zka so2, A3Ch Floyd: 1/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  326. Zka so2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  327. Zka so3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  328. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  329. 1. zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  330. 2. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 2/10, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  331. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  332. A3_1_L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  333. A3_1_S, A3Ch Floyd: 5/11, 49.85 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  334. A3_2_L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  335. A3_2_S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  336. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  337. 1. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 1/11, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  338. 2. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 1/11, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  339. 3. zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: 3/10, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  340. Praha Horní Počernice - Odpolední dvojzkoušky, 14. 06. 2013

  341. Zkouška LA3, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  342. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  343. Agility, Panthera Rubínové srdce: 24/82, 48.43 s, 6.43 tr. b., 3.86 m/s

  344. Agility, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  345. Jumping, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  346. Jumping , Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  347. LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/30, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  348. LA2, Panthera Rubínové srdce: 10/31, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  349. Čebín u Brna - Čebínský král 2013, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  350. Agility sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  351. Agility sobota S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  352. Finále small S, A3Ch Floyd: 2/12, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  353. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  354. Jumping neděle S, A3Ch Floyd: 3/24, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  355. Jumping sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  356. Jumping sobota S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  357. zkouška neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  358. Zkouška sobota LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  359. Zkouška sobota SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  360. Ratenice - Dvojzkoušky "Pojď mi hop", 12. 05. 2013

  361. III. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/9, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  362. II. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  363. I. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  364. Praha 5 - Lahovičky - 1. Dvojzkoušky Zvířatanakupují.cz, 01. 05. 2013

  365. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  366. 2. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: 5/29, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  367. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  368. Agility 1, Panthera Rubínové srdce: 17/90, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  369. Agility 2, Panthera Rubínové srdce: 40/85, 48.88 s, 12.88 tr. b., 3.78 m/s

  370. Jumping 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  371. Jumping 2, Panthera Rubínové srdce: 26/85, 32.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  372. Zkouška, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  373. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu", 06. 04. 2013

  374. 1. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  375. 2. zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  376. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  377. Agility - neděle L, Panthera Rubínové srdce: 6/26, 35.69 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  378. Agility - neděle S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  379. Agility - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  380. Agility - sobota S, A3Ch Floyd: 9/18, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  381. Finále L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  382. Jumping - neděle L, Panthera Rubínové srdce: 10/26, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  383. Jumping - neděle S, A3Ch Floyd: 5/17, 37.65 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  384. Jumping - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  385. Jumping - sobota S, A3Ch Floyd: 12/19, 38.2 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  386. Zkouška So LA2, Panthera Rubínové srdce: 6/10, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  387. Zkouška So SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  388. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  389. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1, Panthera Rubínové srdce: 3/27, 32.5 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  390. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  391. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  392. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 4/40, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  393. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  394. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  395. Jumping S, A3Ch Floyd: 8/20, 33.89 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  396. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  397. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  398. Ratenice - Dvojzkoušky - speciál pro Large "O Ratenický Vaťák", 30. 12. 2012

  399. 1. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  400. 2. zkouška LA2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  401. Mikulov - Podpálavská drkotačka II., 15. 12. 2012

  402. Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  403. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  404. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 11/32, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  405. Jumping S, A3Ch Floyd: 16/26, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  406. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  407. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  408. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  409. Agility individuals, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  410. Jumping individuals, A3Ch Floyd: 22/88, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  411. Ratenice - "Ratenické Dvojzkoušky", 04. 11. 2012

  412. 1.zkouška dvojky LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  413. 1.zkouška trojky SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  414. 2.zkouška dvojky LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  415. 2.zkouška trojky SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  416. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  417. Zka1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  418. Zka2, Panthera Rubínové srdce: 1/6, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  419. Plzeň Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 15. 09. 2012 - 16. 09. 2012

  420. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 7/42, 36.62 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  421. Jump L, Panthera Rubínové srdce: 16/41, 29.87 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  422. Zkouška_A2_neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/18, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  423. Zkouška_A2_1 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  424. Zkouška_A2_2 LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  425. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  426. 1. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  427. 1. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  428. 2. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  429. 2. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  430. 3. LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  431. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 07. 07. 2012 - 08. 07. 2012

  432. Agility III / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  433. Agility III / Parkur A S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  434. Agility II / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: 21/107, 45.52 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  435. Agility II / Parkur A S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  436. Agility I / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  437. Agility I / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  438. Agility IV / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  439. Agility IV / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  440. Jumping II / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  441. Jumping II / Parkur B S, A3Ch Floyd: 18/49, 38.15 s, 1.15 tr. b., 4.38 m/s

  442. Jumping I / Parkur A L, Panthera Rubínové srdce: 27/121, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  443. Jumping I / Parkur A S, A3Ch Floyd: 19/50, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  444. Small final / Parkur B L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  445. Small final / Parkur B S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  446. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIAOPEN 2012, 06. 07. 2012

  447. Test Agility / Parkur A LA2, Panthera Rubínové srdce: 4/33, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  448. Test Agility / Parkur B SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  449. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  450. Agility Open - neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  451. Agility Open - neděle S, A3Ch Floyd: 10/51, 38.31 s, 2.31 tr. b., 4.31 m/s

  452. Agility Open - sobota L, Panthera Rubínové srdce: 9/73, 47.35 s, 4.35 tr. b., 3.89 m/s

  453. Agility Open - sobota S, A3Ch Floyd: 33/55, 60.08 s, 23.08 tr. b., 2.75 m/s

  454. Jumping Open - neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  455. Jumping Open - neděle S, A3Ch Floyd: 9/54, 38.79 s, 1.79 tr. b., 3.89 m/s

  456. Jumping Open - sobota L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  457. Jumping Open - sobota S, A3Ch Floyd: 22/55, 35.02 s, 8.02 tr. b., 3.71 m/s

  458. Zkoušky neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  459. Zkoušky sobota LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  460. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Floyd: 10/30, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  461. Strážnice - Mezinárodní mistrovství border collií v agility, 01. 06. 2012 - 03. 06. 2012

  462. Mistrovství BCCCZ jednotlivci A2/A3 Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  463. Mistrovství BCCCZ jednotlivců A2/A3 - Finále (Agility) L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  464. Power & Speed A2/A3 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  465. Speciální závod Agility L, Panthera Rubínové srdce: 14/136, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  466. Speciální závod Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  467. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  468. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  469. Agility 1 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  470. Agility 1 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  471. Agility 2 L, Panthera Rubínové srdce: 24/80, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  472. Agility 2 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  473. Jumping 1 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  474. Jumping 1 S, A3Ch Floyd: 4/41, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  475. Jumping 2 L, Panthera Rubínové srdce: 51/79, 39.93 s, 11.93 tr. b., 4.21 m/s

  476. Jumping 2 S, A3Ch Floyd: 15/48, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  477. Jumping 3 L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  478. Jumping 3 S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  479. Čebín u Brna - Čebínský král 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  480. Agility L, Panthera Rubínové srdce: 5/34, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  481. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  482. Finále Čebínský král L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  483. Finále Čebínský Král S, A3Ch Floyd: 6/12, 44.18 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  484. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: 25/34, 33.45 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  485. Jumping neděle L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  486. Jumping neděle S, A3Ch Floyd: 2/25, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  487. Jumping S, A3Ch Floyd: 5/25, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  488. Zkouška LA2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  489. Zkouška neděle LA2, Panthera Rubínové srdce: 2/14, 42.31 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  490. Zkouška neděle SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  491. Zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/8, 48.22 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  492. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  493. Jumping Large, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  494. LA2, Panthera Rubínové srdce: 4/16, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  495. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  496. AGILITY I, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  497. AGILITY I, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  498. AGILITY II, Panthera Rubínové srdce: 42/118, 60.51 s, 26.51 tr. b., 3.24 m/s

  499. AGILITY II, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  500. JUMPING I, A3Ch Floyd: 17/83, 42.48 s, 9.48 tr. b., 3.95 m/s

  501. JUMPING I, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  502. JUMPING II, A3Ch Floyd: 8/84, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  503. JUMPING II, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  504. JUMPING III, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  505. JUMPING III, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  506. Praha - Horní Počernice - 22. Dvojzkoušky, 21. 04. 2012

  507. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 1, Panthera Rubínové srdce: 12/28, 45.56 s, 15.56 tr. b., 3.34 m/s

  508. 22. dvojzkousky, Horni Pocernice, beh 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  509. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  510. Agility II L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  511. Agility II S, A3Ch Floyd: 4/31, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  512. Agility I L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  513. Agility I S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  514. Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  515. Agility S, A3Ch Floyd: 8/41, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  516. Finále S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  517. Jumping II L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  518. Jumping II S, A3Ch Floyd: 9/40, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  519. Jumping I L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  520. Jumping I S, A3Ch Floyd: 7/41, 38.98 s, 5.0 tr. b., 2.72 m/s

  521. Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  522. Jumping S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  523. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  524. zkoušky agility – Řitka 1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  525. zkoušky agility – Řitka 2, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  526. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  527. LA1, Panthera Rubínové srdce: 1/8, 23.28 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  528. LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  529. SA3, A3Ch Floyd: 2/4, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  530. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  531. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  532. AGILITY-M, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  533. AGILITY-M, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  534. JUMPING-M, Berenika z Lebedova dvora: 4/21, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  535. JUMPING-M, Berenika z Lebedova dvora: 6/23, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  536. MA2, Berenika z Lebedova dvora: 2/9, 48.69 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  537. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  538. Ne-Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  539. Ne-Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  540. Ne-Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  541. Ne-Jumping S, A3Ch Floyd: 1/13, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  542. Ne- LA1, Panthera Rubínové srdce: 5/15, 33.52 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  543. Ne- SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  544. So-Agility L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  545. So-Agility S, A3Ch Floyd: 2/19, 43.87 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  546. So-Jumping L, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  547. So-Jumping S, A3Ch Floyd: 3/19, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  548. So- LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  549. So- SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  550. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2012, 20. 01. 2012

  551. LA1, Panthera Rubínové srdce: 6/11, 30.35 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  552. LA1, Panthera Rubínové srdce: Diskvalifikován

  553. Svojetice - 18. halové Dvojzkoušky, 15. 10. 2011

  554. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  555. 18. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  556. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 09. 10. 2011

  557. LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  558. LA1 II., Czech Novterpod: Diskvalifikován

  559. LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  560. LA2 II., Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  561. SA3, A3Ch Floyd: 1/5, 46.4 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  562. SA3 II., A3Ch Floyd: 1/4, 51.71 s, 3.71 tr. b., 3.31 m/s

  563. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  564. Agility, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  565. Jumping, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  566. Nymburk - Svatováclavské dvojzkoušky, 25. 09. 2011

  567. Pedigree 1. zkouška LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  568. Pedigree 1. zkouška LA2, Berenika z Lebedova dvora: 16/28, 46.3 s, 25.3 tr. b., 3.65 m/s

  569. Pedigree 1. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/8, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  570. Pedigree 2. zkouška LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  571. Pedigree 2. zkouška LA2, Berenika z Lebedova dvora: 15/28, 49.92 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  572. Pedigree 2. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 3/8, 52.29 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  573. Česká Lípa - DVOJZKOUŠKY U KOCOURA, 17. 09. 2011

  574. Zkouška_1 LA1, Czech Novterpod: 4/9, 36.84 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  575. Zkouška_1 LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  576. Zkouška_1 SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  577. Zkouška_2 LA1, Czech Novterpod: Diskvalifikován

  578. Zkouška_2 LA2, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  579. Zkouška_2 SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  580. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  581. Agility jednotlivci S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  582. Jumping jednotlivci S, A3Ch Floyd: 37/56, 44.19 s, 15.19 tr. b., 3.42 m/s

  583. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  584. Agility final S, A3Ch Floyd: 8/16, 46.69 s, 10.69 tr. b., 3.43 m/s

  585. Agility III L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  586. Agility III S, A3Ch Floyd: 11/45, 48.87 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  587. Agility II L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  588. Agility II S, A3Ch Floyd: 8/45, 46.25 s, 2.25 tr. b., 3.46 m/s

  589. Agility I L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  590. Agility I S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  591. Agility IV S, A3Ch Floyd: 15/38, 57.9 s, 19.9 tr. b., 2.94 m/s

  592. Jumping II L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  593. Jumping II S, A3Ch Floyd: 21/45, 48.27 s, 18.27 tr. b., 3.42 m/s

  594. Jumping I L, Berenika z Lebedova dvora: 46/122, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  595. Jumping I S, A3Ch Floyd: 11/46, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  596. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  597. Trial SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  598. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  599. Agility Large, Berenika z Lebedova dvora: 9/40, 43.63 s, 5.63 tr. b., 3.74 m/s

  600. Agility Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  601. Agility Small, A3Ch Floyd: 5/34, 48.4 s, 11.4 tr. b., 3.33 m/s

  602. Agility Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  603. Agility 1 Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  604. Agility 1 Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  605. Agility 3 Small, A3Ch Floyd: 2/9, 54.65 s, 15.65 tr. b., 3.18 m/s

  606. Agility 3 Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  607. Jumping Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  608. Jumping Large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  609. Jumping Small, A3Ch Floyd: 18/46, 38.68 s, 13.68 tr. b., 3.77 m/s

  610. Jumping Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  611. Mistrovství kříženců - Agility Small, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  612. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  613. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: 14/27, 30.96 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  614. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: 13/27, 40.14 s, 10.14 tr. b., 3.84 m/s

  615. Agility SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  616. Agility SA3 - 2., A3Ch Floyd: 3/10, 42.03 s, 8.03 tr. b., 3.74 m/s

  617. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  618. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: 11/29, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  619. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: 7/30, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  620. Agility SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  621. Agility SA3 - 2., A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  622. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 06. 03. 2011

  623. Agility open large, Berenika z Lebedova dvora: 9/39, 49.95 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  624. Agility open small, A3Ch Floyd: 10/15, 50.83 s, 10.83 tr. b., 3.72 m/s

  625. Jumping large, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  626. Jumping small, A3Ch Floyd: 2/15, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  627. zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: 8/20, 32.38 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  628. zkouška SA3, A3Ch Floyd: 1/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  629. České Budějovice - Halové dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  630. MA1, Daisy: 1/5, 47.75 s, 0.0 tr. b., 2.93 m/s

  631. MA1-2, Daisy: 4/5, 54.43 s, 12.43 tr. b., 2.74 m/s

  632. Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky, 28. 10. 2010

  633. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  634. Agility LA1 - 2., Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  635. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 10. 10. 2010

  636. LA1, Berenika z Lebedova dvora: 9/20, 37.28 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  637. LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  638. SA3, A3Ch Floyd: 2/5, 41.38 s, 0.38 tr. b., 4.25 m/s

  639. SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  640. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2010

  641. Agility LA, Berenika z Lebedova dvora: 13/33, 47.57 s, 27.57 tr. b., 3.49 m/s

  642. Agility SA, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  643. Agility SA3, A3Ch Floyd: 1/5, 43.78 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  644. Agiltiy LA1, Berenika z Lebedova dvora: 1/13, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  645. Jumping LA, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  646. Jumping SA, A3Ch Floyd: 6/17, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  647. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  648. Agility Jednotlivci S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  649. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Floyd: 26/61, 41.4 s, 9.4 tr. b., 3.51 m/s

  650. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  651. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  652. O Pohár Purina Pro Plan 2010, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  653. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  654. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  655. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  656. Lomnice nad Popelkou - Letní dvojzkoušky, 05. 07. 2010

  657. 1.zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  658. 1.zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  659. 2.zkouška LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  660. 2.zkouška SA3, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  661. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  662. Agility LARGE, Berenika z Lebedova dvora: 16/38, 49.46 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  663. Agility SMALL, A3Ch Floyd: 3/34, 44.02 s, 1.02 tr. b., 3.86 m/s

  664. Jumping LARGE, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  665. Jumping SMALL, A3Ch Floyd: 23/34, 48.09 s, 27.09 tr. b., 3.26 m/s

  666. Zkouška Large A1, Berenika z Lebedova dvora: 3/14, 44.75 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  667. Zkouška Small A2, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  668. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  669. Agility L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  670. Agility L , Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  671. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  672. Agility LA1, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  673. Agility S, A3Ch Floyd: 2/26, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  674. Agility S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  675. Agility SA2, A3Ch Floyd: 1/12, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  676. Agility SA2, A3Ch Floyd: 2/17, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  677. Jumping L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  678. Jumping L, Berenika z Lebedova dvora: Diskvalifikován

  679. Jumping S, A3Ch Floyd: 6/29, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  680. Jumping S, A3Ch Floyd: Diskvalifikován

  681. Mistrovství kříženců S, A3Ch Floyd: 6/10, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s