Cz En

063613

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Wohanková, Tricki´s field

    Člen KA

Pes

  1. Šanty, Kříženec

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  2. agility open ML: Diskvalifikován

  3. Jumping open ML: 2/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  4. Zkouška A3 ML: 1/5, 48.11 s, 2.11 tr. b., 3.8 m/s

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT ML: 4/6, 65.18 s, 16.18 tr. b., 3.01 m/s

  7. AgilityMR ML: 2/3, 57.03 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  8. JUMPING ML: 4/6, 55.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  9. JUMPING MR ML: 2/3, 55.36 s, 14.36 tr. b., 3.63 m/s

  10. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  11. Zkouška 1: 2/3, 49.94 s, 10.94 tr. b., 3.56 m/s

  12. Zkouška 2: 2/3, 51.11 s, 15.11 tr. b., 3.62 m/s

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  14. Agility 1 ML: 3/11, 48.03 s, 8.03 tr. b., 3.85 m/s

  15. Agility 2 ML: 5/10, 47.24 s, 8.24 tr. b., 3.7 m/s

  16. Finále ML: 5/8, 48.64 s, 9.64 tr. b., 3.6 m/s

  17. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  19. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  21. Agility ML: 4/12, 46.09 s, 6.09 tr. b., 3.91 m/s

  22. Jumping ML: 3/12, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  23. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  24. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  25. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  28. A3 II ML: Diskvalifikován

  29. A3 I ML: 3/7, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  31. A3 II ML: Diskvalifikován

  32. A3 I ML: 2/6, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  33. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  34. A3 II ML: 8/10, 64.34 s, 28.34 tr. b., 3.11 m/s

  35. A3 I ML: Diskvalifikován

  36. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  37. Agility ML: Diskvalifikován

  38. Jumping ML: 3/11, 42.16 s, 7.16 tr. b., 3.84 m/s

  39. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  40. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  41. MLA3 - 1běh: Diskvalifikován

  42. MLA3 - 2běh: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  44. MLA3 - I.: 2/3, 52.72 s, 9.72 tr. b., 3.7 m/s

  45. MLA3 - II.: 1/3, 47.62 s, 2.62 tr. b., 4.09 m/s

  46. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  47. Agility L: 7/40, 44.86 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  48. Jumping L: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  51. Agility finale large: Diskvalifikován

  52. Mistrovske agility large: 4/16, 45.45 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  53. Nedele Jumping large: 4/24, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  54. Nedele zkouska LA3: 3/8, 45.31 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  55. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  56. Agility - LA: Diskvalifikován

  57. Jumping - LA: 8/32, 41.56 s, 13.56 tr. b., 3.37 m/s

  58. ZKA - LA3: 4/12, 37.1 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  59. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  60. Agility I.: 5/47, 48.56 s, 3.56 tr. b., 4.43 m/s

  61. Agility II.: Diskvalifikován

  62. Jumping I.: Diskvalifikován

  63. Jumping II.: Diskvalifikován

  64. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  65. LA3 1. LA3: 3/8, 51.79 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  66. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  67. LA3 3. LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  69. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  70. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  71. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  72. 1. běh LA3: 6/20, 51.46 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  73. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  74. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  75. II.zkouška LA3: 4/29, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  76. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  78. II. zkouška LA3: 4/24, 46.44 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  79. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  80. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  81. II. zkouška LA3: 1/18, 49.43 s, 3.43 tr. b., 3.88 m/s

  82. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. I. zkouška LA3: 6/19, 49.09 s, 3.09 tr. b., 3.93 m/s

  84. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  86. Druhá zkouška LA3: 4/9, 44.88 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  87. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  88. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  89. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  90. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  91. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  92. Agility L: 11/22, 46.97 s, 5.97 tr. b., 3.87 m/s

  93. Jumping L: 9/22, 44.22 s, 5.22 tr. b., 4.25 m/s

  94. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  95. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  96. Agility open L: Diskvalifikován

  97. Agility Special kříženci L: 1/11, 49.56 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  98. Jumping open L: 6/20, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  99. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  100. II. Zkouška: 2/9, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  101. I. Zkouška: Diskvalifikován

  102. Jumping: 11/30, 33.27 s, 6.27 tr. b., 4.39 m/s

  103. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  104. 1. Zk LA2: 1/15, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  105. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  106. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  107. 1. Zk LA2: 3/12, 53.25 s, 5.25 tr. b., 3.66 m/s

  108. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  110. LA2 - 1. LA2: Diskvalifikován

  111. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  112. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  113. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška LA2: 2/11, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  115. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  116. Agility - LA: Diskvalifikován

  117. Jumping LA: 6/44, 33.73 s, 3.73 tr. b., 3.59 m/s

  118. ZkA - LA2: 3/14, 49.16 s, 0.16 tr. b., 3.7 m/s

  119. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  120. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  123. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  126. Jumping LA2: Diskvalifikován

  127. Zkouška první LA2: Diskvalifikován

  128. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  129. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  130. Jumping LA2: 1/11, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  131. Zkouška první LA2: Diskvalifikován

  132. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  133. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  134. Agility LA: 2/32, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  135. Jumping LA: 7/32, 36.83 s, 1.83 tr. b., 4.1 m/s

  136. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  137. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  138. Agility L: 14/24, 48.42 s, 9.42 tr. b., 3.24 m/s

  139. Jumping L: Diskvalifikován

  140. Zkouska LA2: 5/11, 47.09 s, 9.09 tr. b., 3.38 m/s

  141. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  142. 1. Zka - LA2: 8/19, 49.27 s, 12.27 tr. b., 2.78 m/s

  143. 2. Zka - LA2: 12/18, 40.35 s, 11.35 tr. b., 3.12 m/s

  144. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  145. AGI Kategorie A2+A3 L: 3/10, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  146. JUMP Kategorie A2+A3 L: 3/11, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  147. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  149. III. zkouška LA2: 10/23, 42.22 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  150. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. II. zkouška LA2: 10/23, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  152. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  156. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  157. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  158. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  159. Agility - So: 15/66, 47.29 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  160. Jumping - So: Diskvalifikován

  161. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  162. 1. Zkouška LA2: 5/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  163. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  165. Agility L: 13/41, 49.12 s, 12.12 tr. b., 3.52 m/s

  166. Jumping L: Diskvalifikován

  167. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  168. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  169. 1. Zka: Diskvalifikován

  170. 2. Zka: 3/20, 43.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  173. Agility L: 7/48, 49.22 s, 1.22 tr. b., 3.47 m/s

  174. Jumping L: Diskvalifikován

  175. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  176. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  177. Agility: Diskvalifikován

  178. Jumping: Diskvalifikován

  179. ZkA: Diskvalifikován

  180. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  181. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  182. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  183. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  184. Agility: 15/30, 54.87 s, 22.87 tr. b., 2.95 m/s

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. ZkA: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  188. 1. ZK LA2: 3/18, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  189. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  190. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  191. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  192. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  193. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  194. Agility: Diskvalifikován

  195. Jumping: Diskvalifikován

  196. ZkA: 5/15, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  197. Mrtník, Plzeň - Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 29. 08. 2015

  198. LA2-1 LA2: 14/23, 43.63 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  199. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  200. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  201. 1. Zka: Diskvalifikován

  202. 2. Zka: Diskvalifikován

  203. Jumping: Diskvalifikován

  204. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  205. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  206. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  207. Zkoušky LA1 sobota: 1/11, 49.97 s, 9.97 tr. b., 3.24 m/s

  208. Málkov u Chomutova - PetPoint Benefiční memoriál Praotce Krušiny ... aneb o poklad víly Zubničky :-D, 05. 04. 2015

  209. 1. Zka: 1/13, 34.55 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  210. 2. Zka: Diskvalifikován

  211. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Jumping: Diskvalifikován

  214. ZkA: Diskvalifikován

  215. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  216. II. Zka LA1: Diskvalifikován

  217. I. Zka LA1: Diskvalifikován

  218. Jumping - L: 11/21, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.28 m/s

  219. Praha Kyje - ... za bílými tygry, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  220. Zk LA1 III LA1: 6/11, 34.43 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  221. Zk LA1 II LA1: Diskvalifikován

  222. Zk LA1 I LA1: 3/11, 41.84 s, 15.0 tr. b., 3.18 m/s

  223. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  224. Zkouška A1 II LA1: 5/27, 50.64 s, 13.64 tr. b., 2.96 m/s

  225. Zkouška A1 I LA1: Diskvalifikován

  226. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  227. Agility: Diskvalifikován

  228. Jumping: Diskvalifikován

  229. Zka: 2/10, 37.36 s, 0.0 tr. b., 2.97 m/s

  230. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 13. 10. 2013

  231. Jumping L: Diskvalifikován

  232. ZkA 1: 3/9, 29.42 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  233. ZkA 2: Diskvalifikován