Cz En

093414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Neumannová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Argee Z čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  5. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 30/75, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 15/101, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  7. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 33/76, 43.2 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 55/106, 45.86 s, 17.86 tr. b., 4.14 m/s

  9. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  10. Agility: 7/16, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  11. Jumping: 7/16, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  12. Zkouška sobota: 2/5, 53.23 s, 11.23 tr. b., 4.13 m/s

  13. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  14. Jumping I: 2/19, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  15. Jumping II: 2/18, 28.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  16. Jumping Light: 2/21, 20.97 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  17. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  18. 1. Zkouška: 3/6, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  19. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Tuneliáda A2+A3: 7/9, 24.11 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  21. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  22. Agility Open L: 5/20, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  23. Jumping Open L: 8/20, 34.08 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  24. Zkouška LA3: 1/6, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  25. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  26. 1.zkouška: 2/6, 44.87 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  27. 2.zkouška: Diskvalifikován

  28. 3.zkouška: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  30. III. jumping: 4/26, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  31. II. jumping: 4/26, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  32. I. jumping: 4/26, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  34. II. zkouška: Diskvalifikován

  35. I. zkouška: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  37. 1.zkouška: 1/4, 42.73 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. 2.zkouška: 2/4, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  39. 3.zkouška: Diskvalifikován

  40. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  41. NE - 1. jumping L: 2/12, 37.79 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. NE - 2. jumping L: Diskvalifikován

  43. NE - 3. jumping L: Diskvalifikován

  44. PÁ - 1. zkouška A3 L: 1/1, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  45. PÁ - 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  46. SO - 1. zkouška A3 L: 1/3, 50.07 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  47. SO - 2. zkoušku A3 L: 2/3, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  48. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  49. II. zkouška A3 L: 3/6, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  50. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  52. Agility Open: 1/22, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  53. Jumping Light: 10/22, 26.21 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  54. Jumping Open: 12/22, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  55. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  56. III. jumpng L: 6/19, 24.81 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  57. II. jumping L: Diskvalifikován

  58. I. jumping L: 7/19, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  59. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  60. Agility L: Diskvalifikován

  61. Jumping L: 14/32, 41.35 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  62. LA3: 7/17, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  63. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  64. Agility Open: Diskvalifikován

  65. Jumping Light: 6/16, 26.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. Jumping Open: Diskvalifikován

  67. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  68. Agility L: 3/26, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Agility L družstva: 3/20, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  70. Hra L neděle: Diskvalifikován

  71. Hra L sobota: 3/20, 15.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  72. Jumping L: 17/25, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  73. Jumping L družstva: Diskvalifikován

  74. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  75. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  76. Zkouška I. LA3: 3/7, 44.29 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  77. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  78. Agility Open L: 5/16, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. Jumping Open L: 2/16, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. Zkouška LA3: 2/4, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  82. 1.kvalifikace: 5/27, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. 2.kvalifikace: 8/27, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  84. 3.kvalifikace: 9/25, 39.48 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  85. Finále: Diskvalifikován

  86. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  87. Agility L: 16/28, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  88. Jumping L: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA3: 2/7, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  90. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  91. Agility 1: 1/12, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  92. Finále: 1/12, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  93. Jumping 1: 1/12, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  94. Jumping 2: 1/9, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  95. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  96. Agility Individual: 33/85, 50.29 s, 7.29 tr. b., 4.37 m/s

  97. Agility Squads as Individual: 47/94, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  98. Jumping Individual: Diskvalifikován

  99. Jumping Squads as Individual: 36/94, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  100. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  101. 1.zkouška: 5/11, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. 2.zkouška: 3/10, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  103. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  104. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  105. A3 - Zkouška 2: 5/7, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  106. Mistrovství Seniorů - běh 1: 1/3, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  107. Mistrovství Seniorů - běh 2: 2/3, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  108. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  109. 1.zkouška: 3/11, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  110. 2.zkouška: 4/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  111. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  112. 1. zkouška: 3/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  113. 2. zkouška: Diskvalifikován

  114. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  115. Agility 1 L: 6/82, 50.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  116. Agility 2 L: 11/71, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  117. Jumping 1 L: 3/83, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  118. Jumping 2 L: 19/82, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  119. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  120. 1.zkouška: 1/5, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  121. 2.zkouška: 2/5, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.98 m/s

  122. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  123. 1. zkouška: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška: 5/8, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  125. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  126. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA3: 6/15, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  128. 3. Zkouška LA3: 6/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  129. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  130. 1. Zkouška LA3: 10/19, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. 2. Zkouška LA3: 9/20, 48.38 s, 12.38 tr. b., 3.99 m/s

  132. 3. Zkouška LA3: 5/19, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  133. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  134. Jumping I: 9/21, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  135. Jumping II: 8/19, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  136. Jumping light: 9/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  137. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  138. Agility open: Diskvalifikován

  139. Jumping light: 2/26, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  140. Jumping open: 9/26, 43.41 s, 12.41 tr. b., 3.92 m/s

  141. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  142. 1.kvalifikace: 15/38, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  143. 2.kvalifikace: 21/38, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  144. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  145. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  146. Agility Individual: 68/106, 46.76 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  147. Agility Squads as Individual: 56/109, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  148. Jumping Individual: Diskvalifikován

  149. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  150. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  151. Agility 1: 6/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  152. Finále: 3/10, 41.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  153. Jumping 1: 2/16, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  154. Jumping 2: 4/15, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  155. Zkouška 1: Diskvalifikován

  156. Zkouška 2: 1/3, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  157. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  158. Agility: 2/17, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  159. Jumping : 9/18, 29.61 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  160. Zkoušky: 2/6, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  161. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  162. Agility open: 2/9, 36.79 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  163. Jumping light: 2/15, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  164. Jumping open: 1/15, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  165. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  166. Agility L: 5/14, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  167. Jumping L: 8/14, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  168. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  169. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  170. 1. zkouška: Diskvalifikován

  171. 2. zkouška: 4/8, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  172. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Jumping L3: 2/12, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  175. Zkouška L3: Diskvalifikován

  176. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  177. Agility LVT L: 4/22, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  178. Jumping L: Diskvalifikován

  179. ZKOUŠKA LA3: 4/7, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  180. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  181. 1.zkouška: 3/13, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  182. 2.zkouška: Diskvalifikován

  183. Jumping: 6/20, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  184. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  185. 1.zkouška: Diskvalifikován

  186. 2.zkouška: 1/4, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  187. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  188. I. agility L: 13/95, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  189. II. agility L: 32/90, 58.91 s, 18.91 tr. b., 3.56 m/s

  190. II. jumping L: 22/97, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  191. I. jumping L: Diskvalifikován

  192. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  193. 1.Zkouška: 3/13, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  194. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  195. Jumping: Diskvalifikován

  196. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  197. III. jumping L: 5/30, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  198. II. jumping L: Diskvalifikován

  199. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. I. jumping L: 10/30, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  201. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  202. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  203. II. zkouška: 1/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  204. I. zkouška: Diskvalifikován

  205. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  206. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška A3: 6/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  208. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  209. 7.studenecká: Diskvalifikován

  210. 8.studenecká: 4/8, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  211. 9.studenecká: Diskvalifikován

  212. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  213. 4.studenecká: 2/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. 5.studenecká: Diskvalifikován

  215. 6.studenecká: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  217. ZkA. LA3 I.: 4/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. ZkA. LA3 II.: 4/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  219. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  220. ZkA. LA3 I.: 3/18, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  221. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  222. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  223. Jumping I: 2/21, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  224. Jumping II: 5/21, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  225. Jumping III: 5/21, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  226. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  227. 1.studenecká: Diskvalifikován

  228. 2.studenecká: Diskvalifikován

  229. 3.studenecká: 3/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  230. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  231. ZkA. LA3 I.: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  232. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  233. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  234. Agility: 6/24, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  235. Jumping: Diskvalifikován

  236. Jumping light: 11/24, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  237. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  238. 1. Zkouška LA3: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  239. 2. Zkouška LA3: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  240. 3. Jumping LA3: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  241. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  242. Agility družstva L: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  243. Agility jednotlivci L: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  244. Jumping družstva L: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  245. Jumping jednotlivci L: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  246. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  247. II. zkouška: Diskvalifikován

  248. I. zkouška: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  249. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  250. Agility L: Diskvalifikován

  251. Jumping L: Diskvalifikován

  252. Zkouška LA3: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  253. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  254. 1.kvalifikace: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  255. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  256. 3.kvalifikace: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  257. Východočeské finále: Diskvalifikován

  258. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  259. 1.Zkouška LA3: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  260. 2.Zkouška LA3: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  261. Jumping L: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  262. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  263. Agility 1: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  264. Finále: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  265. Jumping 1: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  266. Jumping 2: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  267. Zkouška 1: Diskvalifikován

  268. Zkouška 2: Diskvalifikován

  269. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  270. Agility: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  271. Jumping: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  272. Zkouška: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  273. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  274. ZK1: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  275. Zkouška2: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  276. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  277. Agility Open: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  278. Agility Squads as Individual: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  279. Jumping Open: Diskvalifikován

  280. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  281. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  282. II. zkouška: Diskvalifikován

  283. I. zkouška: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  284. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  285. Jelenův Jumping L: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  286. PhysioDOG Agility L: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  287. Zkouška LA3: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  288. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  289. Agility open L: Diskvalifikován

  290. Jumping open L: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  291. Zkouška LA3: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  292. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  293. 1.zkouška: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  294. 2.zkouška: Diskvalifikován

  295. Jumping Light: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  296. Jumping Standard: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  297. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  298. Ne. - Agility II. L: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  299. Ne. - Jumping II. L: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  300. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  301. So. - Jumping I. L: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  302. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  303. Ne-: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  304. Ne-Agility: Diskvalifikován

  305. Ne-Jumping: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  306. So-: Diskvalifikován

  307. So-Agility: Diskvalifikován

  308. So-Jumping: Diskvalifikován

  309. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  310. QA1 agility: Diskvalifikován

  311. QA2 agility: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  312. QA3 agility: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  313. QJ1 jumping: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  314. QJ2 jumping: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  315. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  316. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  317. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  318. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  319. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  320. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  321. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  322. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  323. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  324. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  325. AGILITY L: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  326. JUMPING L: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  327. ZKOUŠKA LA3: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  328. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  329. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  330. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  331. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  332. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  333. Agility I: Diskvalifikován

  334. Agility II: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  335. Jumping I: Diskvalifikován

  336. Jumping II: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  337. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  338. 2. zkouška LA3: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  339. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  340. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  341. Agility open L: Diskvalifikován

  342. Jumping open L: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  343. Zkouška LA3: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  344. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  345. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  346. ZkA. I. LA3: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  347. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  348. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  349. 2. Zkouška LA3: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  350. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  351. 1. Zkouška LA3: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  352. 2. Zkouška LA3: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  353. 3. Zkouška LA3: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  354. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  355. Jumping III L: Diskvalifikován

  356. Jumping II L: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  357. Jumping I L: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  358. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  359. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  360. 2. Zka - LA3: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  361. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  362. Jumping L 1: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  363. Jumping L 2: Diskvalifikován

  364. Jumping L 3: Diskvalifikován

  365. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  366. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  367. Zkouška I LA3: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  368. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  369. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  370. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  371. 3.kvalifikace: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  372. Východočeské finále: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  373. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  374. Agility L: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  375. Hra L: Diskvalifikován

  376. Jumping L: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  377. Zkouška LA3: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  378. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  379. Agility 1 L: Diskvalifikován

  380. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  381. Jumping 2 L: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  382. Zkouška 1 LA3: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  383. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  384. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  385. Agility L: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  386. Jumping L: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  387. ZKOUŠKY LA3: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  388. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  389. 1.zkouška: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  390. 2.zkouška: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  391. Jumping Standard: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  392. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  393. Agility II. L: Diskvalifikován

  394. Agility I. L: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  395. Jumping II. L: Diskvalifikován

  396. Jumping I. L: Diskvalifikován

  397. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  398. 1.zkouška LA3: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  399. 2.zkouška LA3: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  400. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  401. Ne-: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  402. Ne-Agility: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  403. Ne-Jumping: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  404. So-: Diskvalifikován

  405. So-Agility: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  406. So-Jumping: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  407. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  408. QA1 agility: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  409. QA2 agility: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  410. QA3 agility: Diskvalifikován

  411. QJ1 jumping: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  412. QJ2 jumping: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  413. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  414. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  415. Agility A2A3: Diskvalifikován

  416. Agility Squads as individual: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  417. Jumping A2A3: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  418. Jumping Squads as Individual: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  419. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  420. Special Agility: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  421. Special Jumping: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  422. Tachyon Trophy A2A3: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  423. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  424. Agility L: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  425. JUMPING L: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  426. Zkouška agility LA3: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  427. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  428. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  429. 2. Zkouška A3 LA3: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  430. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  431. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  432. Jumpy I.běh L: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  433. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  434. Zkouška A3 LA3: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  435. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  436. I Agility Open: Diskvalifikován

  437. II Agility Open: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  438. II Jumping Open: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  439. I Jumping Open: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  440. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  441. Agility Open L: Diskvalifikován

  442. Jumping Open L: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  443. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  444. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  445. II. zkouška LA3: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  446. I. zkouška LA3: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  447. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  448. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  449. 2. zkouška LA3: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  450. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  451. Zk.A II. LA3: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  452. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  453. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  454. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  455. I. zkouška LA3: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  456. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  457. III. zkouška LA3: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  458. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  459. I. zkouška LA3: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  460. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  461. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  462. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  463. JUMPING 3 L: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  464. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  465. II. zkouška LA3: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  466. I. zkouška LA3: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  467. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  468. Agility - 1. kolo Large: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  469. Jumping - 2. kolo Large: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  470. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  471. Zkouška LA3: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  472. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  473. 1. jumping: Diskvalifikován

  474. 2.jumping: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  475. 3.jumping: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  476. Východočeské finále: Diskvalifikován

  477. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  478. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  479. Agility 1 L: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  480. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  481. Jumping 2 L: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  482. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  483. Zkouška 2 LA3: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  484. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  485. Agility družstev: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  486. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  487. Jumping družstev: Diskvalifikován

  488. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  489. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  490. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  491. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  492. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  493. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  494. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  495. Agility L: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  496. Jumping L: Diskvalifikován

  497. Zkouška LA3: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  498. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  499. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  500. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  501. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  502. Agility NE L: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  503. Agility So L: Diskvalifikován

  504. Jumping NE L: Diskvalifikován

  505. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  506. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  507. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  508. 1.zkouška: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  509. 2.zkouška: Diskvalifikován

  510. Jumping: Diskvalifikován

  511. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  512. 1.zkouška: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  513. 2.zkouška: Diskvalifikován

  514. Jumping: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  515. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  516. Agility - Ne: Diskvalifikován

  517. Agility - So: Diskvalifikován

  518. Jumping - Ne: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  519. Jumping - So: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  520. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  521. Ne-: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  522. Ne-Agility: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  523. Ne-Jumping: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  524. So-: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  525. So-Agility: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  526. So-Jumping: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  527. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  528. QA4 agility: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  529. QA5 agility: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  530. QA6 agility: Diskvalifikován

  531. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  532. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  533. QJ6 jumping: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  534. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  535. 1Q Jumping: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  536. 2Q Agility: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  537. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  538. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  539. Power & speed A2/A3: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  540. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  541. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  542. QA1 agility: Diskvalifikován

  543. QA2 agility: Diskvalifikován

  544. QA3 agility: Diskvalifikován

  545. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  546. QJ2 jumping: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  547. QJ3 jumping: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  548. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  549. 1.vítězná: Diskvalifikován

  550. 2.vítězná: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  551. Jumping: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  552. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  553. Jumping_1: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  554. Jumping_2: Diskvalifikován

  555. Jumping_3: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  556. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  557. 1. zkouška A3 LA3: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  558. 2. zkouška A3 LA3: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  559. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  560. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  561. Agility 1: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  562. Agility 2: Diskvalifikován

  563. Jumping 1: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  564. Jumping 2: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  565. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  566. Agility Trial I: Diskvalifikován

  567. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  568. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  569. Agility open L: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  570. Jumping open L: Diskvalifikován

  571. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  572. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  573. II.zkouška LA3: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  574. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  575. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  576. 1. zkouška LA3: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  577. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  578. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  579. II.zkouška LA3: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  580. I. zkouška LA3: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  581. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  582. II. zkouška LA3: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  583. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  584. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  585. 15.prorubská: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  586. 16.prorubská: Diskvalifikován

  587. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  588. Druhá zkouška LA3: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  589. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  590. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  591. Jumping III. L: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  592. Jumping II. L: Diskvalifikován

  593. Jumping I. L: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  594. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  595. 13.prorubská: Diskvalifikován

  596. 14.prorubská: Diskvalifikován

  597. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  598. 11.prorubská: Diskvalifikován

  599. 12.prorubská: Diskvalifikován

  600. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  601. Agility 2.kolo Large: Diskvalifikován

  602. Jumping 1.kolo Large: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  603. Jumping hra Large: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  604. Zkouška LA3: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  605. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  606. AGILITY: Diskvalifikován

  607. JUMPING: Diskvalifikován

  608. LA3: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  609. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  610. Zkoušky A3-1 LA3: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  611. Zkoušky A3-2 LA3: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  612. Zkoušky A3-3 LA3: Diskvalifikován

  613. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  614. Agility L: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  615. Jumping Large L: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  616. zkoušky LA3: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  617. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  618. Finále: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  619. Jumping (1): 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  620. Jumping (2): Diskvalifikován

  621. Zkouška: Diskvalifikován

  622. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  623. Agility 1 L: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  624. Finálový běh L: Diskvalifikován

  625. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  626. Jumping 2 L: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  627. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  628. Zkouška 2 LA3: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  629. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  630. Agility L: Diskvalifikován

  631. Jumping L: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  632. Zkoušky LA3: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  633. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  634. Agility družstva: Diskvalifikován

  635. Agility jednotlivci: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  636. Jumping družstva: Diskvalifikován

  637. Jumping jednotlivci: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  638. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  639. Zkouška LA3: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  640. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  641. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  642. ZkA. I. LA3: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  643. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  644. Zk A II. LA3: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  645. Zk.A I. LA3: Diskvalifikován

  646. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  647. Agility 1 L: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  648. Agility L: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  649. Jumping 1 L: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  650. Jumping L L: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  651. Zkouška A3 LA3: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  652. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  653. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  654. 1.zkouška: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  655. 2.zkouška: Diskvalifikován

  656. Jumping Open: Diskvalifikován

  657. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  658. Agility L: Diskvalifikován

  659. Jumping L: Diskvalifikován

  660. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  661. 1.zkouška: Diskvalifikován

  662. 2.zkouška: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  663. Jumping Open: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  664. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  665. QA5 Agility: Diskvalifikován

  666. QA6 Agility: Diskvalifikován

  667. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  668. QJ6 Jumping: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  669. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  670. Ne-: Diskvalifikován

  671. Ne-Agility: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  672. Ne-Jumping: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  673. So-: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  674. So-Agility: Diskvalifikován

  675. So-Jumping: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  676. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  677. 2Q Agility: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  678. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  679. Družstva - Jumping: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  680. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  681. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  682. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  683. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  684. QA3 Agility: Diskvalifikován

  685. QA4 Agility: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  686. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  687. QJ4 Jumping: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  688. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  689. Jarní závody agility 2016: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  690. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  691. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  692. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  693. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  694. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  695. 1. zkouška A2 LA2: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  696. 2. zkouška A2 LA2: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  697. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  698. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  699. Agility Open L: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  700. Jumping Open L: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  701. Zkoušky LA2: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  702. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  703. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  704. Jumping 2 L: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  705. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  706. zkouška_1 LA2: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  707. zkouška_2 LA2: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  708. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  709. 10.prorubská: Diskvalifikován

  710. 9.prorubská: Diskvalifikován

  711. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  712. Agility open L: Diskvalifikován

  713. Jumping L: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  714. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  715. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  716. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  717. ZkA I. LA2: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  718. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  719. 7.prorubská: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  720. 8.prorubská: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  721. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  722. 5.prorubská: Diskvalifikován

  723. 6.prorubská: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  724. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  725. 3.prorubská: Diskvalifikován

  726. 4.prorubská: Diskvalifikován

  727. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  728. Agility - 2. kolo Large: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  729. Jumping - 1.kolo Large: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  730. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  731. Jumping II. L: Diskvalifikován

  732. Jumping I. L: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  733. ZkA II. LA2: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  734. ZkA I. LA2: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  735. ZkA LA2: Diskvalifikován

  736. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  737. Agility Ne: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  738. Jumping Ne: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  739. ZkA Ne: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  740. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  741. AGILITY L: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  742. JUMPING L: Diskvalifikován

  743. ZKOUŠKY LA2: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  744. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  745. Agility 1 L: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  746. Finálový běh L: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  747. Jumping 1 L: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  748. Jumping 2 L: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  749. Tuneliáda L: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  750. Zkouška 1 LA2: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  751. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  752. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  753. O Pohár PPP 2015: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  754. O Pohár PPP 2015: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  755. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  756. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  757. AGILITY: Diskvalifikován

  758. JUMPING: Diskvalifikován

  759. LA2: Diskvalifikován

  760. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  761. Agility: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  762. Jumping: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  763. Zkouška: Diskvalifikován

  764. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  765. (1) zkouška: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  766. (2) zkouška: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  767. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  768. AGILITY: Diskvalifikován

  769. JUMPING: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  770. LA1: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  771. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  772. Ne-Agility: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  773. Nedělní zkouška: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  774. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  775. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  776. So-Jumping: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  777. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  778. Agility Ne: Diskvalifikován

  779. Agility So: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  780. Jumping Ne: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  781. Jumping So: Diskvalifikován

  782. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  783. Agility družstva: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  784. Jumping družstva: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  785. Mistrovství A1 - Agility: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  786. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  787. Speciální závod - Agility: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  788. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  789. Agility: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  790. Agility II Open: Diskvalifikován

  791. Agility I Open: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  792. Jumping II Open: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  793. Jumping I Open: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  794. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  795. Agility Ne: Diskvalifikován

  796. Agility So: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  797. Jumping Ne: Diskvalifikován

  798. Jumping So: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  799. Zka Ne: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  800. Zka So: Diskvalifikován

  801. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  802. Agility L: Diskvalifikován

  803. Jumping L: Diskvalifikován

  804. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  805. Zkouška LA1: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  806. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  807. Agility L: Diskvalifikován

  808. Jumping L: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  809. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  810. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  811. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  812. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  813. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  814. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  815. Agility 1: Diskvalifikován

  816. Agility 2: Diskvalifikován

  817. Jumping 1: Diskvalifikován

  818. Jumping 2: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  819. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  820. 1. Zkouška A1 LA1: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  821. 2. Zkouška A1 LA1: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  822. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  823. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  824. LA1 II LA1: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  825. LA1 I LA1: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  826. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  827. Agility: Diskvalifikován

  828. Jumping: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  829. Velikonoční: Diskvalifikován

  830. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  831. agility L: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  832. jumping L: Diskvalifikován

  833. nedělní zkouška LA1: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  834. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  835. 1. zkouška LA1: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  836. 2. zkouška LA1: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s