045018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Vlasová, Klášterec nad Ohří

    Arrow_down

Pes

  1. Casper Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Louny - Hurá na prázdniny + A0, 15. 06. 2024

  2. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0, A1, A2, A3, 25. 05. 2024

  5. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  7. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  8. 1. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  10. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  11. Agility I neděle: Diskvalifikován

  12. Agility I sobota: Diskvalifikován

  13. Jumping I neděle: Diskvalifikován

  14. Jumping ML sobota: 5/13, 46.6 s, 14.6 tr. b., 3.82 m/s

  15. Zkouška IA3 neděle: Diskvalifikován

  16. Zkouška IA3 sobota: 3/6, 56.77 s, 13.77 tr. b., 3.88 m/s

  17. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  18. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  21. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 48.23 s, 1.23 tr. b., 4.21 m/s

  23. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  24. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  26. Kladno - Zimní zkoušky trochu jinak + A0, 25. 02. 2024

  27. 1. Zkouška MLA3: 2/7, 54.35 s, 10.35 tr. b., 3.61 m/s

  28. 2. Zkouška MLA3: 2/7, 51.86 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  29. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  30. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  32. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  33. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  35. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  36. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  38. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  39. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  41. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  42. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  44. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  45. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  47. Kladno - Jelení trojzkoušky (neděle), 06. 08. 2023

  48. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MLA3: 2/4, 55.36 s, 4.36 tr. b., 3.85 m/s

  50. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  51. Karlovy Vary - KZPKV - karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě KV, 13. 05. 2023

  52. Zkouška 1 ML3: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2 ML3: Diskvalifikován

  54. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  55. 1. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška IA3: 2/3, 51.69 s, 13.69 tr. b., 3.68 m/s

  57. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 25. 03. 2023

  58. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  60. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 18. 02. 2023

  61. 1. Zkouška MLA3: 4/7, 58.96 s, 5.96 tr. b., 3.73 m/s

  62. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  64. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  66. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  67. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška MLA3: 3/8, 49.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. 3. Zkouška MLA3: 3/8, 52.15 s, 7.15 tr. b., 3.99 m/s

  70. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  71. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  72. Jumping OPEN ML: Diskvalifikován

  73. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  74. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  75. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 48.9 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  76. 2. Zkouška MLA3: 2/6, 46.65 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  77. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  78. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  79. 1. Zkouška MLA3: 3/8, 47.27 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  80. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  81. 3. Zkouška MLA3: 4/8, 61.57 s, 21.57 tr. b., 3.57 m/s

  82. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  83. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  85. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  86. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  88. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  89. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  90. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  92. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  93. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  94. Agility ML: Diskvalifikován

  95. Jumping ML: 6/17, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  96. Zkouška MLA2: 1/7, 51.19 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  97. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  98. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  101. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  102. 1. Zkouška MLA2: 2/4, 43.62 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška MLA2: 1/4, 47.1 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  105. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  106. 1. Zkouška MLA2: 5/8, 58.21 s, 26.21 tr. b., 3.44 m/s

  107. 2. Zkouška MLA2: 6/8, 54.59 s, 7.59 tr. b., 3.66 m/s

  108. 3. Zkouška MLA2: 5/8, 50.2 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  109. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  110. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  112. 3. Zkouška MLA2: 4/7, 54.56 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  114. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 51.78 s, 7.78 tr. b., 3.34 m/s

  115. 2. Zkouška MLA2: 2/6, 47.31 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  116. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  117. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  118. MLA2 I.: Diskvalifikován

  119. MLA2 II.: Diskvalifikován

  120. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  121. Agility ML: Diskvalifikován

  122. Jumping ML: Diskvalifikován

  123. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  124. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  125. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška MLA2: 1/5, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  127. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  128. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  129. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  131. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  132. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  134. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  135. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  136. 1. zkouška MLA2: 1/2, 58.66 s, 19.66 tr. b., 3.2 m/s

  137. 2. zkouška MLA2: 1/2, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  138. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  139. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  141. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  142. 1. Jumping ML: 3/9, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  143. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  144. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  145. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  146. 1. zkouška MLA2: 1/1, 47.56 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  147. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  148. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  149. NE Agility ML: 11/15, 46.12 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  150. NE Jumping ML: 4/15, 44.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  151. NE Zkouška ML2: Diskvalifikován

  152. So Jumping ML: 3/16, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  153. SO Zkouška ML2: Diskvalifikován

  154. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  155. Agility open: Diskvalifikován

  156. Jumping light: 2/10, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  157. Jumping open: 1/10, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  158. PYRENÍ AGILITY: Diskvalifikován

  159. PYRENÍ JUMPING: 1/1, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  160. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  161. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 50.08 s, 20.08 tr. b., 3.55 m/s

  162. 2. Zkouška MLA2: 1/5, 58.35 s, 14.35 tr. b., 3.46 m/s

  163. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  164. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  165. První zkouška: Diskvalifikován

  166. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  167. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  168. MLA2 - II.: 1/3, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  169. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  170. II. zkouška ML1: 3/9, 36.21 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  171. I. zkouška ML1: 5/9, 42.13 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  172. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  173. II. zkouška MLA1: 1/2, 38.13 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  174. I. zkouška MLA1: 2/2, 36.07 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  175. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  176. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  177. První zkouška: Diskvalifikován

  178. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  179. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. II. zkouška LA1 neděle: 1/8, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  181. I. zkouška LA1: 3/13, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  182. I. zkouška LA1 neděle: 7/8, 48.8 s, 16.8 tr. b., 3.38 m/s

  183. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  184. Agility ML: Diskvalifikován

  185. Jumping ML: Diskvalifikován

  186. Zkouška ML1: 2/3, 47.13 s, 20.0 tr. b., 3.61 m/s

  187. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  188. 1. zkouška MLA1 : 2/7, 39.82 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  189. 2. zkouška MLA1 : Diskvalifikován

  190. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  191. Zkouška MLA1 1: 1/4, 45.96 s, 15.0 tr. b., 3.39 m/s

  192. Zkouška MLA1 2: 2/4, 44.83 s, 24.83 tr. b., 3.08 m/s

  193. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  194. Neděle Agility ML: Diskvalifikován

  195. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  196. Neděle Zkouška ML1: Diskvalifikován

  197. Sobota Agility ML: 5/9, 43.46 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  198. Sobota Jumping ML: 7/9, 43.53 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  199. Sobota Zkouška ML1: Diskvalifikován

  200. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  201. AGILITY I: 6/8, 36.56 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  202. AGILITY II: 3/7, 39.57 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  203. JUMPING I: Diskvalifikován

  204. JUMPING II: 2/8, 26.64 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  205. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  206. Jumping - Large: 15/32, 32.33 s, 12.33 tr. b., 3.74 m/s

  207. 1. Zka - LA1: 1/11, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  208. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  209. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  210. Agility L: Diskvalifikován

  211. Jumping L: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  213. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  214. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  215. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  216. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  217. Agility - LA: 8/29, 40.28 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  218. Jumping - LA: 5/32, 37.29 s, 4.29 tr. b., 3.75 m/s

  219. ZkA - LA1: 2/13, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  220. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  221. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. První zkouška LA1: 3/7, 39.06 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s