Cz En

Agility

  1. Datum: 28. 05. 2016
  2. Závod: Libochovice - Libochovické agility v podzámčí
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 0 0 0.0 0.0 32.06 4.93 V V
2 072115 Zuzana Albrechtová Gaya Devon Exe 0 0 0.0 0.0 33.19 4.76 V V
3 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 33.62 4.7 V V
4 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 0 0.0 0.0 33.8 4.67 V V
5 019912 Ilona Liebichová Eks 0 0 0.0 0.0 33.95 4.65 V V
6 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 1 0 0.0 5.0 33.95 4.65 V V
7 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 1 0 0.0 5.0 33.99 4.65 V V
8 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 1 0 0.0 5.0 34.43 4.59 V V
9 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 35.52 4.45 V V
10 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 1 0.0 5.0 37.12 4.26 V V
11 091615 Klára Nováková Britney 1 0 0.0 5.0 38.45 4.11 V V
12 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 0 0.0 10.0 31.13 5.08 VD VD
13 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 0 0.0 10.0 34.2 4.62 VD VD
14 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 3 0 0.0 15.0 16.49 9.58 VD VD
15 081715 Petr Kalda Arthur 2 0 6.96 16.96 48.96 3.23 D D
16 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 3 1 0.0 20.0 39.05 4.05 D D
17 069715 Barbora Milfaitová Baddy 3 2 4.75 29.75 46.75 3.38 BO BO
DIS 005516 Markéta Nátherová Aslan z Hájenska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001213 Lucie Bulíková Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056515 Simona Vondráčková Flea Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS