Cz En

Ne. - Agility II. L

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Hausnerová, Vendula (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 216.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.21 5.8 V V
2 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 37.96 5.69 V V
3 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 40.22 5.37 V V
4 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.8 5.29 V V
5 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 42.49 5.08 V V
6 001317 Alena Kolářová Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 43.03 5.02 V V
7 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 44.48 4.86 V V
8 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam 0 0 0.0 0.0 45.47 4.75 V V
9 083612 Soňa Hejcmanová Sára 0 0 0.0 0.0 51.19 4.22 V V
10 059918 Jana Jirsová Vinky Dream of joy 0 0 1.07 1.07 53.07 4.07 V V
11 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 1 0 0.0 5.0 37.19 5.81 V V
12 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 37.24 5.8 V V
13 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 37.73 5.72 V V
14 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 1 0 0.0 5.0 38.14 5.66 V V
15 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 38.9 5.55 V V
16 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.19 5.51 V V
17 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 1 0.0 5.0 40.35 5.35 V V
18 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 43.83 4.93 V V
19 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů 1 0 0.0 5.0 46.33 4.66 V V
20 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 47.83 4.52 V V
21 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu 0 1 0.0 5.0 48.19 4.48 V V
22 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 1 0 0.0 5.0 48.74 4.43 V V
23 062015 Michaela Táflová Lady 2 0 0.0 10.0 39.94 5.41 VD VD
24 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 2 0 0.0 10.0 40.08 5.39 VD VD
25 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 40.96 5.27 VD VD
26 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 1 1 0.0 10.0 41.31 5.23 VD VD
27 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 2 0 0.0 10.0 41.42 5.21 VD VD
28 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 2 0 0.0 10.0 43.1 5.01 VD VD
29 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 43.63 4.95 VD VD
30 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 1 0.0 10.0 44.12 4.9 VD VD
31 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 1 0.0 10.0 44.94 4.81 VD VD
32 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 45.41 4.76 VD VD
33 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 0 0.0 10.0 45.53 4.74 VD VD
34 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád 3 0 0.0 15.0 37.66 5.74 VD VD
35 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 2 1 0.0 15.0 38.68 5.58 VD VD
36 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 40.21 5.37 VD VD
37 043413 Radek Vandra Lucy 3 0 0.0 15.0 42.42 5.09 VD VD
38 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 2 1 0.0 15.0 44.3 4.88 VD VD
39 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo 2 1 0.0 15.0 44.78 4.82 VD VD
40 093614 Luboš Slavík Astor 4 0 0.0 20.0 37.87 5.7 D D
41 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 4 0 0.0 20.0 39.13 5.52 D D
42 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant 3 1 0.0 20.0 40.68 5.31 D D
43 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog 3 1 0.0 20.0 41.03 5.26 D D
44 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 4 0 0.0 20.0 42.42 5.09 D D
45 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 5 0 0.0 25.0 39.85 5.42 D D
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 696916 Michaela Bakrlíková Emilly Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015618 Lenka Sobotková Ardently Loving Ready for it DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025719 Michal Melounek Caccao In Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001419 Roman Linka Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032215 Šárka Nikitinová Face to Face Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO