Cz En

Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 10. 02. 2019 v 20:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19003
  2. Datum: 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
    Grunder, Sascha (CH)
  6. Zodpovědná osoba: Petra Vyplelová
  7. GPS: 50.1416986, 14.1067465

Kontakt

vyplelovap@centrum.cz

Poznámka

Zveme Vás na tradiční halové závody v Kladně.

Tentokrát Vás na parkurech prověří Sascha Grunder a Olča Bazalová

Startovné: Člen KAČR 800,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné.)

Nečlen KAČR: 1 000,- Kč (Na oba dny, přihlašování na jeden den není možné.)

Startovné posílejte na účet: 2200560896/2010, VS - číslo přihlášky vygenerované KACR.info

Podmínky: Předložení VP u prezence, platná očkování, stáří psa nad 18 měsíců, pes musí být klinicky zdráv

ZÁKAZ VSTUPU NA PLOCHU V KOPAČKÁCH, tarfách apod.!!!! Vhodná je klasická běžecká nebo sálová obuv.

Pořadatel neodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, za úhyn nebo ztrátu psa ani za věci ponechané přes noc v hale.

Na celém území města Kladna se pes musí vodit na vodítku nebo s náhubkem dle platné Vyhlášky o chovu psů.

Program: • Sobota: o 8:30 - 8:45 prezence A1 o 9:00 prohlídka trati pro A1 o 9:15 START ZÁVODŮ o následuje zkouška A2, Jumping, Agility, Zkouška A3 (časy budou upřesněny dle počtu přihášených)

• Neděle: o 8:45 prohlídka trati o 9:00 START ZÁVODŮ – Jumping, Finále AGILITY, Zkoušky A3, A2, A1

• Do finále postupuje v každé velikostní kategorii první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního a nedělního jumpingu s max. 10 tr. body; první 1/4 z výsledkové listiny ze sobotního agility s max. 10 tr. body a ze sobotních zkoušek týmy na 1. a 2. místě s max. 10 tr body. Přesný počet postupujících do finále bude stanoven po prezenci dle počtu zaprezentovaných týmů – 1/4 startovního pole, matematicky zaokrouhleno na celé závodníky dolů. Pokud se tým kvalifikuje ve všech kvalifikačních bězích, nevzniká tím nárok na postup dalšímu týmu v pořadí, postup do finále je nepřenosný na jiný tým.

Změna programu vyhrazena!!!

Ceny: Mnoho krásných věcných cen. • V sobotu vyhlašujeme zkoušky samostatně a součet kvalifikačních běhů jumping a agility. • V neděli vyhlašujeme zkoušky samostatně. Jako hlavní vítěz Jahodové párty bude vyhlášen vítěz nedělního finálového agility v každé velikosti. Obdrží mimo jiné startovné zdarma na jedny naše další závody s automatickou nominací do finále daného závodu.

Kontaktní osoba: Petra Vyplelová vyplelovap@centrum.cz (přihlášky mailem nepřijímáme - pouze řešíme dotazy a změny)

Statistika přihlášených

16. 02. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
L 0 0 0 0 0
Celkem 0 0 0 0 0
100 volných míst
17. 02. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
L 0 0 0 0 0
Celkem 0 0 0 0 0
100 volných míst

Nepotvrzené přihlášky (78)

085218 A1 Monika Plzáková Bibi
Člen KA
086716 LA1 Lucie Babulová Celebre Olbramovický kvítek
Člen KA
048117 LA1 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia
Člen KA
021218 LA1 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
015518 LA1 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád
Člen KA
042718 LA1 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump
Člen KA
033818 LA1 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat
Člen KA
071618 LA1 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois
Člen KA
080416 LA2 Lucie Babulová Chris Z Lounského chovu
Člen KA
000818 LA2 Nikola Banotová Crocodile Yabalute
Člen KA
066117 LA2 Michal Brych Catalyn Jankari
Člen KA
081416 LA2 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo
065317 LA2 Andrea Hanousková Alou Devětsil
Člen KA
080916 LA2 Barbara Lehrmundová Arrow Bajlo
Člen KA
003016 LA2 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border
Člen KA
026717 LA2 Monika Prokopová Aglaia Bajlo
Člen KA
047117 LA2 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix
Člen KA
056515 LA2 Simona Vondráčková Flea Balpoa
LA2 Agnieszka Winiecka-Kin Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki
Člen KA
038617 LA2 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito
Člen KA
038217 LA2 Markéta Šmídová Nawa Kwanah
Člen KA
074613 LA3 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute
Člen KA
057316 LA3 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox
Člen KA
031916 LA3 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
032815 LA3 Kristýna Běhounková Viki
Člen KA
011715 LA3 Alice Drábková Elianne Balpoa
Člen KA
015114 LA3 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox
Člen KA
051116 LA3 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara
050712 LA3 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela
Člen KA
002713 LA3 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
004013 LA3 Romana Jirásková Anabela Agiroma
Člen KA
019114 LA3 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara
LA3 Irena Kempińska Onyx Alchera
Člen KA
069416 LA3 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash
LA3 Roman Maruszczak Brego Extremebraveheart
Člen KA
069414 LA3 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen
Člen KA
068413 LA3 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia
LA3 Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana
LA3 Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
012312 LA3 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy
Člen KA
092814 LA3 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras
Člen KA
013214 LA3 Petra Vyplelová Hugg Astra
LA3 Agnieszka Winiecka-Kin Aura vom Haus Seiffert
Člen KA
000115 LA3 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly
006213 LA3 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s
Člen KA
074012 LA3 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei
MA1 Karol Cisak Apró Tigris Vicsorgó
MA1 Roman Maruszczak Amazing Revolution Nangabet
MA1 Krystyna Tokaruk Invincible Kiralytanyai
Člen KA
052118 MA2 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia
Člen KA
083317 MA2 Karolína Vybíralová Ophra McPotter's Creek's
Člen KA
051516 MA3 Dana Boháčová Betty from Wealth Island
Člen KA
048017 MA3 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu
Člen KA
083014 MA3 Hana Fuksová A3Ch Happy
Člen KA
076315 MA3 Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia
Člen KA
095315 MA3 Klára Kokešová Roxy
MA3 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora
MA3 Roman Maruszczak Evolution Willa Mora
Člen KA
004517 MA3 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s
Člen KA
080315 MA3 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie
MA3 Krystyna Tokaruk Garshii Kiralytanyai
Člen KA
090614 MA3 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea
Člen KA
001115 MA3 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár
SA1 Irena Kempińska Erufirka Indirica
Člen KA
038618 SA1 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace
Člen KA
038718 SA1 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia
Člen KA
015318 SA2 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia
SA2 Magda Łabieniec Eflie
Člen KA
000718 SA2 Monika Šaling Azure Pure Nature
Člen KA
059214 SA3 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru
Člen KA
035412 SA3 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori
Člen KA
068115 SA3 Klára Konečná Majda
036616 SA3 Vladislav Kubica Merlin
SA3 Olga Kwiecień ALL I NEED Runrunrun
Člen KA
049513 SA3 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon
Člen KA
008212 SA3 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis