Cz En

Jumping LA neděle

  1. Datum: 17. 02. 2019
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Rylska Monika Chica-Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 36.61 5.46 V V
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 37.5 5.33 V V
3 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 37.82 5.29 V V
4 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 38.53 5.19 V V
5 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 38.79 5.16 V V
6 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 39.18 5.1 V V
7 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 39.46 5.07 V V
8 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 39.49 5.06 V V
9 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 39.89 5.01 V V
10 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 40.47 4.94 V V
11 079815 Petra Kolegarová Tara 0 0 0.0 0.0 43.59 4.59 V V
12 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.35 5.35 V V
13 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 1 0 0.0 5.0 37.82 5.29 V V
14 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 1 0.0 5.0 41.58 4.81 V V
15 065317 Andrea Hanousková Alou Devětsil 1 1 0.0 10.0 42.53 4.7 VD VD
16 Winiecka-Kin Agnieszka Aura-Aura vom Haus Seiffert 1 1 0.0 10.0 43.96 4.55 VD VD
17 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 1 0 5.12 10.12 52.12 3.84 VD VD
18 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 3 0 0.0 15.0 38.21 5.23 VD VD
19 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 2 1 0.0 15.0 42.0 4.76 VD VD
DIS 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempińska Irena OZ-Onyx Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kamiński Michał Agar-Agar Rayo De Sol Per Bene DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Grunder Sascha Orio My Racy Fellow Vom Beutenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gołąb Iwona SeeYa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gołąb Iwona Applause DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Duda Paulina Free-Free Never Never Land E'Anka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081416 Eliška Dolníčková Ajay Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati-Hetton Grant Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064018 Martina Červenková Bauglir Dark Lavondyss Lavondyss Labradors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Winiecka-Kin Agnieszka BONO-Bono-Bono Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033818 Petra Vyplelová Flank “Ray” Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sadal Ewa Akuma-P’Hayabusa Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Koza Nostra-Becks Hill Mafia Princess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman Brego Extremebraveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS