Cz En

032215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Nikitinová, Erlink Jiříkov

    Člen KA

Pes

  1. Face to Face Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  2. III. jumping ML: Diskvalifikován

  3. II. jumping ML: 3/4, 32.51 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  4. I. jumping ML: 4/4, 33.97 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  6. MLA2 I: Diskvalifikován

  7. MLA2 II: 1/5, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  9. Agility ML: 6/11, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  10. Jumping ML: Diskvalifikován

  11. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  13. 1. Zkouška - MLA2: Diskvalifikován

  14. 2.Zkouška - MLA2: 5/9, 40.59 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  15. Agility ML: 7/27, 52.56 s, 12.56 tr. b., 3.88 m/s

  16. Jumping ML: Diskvalifikován

  17. Zkouška - MLA2: Diskvalifikován

  18. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  19. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  20. 2. Zka - LA2: 3/8, 31.21 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  21. Jumping - Large: 16/32, 29.83 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  22. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  23. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  24. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  25. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  26. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  27. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  28. Agility - LA: 12/29, 42.22 s, 26.22 tr. b., 3.74 m/s

  29. Jumping - LA: Diskvalifikován

  30. ZkA - LA2: 4/8, 41.25 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  31. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  32. Agility LA: Diskvalifikován

  33. Jumping LA: 15/32, 35.96 s, 25.0 tr. b., 5.06 m/s

  34. Zkouška LA2: 6/12, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  36. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška A2 LA2: 2/12, 40.43 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  38. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 13/21, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  39. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  40. Batmanova zkouška LA2: 2/8, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  41. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  43. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  46. Speed&Power hra L: 1/10, 12.38 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  47. Tunelovo-barelový běh L: 2/9, 28.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  50. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  51. Tunelovo-barelový běh L: 8/12, 28.82 s, 5.0 tr. b., 6.94 m/s

  52. Zkouška LA2: 2/5, 54.0 s, 18.0 tr. b., 2.96 m/s

  53. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  54. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  55. Tunelovo-barelový běh L: 3/10, 26.69 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. Zkouška LA1: 1/4, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  57. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  58. Zkouška 1 - LA1: 3/11, 43.16 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  59. Zkouška 2 - LA1: Diskvalifikován

  60. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  61. Agility_: Diskvalifikován

  62. Jumping_: Diskvalifikován

  63. Zkouška - LA1: 4/6, 41.26 s, 30.0 tr. b., 3.37 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  65. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  67. Agility L: Diskvalifikován

  68. Jumping L: Diskvalifikován

  69. Zkouška - LA1: 3/8, 30.86 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  70. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  71. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  72. Agility 1 L: Diskvalifikován

  73. Jumping 1 L: 3/44, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  74. Jumping 2 L: 19/35, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  75. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2 LA1: 2/5, 31.8 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  77. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  78. Agility L: 14/31, 37.74 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. Jumping L: 18/31, 34.27 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  80. Zkouška - LA1: 1/3, 33.2 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  81. Cvikov - 27. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2017

  82. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  84. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  85. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  86. Agility L: Diskvalifikován

  87. Hra L: 4/17, 20.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. Jumping L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1: 2/5, 24.89 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  90. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  91. Agility SL L: Diskvalifikován

  92. Hra L: 2/18, 19.41 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  93. Jumping SL L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA1: 4/5, 30.01 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  95. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  96. III. zkouška LA1: 5/12, 43.05 s, 22.05 tr. b., 3.3 m/s

  97. III. zkouška LA1: 9/13, 25.19 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  98. II. zkouška LA1: 9/12, 40.94 s, 18.94 tr. b., 3.15 m/s

  99. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. IV. zkouška LA1: 5/12, 42.02 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  101. IV. zkouška LA1: 9/13, 32.99 s, 25.0 tr. b., 3.91 m/s

  102. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. I.zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  105. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  108. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška LA1: 13/22, 39.13 s, 20.0 tr. b., 3.4 m/s

  110. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  111. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  112. 1. ZK LA1: 2/15, 26.59 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  113. 2. ZK LA1: 5/15, 26.68 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  114. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Zka - LA1: Diskvalifikován

  118. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  119. Agility - So: Diskvalifikován

  120. Jumping - So: Diskvalifikován

  121. ZkA - So: 6/9, 28.26 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  122. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  123. Agility L: 9/30, 46.88 s, 27.88 tr. b., 3.9 m/s

  124. Jumping L: Diskvalifikován

  125. Zkouška LA1: 5/5, 32.47 s, 25.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  127. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  128. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  129. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. Cvikov - 24. Cvikovské zkoušky agility, 11. 08. 2016

  131. Zkouška LA1: 6/8, 33.91 s, 40.0 tr. b., 3.92 m/s

  132. Cvikov - 23. Cvikovské zkoušky agility, 08. 08. 2016

  133. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  135. A1 L LA1: Diskvalifikován

  136. Agility L L: Diskvalifikován

  137. Jumping L L: Diskvalifikován

  138. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  139. Agility - Ne: Diskvalifikován

  140. Agility - So: Diskvalifikován

  141. Jumping - Ne: 19/26, 31.01 s, 30.01 tr. b., 4.0 m/s

  142. Jumping - So: Diskvalifikován

  143. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  144. ZkA - So: Diskvalifikován

  145. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. ZkA: 3/9, 31.7 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  149. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  150. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  151. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  152. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  153. Zkouska IV LA1: Diskvalifikován

  154. Zkouska VI LA1: Diskvalifikován

  155. Zkouska V LA1: 4/12, 60.08 s, 20.08 tr. b., 2.96 m/s

  156. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  157. 26.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  158. 26.9.2015 jumping L: Diskvalifikován

  159. 26.9.2015 zkouška LA1: 6/7, 39.68 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  160. 27.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  161. 27.9.2015 jumping L: 10/21, 37.03 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  162. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L: Diskvalifikován

  163. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  164. Agility Ne: Diskvalifikován

  165. Agility So: Diskvalifikován

  166. Jumping Ne: 32/50, 36.15 s, 27.15 tr. b., 3.4 m/s

  167. Jumping So: Diskvalifikován

  168. ZkA Ne: Diskvalifikován

  169. ZkA So: Diskvalifikován