Cz En

Eva Neumannová

  1. Číslo: 000355
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 161303 (L), Dundee

  2. 037305 (L), Bobeš

  3. 056208 (L), Bendjoy

  4. 048912 (L), Grey Shepherd Alkyra

  5. 004114 (S), Viky Z Jelancu

  6. 093414 (L), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny

  7. 074618 (L), Easy Z Čertovy Kazatelny

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  2. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  4. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  5. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  6. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  7. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  8. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  9. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/18, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  10. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  12. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  13. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  14. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  15. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Jumping III, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  17. Jumping III, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  19. 1.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  20. 1.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  21. 2.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  22. 2.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  23. 3.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  24. 3.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  25. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  26. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  27. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  28. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  29. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  30. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  31. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/24, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  32. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  33. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  34. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  35. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  36. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  37. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  38. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  39. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  40. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. 3. Jumping LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  43. 3. Jumping LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  45. Agility družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  46. Agility družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  47. Agility jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  48. Agility jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  49. Jumping družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  50. Jumping družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  51. Jumping jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  52. Jumping jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  53. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  54. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  55. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  56. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  57. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  58. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  59. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  60. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  61. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  62. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  65. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  66. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  67. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  68. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  69. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  70. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  71. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  72. Východočeské finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  73. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  75. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  76. 1.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  77. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  78. 2.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  79. 3.Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  80. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  81. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  82. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  83. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  84. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  85. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  86. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  87. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  88. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  89. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  90. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  91. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  92. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  93. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  94. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  95. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  96. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  97. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  98. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  99. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  100. Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  101. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  102. ZK1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  103. ZK1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  104. ZK2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  105. Zkouška2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  106. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  107. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  108. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  109. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  110. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  111. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  112. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  113. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  114. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  115. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  116. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  117. Jelenův Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  118. Jelenův Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  119. PhysioDOG Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  120. PhysioDOG Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  122. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  123. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  124. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  125. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  126. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  127. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  128. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  129. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  131. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  132. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  135. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  136. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  137. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  138. Jumping Standard, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  139. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  140. Ne. - Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  141. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  142. So. - Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  143. So. - Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  144. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  145. II. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  146. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  147. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  148. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  149. Ne-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  150. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  151. Ne-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  152. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  153. Ne-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  154. So-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  155. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  156. So-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  157. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  158. So-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  159. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  160. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  161. QA1 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  162. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  163. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  164. QA2 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  165. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  166. QA3 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  167. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  168. QJ1 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  169. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  170. QJ2 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  171. QJ3 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  172. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  173. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  174. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  175. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  176. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  177. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  178. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  179. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  180. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  181. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  182. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  183. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  184. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  185. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  186. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  187. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  188. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  189. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  190. AGILITY L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  191. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  192. JUMPING L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  193. ZKOUŠKA LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  194. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  195. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  196. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  198. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  199. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  200. 1. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  201. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  202. 2. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  204. Hra - tuneliáda A1 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  205. Hra - tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  206. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  207. Agility I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  208. Agility I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  209. Agility II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  210. Agility II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  211. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  212. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  213. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  214. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  215. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  216. 2. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  217. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  218. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  219. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  220. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  221. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  222. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  223. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  224. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  225. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  226. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  227. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  228. ZkA. II. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  229. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  230. ZkA. I. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  231. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  232. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  233. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  234. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  235. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  236. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  237. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  238. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  239. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  240. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  241. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  242. 3. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  243. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  244. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  245. Jumping III L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  246. Jumping III L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  247. Jumping II L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  248. Jumping II L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  249. Jumping I L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  250. Jumping I L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  252. 1. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  253. 1. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  254. 2. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  255. 2. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  256. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  257. Jumping L 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  258. Jumping L 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  259. Jumping L 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  260. Jumping L 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  261. Jumping L 3, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  262. Jumping L 3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  263. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  264. Zkouška II LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  265. Zkouška I LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  266. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  267. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  268. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  269. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  270. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  271. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  272. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  273. Hra L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  274. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  275. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  276. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  277. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  278. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  280. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  281. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  282. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  283. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  284. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  285. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  286. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  287. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  288. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  289. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  290. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  291. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  292. Jumping Standard, Grey Shepherd Alkyra: 2/27, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  293. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  294. Agility II. L, Grey Shepherd Alkyra: 23/92, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  295. Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  296. Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  297. Agility I. L, Grey Shepherd Alkyra: 30/94, 42.27 s, 11.27 tr. b., 4.31 m/s

  298. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  299. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  300. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 45/94, 34.25 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  301. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  302. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  303. 1.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/11, 42.97 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  304. 1.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  305. 2.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/11, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  306. 2.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  307. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  308. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 3/18, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  309. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  310. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 8/44, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  311. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  312. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  313. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  314. So-, Grey Shepherd Alkyra: 8/18, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  315. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  316. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/41, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  317. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  318. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  319. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/41, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  320. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  321. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  322. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  323. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  324. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  325. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  326. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  327. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  328. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  329. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  330. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  331. Agility A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  332. Agility Squads as individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  333. Jumping A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  334. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  335. Power & Speed A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  336. Special Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  337. Special Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  338. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  339. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  340. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  341. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  342. Zkouška agility LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  343. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  344. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  345. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  346. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  347. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  348. Jumpy I.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  349. Jumpy II.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  350. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  351. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  352. I Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  353. II Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  354. II Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  355. I Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  356. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  357. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  358. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  359. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  360. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  361. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  362. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  363. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  364. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  365. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  366. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  367. Zk.A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  368. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  369. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  370. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  371. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  372. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  373. III. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  374. III. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  375. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  376. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  377. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  378. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/14, 37.37 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  379. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  380. JUMPING 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  381. JUMPING 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  382. JUMPING 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  383. JUMPING 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  384. JUMPING 3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  385. JUMPING 3 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/42, 25.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  386. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  387. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/15, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  388. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  389. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  390. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  391. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  392. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  393. Agility - 1. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  394. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  395. Jumping - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 16/29, 43.24 s, 15.24 tr. b., 3.93 m/s

  396. Jumping - hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 2/35, 22.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  397. Jumping - hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  398. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  399. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/17, 40.8 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  400. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  401. 1. jumping, Grey Shepherd Alkyra: 14/40, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  402. 1. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  403. 2.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/39, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  404. 2.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  405. 3.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  406. 3.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/40, 23.81 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  407. Východočeské finále, Grey Shepherd Alkyra: 1/19, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  408. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  409. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  410. ACANA Finále L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  411. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  412. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  413. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 15/44, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  414. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  415. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  416. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: 12/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  417. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  418. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  419. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  420. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 9/13, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  421. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  422. Agility družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  423. Agility družstev, Grey Shepherd Alkyra: 51/88, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  424. Agility jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  425. Agility jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  426. Jumping družstev, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  427. Jumping družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  428. Jumping jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: 36/87, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  429. Jumping jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  430. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  431. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  432. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  433. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  434. LA3 - 1. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  435. LA3 - 1. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  436. LA3 - 2. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  437. LA3 - 2. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  438. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  439. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  440. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/34, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  441. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  442. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  443. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  444. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  445. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  446. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  447. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  448. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  449. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  450. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  451. Agility NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  452. Agility NE L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  453. Agility So L, Grey Shepherd Alkyra: 10/43, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  454. Agility So L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  455. Finále L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  456. Jumping NE L, Grey Shepherd Alkyra: 9/37, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  457. Jumping NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  458. Zkouška So LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/14, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  459. Zkouška So LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  460. Zkoušky NE LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  461. Zkoušky NE LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  462. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  463. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  464. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  465. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  466. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  467. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 15/31, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  468. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  469. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  470. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  471. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  472. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  473. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  474. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  475. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 18/32, 31.08 s, 16.08 tr. b., 4.18 m/s

  476. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  477. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  478. Agility - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  479. Agility - So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  480. Agility - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  481. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 18/89, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  482. Jumping - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  483. Jumping - So, Grey Shepherd Alkyra: 16/97, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  484. Jumping - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  485. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  486. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 4/10, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  487. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  488. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  489. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 9/36, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  490. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  491. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/34, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  492. So-, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  493. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  494. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 5/40, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  495. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  496. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 7/40, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  497. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  498. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  499. QA4 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  500. QA5 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  501. QA6 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  502. QJ4 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  503. QJ5 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  504. QJ6 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  505. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  506. 1Q Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 35/157, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  507. 1Q Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  508. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  509. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  510. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  511. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  512. Power & speed A2/A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  513. Power & speed A2/A3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  514. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 25/121, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  515. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  516. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  517. QA1 agility, Grey Shepherd Alkyra: 25/135, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  518. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  519. QA2 agility, Grey Shepherd Alkyra: 54/127, 35.18 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  520. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  521. QA3 agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/130, 45.17 s, 1.17 tr. b., 4.07 m/s

  522. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  523. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  524. QJ1 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  525. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  526. QJ2 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  527. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  528. QJ3 jumping, Grey Shepherd Alkyra: 56/118, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  529. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  530. 1.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  531. 2.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  532. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  533. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  534. Jumping_1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  535. Jumping_2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  536. Jumping_3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  537. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  538. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  539. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  540. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  541. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  542. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  543. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  544. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  545. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  546. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  547. Agility Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  548. Jumping Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  549. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  550. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  551. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  552. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  553. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  554. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  555. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  556. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  557. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  558. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  559. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  560. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  561. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  562. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  563. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  564. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  565. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/11, 41.62 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  566. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  567. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  568. 15.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  569. 15.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 5/13, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  570. 16.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/13, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  571. 16.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  572. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  573. Druhá zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  574. Druhá zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  575. První zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  576. První zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  577. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  578. Jumping III. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  579. Jumping III. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  580. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  581. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  582. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  583. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  584. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  585. 13.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  586. 13.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  587. 14.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/10, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  588. 14.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  589. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  590. 11.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 6/10, 31.44 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  591. 11.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  592. 12.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  593. 12.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  594. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  595. Agility 2.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  596. Agility 2.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  597. Jumping 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  598. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  599. Jumping hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  600. Jumping hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/37, 22.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  601. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  602. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  603. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  604. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 14/42, 32.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  605. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  606. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  607. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  608. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  609. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  610. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  611. Zkoušky A3-1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  612. Zkoušky A3-1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  613. Zkoušky A3-2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  614. Zkoušky A3-2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  615. Zkoušky A3-3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  616. Zkoušky A3-3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  617. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  618. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  619. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  620. Jumping Large L, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  621. Jumping Large L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  622. zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  623. zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  624. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  625. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  626. Jumping (1), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  627. Jumping (1), Grey Shepherd Alkyra: 11/55, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  628. Jumping (2), Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  629. Jumping (2), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  630. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  631. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  632. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  633. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  634. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  635. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  636. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 7/36, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  637. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  638. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  639. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  640. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  641. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  642. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  643. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  644. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  645. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 22/43, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  646. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  647. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  648. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 32.53 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  649. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  650. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  651. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  652. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  653. Agility jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  654. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  655. Jumping jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  656. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  657. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  658. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  659. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  660. ZkA. II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  661. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  662. ZkA. I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  663. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  664. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  665. Zk A II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/15, 36.61 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  666. Zk A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  667. Zk.A I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  668. Zk.A I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  669. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  670. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/29, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  671. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  672. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  673. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 14/31, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  674. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  675. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  676. Jumping L L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  677. Jumping L L, Grey Shepherd Alkyra: 9/31, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  678. Zkouška A3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  679. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  680. Zkouška Ne LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  681. Zkouška Ne LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  682. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  683. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  684. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  685. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  686. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  687. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  688. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  689. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  690. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  691. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  692. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  693. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  694. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  695. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  696. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  697. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  698. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  699. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: 4/35, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  700. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  701. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  702. QA5 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  703. QA5 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  704. QA6 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  705. QA6 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  706. QJ5 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  707. QJ5 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  708. QJ6 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  709. QJ6 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  710. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  711. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  712. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  713. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/48, 31.59 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  714. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  715. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  716. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/49, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  717. So-, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  718. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  719. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 10/48, 30.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  720. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  721. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/52, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  722. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  723. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  724. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  725. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  726. Družstva - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 18/140, 47.83 s, 7.83 tr. b., 3.68 m/s

  727. Družstva - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  728. Družstva - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  729. Družstva - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  730. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  731. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  732. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/102, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  733. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  734. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 37/103, 39.54 s, 14.54 tr. b., 4.05 m/s

  735. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  736. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  737. QA3 Agility, Grey Shepherd Alkyra: 60/176, 47.15 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  738. QA3 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  739. QA4 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  740. QA4 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  741. QJ3 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  742. QJ3 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  743. QJ4 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  744. QJ4 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 60/174, 37.5 s, 5.5 tr. b., 4.51 m/s

  745. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  746. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 13/48, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  747. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 20/48, 29.67 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  748. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  749. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  750. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  751. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  752. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  753. QA2 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  754. QJ2 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  755. QJ2 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  756. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  757. 1. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  758. 2. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  759. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  760. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  761. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  762. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: 3/47, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  763. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  764. Jumping Open L, Grey Shepherd Alkyra: 7/46, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  765. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  766. Zkoušky LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  767. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  768. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  769. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 1/20, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  770. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  771. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  772. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  773. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  774. zkouška_1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  775. zkouška_2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  776. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  777. 10.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  778. 10.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  779. 9.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  780. 9.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  781. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  782. Agility open L, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  783. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  784. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  785. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  786. Zkouška LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  787. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/7, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  788. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  789. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  790. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  791. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  792. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/18, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  793. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  794. 7.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  795. 7.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  796. 8.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 1/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  797. 8.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  798. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  799. 5.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 4/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  800. 5.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  801. 6.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 31.48 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  802. 6.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  803. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  804. 3.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  805. 3.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  806. 4.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  807. 4.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  808. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  809. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  810. Agility - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/25, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  811. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  812. Jumping - 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 12/26, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  813. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  814. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  815. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: 5/33, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  816. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  817. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 6/33, 33.4 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  818. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  819. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  820. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 10/18, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  821. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  822. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  823. ZkA LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  824. ZkA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  825. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  826. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  827. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  828. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: 12/46, 26.8 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  829. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  830. ZkA Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  831. ZkA Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  832. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  833. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  834. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  835. ZKOUŠKY LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  836. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  837. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  838. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  839. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  840. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  841. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  842. Zkouška 1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  843. Zkouška 2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  844. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  845. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  846. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  847. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 12/36, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  848. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 16/36, 28.75 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  849. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  850. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  851. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  852. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 15/27, 28.45 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  853. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  854. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  855. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  856. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  857. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  858. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  859. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  860. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  861. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  862. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  863. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 22/49, 34.43 s, 10.43 tr. b., 4.07 m/s

  864. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  865. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  866. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  867. (1) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  868. (1) zkouška, Viky Z Jelancu: 5/10, 48.65 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  869. (1) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  870. (2) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  871. (2) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  872. (2) zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  873. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  874. AGILITY, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  875. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  876. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  877. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  878. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 9/40, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  879. JUMPING, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  880. LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  881. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  882. SA1, Viky Z Jelancu: 2/15, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  883. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  884. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  885. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  886. Nedělní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  887. Nedělní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 7/16, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  888. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/48, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  889. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  890. Sobotní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  891. Sobotní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  892. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 19/53, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  893. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  894. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  895. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  896. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  897. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 5/151, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  898. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  899. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  900. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  901. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 30/146, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  902. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  903. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  904. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  905. Agility družstva, Grey Shepherd Alkyra: 56/133, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  906. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  907. Jumping družstva, Grey Shepherd Alkyra: 37/133, 30.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  908. Mistrovství A1 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  909. Mistrovství A1 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  910. Mistrovství A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  911. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  912. Speciální závod - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 16/140, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  913. Speciální závod - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  914. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  915. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  916. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  917. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  918. Agility II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  919. Agility II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  920. Agility I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  921. Agility I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  922. Jumping II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  923. Jumping II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  924. Jumping I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  925. Jumping I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  926. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  927. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  928. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  929. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 1/35, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  930. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  931. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  932. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  933. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 10/35, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  934. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  935. Zka Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  936. Zka Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  937. Zka So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  938. Zka So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  939. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  940. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  941. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  942. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  943. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  944. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  945. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  946. Tuneliáda L, Grey Shepherd Alkyra: 7/12, 15.68 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  947. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  948. Tuneliáda S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  949. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  950. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/3, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  951. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  952. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  953. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  954. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  955. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  956. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 13/40, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  957. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  958. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  959. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  960. Prvomájové závody agility 2015 - A, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  961. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  962. Prvomájové závody agility 2015 - J, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  963. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  964. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  965. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  966. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  967. Agility 1, Grey Shepherd Alkyra: 19/183, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  968. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  969. Agility 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  970. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  971. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  972. Jumping 1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  973. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  974. Jumping 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  975. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  976. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  977. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  978. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  979. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  980. Hra - tuneliáda A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  981. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 6/10, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  982. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  983. LA1 II LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  984. LA1 I LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  985. LA3 II LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/22, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  986. LA3 I LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  987. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  988. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  989. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  990. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/36, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  991. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  992. Velikonoční, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  993. Velikonoční, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  994. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  995. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  996. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  997. agility S, Viky Z Jelancu: 9/21, 46.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  998. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 17/24, 33.0 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  999. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1000. jumping S, Viky Z Jelancu: 18/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  1001. nedělní zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1002. nedělní zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/9, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  1003. nedělní zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 2/5, 34.66 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1004. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  1005. 1. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  1006. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 1/13, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1007. 2. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1008. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 11/13, 39.98 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1009. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1010. ZkA NE II LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1011. ZkA NE II SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1012. ZkA NE I LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1013. ZkA NE I SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 7/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1014. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  1015. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1016. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1017. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1018. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 6/16, 50.87 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  1019. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  1020. (1) Bannyho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1021. (2) Cargova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1022. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  1023. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 9/34, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1024. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1025. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1026. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1027. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/40, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1028. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1029. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 11/39, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1030. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  1031. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 13/35, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1032. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1033. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1034. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/9, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1035. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1036. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  1037. AGILITY L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1038. JUMPING L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1039. ZKOUŠKA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1040. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1041. (1) Bertíkova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/10, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1042. (2) Noisy zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1043. (3) Audiho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1044. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  1045. NE - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/39, 30.98 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1046. NE - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1047. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/41, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  1048. NE - Holdye Memorial Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1049. NE - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1050. NE - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1051. SO - Acana agility L, Grey Shepherd Alkyra: 1/43, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1052. SO - Acana agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1053. SO - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 10/46, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1054. SO - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1055. SO - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1056. SO - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1057. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1058. (1) Kubíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1059. (2) Ferpíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: 13/19, 53.86 s, 27.86 tr. b., 3.62 m/s

  1060. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1061. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/44, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1062. Ne-Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1063. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/44, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1064. Ne-Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1065. Ne-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1066. Ne-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1067. So-Agility, Viky Z Jelancu: 19/31, 57.32 s, 27.32 tr. b., 3.09 m/s

  1068. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1069. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/45, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1070. So-Jumping, Viky Z Jelancu: 12/31, 38.96 s, 8.96 tr. b., 3.72 m/s

  1071. So-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1072. So-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1073. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1074. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1075. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1076. Jumping ne L, Grey Shepherd Alkyra: 2/15, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1077. Zkouška II LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1078. Zkouška I LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/10, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1079. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/5, 46.01 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  1080. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1081. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1082. Agility - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1083. Jumping - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1084. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1085. ZkA - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/18, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1086. ZkA - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1087. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  1088. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/56, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1089. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 7/49, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1090. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1091. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1092. (Ne-1) Trixina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1093. (Ne-1) Trixina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 34.45 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1094. (Ne-2) Belíškova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1095. (Ne-2) Belíškova zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 41.78 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  1096. (So-1) Apačova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1097. (So-1) Apačova zkouška, Viky Z Jelancu: 3/4, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1098. (So-2) Cirdova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1099. (So-2) Cirdova zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1100. (So-3) Ulinčina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1101. (So-3) Ulinčina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1102. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  1103. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 9/45, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1104. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1105. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1106. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  1107. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/44, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1108. Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1109. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1110. Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1111. ZkA, Grey Shepherd Alkyra: 1/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1112. ZkA, Viky Z Jelancu: 3/9, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.26 m/s

  1113. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  1114. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1115. 1. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1116. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1117. 2. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1118. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 8/12, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  1119. Hra - tuneliáda A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1120. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  1121. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1122. LA2 I., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1123. SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1124. SA1 I., Viky Z Jelancu: 12/18, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1125. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  1126. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 15/45, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1127. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1128. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1129. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1130. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1131. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1132. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  1133. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 13/32, 39.92 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  1134. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1135. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  1136. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1137. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1138. LA2, Grey Shepherd Alkyra: 8/22, 49.24 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  1139. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1140. (Ne-1) Faustova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 3/10, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  1141. (Ne-2) Harryho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1142. (So-1) Alfova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1143. (So-2) Dejdyho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: 4/14, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  1144. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1145. Agility - sobota, Grey Shepherd Alkyra: 1/27, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1146. Finale Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1147. Jumping - neděle, Grey Shepherd Alkyra: 5/24, 29.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1148. Jumping - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1149. Zkouška - neděle, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1150. Zkouška - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1151. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1152. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 5/19, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1153. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 3/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1154. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1155. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1156. Ne-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1157. Ne-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1158. So-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1159. So-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1160. So-3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1161. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1162. 1., Bobeš: 1/5, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1163. 1., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1164. 2., Bobeš: 3/5, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1165. 2., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1166. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1167. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1168. NE - Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1169. NE - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1170. SO - Acana Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 6/31, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1171. SO - Acana Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1172. SO - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1173. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1174. I. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1175. I. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1176. II. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1177. II. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1178. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1179. Ne-, Bobeš: 2/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1180. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 8/19, 30.4 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  1181. Ne-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1182. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1183. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1184. Ne-Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1185. So-, Grey Shepherd Alkyra: 12/22, 30.98 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  1186. So-, Bobeš: Diskvalifikován

  1187. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1188. So-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1189. So-Jumping, Bobeš: 8/45, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1190. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 28.96 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  1191. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  1192. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1193. Agility Open L, Bobeš: Diskvalifikován

  1194. jumping L, Bobeš: 1/24, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1195. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 8/24, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1196. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1197. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 47.48 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  1198. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1199. Agility, Bobeš: 3/24, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1200. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1201. Jumping, Bobeš: 2/25, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1202. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 6/25, 34.88 s, 12.88 tr. b., 3.58 m/s

  1203. Zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1204. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  1205. Agility Hill´s, Bobeš: 8/35, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1206. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 40.44 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  1207. Agility Hill´s, Bobeš: 15/34, 58.98 s, 22.48 tr. b., 3.36 m/s

  1208. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1209. Jumping Hill´s, Bobeš: 9/34, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1210. Jumping Hill´s, Bobeš: 10/34, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1211. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 28.03 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  1212. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 36.2 s, 25.0 tr. b., 5.08 m/s

  1213. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 5/12, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  1214. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 31.35 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  1215. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1216. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1217. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  1218. Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1219. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1220. Jumping, Bobeš: 3/44, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1221. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1222. Zka, Bobeš: Diskvalifikován

  1223. Zka, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1224. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1225. Agility CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1226. Agility CACAg L, Bobeš: 17/45, 45.25 s, 18.25 tr. b., 3.71 m/s

  1227. Jumping CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1228. Jumping CACAg L, Bobeš: Diskvalifikován

  1229. Jumping L, Bobeš: 5/34, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1230. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1231. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  1232. 1. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1233. 2. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 3/17, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1234. Zkouška Agility, Grey Shepherd Alkyra: 6/17, 34.76 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  1235. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  1236. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1237. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1238. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1239. LA1 A, Grey Shepherd Alkyra: 10/23, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1240. LA1 B, Grey Shepherd Alkyra: 9/23, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  1241. LA3 A, Bobeš: 3/8, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1242. LA3 B, Bobeš: 2/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1243. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  1244. agility L, Bobeš: 2/39, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1245. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1246. jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1247. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1248. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1249. zkouška LA3, Bobeš: 3/12, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1250. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  1251. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/21, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1252. 1. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1253. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 4/21, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1254. 2. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1255. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1256. Agility individuals, Bobeš: 43/98, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1257. Jumping individuals, Bobeš: Diskvalifikován

  1258. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1259. AGILITY, Bobeš: 20/48, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1260. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1261. JUMPING, Bobeš: 10/52, 35.35 s, 5.35 tr. b., 4.27 m/s

  1262. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1263. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 7/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1264. LA3, Bobeš: 6/13, 39.63 s, 5.63 tr. b., 4.37 m/s

  1265. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1266. Ne-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1267. Ne-1. LA3, Bobeš: 8/17, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1268. Ne-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1269. Ne-2. LA3, Bobeš: 9/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1270. Ne-Jumping L, Bobeš: 25/56, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1271. Ne-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1272. So-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1273. So-1. LA3, Bobeš: 12/17, 54.98 s, 13.98 tr. b., 3.04 m/s

  1274. So-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/14, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1275. So-2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1276. So-Jumping L, Bobeš: 17/57, 49.67 s, 14.67 tr. b., 3.18 m/s

  1277. So-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1278. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1279. agility, Bobeš: 7/27, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1280. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1281. jumping, Bobeš: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1282. jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1283. zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1284. zkouška A3, Bobeš: Diskvalifikován

  1285. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1286. Agility - sobota, Bobeš: 10/44, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1287. Finále Large, Bobeš: 7/21, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1288. Jumping - neděle, Bobeš: 12/46, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1289. Jumping - sobota, Bobeš: 6/45, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1290. Zkouška - neděle, Bobeš: 6/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1291. Zkouška - sobota, Bobeš: Diskvalifikován

  1292. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1293. 1. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1294. 2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1295. 3. LA3, Bobeš: 3/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1296. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1297. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1298. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1299. Ne-Agility L, Bobeš: 2/40, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1300. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1301. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1302. So-Agility L, Bobeš: 2/36, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1303. So-Jumping L, Bobeš: 12/39, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1304. So- LA3, Bobeš: 6/10, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1305. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  1306. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1307. JUMPING, Bobeš: 10/32, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1308. LA3, Bobeš: 4/5, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1309. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1310. Agility L, Bobeš: 2/38, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1311. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1312. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  1313. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1314. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1315. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1316. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1317. So-Agility L, Bobeš: 17/63, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1318. So-Jumping L, Bobeš: 11/64, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1319. So- LA3, Bobeš: 4/16, 43.28 s, 5.28 tr. b., 3.7 m/s

  1320. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1321. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1322. Ne-Jumping L, Bobeš: 11/41, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1323. Ne- LA3, Bobeš: 3/11, 50.96 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1324. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1325. Ne-Agility L, Bobeš: 4/32, 32.88 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1326. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1327. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1328. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1329. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1330. So- LA3, Bobeš: 7/11, 42.5 s, 21.5 tr. b., 3.76 m/s

  1331. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1332. Ne-Agility L, Bobeš: 3/25, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1333. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/25, 35.54 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1334. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1335. So-Agility L, Bobeš: 4/26, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1336. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1337. So- LA3, Bobeš: 2/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1338. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1339. Agility, Bobeš: 1/37, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1340. Agility, Bobeš: 1/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1341. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1342. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1343. Agility jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1344. Jumping jednotlivci L, Bobeš: 20/56, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1345. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1346. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1347. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1348. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1349. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1350. Agility L, Bobeš: 16/51, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1351. Jumping L, Bobeš: 6/52, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1352. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1353. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  1354. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1355. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1356. LA3, Bobeš: 1/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1357. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1358. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1359. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/28, 30.18 s, 2.18 tr. b., 4.8 m/s

  1360. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1361. So-Agility L, Bobeš: 3/35, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1362. So-Jumping L, Bobeš: 12/35, 38.27 s, 6.27 tr. b., 4.81 m/s

  1363. So-Zkouška LA3, Bobeš: 2/12, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1364. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  1365. AGILITY, Bobeš: 11/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1366. JUMPING, Bobeš: 10/39, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1367. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1368. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1369. Ne-Agility L, Bobeš: 7/52, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1370. Ne-Agility L, Bendjoy: 13/52, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1371. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1372. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1373. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1374. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: 1/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1375. So-Agility L, Bendjoy: 11/56, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1376. So-Agility L, Bobeš: 22/56, 31.39 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  1377. So-Jumping L, Bobeš: 12/55, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1378. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1379. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 6/26, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1380. So-Zkouška LA3, Bobeš: 7/18, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1381. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1382. Ne-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1383. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1384. Ne-Jumping L, Bobeš: 26/53, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1385. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1386. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1387. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1388. So-Agility L, Bendjoy: 18/59, 43.81 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1389. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1390. So-Jumping L, Bendjoy: 4/60, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1391. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1392. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 16/34, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1393. So-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1394. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1395. Ne-Agility L, Bendjoy: 12/46, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1396. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1397. Ne-Jumping L, Bendjoy: 16/46, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1398. Ne-Jumping L, Bobeš: 17/46, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1399. Ne-LA2 LA2, Bendjoy: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1400. Ne-LA3 LA3, Bobeš: 3/10, 47.3 s, 23.3 tr. b., 3.21 m/s

  1401. So-Agility L, Bobeš: 4/52, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1402. So-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1403. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1404. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1405. So-LA2 LA2, Bendjoy: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1406. So-LA3 LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1407. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1408. Agility, Bobeš: 12/42, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1409. Agility, Bendjoy: 19/42, 31.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1410. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1411. Jumping, Bendjoy: Diskvalifikován

  1412. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1413. LA3, Bobeš: 1/10, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.53 m/s

  1414. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  1415. AGILITY-L, Bobeš: 1/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1416. AGILITY-L, Bendjoy: 2/46, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1417. AGILITY-L, Bendjoy: 3/43, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1418. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1419. JUMPING-L, Bobeš: 2/46, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1420. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1421. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1422. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1423. LA2, Bendjoy: 11/22, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1424. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1425. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1426. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1427. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1428. Agility Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1429. Agility Veteráni LV, Dundee: 8/10, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.2 m/s

  1430. Jumping Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1431. Jumping Veteráni LV, Dundee: 7/11, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.48 m/s

  1432. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1433. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1434. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1435. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1436. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1437. AGILITY-L, Bobeš: 1/30, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1438. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1439. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1440. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1441. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1442. LA3, Bobeš: 1/7, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1443. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  1444. AGILITY-L, Bendjoy: 3/46, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1445. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1446. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1447. LA2, Bendjoy: 6/24, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1448. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1449. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1450. AGILITY-L, Bobeš: 6/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1451. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1452. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1453. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1454. JUMPING-L, Bendjoy: 6/40, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1455. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1456. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1457. LA2, Bobeš: 13/24, 43.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1458. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1459. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1460. Agility L, Bendjoy: 18/48, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1461. Agility L , Bendjoy: 19/42, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  1462. Agility LA2, Bendjoy: 9/21, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1463. Agility LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1464. Jumping L, Bendjoy: 1/42, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1465. Jumping L, Bendjoy: 2/49, 22.65 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  1466. Mistrovství kříženců L, Bendjoy: 4/16, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1467. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1468. AGILITY, Bobeš: 1/41, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1469. AGILITY, Bendjoy: Diskvalifikován

  1470. JUMPING, Bendjoy: Diskvalifikován

  1471. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1472. LA2, Bobeš: 5/18, 35.95 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  1473. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1474. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1475. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 5/13, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  1476. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 12/36, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1477. Jarní závody agility 2010, Bobeš: Diskvalifikován

  1478. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1479. AGILITY-L, Bendjoy: 17/48, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1480. AGILITY-L, Bobeš: 23/48, 38.43 s, 12.43 tr. b., 4.11 m/s

  1481. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1482. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1483. JUMPING-L, Bendjoy: 16/44, 38.03 s, 12.03 tr. b., 4.21 m/s

  1484. JUMPING-L, Bobeš: 17/44, 38.13 s, 12.13 tr. b., 4.2 m/s

  1485. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1486. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1487. LA2, Bobeš: 1/25, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1488. LA2, Bendjoy: 2/24, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1489. LA2, Bobeš: 4/24, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1490. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1491. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  1492. Agility LARGE, Bendjoy: 1/31, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1493. Agility LARGE, Bobeš: 10/31, 47.95 s, 16.95 tr. b., 3.94 m/s

  1494. Jumping LARGE, Bendjoy: 9/33, 31.45 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  1495. Jumping LARGE, Bobeš: 10/33, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1496. Zkouška Large A2, Bobeš: 11/17, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1497. Zkouška Large A2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1498. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1499. AGILITY-L, Bendjoy: 1/46, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1500. AGILITY-L, Bendjoy: 14/43, 44.79 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  1501. AGILITY-L, Bobeš: 20/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1502. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1503. JUMPING-L, Bendjoy: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1504. JUMPING-L, Bobeš: 5/46, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1505. JUMPING-L, Bobeš: 8/44, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1506. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1507. LA2, Bendjoy: 8/25, 43.13 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  1508. LA2, Bobeš: 9/25, 44.93 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  1509. LA2, Bobeš: 10/26, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1510. LA2, Bendjoy: 12/26, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1511. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1512. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1513. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1514. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1515. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1516. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1517. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1518. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1519. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1520. LA2, Bobeš: 11/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1521. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1522. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1523. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1524. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1525. AGILITY-L, Bobeš: 10/29, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1526. AGILITY-L, Bendjoy: 14/29, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1527. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1528. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1529. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1530. JUMPING-L, Bendjoy: 13/33, 37.51 s, 6.51 tr. b., 3.97 m/s

  1531. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 30.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1532. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  1533. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1534. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1535. LA1, Bendjoy: 4/10, 28.1 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  1536. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1537. LA2, Bobeš: 7/18, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1538. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1539. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  1540. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1541. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1542. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1543. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1544. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1545. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1546. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1547. AGILITY-L, Bobeš: 26/63, 32.42 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1548. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1549. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1550. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1551. JUMPING-L, Bendjoy: 3/54, 24.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1552. JUMPING-L, Bobeš: 24/64, 22.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1553. JUMPING-L, Bobeš: 28/54, 27.98 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1554. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1555. LA1, Bendjoy: 4/23, 35.7 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1556. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1557. LA2, Bobeš: 11/23, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1558. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1559. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1560. AGILITY-L, Bobeš: 6/49, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1561. AGILITY-L, Bendjoy: 8/49, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1562. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1563. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1564. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/2, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1565. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1566. JUMPING-L, Bobeš: 4/47, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1567. JUMPING-L, Bobeš: 6/49, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1568. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1569. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1570. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1571. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1572. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1573. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1574. LA2, Bobeš: 5/23, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1575. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1576. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1577. AGILITY-L, Bendjoy: 9/42, 31.59 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  1578. AGILITY-L, Bendjoy: 12/42, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1579. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1580. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1581. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1582. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1583. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1584. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1585. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1586. LA1, Bendjoy: 9/16, 34.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1587. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  1588. AGILITY-L, Bobeš: 10/19, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  1589. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1590. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1591. JUMPING-L, Bobeš: 12/18, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1592. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1593. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1594. LA2, Bobeš: 4/8, 42.58 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1595. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1596. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  1597. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1598. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1599. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  1600. JUMPING-L, Bobeš: 16/29, 48.79 s, 24.79 tr. b., 2.87 m/s

  1601. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1602. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 41.59 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  1603. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1604. LA2, Bobeš: Diskvalifikován