Cz En

085914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Dušková, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Hob Nob Jazz Chants, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  2. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  3. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  4. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  5. 1.běh bez zón: 2/53, 22.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  6. 1.běh se zónami : 6/53, 19.12 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  7. 2.běh bez zón: 21/50, 19.15 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  8. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  10. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  11. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  12. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  13. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  14. Jumping superhrdinů L: 1/21, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  15. Kapitánský jumping L: 9/21, 30.71 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  16. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  17. Zkouška II LA3: 1/10, 32.32 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  18. Zkouška I LA3: 7/10, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  19. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Open: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  25. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  26. LA3- 2 běh: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  27. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  28. LA3 - I.: 6/12, 36.16 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  29. LA3 - II.: Diskvalifikován

  30. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  31. LA3_1: Diskvalifikován

  32. LA3_2: Diskvalifikován

  33. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. Ne. - Agility II. L: 35/105, 38.68 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  35. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  36. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  37. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  39. QA4 Agility: 5/97, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  40. QA5 Agility: Diskvalifikován

  41. QA6 Agility: 42/93, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  42. QJ4 Jumping: 22/96, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  43. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  44. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  45. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  46. Zkouška LA2 I: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  47. Zkouška LA2 II: 1/7, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  48. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  49. QA1 agility: 35/123, 43.86 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  50. QA2 agility: 54/120, 36.83 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  51. QA3 agility: Diskvalifikován

  52. QJ1 jumping: 53/123, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  53. QJ2 jumping: 70/122, 29.97 s, 15.0 tr. b., 6.17 m/s

  54. QJ3 jumping: 42/111, 38.13 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  56. Agility I.: 6/47, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  57. Jumping I.: Diskvalifikován

  58. Jumping II.: 17/45, 55.53 s, 11.53 tr. b., 3.46 m/s

  59. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: Diskvalifikován

  62. Jumping I: 3/169, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  63. Jumping II: Diskvalifikován

  64. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  65. LA2 I.: Diskvalifikován

  66. LA2 II.: 7/14, 35.46 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  67. LA2 III.: Diskvalifikován

  68. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  69. Zkouška LA2 I: 2/13, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  70. Zkouška LA2 II: 3/13, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  71. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  72. Jumping: 25/60, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  73. SUPER FINÁLE: Diskvalifikován

  74. Zkouška 1: 4/17, 35.11 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  75. Zkouška 2: Diskvalifikován

  76. Zkouška 3: 7/16, 33.89 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  77. Zkouška 4: 4/16, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  78. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  79. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  82. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  83. Finále LA neděle: 9/33, 41.79 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  84. Jumping LA neděle: 19/70, 42.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  85. Jumping LA sobota: 4/71, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  87. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  88. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  89. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. I. zkouška LA2: 11/16, 28.26 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  91. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  92. Agility klubů L: 12/33, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  93. Jumping L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: 1/9, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  95. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  96. III. jumping L: Diskvalifikován

  97. II.jumping L: Diskvalifikován

  98. I. jumping L: Diskvalifikován

  99. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  100. II.zkouška LA2: 1/18, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  101. I. zkouška LA2: 5/19, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  102. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  103. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  106. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  107. Jumping LA neděle: 23/43, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  108. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  109. Zkoušky LA2 neděle: 3/11, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  110. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  111. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  112. II. zkouška LA2: 1/17, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  113. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. I. zkouška LA2: 1/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  115. I. zkouška LA2: 3/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  116. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  117. Jumping: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  118. Jumping DUO: 1/16, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  119. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  120. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  121. Jumping: 14/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  122. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  123. Zkouška 2.: 1/7, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  124. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  125. Jumping L: Diskvalifikován

  126. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  128. Druhá zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  129. První zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  130. SuperG Challenge agility L: 3/11, 50.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  132. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  134. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  135. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška LA2: 4/11, 31.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  137. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  138. II. Jumping L: Diskvalifikován

  139. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  140. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  141. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  144. Agility II. L: 16/92, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  145. Agility I. L: Diskvalifikován

  146. Jumping II. L: Diskvalifikován

  147. Jumping I. L: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  149. QA1 agility: Diskvalifikován

  150. QA2 agility: Diskvalifikován

  151. QA3 agility: Diskvalifikován

  152. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  153. QJ2 jumping: 9/126, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. I Agility Open: Diskvalifikován

  157. II Agility Open: Diskvalifikován

  158. II Jumping Open: 13/135, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  159. I Jumping Open: Diskvalifikován

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  161. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  162. Zkouška 2 LA2: 7/14, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  163. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  164. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  165. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  166. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  167. QA1 agility: Diskvalifikován

  168. QA2 agility: Diskvalifikován

  169. QA3 agility: Diskvalifikován

  170. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  171. QJ2 jumping: 53/135, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  172. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  173. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  174. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  175. II. zkouška LA2: 1/25, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  176. I. zkouška LA2: 5/25, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  177. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  178. Agility 1: Diskvalifikován

  179. Agility 2: Diskvalifikován

  180. Jumping 1: Diskvalifikován

  181. Jumping 2: Diskvalifikován

  182. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  183. Agility: 15/39, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  184. Agility: Diskvalifikován

  185. Fun Jumping: Diskvalifikován

  186. Jumping: 14/36, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  187. Jumping: Diskvalifikován

  188. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  190. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška LA2: 14/34, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  192. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  194. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  195. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  196. Jumping LA sobota: 24/63, 30.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  197. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  198. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  199. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  200. JUMPING_LA2 LA2: Diskvalifikován

  201. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  202. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  203. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  204. 1. zkouška LA2: 1/20, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  205. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  207. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  208. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  209. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  210. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  211. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  212. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  213. Běh dvojic Large: Diskvalifikován

  214. JUMPING Large: 2/32, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  215. LA2: 5/14, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  216. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  217. QA5 Agility: Diskvalifikován

  218. QA6 Agility: Diskvalifikován

  219. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  220. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  221. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  222. I Agility: 10/31, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  223. II Agility: Diskvalifikován

  224. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  225. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  226. 2Q Agility: Diskvalifikován

  227. Družstva - Agility: 31/140, 38.45 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  228. Družstva - Jumping: 27/139, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  229. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  230. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  231. Power & speed A1: Diskvalifikován

  232. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  233. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  234. QA3 Agility: Diskvalifikován

  235. QA4 Agility: Diskvalifikován

  236. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  237. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  238. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  239. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  240. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  241. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  242. Zkouska III LA1: 1/16, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  243. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  244. Zkouška I LA1: 1/16, 26.65 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  246. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  247. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  248. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  249. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  250. Jumping LA neděle: 17/63, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  251. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  252. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  253. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  255. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  256. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  257. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  258. A1 (Top Cup) Large: 1/8, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  259. Zkouška LA1: 1/8, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  260. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  261. Jumping LA1: 1/14, 16.69 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  262. Zkouška A1 - 1 LA1: 1/15, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  263. Zkouška A1 - 2 LA1: 1/15, 22.08 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  264. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  265. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  266. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  267. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován