Cz En

Jumping L

  1. Datum: 16. 03. 2019
  2. Závod: Kladno - PETRIS CUP III.
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 35.7 5.04 V V
2 069415 Markéta Benediktová Rony 0 0 0.0 0.0 36.47 4.94 V V
3 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 0 0 0.0 0.0 36.59 4.92 V V
4 059415 Veronika Grešáková Ambiente 0 0 0.0 0.0 38.56 4.67 V V
5 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 35.29 5.1 V V
6 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 1 0 0.0 5.0 35.63 5.05 V V
7 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 1 0 0.0 5.0 42.8 4.21 V V
8 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 1 0.0 5.0 43.01 4.19 V V
9 002816 Alena Kovácsová Nahuel 0 1 0.0 5.0 45.74 3.94 V V
10 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 1 0.0 5.0 52.45 3.43 V V
11 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 0.0 5.0 53.88 3.34 V V
12 083417 Romana Hanousková Elza Superušatá 0 1 0.89 5.89 55.89 3.22 V V
13 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 1 1 0.0 10.0 38.0 4.74 VD VD
14 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 43.75 4.11 VD VD
15 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 3 0 0.0 15.0 41.08 4.38 VD VD
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076016 Eliška Rypová Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019418 Tomáš Novotný A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO