Cz En

Klára Hančová

  1. Číslo: 002971
  2. OSA: MišMaš agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2011
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 039310 (XS), Bára z Radimských luk

  2. 082011 (L), Aglaya z Nefritu

  3. 074115 (XS), Aillin z Břekové aleje

  4. 000318 (L), Floss Ballarat

  5. 000621 (ML), Go for Drink Bohemia Grant

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky trochu jinak, 02. 10. 2022

  2. 1. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: 1/5, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  5. 1.zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  7. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  8. Agility, Floss Ballarat: 37/100, 42.37 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  9. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Floss Ballarat: 19/102, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  10. Jumping, Floss Ballarat: 11/101, 42.2 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Floss Ballarat: 44/102, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  12. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  13. 1. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: 1/4, 40.8 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  14. 2. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  15. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  16. 1. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 1/11, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  17. 1. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: 1/7, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  18. 2. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 6/11, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  19. 2. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška LA3, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: 2/7, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  22. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  23. 1. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 5/14, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  24. 1. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 3/14, 41.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  26. 2. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  27. 3. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 5/14, 43.36 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  28. 3. Zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  29. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  30. Finále L, Floss Ballarat: 29/35, 47.09 s, 10.9 tr. b., 4.37 m/s

  31. LA Agility 1, Floss Ballarat: 14/149, 42.76 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  32. LA Agility 2, Floss Ballarat: 12/148, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  33. LA Agility 3, Floss Ballarat: 42/136, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  34. LA Jumping 2, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  35. MLA Agility 1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  36. MLA Agility 2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  37. MLA Agility 3, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  38. MLA Agility 4, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  39. MLA Jumpig 1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  40. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  41. Agility 1 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  42. Agility 2 L, Floss Ballarat: 2/88, 43.24 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  43. Jumping 1 L, Floss Ballarat: 9/91, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  44. Jumping 2 L, Floss Ballarat: 32/90, 42.19 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  46. QA1 Agility, Floss Ballarat: 42/108, 47.95 s, 13.36 tr. b., 4.59 m/s

  47. QA2 Agility, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  48. QJ1 Jumping, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  49. QJ2 Jumping, Floss Ballarat: 35/108, 43.07 s, 6.27 tr. b., 5.11 m/s

  50. QJ3 Jumping, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  52. 1.zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška MLA2, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  54. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  55. 1. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: 1/11, 27.66 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. 2. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  57. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  58. 1. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: 1/4, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  61. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  62. 1. Agility L, Floss Ballarat: 1/17, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  63. 1. Agility ML, Go for Drink Bohemia Grant: 1/7, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. 1. Jumping L, Floss Ballarat: 5/18, 24.52 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. 1. Jumping ML, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  66. 2. Agility L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  67. 2. Agility ML, Go for Drink Bohemia Grant: 1/7, 26.89 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  68. 2. Jumping L, Floss Ballarat: 9/18, 27.83 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  69. 2. Jumping ML, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  71. 1. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: 2/8, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  73. 3. Zkouška MLA1, Go for Drink Bohemia Grant: 2/8, 32.2 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  74. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  75. 1. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: 1/11, 29.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  76. 2. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  78. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Floss Ballarat: 4/20, 33.28 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  79. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  80. Agility Spokojenypes.cz L, Floss Ballarat: 7/20, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  81. Agility Spokojenypes.cz ML, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  82. Jelení Jumping Short L, Floss Ballarat: 7/20, 18.59 s, 5.0 tr. b., 6.35 m/s

  83. Jelení Jumping Short ML, Go for Drink Bohemia Grant: 11/21, 22.54 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  84. PetExpert Jumping L, Floss Ballarat: 1/21, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  85. PetExpert Jumping ML, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  86. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  87. 1. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  88. 1. Zkouška LA3, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  90. 2. Zkouška LA3, Floss Ballarat: 1/13, 40.98 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  91. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  92. 1. Jumping L, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  93. 2. Jumping L, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  94. 3. Jumping L, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  95. 4. Jumping L, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  96. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  97. 1. Jumping L, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  98. 1. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA1, Go for Drink Bohemia Grant: 6/11, 36.99 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  101. Agility 1 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  102. Agility 2 L, Floss Ballarat: 16/115, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  103. Agility 3 L, Floss Ballarat: 13/116, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  104. Agility 4 L, Floss Ballarat: 38/108, 39.08 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  105. FARMINA Grand finale L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  107. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  108. 1 Zkouška LA3, Floss Ballarat: 2/11, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  109. 2 Zkouška LA3, Floss Ballarat: 1/11, 39.29 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  110. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  111. Agility Individual, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  112. Agility Squads as Individual, Floss Ballarat: 11/109, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  113. Jumping Individual, Floss Ballarat: 37/108, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  114. Jumping Squads as Individual, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  115. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  116. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Floss Ballarat: 3/28, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  117. Agility Spokojenypes.cz L, Floss Ballarat: 4/26, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  118. Jelení Jumping L, Floss Ballarat: 14/29, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  119. Jumping Short L Jacob & Joseph, Floss Ballarat: 7/29, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  120. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  121. II. zkouška A3 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  122. I. zkouška A3 L, Floss Ballarat: 3/6, 36.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  123. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  124. 1. Zkouška LA3, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  125. 2. Jumping L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška LA3, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  127. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  128. LA3 - I., Floss Ballarat: 2/12, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  129. LA3 - II., Floss Ballarat: Diskvalifikován

  130. LA3 - III., Floss Ballarat: 4/12, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  132. I. agility L, Floss Ballarat: 23/95, 44.86 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  133. II. agility L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  134. II. jumping L, Floss Ballarat: 40/97, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  135. I. jumping L, Floss Ballarat: 7/97, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  136. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  137. II. zkouška A3 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  138. I. zkouška A3 L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  139. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  140. Agility LA, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  141. Jumping LA, Floss Ballarat: 1/23, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  142. Zkouška LA3, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  143. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  144. Zkouška II LA2, Floss Ballarat: 1/10, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  145. Zkouška I LA2, Floss Ballarat: 3/10, 34.47 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  147. 1. běh LA2 , Floss Ballarat: Diskvalifikován

  148. 2. běh LA2 , Floss Ballarat: 1/14, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  149. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  150. LA2 1zk, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  151. LA2 2zk, Floss Ballarat: 4/7, 32.75 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  152. LA2 3zk, Floss Ballarat: 3/7, 30.11 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  153. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  154. Agility Open, Floss Ballarat: 49/125, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  155. Agility Squads as Individual, Floss Ballarat: 36/137, 45.77 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  156. Jumping Open, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  157. Jumping Squads as Individual, Floss Ballarat: 4/138, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  158. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  159. LA2 - I., Floss Ballarat: 3/9, 35.47 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  160. LA2 - II., Floss Ballarat: 3/9, 32.93 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  161. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  162. Finále Agility, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  163. Jumping 1, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  164. Jumping 2, Floss Ballarat: 3/62, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  165. Jumping 3, Floss Ballarat: 23/60, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  166. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  167. 1. Zkouška - LA2, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  168. 2. Zkouška - LA2, Floss Ballarat: 1/9, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  169. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  170. Agility L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  171. Jumping L, Floss Ballarat: 16/37, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  172. Zkouška LA2, Floss Ballarat: 1/12, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  173. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  174. Ne. - Agility II. L, Floss Ballarat: 2/105, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  175. Ne. - Jumping II. L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  176. So. - Agility I. L, Floss Ballarat: 26/105, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  177. So. - Jumping I. L, Floss Ballarat: 1/107, 33.77 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  178. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  179. Agility - LA, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  180. Jumping - LA, Floss Ballarat: 1/32, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  181. ZkA - LA2, Floss Ballarat: 1/8, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  182. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  183. QA1 agility, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  184. QA2 agility, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  185. QA3 agility, Floss Ballarat: 8/120, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  186. QJ1 jumping, Floss Ballarat: 28/123, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  187. QJ2 jumping, Floss Ballarat: 54/122, 34.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  188. QJ3 jumping, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  189. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  190. Zkouška II. LA2, Floss Ballarat: 1/15, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  191. Zkouška I. LA2, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  192. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  193. Agility I, Floss Ballarat: 55/167, 50.81 s, 15.81 tr. b., 4.11 m/s

  194. Agility II, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  195. Jumping I, Floss Ballarat: 94/169, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  196. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  197. III.jumping L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  198. II. jumping L, Floss Ballarat: 4/32, 34.25 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  199. I. jumping L, Floss Ballarat: 3/32, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  200. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  201. 1. Zkouška LA1, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  202. 2. Zkouška LA1, Floss Ballarat: 1/10, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  203. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  204. III. jumping L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  205. II.jumping L, Floss Ballarat: 17/42, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  206. I. jumping L, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  208. 1.ZK LA1, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  209. 2.ZK LA1, Floss Ballarat: Diskvalifikován

  210. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  211. 1.ZkA - LA1, Floss Ballarat: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  212. 2.ZkA - LA1, Floss Ballarat: 1/13, 25.36 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  213. 3.ZkA - LA1, Floss Ballarat: 3/13, 27.09 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  214. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  215. III. zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 4/17, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  216. II. zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 5/17, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  217. I. zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 6/17, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  218. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  219. Agility, Aglaya z Nefritu: 7/38, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  220. Jumping, Aglaya z Nefritu: 3/38, 29.4 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  221. Zka - LA3, Aglaya z Nefritu: 6/9, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  222. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  223. Agility L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  224. Jumping L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  225. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  226. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  227. Agility družstva, Aglaya z Nefritu: 18/66, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  228. Agility jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 15/61, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  229. Jumping družstva, Aglaya z Nefritu: 25/66, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  230. Jumping jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 30/65, 38.19 s, 7.19 tr. b., 4.22 m/s

  231. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  232. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 2/7, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  233. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  234. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 2/8, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  235. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  236. Jumping, Aglaya z Nefritu: 1/28, 26.79 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  237. Zka 1, Aglaya z Nefritu: 3/12, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  238. Zka 2, Aglaya z Nefritu: 7/12, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  239. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  240. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  241. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping, Aglaya z Nefritu: 1/34, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  242. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky, Aglaya z Nefritu: 3/13, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  243. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  244. Agility, Aglaya z Nefritu: 10/33, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  245. Jumping, Aglaya z Nefritu: 1/34, 25.81 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  246. ZkA, Aglaya z Nefritu: 2/9, 44.5 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  247. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  248. QA1 Agility, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  249. QA2 Agility, Aglaya z Nefritu: 15/204, 48.41 s, 0.41 tr. b., 4.13 m/s

  250. QJ1 Jumping, Aglaya z Nefritu: 13/213, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  251. QJ2 Jumping, Aglaya z Nefritu: 54/197, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  252. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  253. 1. ZK LA3, Aglaya z Nefritu: 4/11, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  254. 2. ZK LA3, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  255. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  256. Agility Ne, Aillin z Břekové aleje: 7/16, 46.11 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  257. Agility Ne, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  258. Jumping Ne, Aglaya z Nefritu: 5/46, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  259. Jumping Ne, Aillin z Břekové aleje: Diskvalifikován

  260. ZkA Ne, Aillin z Břekové aleje: 2/4, 51.78 s, 22.78 tr. b., 3.03 m/s

  261. ZkA Ne, Aglaya z Nefritu: 2/12, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  262. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  263. Agility, Aglaya z Nefritu: 5/72, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  264. Agility - J, Aglaya z Nefritu: 12/49, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  265. Jumping, Aglaya z Nefritu: 2/72, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  266. Jumping - J, Aglaya z Nefritu: 2/51, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  267. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  268. Agility squads, Aglaya z Nefritu: 29/48, 48.9 s, 7.9 tr. b., 3.8 m/s

  269. Jumping, Aglaya z Nefritu: 31/50, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  270. Jumping Squads, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  271. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  272. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 1/5, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  273. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  274. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  275. Rožnov pod Radhoštěm - European Open Junior, 10. 07. 2015 - 12. 07. 2015

  276. Agility Individual J, Aglaya z Nefritu: 8/118, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  277. Agility Squads, Aglaya z Nefritu: 17/157, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. Jumping Individual J, Aglaya z Nefritu: 4/119, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  279. Jumping Squads, Aglaya z Nefritu: 91/159, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  280. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  281. 1. ZkA, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  282. 2. ZkA, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  283. Jumping, Aglaya z Nefritu: 1/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  284. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  285. Agility L, Aglaya z Nefritu: 1/34, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  286. Finále - Top Cup L, Aglaya z Nefritu: 1/10, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  287. Zkouška LA3, Aglaya z Nefritu: 2/7, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  288. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  289. Agility III - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: 14/44, 37.82 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  290. Agility II - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: 4/44, 38.18 s, 1.18 tr. b., 4.3 m/s

  291. Agility I - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: 1/47, 35.14 s, 2.14 tr. b., 4.52 m/s

  292. Agility IV - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: 13/43, 41.5 s, 12.5 tr. b., 4.17 m/s

  293. Jumping II - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: 2/43, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  294. Jumping I - Large - Junioři, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  295. SEKVENCE - Large, Aglaya z Nefritu: 12/40, 30.7 s, 12.7 tr. b., 3.62 m/s

  296. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  297. LA3 II LA3, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  298. LA3 I LA3, Aglaya z Nefritu: 2/22, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  299. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  300. 1. ZK LA2, Aglaya z Nefritu: 1/14, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  301. 2. ZK LA2, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  302. Junioři jump L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  303. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  304. LA2 I , Aglaya z Nefritu: 4/42, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  305. LA2 II , Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  306. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  307. Horní Počernice, 1. běh, Aglaya z Nefritu: 2/26, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  308. Horní Počernice, 2. běh, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  309. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  310. Agility jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 11/39, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  311. Družstva - Agility, Aglaya z Nefritu: 7/58, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  312. Družstva - Jumping, Aglaya z Nefritu: 3/57, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  313. Jumping jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 4/40, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  314. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  315. Horní Počernice, 1. běh, Aglaya z Nefritu: 1/18, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  316. Horní Počernice, 2. běh, Aglaya z Nefritu: 6/18, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  317. Horní Počernice, 3. běh, Aglaya z Nefritu: 6/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  318. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  319. Zkouška LA2, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  320. Cvikov - 15. Cvikovské zkoušky agility, 04. 08. 2014

  321. Zkouška LA2, Aglaya z Nefritu: 1/18, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  322. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  323. Agility 1, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  324. Agility 2, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  325. Jumping 1, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  326. Jumping 2, Aglaya z Nefritu: 36/117, 46.13 s, 6.13 tr. b., 4.03 m/s

  327. Zkouška, Aglaya z Nefritu: 11/34, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  328. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  329. Horní Počernice, 1. běh, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  330. Horní Počernice, 2. běh, Aglaya z Nefritu: 1/33, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  331. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2013

  332. LA2 - 1 LA2, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  333. LA2 - 2 LA2, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  334. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  335. JUNIOŘI - Agility, Aglaya z Nefritu: 4/26, 46.01 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  336. JUNIOŘI - Jumping, Aglaya z Nefritu: 13/27, 40.63 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  337. JUNIOŘI - Left or Right, Aglaya z Nefritu: 2/27, 38.53 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  338. Cvikov - 12. Cvikovské zkoušky, 01. 08. 2013

  339. Zkouška agility LA1, Aglaya z Nefritu: 1/12, 28.45 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  340. Cvikov - 11. Cvikovské zkoušky, 29. 07. 2013

  341. 11. Cvikovské zkoušky LA1, Aglaya z Nefritu: 1/10, 24.22 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  342. Praha - Kyje - Kvalifikační závod pro reprezentaci mládeže na European Open Junior, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  343. Agility 1 L, Aglaya z Nefritu: 6/22, 46.28 s, 13.28 tr. b., 4.11 m/s

  344. Agility 2 L, Aglaya z Nefritu: 9/22, 47.25 s, 21.25 tr. b., 4.02 m/s

  345. Agility 3 L, Aglaya z Nefritu: 2/22, 44.4 s, 3.4 tr. b., 4.08 m/s

  346. Agility 4 L, Aglaya z Nefritu: 5/21, 44.32 s, 12.32 tr. b., 4.06 m/s

  347. Jumping 1 L, Aglaya z Nefritu: 2/22, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  348. Jumping 2 L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  349. Sekvence 1 L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  350. Sekvence 2 L, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  351. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  352. Zkouška LA1 - II LA1, Aglaya z Nefritu: 2/18, 22.15 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  353. Zkouška LA1 - I LA1, Aglaya z Nefritu: 5/19, 25.68 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  354. Píšťany, okr. Litoměřice - Mistrovství české republiky mládeže v agility 2012, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  355. Agility jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 13/28, 60.54 s, 13.54 tr. b., 2.58 m/s

  356. Družstva - Agility, Aglaya z Nefritu: 12/36, 51.74 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  357. Hra, Aglaya z Nefritu: 14/28, 36.96 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  358. Jumping jednotlivci, Aglaya z Nefritu: 11/29, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  359. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  360. O pohár Purina ProPlan 2012, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  361. O pohár Purina ProPlan 2012, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  362. O pohár Purina ProPlan 2012, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  363. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Superpes, 20. 05. 2012

  364. 1.LA1, Aglaya z Nefritu: 3/20, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  365. 2.LA1, Aglaya z Nefritu: 2/20, 44.73 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  366. Mladá Boleslav - TENESCO May Cup III., 05. 05. 2012

  367. Agility Large, Aglaya z Nefritu: Diskvalifikován

  368. Jumping Large, Aglaya z Nefritu: 15/40, 40.49 s, 12.49 tr. b., 4.03 m/s

  369. LA1, Aglaya z Nefritu: 1/17, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  370. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  371. Agility jednotlivců S - děti S, Bára z Radimských luk: 13/19, 48.46 s, 10.46 tr. b., 2.77 m/s

  372. Jumping jednotlivců S - děti S, Bára z Radimských luk: 11/19, 42.85 s, 10.85 tr. b., 2.87 m/s

  373. Smržovka - Smržovský agi Cup - 2x Zk, 17. 07. 2011

  374. Zkouška 1, Bára z Radimských luk: 2/7, 52.42 s, 5.42 tr. b., 2.5 m/s

  375. Zkouška 2, Bára z Radimských luk: 2/7, 47.86 s, 12.86 tr. b., 2.78 m/s

  376. Píšťany - Porta Bohemica Cup II, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  377. AGILITY, Bára z Radimských luk: Diskvalifikován

  378. JUMPING, Bára z Radimských luk: 6/18, 50.9 s, 12.9 tr. b., 2.81 m/s

  379. ZKOUŠKA AGILITY, Bára z Radimských luk: 2/6, 49.69 s, 0.0 tr. b., 3.0 m/s

  380. Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 07. 05. 2011 - 08. 05. 2011

  381. Agility Toy, Bára z Radimských luk: Diskvalifikován

  382. Jumping Small, Bára z Radimských luk: Diskvalifikován