Cz En

003111

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Bartáková, Agility 4all Ústí

    Člen KA

Pes

  1. Atacama Queen Elsa, Appenzellský salašnický pes

Výsledky

  1. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  2. 1. Zka - LA3: 5/16, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  3. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  4. Jumping - Large: 11/34, 35.84 s, 8.84 tr. b., 3.91 m/s

  5. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  6. Agility - LA: Diskvalifikován

  7. Jumping LA: 3/44, 29.53 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  8. ZkA - LA3: 11/18, 42.25 s, 7.25 tr. b., 3.81 m/s

  9. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  10. Agility L: 5/25, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  11. Jumping L: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3: 3/13, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  14. Agility L: 7/48, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  15. Jumping L: 13/48, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  16. Zkouška - LA3: 12/20, 47.01 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  17. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  18. Agility Ne - LA: 9/50, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  19. Agility So - LA: 20/50, 38.47 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  20. Jumping Ne - LA: 13/51, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  21. Jumping So - LA: 18/51, 45.43 s, 11.43 tr. b., 3.87 m/s

  22. Zka Ne - LA3: 11/20, 53.32 s, 6.32 tr. b., 3.73 m/s

  23. Zka So - LA3: 2/19, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  24. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  25. 1. Zka - LA3: 5/13, 40.79 s, 6.79 tr. b., 3.73 m/s

  26. 2. Zka - LA3: 9/13, 45.27 s, 8.27 tr. b., 3.45 m/s

  27. Jumping - Large: 10/36, 33.47 s, 1.47 tr. b., 3.94 m/s

  28. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  29. Agility - Large: 17/35, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  30. Jumping - Large: 7/36, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  31. ZkA - LA3: 1/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  32. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  33. Agility: Diskvalifikován

  34. Jumping: 7/34, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  35. ZkA: Diskvalifikován

  36. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  37. Agility - Ne: 4/26, 44.77 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  38. Agility - So: 3/25, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  39. Jumping - Ne: 3/26, 29.17 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  40. Jumping - So: Diskvalifikován

  41. ZkA - Ne: 2/7, 44.24 s, 1.24 tr. b., 3.91 m/s

  42. ZkA - So: 7/7, 55.89 s, 15.89 tr. b., 3.58 m/s

  43. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  44. Agility: 9/30, 44.01 s, 7.01 tr. b., 3.68 m/s

  45. Jumping: 15/31, 39.14 s, 13.14 tr. b., 3.7 m/s

  46. ZkA: Diskvalifikován

  47. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  48. Agility Ne: Diskvalifikován

  49. Agility So: 8/35, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  50. Jumping Ne: 6/28, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  51. Jumping So: 15/35, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  52. Zka Ne: 1/7, 46.02 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  53. Zka So: 1/9, 47.11 s, 5.11 tr. b., 3.88 m/s

  54. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  55. Agility: 5/25, 36.11 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  56. Jumping: 4/28, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  57. Zka: Diskvalifikován

  58. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  59. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky I - A3 speciál, 30. 08. 2014

  62. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3: 4/7, 47.83 s, 12.83 tr. b., 3.72 m/s

  64. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  65. Zkouška A3 - 1 LA3: 2/11, 51.53 s, 2.53 tr. b., 3.8 m/s

  66. Zkouška A3 - 2 LA3: 4/11, 51.28 s, 12.28 tr. b., 3.78 m/s

  67. Zkouška A3 - 3 LA3: 2/11, 52.41 s, 0.41 tr. b., 3.8 m/s

  68. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  69. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  70. Zkouška 2 LA3: 1/13, 44.7 s, 5.7 tr. b., 3.91 m/s

  71. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  72. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  73. ZkA 1: 2/10, 44.55 s, 15.55 tr. b., 3.7 m/s

  74. ZkA 2: 2/10, 40.23 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  75. ZkA 3: Diskvalifikován

  76. Píšťany - Porta Bohemica Cup V - 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  77. Agility - So: 3/20, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  78. Finále Agility - Large: 4/8, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  79. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  80. Jumping - So: 8/19, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  81. ZkA 1: 2/5, 44.86 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  82. ZkA 2: 3/5, 42.73 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  83. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  84. Agility - II. kvalifikační běh: 8/24, 51.89 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  85. Finále - Agility: 3/10, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  86. Jumping - III. kvalifikační běh: 3/26, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  87. Jumping - I. kvalifikační běh: 2/24, 34.38 s, 6.38 tr. b., 4.19 m/s

  88. ZkA 1: Diskvalifikován

  89. ZkA 2: Diskvalifikován

  90. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  91. Agility: 11/31, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  92. Agility finále: 4/17, 45.92 s, 4.92 tr. b., 4.03 m/s

  93. Jumping: 5/32, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  94. ZkA: 5/17, 45.56 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  95. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů, 12. 04. 2014

  96. Agility: 8/33, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  97. Jumping: 8/33, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  98. ZkA: 5/17, 50.05 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  99. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  100. Agility: 19/99, 49.33 s, 9.33 tr. b., 3.24 m/s

  101. Agility družstev: Diskvalifikován

  102. Jumping: 31/102, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  103. Jumping družstev: 50/104, 45.52 s, 10.52 tr. b., 3.73 m/s

  104. Česká Lípa - Buřt Cup 2013, 14. 09. 2013

  105. Agility L: 16/33, 45.35 s, 20.0 tr. b., 3.59 m/s

  106. Jumping L: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA3: 3/14, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  108. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2013

  109. Agility: 7/20, 40.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  110. Jumping: 3/20, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. ZkA: 2/10, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  112. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  113. Agility - Ne: 3/12, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  114. Agility- So: 4/17, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  115. Jumping - Ne: 3/12, 36.61 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  116. Jumping - So: 6/24, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  117. Zka1: 3/4, 42.73 s, 5.73 tr. b., 3.74 m/s

  118. Zka2: 1/4, 37.74 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  119. Litoměřice - Porta Bohemica Cup IV., 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  120. Agility- So: 6/27, 43.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  121. Finále Large: Diskvalifikován

  122. Jumping - Ne: 5/24, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  123. Jumping - So: 9/27, 36.19 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  124. Zka1: 1/9, 48.55 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  125. Zka2: 2/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  126. Oldřichov - Chlumecký lvíček, 13. 04. 2013

  127. Agility: 9/23, 44.59 s, 11.59 tr. b., 4.04 m/s

  128. Jumping: 4/24, 36.17 s, 1.17 tr. b., 3.82 m/s

  129. ZkA: 4/12, 41.19 s, 4.19 tr. b., 4.37 m/s

  130. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  131. Agility - neděle L: 12/26, 45.6 s, 15.6 tr. b., 3.11 m/s

  132. Agility - sobota L: 11/28, 43.36 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  133. Finále L: 4/19, 47.85 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  134. Jumping - neděle L: 7/26, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  135. Jumping - sobota L: 8/28, 35.91 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  136. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  137. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 10. 02. 2013

  138. Agility L: 9/40, 38.69 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 13. 01. 2013

  142. Agility L: 4/32, 44.47 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  143. Jumping L: 21/32, 43.77 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  144. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  145. Agility individuals: 32/98, 50.47 s, 1.47 tr. b., 3.84 m/s

  146. Jumping individuals: 40/98, 41.46 s, 5.46 tr. b., 3.71 m/s

  147. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2012, 14. 10. 2012

  148. Zka1: 7/11, 51.8 s, 6.8 tr. b., 3.57 m/s

  149. Zka2: 2/11, 52.55 s, 2.55 tr. b., 3.52 m/s

  150. Ústí nad Labem - Trmice - II. Trmické dvojzkoušky agility a II. kolo soutěže klubů, 13. 10. 2012

  151. Zkouška II. LA2: 8/12, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  152. Zkouška I. LA2: 1/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  153. Píšťany - Dvojzkoušky – Porta Bohemica, 28. 09. 2012

  154. Zka1: 5/12, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  155. Zka2: 2/12, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  156. Česká Lípa - Buřt Cup 2012, 16. 06. 2012

  157. Agility L: 16/32, 35.73 s, 8.73 tr. b., 3.69 m/s

  158. Jumping L: 4/36, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  159. Zkouška A2 LA2: 9/13, 48.25 s, 15.0 tr. b., 3.21 m/s

  160. Mikulášovice - BOREC SEVERU, 09. 06. 2012 - 10. 06. 2012

  161. Agility I.: 8/21, 51.94 s, 13.94 tr. b., 3.37 m/s

  162. Agility II.: 3/23, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  163. Jumping I.: Diskvalifikován

  164. Jumping II.: Diskvalifikován

  165. ZK 1: Diskvalifikován

  166. ZK 2: 2/14, 41.86 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  167. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  168. Agility L: Diskvalifikován

  169. Jumping L: Diskvalifikován

  170. Česká Lípa - Dubice - 8. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 08. 05. 2012

  171. AGILITY L: 6/22, 47.6 s, 5.6 tr. b., 3.42 m/s

  172. JUMPING L: 10/22, 61.1 s, 37.1 tr. b., 2.82 m/s

  173. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  174. Ústí nad Labem - Trmice - I. Trmické dvojzkoušky agility a I. kolo soutěže klubů, 21. 04. 2012

  175. Zkouška II. LA2: 1/9, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  176. Zkouška I. LA2: 2/9, 44.25 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  177. Most - Velikonoční pohár Rastavy, 07. 04. 2012

  178. Agility L: 1/30, 52.4 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  179. Jumping L: 12/30, 42.81 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  180. Zkouška LA2: 2/12, 46.19 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  181. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup 2012 (1/4), 27. 11. 2011

  182. ZK 1: Diskvalifikován

  183. Zk 2: 5/11, 40.98 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  184. Lukov - České středohoří - Lukovská podzimní laťka 2011, 29. 10. 2011

  185. Zk 1: 4/15, 43.67 s, 1.67 tr. b., 3.78 m/s

  186. Zk 2: 5/15, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  187. Litoměřice - Dvojzkoušky Porta Bohemica, 01. 10. 2011

  188. Zkouška 1: 3/13, 37.29 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  189. Zkouška 2: 7/13, 39.6 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  190. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  191. Agility Junioři L: 17/27, 44.99 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  192. Jumping Junioři L: 10/27, 40.73 s, 1.73 tr. b., 3.83 m/s

  193. Louny - O nejlepšího psa LVT Louny, 13. 08. 2011 - 14. 08. 2011

  194. 13.8. Zkouška LA1: 1/11, 34.72 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  195. 14.8. Zkouška LA1: 2/8, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  196. Agility L: Diskvalifikován

  197. Agility L: Diskvalifikován

  198. Jumping L: Diskvalifikován

  199. Jumping L: Diskvalifikován

  200. Louny - 2x zkoušky, 16. 07. 2011

  201. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  202. 2.zkouška LA1: 1/24, 42.5 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  203. Krupka - Chlumecké dvojzkoušky + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 04. 06. 2011

  204. 1. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška LA1 LA1: 3/11, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  206. Česká Lípa - Buřt cup, 28. 05. 2011

  207. Agility L: 20/40, 45.07 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  208. Jumping L: 12/40, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  209. Zkouška LA1: 4/13, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  210. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  211. AGILITY: 14/26, 46.18 s, 14.18 tr. b., 3.07 m/s

  212. AGILITY L: 9/21, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  213. JUMPING: 2/26, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  214. JUMPING: 7/21, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  215. JUMPING 2.: 8/21, 41.71 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  216. ZKOUŠKA AGILITY: 3/7, 45.81 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  217. ZKOUŠKA AGILITY L: Diskvalifikován

  218. Česká Lípa - Žizníkov - 7. ČESKOLIPSKÉ PACIČKOVÁNÍ, 07. 05. 2011

  219. Agility L: Diskvalifikován

  220. Jumping L: 5/18, 42.58 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  221. Zkoušky LA1: 5/9, 42.11 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  222. Krupka - Chlumecký lvíček, 16. 04. 2011

  223. agility L: 11/27, 46.23 s, 5.23 tr. b., 3.7 m/s

  224. jumping L: 4/27, 40.71 s, 1.71 tr. b., 3.71 m/s

  225. Zkouška LA1: 2/9, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s