Cz En

Jumping - LA

  1. Datum: 25. 05. 2019
  2. Závod: Libochovice - Libochovické agility v podzámčí
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 56.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 29.85 4.69 V V
2 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark 0 0 0.0 0.0 30.29 4.62 V V
3 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 31.41 4.46 V V
4 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 0 0 0.0 0.0 32.68 4.28 V V
5 045018 Michaela Vlasová Casper Czech Dreamer 0 0 4.29 4.29 37.29 3.75 V V
6 053717 Eva Hrušková Angie Z Říční tišiny 0 0 4.86 4.86 37.86 3.7 V V
7 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies 1 0 1.71 6.71 34.71 4.03 VD VD
8 063613 Jana Wohanková Šanty 0 1 8.56 13.56 41.56 3.37 VD VD
9 007119 Tereza Korousová Angie 1 1 4.17 14.17 37.17 3.77 VD VD
10 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 1 1 7.5 17.5 40.5 3.46 D D
11 057215 Jana Šrumová Django z Břekové aleje 1 0 13.36 18.36 46.36 3.02 D D
12 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 2 18.48 28.48 51.48 2.72 BO BO
13 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 4 1 6.79 31.79 39.79 3.52 BO BO
14 003615 Michaela Vlasová Duchess Black Wilwarin 4 2 13.36 43.36 46.36 3.02 BO BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082216 Iva Řezníčková Sheila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032215 Šárka Sedláčková Face to Face Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007118 Romana Bulíková Easy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018417 Barbora Javůrková Alexander the Great Oaklet´s dogstory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001319 Eva Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000418 Kateřina Ošmerová Coffe z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS