Cz En

Družec okres Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 25. 04. 2020 v 07:59.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20099
  2. Datum: 21. 05. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  7. Stránky: https://nasesmecka.cz/kde-trenujeme/
  8. Propozice: https://drive.google.com/open?id=1fHbN7PxeYI1QvelFn_j26pn9w38wgBrG
  9. Zodpovědná osoba: Petra Pokorná
  10. Specifikace: 2x zkoušky
  11. Upřesnění místa: Družec ev. č. 162, 273 62 Družec okres Kladno, Středočeský kraj, Česko
  12. GPS: 50.097307, 14.055888

Kontakt

Pokorná Petra, +420 606 339 551, petak.pokorna@seznam.cz

Poznámka

Kategorie A2 je PLNÁ :-) Prosím již NEPOSÍLAT platby. Kategorie A3 je PLNÁ :-) Prosím již NEPOSÍLAT platby.
Program závodu (2x zkoušky):

15:00 - 15:15 prezence A1

16:45 – 17:00 prezence A2

18:45 – 19:00 prezence A3 (nebojte se, kdyby došlo na tmu… máme osvětlení)

Velikostní kategorie: XS, S, M, ML, L

Běhy se poběží vždy v pořadí: XS→S→M→ML→L

Maximální počet startujících je v každé výkonnostní kategorii 20 týmů, vzhledem k menšímu počtu parkovacích míst.

Statistika přihlášených

21. 05. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
XS 0 2 3 0 5
S 0 8 1 0 9
M 0 2 3 0 5
ML 3 1 2 0 6
L 2 8 9 0 19
Celkem 6 21 18 0 45
15 volných míst

Přihlášky

Člen KA
088819 A1 Jana Wohanková Amina
Člen KA
072719 LA1 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven
Člen KA
005918 LA1 Lenka Nováčková Girl from Dream Quick Angel
Člen KA
021218 LA2 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
044417 LA2 Hana Klimšová Polar
Člen KA
015016 LA2 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan
Člen KA
071017 LA2 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant
Člen KA
091017 LA2 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant
Člen KA
011117 LA2 Soňa Vlčková Beauty Bear Calista Paradise
Člen KA
043518 LA2 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant
Člen KA
009119 LA2 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat
Člen KA
031916 LA3 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
064218 LA3 Erik Dančišák Baddy
Člen KA
059415 LA3 Veronika Grešáková Ambiente
Člen KA
090215 LA3 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland
Člen KA
083614 LA3 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp
Člen KA
015815 LA3 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků
Člen KA
017913 LA3 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream
Člen KA
047117 LA3 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix
Člen KA
084316 LA3 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai
Člen KA
021418 MA2 Lucie Milichovská Bolette Nejaknyt Empire
Člen KA
058718 MA2 Jana Sasková Trepe Renda Koryfej
Člen KA
001515 MA3 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline
Člen KA
076315 MA3 Pavla Kadeřábková Arvika Nella Belavia
Člen KA
021412 MA3 Lucie Milichovská A3Ch Cherry
Člen KA
053619 MLA1 Pavla Kadeřábková Blue Sem tam Kladně
Člen KA
090717 MLA1 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld
049219 MLA1 Jana Minolová Celia Nella Belavia
Člen KA
009819 MLA2 Markéta Dvořáková Gogi Toller z Vlčích luk
Člen KA
071012 MLA3 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo
Člen KA
086918 MLA3 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins
Člen KA
004518 SA2 Hana Bansethová Smělá Severka von Schnappi Schnapp
Člen KA
062917 SA2 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori
Člen KA
077719 SA2 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek
Člen KA
009919 SA2 Romana Krunclová Babeta-Babu
Člen KA
066813 SA2 Lucie Milichovská Daisy
Člen KA
083618 SA2 Karla Pelikánová Maffi Z Husitova kraje
Člen KA
066417 SA2 Karla Pelikánová Woody
Člen KA
089115 SA2 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně
Člen KA
055917 SA3 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku
Člen KA
067413 XSA2 Petra Pokorná Missie Little Big Jack
Člen KA
037516 XSA2 Tereza Sobotková Chiquita
Člen KA
064713 XSA3 Blanka Lauterbachová Tina
Člen KA
080517 XSA3 Hana Lukášová Cornelia Černý Křišťál
Člen KA
029519 XSA3 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady

Nepotvrzené přihlášky (19)

Člen KA
083319 LA1 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands
Člen KA
021918 LA1 Martina Krejčová DANCING QUEEN OF AUSTRIAN DIAMONDS
Člen KA
000520 LA1 Veronika Říhová Cloud in the Sky Neverending Force
007716 LA1 Marcela Štemberová Midnight Mirage z Kovárny
Člen KA
048316 LA2 Martina Krejčová Assisi Farmička
Člen KA
034017 LA3 Petra Kolegarová Buddy
Člen KA
077016 LA3 Iveta Ouředníčková Bady
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
047115 LA3 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm
Člen KA
002215 LA3 Nikola Vitulová Colette Quick Angel
Člen KA
051017 MA2 Michala Malá Wonder Perla z Polabí
Člen KA
083917 MA3 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline
Člen KA
023315 MA3 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer
056217 MLA1 Zuzana Černá Gayaneh Hamyfa
Člen KA
050219 SA1 Sára Benešová Cocolate Hungry Gremlin
Člen KA
074914 SA3 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec
Člen KA
075014 SA3 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran
Člen KA
000718 SA3 Monika Šaling Azure Pure Nature
Člen KA
021518 XSA3 Ilona Pánková Loty