Cz En

021417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petr Křístek, Žabka

    Člen KA

Pes

  1. Bižu Bleu Colline, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  2. Zkouška1 MLA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška2 MLA3: Diskvalifikován

  4. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  5. Agility družstva L: Diskvalifikován

  6. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  7. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  8. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  9. MLA2-1 MLA2: Diskvalifikován

  10. MLA2-2 MLA2: Diskvalifikován

  11. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  12. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  14. 3.zkouška MLA2: 1/4, 72.91 s, 39.91 tr. b., 2.11 m/s

  15. 4.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  16. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  17. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  20. Agility ML: Diskvalifikován

  21. Jumping ML: Diskvalifikován

  22. Zkouška MLA2: 2/3, 54.38 s, 0.38 tr. b., 3.53 m/s

  23. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  24. agility ML neděle: Diskvalifikován

  25. Jump ML neděle: 5/8, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  26. Zkouška A2 - neděle ML: 2/3, 48.82 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  27. Zkouška A2 - sobota - 1 ML: Diskvalifikován

  28. Zkouška A2 - sobota - 2 ML: 1/3, 43.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  30. LA2 1zk: Diskvalifikován

  31. LA2 2zk: Diskvalifikován

  32. LA2 3zk: 2/7, 47.9 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  33. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  34. MLA2 - 1běh: 2/2, 52.78 s, 12.78 tr. b., 3.09 m/s

  35. MLA2 - 2běh: 1/2, 49.37 s, 0.37 tr. b., 3.61 m/s

  36. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  37. MLA2_1: 1/3, 55.77 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  38. MLA2_2: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  40. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  41. MLA2 - II.: 1/2, 44.6 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  42. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  43. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  44. 2. běh LA2 : 1/11, 52.74 s, 3.74 tr. b., 3.51 m/s

  45. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  46. 1. Zkouška - MLA2: 3/9, 59.18 s, 9.18 tr. b., 3.43 m/s

  47. 2.Zkouška - MLA2: Diskvalifikován

  48. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  49. Agility L: 12/40, 50.43 s, 9.43 tr. b., 3.45 m/s

  50. Jumping L: 21/37, 44.18 s, 11.18 tr. b., 3.12 m/s

  51. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  53. II.zkouška LA2: 4/13, 52.1 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  54. I. zkouška LA2: 4/13, 53.21 s, 0.21 tr. b., 3.5 m/s

  55. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  56. LA2 I: 4/13, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  57. LA2 II: Diskvalifikován

  58. LA2 III: Diskvalifikován

  59. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  60. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 LA2: 3/7, 49.85 s, 14.85 tr. b., 3.25 m/s

  62. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  63. Sobota Agility large: Diskvalifikován

  64. Sobota Jumping large: 10/15, 55.79 s, 20.79 tr. b., 3.21 m/s

  65. Sobota zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  67. Zkouška LA2 I: 5/7, 40.8 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  68. Zkouška LA2 II: 2/7, 46.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  69. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  70. Neděle Jumping L: 11/35, 39.53 s, 0.53 tr. b., 3.92 m/s

  71. Neděle Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  72. Neděle Zkouška I LA2: 3/11, 52.09 s, 5.09 tr. b., 3.61 m/s

  73. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  74. Sobota Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  75. Sobota Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  76. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  77. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  78. Zkouška I. LA2: 1/15, 49.04 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  79. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: 5/11, 50.39 s, 2.39 tr. b., 3.61 m/s

  82. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  83. Agility neděle L: 23/44, 47.12 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  84. Agility sobota L: 26/51, 49.74 s, 10.74 tr. b., 3.48 m/s

  85. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  86. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  87. Zkouška neděle LA2: 4/11, 46.82 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  88. Zkouška sobota LA2: 3/16, 48.49 s, 0.49 tr. b., 3.75 m/s

  89. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  90. Jumping L: 20/41, 45.2 s, 6.2 tr. b., 3.65 m/s

  91. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA2 II: 11/18, 65.57 s, 36.57 tr. b., 2.82 m/s

  93. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  94. LA2 I.: 6/14, 43.38 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  95. LA2 II.: Diskvalifikován

  96. LA2 III.: Diskvalifikován

  97. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  98. LA2 I.: 6/17, 46.58 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  99. LA2 II.: 8/17, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. LA2 III.: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  102. ZkA. II. LA2: 6/17, 49.87 s, 20.87 tr. b., 3.33 m/s

  103. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  104. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  105. Jumping: 19/60, 50.1 s, 2.1 tr. b., 3.79 m/s

  106. Zkouška 1: Diskvalifikován

  107. Zkouška 2: Diskvalifikován

  108. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  109. LA2 1. LA2: 4/10, 54.8 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  110. LA2 2. LA2: Diskvalifikován

  111. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  112. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  115. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  116. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  117. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  120. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  121. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  122. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  123. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  124. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  125. Agility klubů L: Diskvalifikován

  126. Jumping L: Diskvalifikován

  127. Zkouška LA2: 4/9, 55.58 s, 6.58 tr. b., 3.44 m/s

  128. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  129. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  130. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  131. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  132. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA2: 11/19, 44.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  134. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  135. Druhá zkouška LA2: 2/7, 45.85 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  136. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  138. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  141. Jumping: Diskvalifikován

  142. Jumping DUO: Diskvalifikován

  143. Zkouška: 3/8, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  144. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  145. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  148. Agility 1 L: Diskvalifikován

  149. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  151. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  152. Agility - 1.kolo L: 7/31, 46.79 s, 2.79 tr. b., 3.72 m/s

  153. Jumping - 2.kolo L: 10/31, 33.87 s, 1.87 tr. b., 3.96 m/s

  154. Jumping hra L: 18/33, 30.12 s, 11.12 tr. b., 3.19 m/s

  155. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  156. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  157. Zkouška III. LA2: 5/19, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  158. Zkouška II. LA2: 4/19, 47.1 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  159. Zkouška I. LA2: 11/19, 48.99 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  160. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  161. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  163. Spálené Poříčí - Podzimní přátelské minizkoušky, 21. 10. 2018

  164. 1. zkouška LA2: 3/9, 41.09 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  165. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  167. 1. běh LA2: 8/17, 47.32 s, 15.32 tr. b., 3.53 m/s

  168. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  169. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  170. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  171. Agility L: Diskvalifikován

  172. Jumping L: 10/43, 33.44 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  173. Zkouška_neděle LA2: 12/18, 46.78 s, 15.78 tr. b., 3.31 m/s

  174. Zkouška_sobota_01 LA2: 8/19, 69.29 s, 33.29 tr. b., 2.64 m/s

  175. Zkouška_sobota_02 LA2: 6/19, 45.96 s, 5.96 tr. b., 3.44 m/s

  176. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  177. LA2-1 LA2: 5/11, 42.75 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  178. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  179. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  180. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  181. Zkouška 2 LA2: 10/22, 64.57 s, 23.57 tr. b., 2.73 m/s

  182. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  183. Agility open L: Diskvalifikován

  184. Jumping open L: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  187. _1.LA2 LA2: Diskvalifikován

  188. _2.LA2 LA2: 9/17, 54.03 s, 6.03 tr. b., 3.33 m/s

  189. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  190. Agility L: Diskvalifikován

  191. Agility neděle L: 13/45, 44.63 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  192. Jumping L: Diskvalifikován

  193. Jumping neděle L: 10/42, 40.9 s, 0.9 tr. b., 3.96 m/s

  194. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  195. Zkouška neděle LA2: 3/15, 41.64 s, 3.64 tr. b., 3.36 m/s

  196. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  197. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  198. Zkouška I. LA2: 3/10, 50.64 s, 7.64 tr. b., 3.69 m/s

  199. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  200. II. Zkouška: 4/9, 49.3 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  201. I. Zkouška: Diskvalifikován

  202. Jumping: Diskvalifikován

  203. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  204. Jumping 1 L L: Diskvalifikován

  205. Jumping 2 L L: 13/33, 50.65 s, 14.65 tr. b., 3.24 m/s

  206. Tuneliáda L L: 23/31, 21.72 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  207. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  208. Agility L: Diskvalifikován

  209. Jumping L: Diskvalifikován

  210. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  212. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  213. Jumping L: 1/30, 42.09 s, 2.09 tr. b., 3.8 m/s

  214. První běh LA2: Diskvalifikován

  215. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  216. AGILITY L: Diskvalifikován

  217. JUMPING L: Diskvalifikován

  218. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  219. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  220. 1.běh LA2: 12/16, 64.4 s, 21.4 tr. b., 2.58 m/s

  221. 2. běh LA2: 6/16, 64.88 s, 34.88 tr. b., 2.34 m/s

  222. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  223. Zkouška 1 LA2 LA2: Diskvalifikován

  224. Zkouška 2 LA2 LA2: Diskvalifikován

  225. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  226. Jumping L: Diskvalifikován

  227. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  228. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  229. Zkouška 2 neděle LA2: 5/15, 46.66 s, 2.66 tr. b., 3.32 m/s

  230. Zkouška LA2: 9/19, 47.46 s, 13.46 tr. b., 3.27 m/s

  231. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  232. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  233. Agility L: 18/42, 69.64 s, 22.64 tr. b., 2.84 m/s

  234. Jump neděle L: Diskvalifikován

  235. Jump sobota L: Diskvalifikován

  236. Zkouška nedělle LA2: Diskvalifikován

  237. Zkouška sobota LA2: 7/18, 63.08 s, 12.08 tr. b., 3.0 m/s

  238. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  239. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška LA2: 6/21, 47.08 s, 4.08 tr. b., 3.21 m/s

  241. 3. zkouška LA2: 3/21, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  242. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  243. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška LA2: 15/23, 52.4 s, 13.4 tr. b., 2.84 m/s

  245. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  246. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  248. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  249. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  250. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Zkouška 1 LA1: 1/11, 41.7 s, 5.7 tr. b., 3.09 m/s

  252. Zkouška 2 LA1: 5/11, 45.1 s, 9.1 tr. b., 2.84 m/s

  253. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  254. Zkouška 1 LA1: 8/14, 34.98 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  255. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  256. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  257. Zkoukša 1 LA1: 7/15, 38.03 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  258. Zkouška 2 LA1: 6/15, 43.36 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  259. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  260. Zkouška 1 LA1: 3/17, 42.28 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  261. Zkouška 2 LA1: 5/17, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  262. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  263. AGILITY: Diskvalifikován

  264. JUMPING: Diskvalifikován

  265. LA1: Diskvalifikován

  266. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  267. ZkA. II. LA1: 5/25, 40.26 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  268. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  269. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  270. Agility: Diskvalifikován

  271. Agility: Diskvalifikován

  272. Jumping: 25/42, 47.89 s, 26.89 tr. b., 3.26 m/s

  273. Jumping: Diskvalifikován

  274. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  275. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  279. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  280. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  281. Zkouška 2 LA1: 6/12, 36.42 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  282. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  283. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  284. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  285. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  286. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  287. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  288. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  289. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  290. 2. zkouška LA1: 1/8, 42.02 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  291. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  292. Agility - 1. kolo Large: Diskvalifikován

  293. Jumping - 2. kolo Large: 17/29, 54.02 s, 16.02 tr. b., 3.15 m/s

  294. Jumping - hra Large: 25/35, 47.59 s, 18.59 tr. b., 2.63 m/s

  295. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  296. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  297. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška LA1: 2/13, 38.2 s, 0.2 tr. b., 3.25 m/s

  299. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  300. AGILITY: 28/38, 61.68 s, 24.68 tr. b., 2.69 m/s

  301. AGILITY: Diskvalifikován

  302. JUMPING: Diskvalifikován

  303. JUMPING: Diskvalifikován

  304. LA1: 2/12, 60.62 s, 13.62 tr. b., 2.71 m/s

  305. LA1: Diskvalifikován

  306. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  307. Agility open L: Diskvalifikován

  308. Jumping open L: Diskvalifikován

  309. zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  310. Zkouška_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  311. Zkoušky_neděle LA1: Diskvalifikován

  312. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  313. Zkouška 1 - LA1: Diskvalifikován

  314. Zkouška 2 - LA1: Diskvalifikován

  315. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  316. Agility Open L: Diskvalifikován

  317. Jumping Open L: Diskvalifikován

  318. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  319. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  320. Agility L: Diskvalifikován

  321. Jumping L: Diskvalifikován

  322. Zkoušky LA1: 3/13, 39.98 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  323. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  324. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  325. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  326. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  327. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  328. 1. zkouška LA1: 2/7, 42.66 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  329. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  330. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  331. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  332. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  333. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  334. Agility open L: Diskvalifikován

  335. JUMPING: Diskvalifikován

  336. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  337. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  338. 1.zkouska A1 LA1: 10/15, 65.37 s, 41.37 tr. b., 2.29 m/s

  339. 2. zkouska A1 LA1: 11/15, 63.91 s, 23.91 tr. b., 2.35 m/s

  340. 3. zkouska A1 LA1: 7/15, 49.09 s, 14.09 tr. b., 2.87 m/s