Cz En

019418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Novotný

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Amazing Dream Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  2. Agility L: 7/18, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. Jumping L: 5/19, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  5. Agility L: 5/24, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. Jumping L: 2/24, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  7. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  13. Agility L: 3/17, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  14. Jumping L: 7/17, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  16. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  17. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  19. Jumping - Large: Diskvalifikován

  20. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  21. Agility - LA: 2/29, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  22. Jumping - LA: Diskvalifikován

  23. ZKA - LA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  25. Jumping: Diskvalifikován

  26. Zkouška 1: Diskvalifikován

  27. Zkouška 2: Diskvalifikován

  28. Zkouška 3: Diskvalifikován

  29. Zkouška 4: Diskvalifikován

  30. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  31. Jumping L: Diskvalifikován

  32. LA3: Diskvalifikován

  33. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  34. II. zkouška LA2: 3/17, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  35. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkouška - LA2: 2/8, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  40. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  43. Jumping: Diskvalifikován

  44. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  45. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  46. A2 - druhá zkouška LA2: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  47. A2 - první zkouška LA2: 2/8, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  48. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  49. II. Zkouška: Diskvalifikován

  50. I. Zkouška: Diskvalifikován

  51. Jumping: Diskvalifikován

  52. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  53. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  54. 2. Zka - LA2: 2/8, 30.54 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  55. Jumping - Large: 6/34, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  56. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  57. Agility II. L: Diskvalifikován

  58. Agility I. L: Diskvalifikován

  59. Jumping II. L: Diskvalifikován

  60. Jumping I. L: 5/94, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  61. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  62. Speed&Power hra L: 1/12, 21.44 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  63. Tunelovo-barelový běh L: 9/12, 30.95 s, 5.0 tr. b., 6.46 m/s

  64. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  66. Agility - LA: Diskvalifikován

  67. Jumping LA: Diskvalifikován

  68. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  70. 1. zkouška LA2: 4/21, 44.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován