Cz En

083417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Romana Hanousková, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Elza Superušatá, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. LA1 I.: 1/12, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  3. ZkA. LA1 II.: 1/12, 37.53 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  4. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  5. Agility I: Diskvalifikován

  6. Agility II: 76/165, 53.0 s, 6.34 tr. b., 3.7 m/s

  7. Jumping I: 97/169, 51.17 s, 18.61 tr. b., 3.58 m/s

  8. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  9. Jumping L: 12/26, 55.89 s, 5.89 tr. b., 3.22 m/s

  10. LA1: 1/4, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  11. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  12. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  13. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  14. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  16. Czech Imp Jump: 32/52, 31.2 s, 3.2 tr. b., 4.01 m/s

  17. Jumping 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 2: 38/52, 45.18 s, 14.18 tr. b., 3.32 m/s

  19. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  20. 1. zkouška LA1: 4/10, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  21. 2. zkouška LA1: 3/10, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  22. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  23. Jumping L: Diskvalifikován

  24. Zkouška LA1: 2/4, 38.37 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  25. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  26. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 2.kvalifikace: 10/45, 44.68 s, 7.68 tr. b., 3.38 m/s

  28. 3.kvalifikace: 27/45, 36.71 s, 5.71 tr. b., 3.46 m/s

  29. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  30. 1.Zka - LA1: 4/9, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  31. 2.Zka - LA1: Diskvalifikován

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  33. 1. Zk LA1: 3/14, 43.25 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  34. 2. Zk LA1: 2/14, 40.75 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  35. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  36. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  37. LA1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  38. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  39. Sobota LA1 1: 3/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  40. Sobota LA1 2: 1/6, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  41. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  42. zkouška 1 LA1: 5/11, 47.86 s, 13.86 tr. b., 2.99 m/s

  43. zkouška 2 LA1: 2/11, 68.15 s, 24.15 tr. b., 2.33 m/s

  44. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  45. Agility L L: Diskvalifikován

  46. Jumping L L: Diskvalifikován

  47. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  48. 1. Zkouška A1 LA1: 1/10, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  49. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  50. Hra - tuneliáda pro A1 L: 4/10, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  51. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  52. Agility A0 LA1: 2/5, 28.34 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  53. Jumping A0 LA1: 2/5, 23.73 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s