Cz En

085914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Dušková, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Hob Nob Jazz Chants, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  2. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  5. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  6. Jumping LA neděle: 23/43, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  7. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  8. Zkoušky LA2 neděle: 3/11, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  9. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  10. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  11. II. zkouška LA2: 1/17, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  12. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. I. zkouška LA2: 1/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  14. I. zkouška LA2: 3/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  16. Jumping: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Jumping DUO: 1/16, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  18. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  19. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  20. Jumping: 14/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  21. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2.: 1/7, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  26. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  27. Druhá zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  28. První zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  29. SuperG Challenge agility L: 3/11, 50.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  31. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  32. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  33. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  34. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška LA2: 4/11, 31.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  36. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  37. II. Jumping L: Diskvalifikován

  38. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  39. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  40. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  43. Agility II. L: 16/92, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  44. Agility I. L: Diskvalifikován

  45. Jumping II. L: Diskvalifikován

  46. Jumping I. L: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  48. QA1 agility: Diskvalifikován

  49. QA2 agility: Diskvalifikován

  50. QA3 agility: Diskvalifikován

  51. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  52. QJ2 jumping: 9/126, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  54. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  55. I Agility Open: Diskvalifikován

  56. II Agility Open: Diskvalifikován

  57. II Jumping Open: 13/135, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  58. I Jumping Open: Diskvalifikován

  59. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  60. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 LA2: 7/14, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  62. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  63. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  64. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  65. QA1 agility: Diskvalifikován

  66. QA2 agility: Diskvalifikován

  67. QA3 agility: Diskvalifikován

  68. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  69. QJ2 jumping: 53/135, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  71. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  72. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. II. zkouška LA2: 1/25, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  74. I. zkouška LA2: 5/25, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  76. Agility 1: Diskvalifikován

  77. Agility 2: Diskvalifikován

  78. Jumping 1: Diskvalifikován

  79. Jumping 2: Diskvalifikován

  80. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  81. Agility: 15/39, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  82. Agility: Diskvalifikován

  83. Fun Jumping: Diskvalifikován

  84. Jumping: 14/36, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  88. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška LA2: 14/34, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  90. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  92. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  93. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  94. Jumping LA sobota: 24/63, 30.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  95. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  96. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  97. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  98. JUMPING_LA2 LA2: Diskvalifikován

  99. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  100. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  101. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  102. 1. zkouška LA2: 1/20, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  103. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  105. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  106. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  107. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  108. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  110. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  111. Běh dvojic Large: Diskvalifikován

  112. JUMPING Large: 2/32, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  113. LA2: 5/14, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  114. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  115. QA5 Agility: Diskvalifikován

  116. QA6 Agility: Diskvalifikován

  117. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  118. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  119. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  120. I Agility: 10/31, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  121. II Agility: Diskvalifikován

  122. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  123. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  124. 2Q Agility: Diskvalifikován

  125. Družstva - Agility: 31/140, 38.45 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. Družstva - Jumping: 27/139, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  127. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  128. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  129. Power & speed A1: Diskvalifikován

  130. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  131. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  132. QA3 Agility: Diskvalifikován

  133. QA4 Agility: Diskvalifikován

  134. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  135. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  136. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  137. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  138. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  139. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  140. Zkouska III LA1: 1/16, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  141. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  142. Zkouška I LA1: 1/16, 26.65 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  144. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  145. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  146. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  147. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  148. Jumping LA neděle: 17/63, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  149. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  150. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  151. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  153. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  154. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  155. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  156. A1 (Top Cup) Large: 1/8, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  157. Zkouška LA1: 1/8, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  158. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  159. Jumping LA1: 1/14, 16.69 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  160. Zkouška A1 - 1 LA1: 1/15, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  161. Zkouška A1 - 2 LA1: 1/15, 22.08 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  162. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  163. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  164. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  165. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován