Eva Neumannová

  1. Číslo: 000355
  2. OSA: Agility pod Zvičinou
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 29. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 161303 (L), Dundee

    Arrow_down
  2. 037305 (L), Bobeš

    Arrow_down
  3. 056208 (L), Bendjoy

    Arrow_down
  4. 048912 (L), Grey Shepherd Alkyra

    Arrow_down
  5. 004114 (S), Viky Z Jelancu

    Arrow_down
  6. 093414 (L), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny

    Arrow_down
  7. 074618 (L), Easy Z Čertovy Kazatelny

    Arrow_down
  8. 066922 (L), Erb Kozí dvorek

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  2. 1.jumping L, Erb Kozí dvorek: 6/10, 35.69 s, 25.0 tr. b., 4.85 m/s

  3. 2. jumping L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  4. 3. jumping L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  5. 3. zkouška A1 L, Erb Kozí dvorek: 3/11, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  6. 4. zkouška LA1, Erb Kozí dvorek: 5/11, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  7. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  8. Agility open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  9. 1. jumping open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  10. 2. jumping open L, Erb Kozí dvorek: Diskvalifikován

  11. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  12. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  13. Finálový běh, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 53.06 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  14. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  15. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  16. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  17. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  18. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/6, 45.1 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  19. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/6, 48.31 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  20. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  21. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  22. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  23. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  24. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/75, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  25. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/101, 42.58 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  26. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/76, 43.2 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  27. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 55/106, 45.86 s, 17.86 tr. b., 4.14 m/s

  28. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  29. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  30. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  31. Zkouška sobota, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 53.23 s, 11.23 tr. b., 4.13 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  33. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  34. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/18, 28.92 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  35. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 20.97 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  36. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  37. Tuneliáda A2+A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/9, 24.11 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  38. 1. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/6, 41.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  39. 2. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  40. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  41. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/20, 42.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  42. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 34.08 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  43. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  44. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  45. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 44.87 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  46. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  47. 3.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  49. III. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  50. II. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. I. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/26, 25.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  52. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  53. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  54. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  56. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 42.73 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  57. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/4, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  58. 3.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  59. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  60. NE - 1. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 37.79 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  61. NE - 2. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  62. NE - 3. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  63. PÁ - 1. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/1, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. PÁ - 2. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  65. SO - 1. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 50.07 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  66. SO - 2. zkoušku A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/3, 48.59 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  68. II. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/6, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  69. I. zkouška A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  70. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  71. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/22, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 26.21 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  73. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/22, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  74. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  75. III. jumpng L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/19, 24.81 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  76. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  77. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/19, 29.66 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  78. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  79. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  80. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  81. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/32, 41.35 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  82. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  83. LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/10, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/17, 48.72 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  86. Agility Open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  87. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  88. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/16, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  89. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 26.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  90. Jumping Open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/16, 39.93 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  91. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  92. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  93. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/26, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  94. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/26, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  95. Agility L družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/20, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  96. Agility L družstva, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  97. Hra L neděle, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  98. Hra L neděle, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  99. Hra L sobota, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/20, 15.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  100. Hra L sobota, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  101. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/25, 33.48 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  102. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 43.48 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Jumping L družstva, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  104. Jumping L družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  105. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  106. Zkouška II. LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  107. Zkouška II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  108. Zkouška I.LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/7, 35.6 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  109. Zkouška I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 44.29 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  110. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  111. Agility Open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/16, 40.51 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  112. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/16, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  113. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  114. Jumping Open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/16, 28.16 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  115. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/8, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  116. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/4, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  118. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  119. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/5, 34.32 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  120. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  121. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  122. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  123. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/27, 39.06 s, 30.0 tr. b., 4.61 m/s

  124. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/27, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  125. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  126. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/25, 39.48 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  127. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  128. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  129. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/28, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  130. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/28, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  131. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  132. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/8, 47.02 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  134. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  135. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  136. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  137. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  138. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  139. Finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  140. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/12, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  142. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  143. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  144. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  145. Agility Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/85, 50.29 s, 7.29 tr. b., 4.37 m/s

  146. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/94, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Jumping Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  148. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/94, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  149. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  150. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/3, 45.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  153. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  154. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/10, 42.19 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  155. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  156. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  157. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  158. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  159. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  160. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  161. 1. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/3, 33.53 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  162. 2. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  163. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  164. A2 - Zkouška1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  165. A2 - Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  166. A3 - Zkouška1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  167. A3 - Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/7, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  168. Mistrovství Seniorů - běh 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  169. Mistrovství Seniorů - běh 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/3, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  171. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/11, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  172. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  173. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/4, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  174. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  175. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  176. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  177. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/7, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  178. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/7, 42.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  179. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  180. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  181. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/82, 50.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  182. Agility 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/71, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  183. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/83, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  184. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/82, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  185. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  186. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  187. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.98 m/s

  189. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  190. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  191. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/8, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  193. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  194. 1. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 12/16, 35.98 s, 25.0 tr. b., 5.14 m/s

  195. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  197. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. 3. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/16, 42.79 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  199. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  200. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  201. 1. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  202. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/19, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  203. 2. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  204. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/20, 48.38 s, 12.38 tr. b., 3.99 m/s

  205. 3. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  206. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  208. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/21, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  209. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  210. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/19, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  211. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 13/19, 42.79 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  212. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  213. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/21, 28.45 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  214. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  215. Agility open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  216. Agility open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  217. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  218. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  219. Jumping open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 43.41 s, 12.41 tr. b., 3.92 m/s

  220. Jumping open, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  221. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  222. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  223. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/8, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  224. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  225. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/38, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  226. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/38, 31.17 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  227. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 21/38, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  228. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  229. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  230. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  231. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  232. Agility Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/106, 46.76 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  233. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 56/109, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  234. Jumping Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  235. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  236. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  237. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/16, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  238. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  239. Finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  240. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 41.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  241. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  242. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/16, 27.5 s, 20.0 tr. b., 5.82 m/s

  243. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/15, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  244. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  245. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  246. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  247. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  248. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  249. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  250. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/17, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  251. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  252. Jumping , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 29.61 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  253. Jumping , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  254. Zkoušky, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  255. Zkoušky, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  256. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  257. Agility open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/9, 36.79 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  258. Agility open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/9, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  259. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  260. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  261. Jumping open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  262. Jumping open, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/15, 47.07 s, 23.07 tr. b., 3.72 m/s

  263. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  264. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/14, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  265. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  266. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  267. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  268. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/5, 36.24 s, 30.0 tr. b., 5.33 m/s

  269. Zkouška LA3 , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  270. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  271. 1. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  272. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  274. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  275. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  276. 1. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 36.15 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  277. 2. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/9, 33.74 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  278. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  279. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 10/29, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  280. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  281. Jumping L2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  282. Jumping L3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  283. Zkouška L2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  284. Zkouška L3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  285. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  286. Agility LVT L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  287. Agility LVT L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/22, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  288. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  289. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  290. Zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/7, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  291. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/7, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  292. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  293. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  294. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  295. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  296. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  297. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  298. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  299. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  300. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/7, 30.95 s, 20.0 tr. b., 5.33 m/s

  301. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  302. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  303. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  304. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  305. I. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/95, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  306. II. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 32/90, 58.91 s, 18.91 tr. b., 3.56 m/s

  307. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/97, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  308. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  309. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  310. II. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  311. I. zkouška A2 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  312. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  313. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  314. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  315. 1.Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  316. 1.Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  317. 2.Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  318. 2.Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  319. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  320. III. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/30, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  321. III. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  322. II. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  323. II. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  324. II. zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/5, 45.78 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  325. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  326. I. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/30, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  327. I. jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  328. I. zkouška LA2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  330. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  331. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  332. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  333. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  334. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  335. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  336. 1. zkouška A1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  337. 1 zkouška A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  338. 2. zkouška A1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  339. 2. zkouška A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  340. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  341. 7.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/11, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  342. 7.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  343. 8.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  344. 8.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  345. 9.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/11, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  346. 9.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  347. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  348. 4.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  349. 4.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/16, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  350. 5.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/17, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  351. 5.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  352. 6.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  353. 6.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  354. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  355. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  356. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  357. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  358. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  359. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  360. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  361. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  362. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/18, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  363. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  364. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  365. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  366. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  367. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  368. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  369. Jumping III, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/21, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  370. Jumping III, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  371. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  372. 1.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  373. 1.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  374. 2.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  375. 2.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  376. 3.studenecká, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  377. 3.studenecká, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  378. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  379. ZkA. LA1 I., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  380. ZkA. LA1 II., Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  381. ZkA. LA3 I., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  382. ZkA. LA3 II., A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  383. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  384. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/24, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  385. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  386. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  387. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  388. Jumping light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  389. Jumping light, Easy Z Čertovy Kazatelny: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  390. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  391. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  392. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  393. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  394. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  395. 3. Jumping LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  396. 3. Jumping LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  397. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  398. Agility družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  399. Agility družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  400. Agility jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  401. Agility jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  402. Jumping družstva L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  403. Jumping družstva L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  404. Jumping jednotlivci L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  405. Jumping jednotlivci L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  406. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  407. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  408. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  409. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  410. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  411. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  412. Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  413. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  414. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  415. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  416. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  417. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  418. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  419. Východočeské finále, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  420. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  421. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  422. 1.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  423. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  424. 2.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  425. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  426. 3.kvalifikace, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  427. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  428. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  429. Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  430. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  431. 1.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  432. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  433. 2.Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  434. 3.Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  435. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  436. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  437. Agility 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  438. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  439. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  440. Jumping 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  441. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  442. Jumping 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  443. Zkouška 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  444. Zkouška 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  445. Zkouška 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  446. Zkouška 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  447. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  448. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  449. Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  450. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  451. Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  452. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  453. Zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  454. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  455. Zkouška2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  456. ZK1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  457. ZK1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  458. ZK2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  459. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  460. Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  461. Agility Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  462. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  463. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  464. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  465. II. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  466. II. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  467. I. zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  468. I. zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  469. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  470. Jelenův Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  471. Jelenův Jumping L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  472. PhysioDOG Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  473. PhysioDOG Agility L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  474. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  475. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  476. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  477. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  478. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  479. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  480. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  481. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  482. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  483. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  484. Jumping Light, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  485. Jumping Light, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  486. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  487. Jumping Standard, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  488. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  489. 1.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  490. 2.zkouška, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  491. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  492. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  493. Ne. - Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  494. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  495. So. - Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  496. So. - Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  497. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  498. II. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  499. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  500. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  501. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  502. Ne-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  503. Ne-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  504. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  505. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  506. Ne-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  507. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  508. So-, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  509. So-Agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  510. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  511. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  512. So-Jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  513. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  514. QA1 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  515. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  516. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  517. QA2 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  518. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  519. QA3 agility, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  520. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  521. QJ1 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  522. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  523. QJ2 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  524. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  525. QJ3 jumping, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  526. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  527. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  528. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  529. Pá. - Power & Speed (Agility A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  530. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  531. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  532. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  533. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  534. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1), Easy Z Čertovy Kazatelny: 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  535. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  536. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  537. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  538. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  539. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  540. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  541. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  542. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  543. AGILITY L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  544. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  545. JUMPING L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  546. ZKOUŠKA LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  547. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  548. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  549. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  550. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  551. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  552. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  553. Hra - tuneliáda A1 L, Easy Z Čertovy Kazatelny: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  554. Hra - tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  555. 1. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  556. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  557. 2. zkouška A1 LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  558. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  559. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  560. Agility I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  561. Agility I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  562. Agility II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  563. Agility II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  564. Jumping I, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  565. Jumping I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  566. Jumping II, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  567. Jumping II, Easy Z Čertovy Kazatelny: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  568. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  569. I. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  570. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  571. 2. zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  572. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  573. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  574. Agility open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  575. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  576. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  577. Jumping open L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  578. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  579. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  580. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  581. ZkA. II. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  582. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  583. ZkA. I. LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  584. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  585. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  586. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  587. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  588. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  589. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  590. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  591. 1. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  592. 1. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  593. 2. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  594. 2. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  595. 3. Zkouška LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  596. 3. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  597. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  598. Jumping III L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  599. Jumping III L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  600. Jumping II L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  601. Jumping II L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  602. Jumping I L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  603. Jumping I L, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  604. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  605. 1. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  606. 1. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  607. 2. Zka - LA1, Easy Z Čertovy Kazatelny: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  608. 2. Zka - LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  609. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  610. Jumping L 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  611. Jumping L 1, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  612. Jumping L 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  613. Jumping L 2, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  614. Jumping L 3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  615. Jumping L 3, Easy Z Čertovy Kazatelny: Diskvalifikován

  616. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  617. Zkouška II LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  618. Zkouška I LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  619. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  620. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  621. 1.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  622. 2.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  623. 3.kvalifikace, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  624. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  625. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  626. Hra L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  627. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  628. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  629. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  630. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  631. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  632. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  633. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  634. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  635. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  636. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  637. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  638. ZKOUŠKY LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  639. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  640. Jumping Standard, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  641. Jumping Standard, Grey Shepherd Alkyra: 2/27, 30.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  642. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  643. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  644. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/20, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  645. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  646. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  647. Agility II. L, Grey Shepherd Alkyra: 23/92, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  648. Agility II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  649. Agility I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  650. Agility I. L, Grey Shepherd Alkyra: 30/94, 42.27 s, 11.27 tr. b., 4.31 m/s

  651. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  652. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  653. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 45/94, 34.25 s, 20.0 tr. b., 5.14 m/s

  654. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  655. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  656. 1.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/11, 42.97 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  657. 1.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  658. 2.zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/11, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  659. 2.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  660. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  661. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 3/18, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  662. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  663. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 8/44, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  664. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  665. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  666. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  667. So-, Grey Shepherd Alkyra: 8/18, 40.69 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  668. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  669. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/41, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  670. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  671. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  672. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/41, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  673. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  674. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  675. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  676. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  677. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  678. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  679. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  680. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  681. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  682. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  683. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  684. Agility A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  685. Agility Squads as individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  686. Jumping A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  687. Jumping Squads as Individual, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  688. Power & Speed A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  689. Special Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  690. Special Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  691. Tachyon Trophy A2A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  692. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  693. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  694. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  695. Zkouška agility LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  696. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  697. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  698. 1. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  699. 2. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  700. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  701. Jumpy I.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  702. Jumpy II.běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  703. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  704. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  705. I Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  706. II Agility Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  707. II Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  708. I Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  709. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  710. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  711. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  712. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  713. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  714. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  715. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  716. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  717. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  718. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  719. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  720. Zk.A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  721. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  722. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  723. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  724. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  725. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  726. III. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  727. III. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  728. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  729. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  730. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  731. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/14, 37.37 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  732. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  733. JUMPING 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 36.12 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  734. JUMPING 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  735. JUMPING 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  736. JUMPING 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  737. JUMPING 3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  738. JUMPING 3 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/42, 25.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  739. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  740. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/15, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  741. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  742. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  743. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  744. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  745. Agility - 1. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  746. Agility - 1. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  747. Jumping - hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 2/35, 22.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  748. Jumping - hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  749. Jumping - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  750. Jumping - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 16/29, 43.24 s, 15.24 tr. b., 3.93 m/s

  751. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  752. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/17, 40.8 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  753. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  754. Východočeské finále, Grey Shepherd Alkyra: 1/19, 25.85 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  755. Východočeské finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  756. 1. jumping, Grey Shepherd Alkyra: 14/40, 30.57 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  757. 1. jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  758. 2.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/39, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  759. 2.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  760. 3.jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  761. 3.jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/40, 23.81 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  762. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  763. ACANA Finále L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  764. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  765. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  766. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 15/44, 36.41 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  767. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  768. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  769. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: 12/35, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  770. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  771. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  772. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  773. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 9/13, 39.76 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  774. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  775. Agility družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  776. Agility družstev, Grey Shepherd Alkyra: 51/88, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  777. Agility jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  778. Agility jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  779. Jumping družstev, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  780. Jumping družstev, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  781. Jumping jednotlivců, Grey Shepherd Alkyra: 36/87, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  782. Jumping jednotlivců, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  783. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  784. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  785. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  786. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  787. LA3 - 1. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  788. LA3 - 1. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  789. LA3 - 2. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  790. LA3 - 2. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  791. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  792. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  793. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/34, 38.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  794. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  795. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  796. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  797. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  798. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  799. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  800. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  801. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  802. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  803. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  804. Agility NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  805. Agility NE L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  806. Agility So L, Grey Shepherd Alkyra: 10/43, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  807. Agility So L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  808. Finále L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  809. Jumping NE L, Grey Shepherd Alkyra: 9/37, 28.46 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  810. Jumping NE L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  811. Zkouška So LA3, Grey Shepherd Alkyra: 7/14, 36.19 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  812. Zkouška So LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  813. Zkoušky NE LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/12, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  814. Zkoušky NE LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  815. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  816. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 15/31, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  817. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  818. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  819. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  820. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  821. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  822. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  823. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  824. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 18/32, 31.08 s, 16.08 tr. b., 4.18 m/s

  825. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  826. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  827. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  828. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  829. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  830. Agility - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  831. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  832. Agility - So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  833. Agility - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  834. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 18/89, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  835. Jumping - Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  836. Jumping - So, Grey Shepherd Alkyra: 16/97, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  837. Jumping - So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  838. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  839. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 4/10, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  840. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  841. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  842. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 9/36, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  843. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  844. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/34, 33.66 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  845. So-, Grey Shepherd Alkyra: 2/12, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  846. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  847. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 5/40, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  848. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  849. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 7/40, 32.85 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  850. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  851. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  852. QA4 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  853. QA5 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  854. QA6 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  855. QJ4 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  856. QJ5 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  857. QJ6 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  858. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  859. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  860. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  861. Power & speed A2/A3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  862. Power & speed A2/A3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  863. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 25/121, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  864. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  865. 1Q Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 35/157, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  866. 1Q Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  867. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  868. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  869. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  870. QA1 agility, Grey Shepherd Alkyra: 25/135, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  871. QA1 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  872. QA2 agility, Grey Shepherd Alkyra: 54/127, 35.18 s, 20.0 tr. b., 5.03 m/s

  873. QA2 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  874. QA3 agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/130, 45.17 s, 1.17 tr. b., 4.07 m/s

  875. QA3 agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  876. QJ1 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  877. QJ1 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  878. QJ2 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  879. QJ2 jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  880. QJ3 jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  881. QJ3 jumping, Grey Shepherd Alkyra: 56/118, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  882. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  883. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  884. 1.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  885. 2.vítězná, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  886. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  887. Jumping_1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  888. Jumping_2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  889. Jumping_3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  890. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  891. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  892. 1. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  893. 2. zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  894. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  895. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  896. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  897. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  898. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  899. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  900. Agility Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  901. Jumping Trial I, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  902. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  903. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  904. Jumping open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  905. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  906. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  907. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  908. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  909. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  910. 1. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  911. 2. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  912. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  913. II.zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  914. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  915. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  916. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  917. II. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  918. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/11, 41.62 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  919. I. zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  920. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  921. 15.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  922. 15.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 5/13, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  923. 16.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/13, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  924. 16.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  925. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  926. Druhá zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  927. Druhá zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  928. První zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  929. První zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  930. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  931. Jumping III. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  932. Jumping III. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  933. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  934. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  935. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  936. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  937. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  938. 13.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  939. 13.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  940. 14.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/10, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  941. 14.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  942. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  943. 11.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 6/10, 31.44 s, 20.0 tr. b., 4.33 m/s

  944. 11.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  945. 12.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  946. 12.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  947. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  948. Agility 2.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  949. Agility 2.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  950. Jumping hra Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  951. Jumping hra Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/37, 22.61 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  952. Jumping 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  953. Jumping 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  954. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  955. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  956. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  957. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 14/42, 32.08 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  958. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  959. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  960. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  961. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  962. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  963. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  964. Zkoušky A3-1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  965. Zkoušky A3-1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  966. Zkoušky A3-2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  967. Zkoušky A3-2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  968. Zkoušky A3-3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  969. Zkoušky A3-3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  970. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  971. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  972. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 28.03 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  973. Jumping Large L, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  974. Jumping Large L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  975. zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  976. zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  977. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  978. Finále, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  979. Jumping (1), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  980. Jumping (1), Grey Shepherd Alkyra: 11/55, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  981. Jumping (2), A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  982. Jumping (2), Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  983. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  984. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  985. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  986. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  987. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  988. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  989. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 7/36, 34.08 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  990. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  991. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  992. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  993. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  994. Zkouška 1 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  995. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  996. Zkouška 2 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  997. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  998. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 22/43, 34.92 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  999. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1000. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  1001. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/43, 32.53 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  1002. Zkoušky LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1003. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1004. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1005. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1006. Agility jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1007. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1008. Jumping jednotlivci, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1009. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  1010. Zkouška LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1011. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1012. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  1013. ZkA. II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/15, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  1014. ZkA. II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1015. ZkA. I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/15, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1016. ZkA. I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  1017. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  1018. Zk A II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/15, 36.61 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  1019. Zk A II. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  1020. Zk.A I. LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1021. Zk.A I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1022. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  1023. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1024. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 14/31, 39.0 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  1025. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 2/29, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1026. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1027. Jumping L L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1028. Jumping L L, Grey Shepherd Alkyra: 9/31, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1029. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1030. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1031. Zkouška A3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1032. Zkouška A3 LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1033. Zkouška Ne LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1034. Zkouška Ne LA3, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1035. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  1036. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1037. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1038. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1039. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1040. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1041. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1042. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  1043. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1044. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1045. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1046. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1047. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  1048. Jumping Open, Grey Shepherd Alkyra: 4/35, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1049. Jumping Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1050. 1.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1051. 1.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1052. 2.zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1053. 2.zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  1054. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1055. QA5 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1056. QA5 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1057. QA6 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1058. QA6 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1059. QJ5 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1060. QJ5 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1061. QJ6 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1062. QJ6 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1063. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  1064. Ne-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1065. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1066. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 17/48, 31.59 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1067. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1068. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1069. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 24/49, 32.13 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  1070. So-, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1071. So-, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1072. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 10/48, 30.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1073. So-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1074. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/52, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1075. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1076. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  1077. Družstva - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 18/140, 47.83 s, 7.83 tr. b., 3.68 m/s

  1078. Družstva - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1079. Družstva - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1080. Družstva - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1081. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1082. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1083. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 16/102, 34.6 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1084. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1085. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 37/103, 39.54 s, 14.54 tr. b., 4.05 m/s

  1086. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1087. 2Q Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  1088. 2Q Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1089. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  1090. QA3 Agility, Grey Shepherd Alkyra: 60/176, 47.15 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  1091. QA3 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1092. QA4 Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  1093. QA4 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1094. QJ3 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1095. QJ3 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1096. QJ4 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1097. QJ4 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 60/174, 37.5 s, 5.5 tr. b., 4.51 m/s

  1098. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  1099. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 13/48, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1100. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: 20/48, 29.67 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  1101. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  1102. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1103. Jarní závody agility 2016, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1104. Jarní závody agility 2016, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1105. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1106. QA2 Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1107. QJ2 Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1108. QJ2 Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1109. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  1110. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  1111. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1112. 1. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1113. 2. zkouška A2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1114. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  1115. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: 3/47, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1116. Agility Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1117. Jumping Open L, Grey Shepherd Alkyra: 7/46, 33.77 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1118. Jumping Open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1119. Zkoušky LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1120. Zkoušky LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1121. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  1122. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 1/20, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1123. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1124. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1125. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1126. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  1127. zkouška_1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1128. zkouška_2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1129. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  1130. 10.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1131. 10.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1132. 9.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1133. 9.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1134. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  1135. Agility open L, Grey Shepherd Alkyra: 4/16, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1136. Agility open L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1137. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  1138. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1139. Zkouška LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1140. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/7, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1141. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  1142. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1143. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1144. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1145. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/18, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1146. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  1147. 7.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1148. 7.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1149. 8.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 1/9, 33.79 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1150. 8.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1151. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  1152. 5.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 4/8, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  1153. 5.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1154. 6.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 31.48 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1155. 6.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1156. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  1157. 3.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1158. 3.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1159. 4.prorubská, Grey Shepherd Alkyra: 2/14, 37.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1160. 4.prorubská, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1161. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  1162. Agility - 2. kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1163. Agility - 2. kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 13/25, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1164. Jumping - 1.kolo Large, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1165. Jumping - 1.kolo Large, Grey Shepherd Alkyra: 12/26, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1166. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1167. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  1168. Jumping II. L, Grey Shepherd Alkyra: 5/33, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1169. Jumping II. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1170. Jumping I. L, Grey Shepherd Alkyra: 6/33, 33.4 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1171. Jumping I. L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  1172. ZkA II. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1173. ZkA II. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 10/18, 35.87 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1174. ZkA I. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1175. ZkA I. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1176. ZkA LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1177. ZkA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1178. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  1179. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1180. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1181. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: 12/46, 26.8 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  1182. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  1183. ZkA Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  1184. ZkA Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1185. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  1186. AGILITY L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1187. JUMPING L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1188. ZKOUŠKY LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  1189. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  1190. Agility 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1191. Finálový běh L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  1192. Jumping 1 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1193. Jumping 2 L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1194. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  1195. Zkouška 1 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1196. Zkouška 2 LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1197. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  1198. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1199. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  1200. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 12/36, 26.97 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  1201. O Pohár PPP 2015, Grey Shepherd Alkyra: 16/36, 28.75 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1202. O Pohár PPP 2015, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1203. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  1204. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1205. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 15/27, 28.45 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  1206. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1207. LA2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1208. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1209. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  1210. II. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1211. I. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1212. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  1213. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1214. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1215. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1216. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 22/49, 34.43 s, 10.43 tr. b., 4.07 m/s

  1217. Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 2/11, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1218. Zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1219. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  1220. (1) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1221. (1) zkouška, Viky Z Jelancu: 5/10, 48.65 s, 15.0 tr. b., 3.29 m/s

  1222. (1) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1223. (2) zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  1224. (2) zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1225. (2) zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1226. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  1227. AGILITY, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1228. AGILITY, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1229. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1230. JUMPING, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1231. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 9/40, 31.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1232. JUMPING, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1233. LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1234. LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1235. SA1, Viky Z Jelancu: 2/15, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1236. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  1237. Ne-Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1238. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1239. Nedělní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1240. Nedělní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 7/16, 43.97 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  1241. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/48, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1242. Ne-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1243. Sobotní zkouška, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1244. Sobotní zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1245. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 19/53, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1246. So-Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1247. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1248. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1249. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1250. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 5/151, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1251. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1252. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1253. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1254. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 30/146, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1255. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1256. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1257. Agility družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1258. Agility družstva, Grey Shepherd Alkyra: 56/133, 33.07 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  1259. Jumping družstva, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1260. Jumping družstva, Grey Shepherd Alkyra: 37/133, 30.32 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  1261. Mistrovství A1 - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1262. Mistrovství A1 - Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1263. Mistrovství A2/A3 - Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1264. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1265. Speciální závod - Agility, Grey Shepherd Alkyra: 16/140, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1266. Speciální závod - Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1267. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1268. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1269. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1270. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1271. Agility II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1272. Agility II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1273. Agility I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  1274. Agility I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1275. Jumping II Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1276. Jumping II Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1277. Jumping I Open, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  1278. Jumping I Open, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1279. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  1280. Agility Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1281. Agility Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1282. Agility So, Grey Shepherd Alkyra: 1/35, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1283. Agility So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1284. Jumping Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1285. Jumping Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1286. Jumping So, Grey Shepherd Alkyra: 10/35, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  1287. Jumping So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1288. Zka Ne, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  1289. Zka Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1290. Zka So, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1291. Zka So, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1292. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  1293. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 35.37 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  1294. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1295. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1296. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1297. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1298. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1299. Tuneliáda L, Grey Shepherd Alkyra: 7/12, 15.68 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  1300. Tuneliáda L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1301. Tuneliáda S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1302. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1303. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/3, 33.31 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1304. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1305. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  1306. Agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1307. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1308. Jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1309. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 13/40, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  1310. Zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1311. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1312. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  1313. Prvomájové závody agility 2015 - A, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1314. Prvomájové závody agility 2015 - A, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1315. Prvomájové závody agility 2015 - J, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1316. Prvomájové závody agility 2015 - J, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1317. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1318. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1319. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1320. Agility 1, Grey Shepherd Alkyra: 19/183, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1321. Agility 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1322. Agility 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1323. Agility 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1324. Jumping 1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1325. Jumping 1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1326. Jumping 2, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  1327. Jumping 2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1328. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  1329. Hra - tuneliáda A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1330. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 6/10, 35.56 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1331. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1332. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1333. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1334. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1335. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1336. LA1 II LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1337. LA1 I LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  1338. LA3 II LA3, Grey Shepherd Alkyra: 2/22, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1339. LA3 I LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1340. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  1341. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1342. Agility, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1343. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 2/36, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1344. Jumping, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1345. Velikonoční, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1346. Velikonoční, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1347. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  1348. agility L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  1349. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1350. agility S, Viky Z Jelancu: 9/21, 46.39 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  1351. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 17/24, 33.0 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  1352. jumping L, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: Diskvalifikován

  1353. jumping S, Viky Z Jelancu: 18/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  1354. nedělní zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1355. nedělní zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 6/9, 39.63 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  1356. nedělní zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 2/5, 34.66 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  1357. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  1358. 1. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  1359. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 1/13, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1360. 2. zkouška LA1, A3Ch Argee Z čertovy kazatelny: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1361. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 11/13, 39.98 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  1362. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  1363. ZkA NE II LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1364. ZkA NE II SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1365. ZkA NE I LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 4/13, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1366. ZkA NE I SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 7/9, 37.47 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1367. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  1368. 1. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/8, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1369. 1. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1370. 2. zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/8, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1371. 2. zkouška SA1, Viky Z Jelancu: 6/16, 50.87 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  1372. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  1373. (1) Bannyho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1374. (2) Cargova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1375. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  1376. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 9/34, 37.0 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  1377. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1378. LA3, Grey Shepherd Alkyra: 3/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1379. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1380. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/40, 35.29 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1381. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1382. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 11/39, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1383. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  1384. Agility 1 L, Grey Shepherd Alkyra: 13/35, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1385. Jumping 1 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1386. Jumping 2 L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1387. Zkouška 1 LA3, Grey Shepherd Alkyra: 5/9, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  1388. Zkouška 2 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1389. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  1390. AGILITY L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1391. JUMPING L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1392. ZKOUŠKA LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1393. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  1394. (1) Bertíkova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/10, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1395. (2) Noisy zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1396. (3) Audiho zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1397. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  1398. NE - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 18/39, 30.98 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  1399. NE - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1400. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 11/41, 30.5 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  1401. NE - Holdye Memorial Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1402. NE - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1403. NE - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1404. SO - Acana agility L, Grey Shepherd Alkyra: 1/43, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1405. SO - Acana agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1406. SO - Acana jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 10/46, 32.44 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1407. SO - Acana jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1408. SO - zkouška LA3 LA3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1409. SO - zkouška SA1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 34.3 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  1410. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  1411. (1) Kubíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1412. (2) Ferpíkův běh, Grey Shepherd Alkyra: 13/19, 53.86 s, 27.86 tr. b., 3.62 m/s

  1413. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  1414. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 1/44, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1415. Ne-Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1416. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 10/44, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1417. Ne-Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1418. Ne-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1419. Ne-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1420. So-Agility, Viky Z Jelancu: 19/31, 57.32 s, 27.32 tr. b., 3.09 m/s

  1421. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1422. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/45, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1423. So-Jumping, Viky Z Jelancu: 12/31, 38.96 s, 8.96 tr. b., 3.72 m/s

  1424. So-Zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 5/16, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1425. So-Zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1426. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1427. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 5/18, 38.25 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1428. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1429. Jumping ne L, Grey Shepherd Alkyra: 2/15, 39.58 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  1430. Zkouška II LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1431. Zkouška I LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/10, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1432. Zkouška LA3, Grey Shepherd Alkyra: 1/5, 46.01 s, 25.0 tr. b., 4.11 m/s

  1433. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  1434. Agility - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1435. Agility - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1436. Jumping - Ne, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1437. Jumping - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1438. ZkA - Ne, Grey Shepherd Alkyra: 1/18, 25.0 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1439. ZkA - Ne, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1440. Mladá Boleslav - Závody Zvířatanakupují.cz, 17. 05. 2014

  1441. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 3/56, 32.61 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1442. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 7/49, 29.1 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1443. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/32, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1444. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1445. (Ne-1) Trixina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  1446. (Ne-1) Trixina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 34.45 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  1447. (Ne-2) Belíškova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1448. (Ne-2) Belíškova zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 41.78 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  1449. (So-1) Apačova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1450. (So-1) Apačova zkouška, Viky Z Jelancu: 3/4, 35.45 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1451. (So-2) Cirdova zkouška, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1452. (So-2) Cirdova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1453. (So-3) Ulinčina zkouška, Viky Z Jelancu: 2/4, 29.08 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1454. (So-3) Ulinčina zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1455. Mladá Boleslav - May Cup, 04. 05. 2014

  1456. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 9/45, 35.66 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1457. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1458. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1459. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  1460. Agility, Grey Shepherd Alkyra: 2/44, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1461. Agility, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1462. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1463. Jumping, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1464. ZkA, Grey Shepherd Alkyra: 1/22, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1465. ZkA, Viky Z Jelancu: 3/9, 45.67 s, 17.67 tr. b., 3.26 m/s

  1466. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  1467. Hra - tuneliáda A1 SA1, Viky Z Jelancu: 8/12, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  1468. Hra - tuneliáda A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1469. 1. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: 2/12, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1470. 1. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1471. 2. Zkouška A1 SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1472. 2. Zkouška A2 LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1473. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  1474. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1475. LA2 I., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1476. SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1477. SA1 I., Viky Z Jelancu: 12/18, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  1478. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  1479. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 15/45, 37.92 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  1480. Agility S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1481. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1482. Jumping S, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1483. Zkouška LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1484. Zkouška SA1, Viky Z Jelancu: Diskvalifikován

  1485. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  1486. Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 13/32, 39.92 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  1487. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1488. Blešno - Podzim 2013, 12. 10. 2013

  1489. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1490. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1491. LA2, Grey Shepherd Alkyra: 8/22, 49.24 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  1492. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  1493. (Ne-1) Faustova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: 3/10, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  1494. (Ne-2) Harryho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1495. (So-1) Alfova zkouška, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1496. (So-2) Dejdyho memoriál, Grey Shepherd Alkyra: 4/14, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  1497. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1498. Agility - sobota, Grey Shepherd Alkyra: 1/27, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1499. Finale Large, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1500. Jumping - neděle, Grey Shepherd Alkyra: 5/24, 29.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1501. Jumping - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1502. Zkouška - neděle, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1503. Zkouška - sobota, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1504. Turnov - ProPlan CUP Zrcadlová Koza 2. kolo, 31. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1505. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: 5/19, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1506. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: 3/19, 28.03 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1507. LA2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1508. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  1509. Ne-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1510. Ne-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1511. So-1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1512. So-2, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1513. So-3, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1514. Havlovice - OPSION EO revival/ dvojzkoušky, 28. 07. 2013

  1515. 1., Bobeš: 1/5, 46.7 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1516. 1., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1517. 2., Bobeš: 3/5, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  1518. 2., Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1519. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1520. NE - Holdye Memorial Agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1521. NE - Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1522. NE - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 41.12 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1523. SO - Acana Agility L, Grey Shepherd Alkyra: 6/31, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1524. SO - Acana Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1525. SO - Zkoušky LA2, Grey Shepherd Alkyra: 4/18, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1526. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 030 / dvojzkoušky, 13. 07. 2013

  1527. I. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1528. I. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1529. II. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1530. II. agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1531. Česká Skalice - OPSION 029 / Rozkoš, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1532. Ne-, Bobeš: 2/11, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1533. Ne-, Grey Shepherd Alkyra: 8/19, 30.4 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  1534. Ne-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1535. Ne-Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1536. Ne-Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1537. Ne-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1538. So-, Grey Shepherd Alkyra: 12/22, 30.98 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  1539. So-, Bobeš: Diskvalifikován

  1540. So-Agility, Grey Shepherd Alkyra: 7/44, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1541. So-Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1542. So-Jumping, Bobeš: 8/45, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1543. So-Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 28.96 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  1544. Nymburk - NymburkCup, 02. 06. 2013

  1545. Agility Open L, Bobeš: Diskvalifikován

  1546. Agility Open L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1547. jumping L, Bobeš: 1/24, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1548. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: 8/24, 35.29 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  1549. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1550. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 47.48 s, 20.0 tr. b., 3.92 m/s

  1551. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  1552. Agility, Bobeš: 3/24, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1553. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1554. Jumping, Bobeš: 2/25, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1555. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 6/25, 34.88 s, 12.88 tr. b., 3.58 m/s

  1556. Zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1557. Česká Skalice - XIV. Zlatá překážka 2013, 04. 05. 2013 - 05. 05. 2013

  1558. Agility Hill´s, Bobeš: 8/35, 36.64 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1559. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 40.44 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  1560. Agility Hill´s, Bobeš: 15/34, 58.98 s, 22.48 tr. b., 3.36 m/s

  1561. Agility Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1562. Jumping Hill´s, Bobeš: 9/34, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1563. Jumping Hill´s, Bobeš: 10/34, 45.02 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1564. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 12/34, 28.03 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  1565. Jumping Hill´s, Grey Shepherd Alkyra: 14/34, 36.2 s, 25.0 tr. b., 5.08 m/s

  1566. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 5/12, 30.63 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  1567. Zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 6/12, 31.35 s, 15.0 tr. b., 5.3 m/s

  1568. Zkouška LA3, Bobeš: 1/6, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1569. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1570. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2013

  1571. Agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1572. Agility, Bobeš: Diskvalifikován

  1573. Jumping, Bobeš: 3/44, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1574. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1575. Zka, Bobeš: Diskvalifikován

  1576. Zka, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1577. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  1578. Agility CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: 13/45, 39.32 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1579. Agility CACAg L, Bobeš: 17/45, 45.25 s, 18.25 tr. b., 3.71 m/s

  1580. Jumping CACAg L, Bobeš: Diskvalifikován

  1581. Jumping CACAg L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1582. Jumping L, Bobeš: 5/34, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1583. Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1584. Zdobín - Zvičinská jednička - speciál pro A1, 20. 04. 2013

  1585. Zkouška Agility, Grey Shepherd Alkyra: 6/17, 34.76 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  1586. 1. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 1/17, 24.79 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  1587. 2. Zk. Jumping, Grey Shepherd Alkyra: 3/17, 29.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1588. Ratenice - Dvojzkoušky "O Ratenickou Blechu" PLNO, 06. 04. 2013

  1589. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/30, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1590. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1591. Hradec Králové - Jaro 2013 - dvojzkoušky, 09. 03. 2013

  1592. LA1 A, Grey Shepherd Alkyra: 10/23, 29.29 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1593. LA1 B, Grey Shepherd Alkyra: 9/23, 41.69 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  1594. LA3 A, Bobeš: 3/8, 39.73 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1595. LA3 B, Bobeš: 2/8, 39.71 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1596. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 03. 03. 2013

  1597. agility L, Bobeš: 2/39, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1598. agility L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1599. jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1600. jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1601. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/13, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1602. zkouška LA3, Bobeš: 3/12, 45.59 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1603. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 02. 12. 2012

  1604. 1. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/21, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  1605. 1. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1606. 2. zkouška LA1, Grey Shepherd Alkyra: 4/21, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1607. 2. zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1608. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1609. Agility individuals, Bobeš: 43/98, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1610. Jumping individuals, Bobeš: Diskvalifikován

  1611. Hradec Králové - Blešno - Podzim 2012, 14. 10. 2012

  1612. AGILITY, Bobeš: 20/48, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1613. AGILITY, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1614. JUMPING, Bobeš: 10/52, 35.35 s, 5.35 tr. b., 4.27 m/s

  1615. JUMPING, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1616. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 7/22, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  1617. LA3, Bobeš: 6/13, 39.63 s, 5.63 tr. b., 4.37 m/s

  1618. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  1619. Ne-Jumping L, Bobeš: 25/56, 37.2 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  1620. Ne-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1621. Ne-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1622. Ne-1. LA3, Bobeš: 8/17, 40.68 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  1623. Ne-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1624. Ne-2. LA3, Bobeš: 9/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1625. So-Jumping L, Bobeš: 17/57, 49.67 s, 14.67 tr. b., 3.18 m/s

  1626. So-Jumping L, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1627. So-1. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 1/14, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1628. So-1. LA3, Bobeš: 12/17, 54.98 s, 13.98 tr. b., 3.04 m/s

  1629. So-2. LA1, Grey Shepherd Alkyra: 3/14, 31.22 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  1630. So-2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1631. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  1632. agility, Bobeš: 7/27, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1633. agility, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1634. jumping, Bobeš: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1635. jumping, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1636. zkouška A1, Grey Shepherd Alkyra: Diskvalifikován

  1637. zkouška A3, Bobeš: Diskvalifikován

  1638. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1639. Agility - sobota, Bobeš: 10/44, 33.73 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1640. Finále Large, Bobeš: 7/21, 42.62 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1641. Jumping - neděle, Bobeš: 12/46, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1642. Jumping - sobota, Bobeš: 6/45, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1643. Zkouška - neděle, Bobeš: 6/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1644. Zkouška - sobota, Bobeš: Diskvalifikován

  1645. Havlovice - OPSION 027 / trojzkoušky, 26. 08. 2012

  1646. 1. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1647. 2. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1648. 3. LA3, Bobeš: 3/10, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1649. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 026, 14. 07. 2012

  1650. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1651. Česká Skalice - OPSION 025 / Rozkoš, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1652. Ne-Agility L, Bobeš: 2/40, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1653. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1654. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1655. So-Agility L, Bobeš: 2/36, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1656. So-Jumping L, Bobeš: 12/39, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1657. So- LA3, Bobeš: 6/10, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1658. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský Rarášek, 02. 06. 2012

  1659. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1660. JUMPING, Bobeš: 10/32, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  1661. LA3, Bobeš: 4/5, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1662. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR šeltií a OPEN AIR MR ČR BO a AUO, 13. 05. 2012

  1663. Agility L, Bobeš: 2/38, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1664. Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1665. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2012

  1666. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1667. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1668. Prvomájové závody agility Jičín 2012, Bobeš: Diskvalifikován

  1669. Hradec Králové - OPSION 024, 24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

  1670. So-Agility L, Bobeš: 17/63, 35.77 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  1671. So-Jumping L, Bobeš: 11/64, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1672. So- LA3, Bobeš: 4/16, 43.28 s, 5.28 tr. b., 3.7 m/s

  1673. Hradec Králové - OPSION 023, 25. 02. 2012 - 26. 02. 2012

  1674. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1675. Ne-Jumping L, Bobeš: 11/41, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1676. Ne- LA3, Bobeš: 3/11, 50.96 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1677. Hradec Králové - OPSION 022, 21. 01. 2012 - 22. 01. 2012

  1678. Ne-Agility L, Bobeš: 4/32, 32.88 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  1679. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1680. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1681. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1682. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1683. So- LA3, Bobeš: 7/11, 42.5 s, 21.5 tr. b., 3.76 m/s

  1684. Havlovice - OPSION 021 a mistrovství republiky beaglů, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  1685. Ne-Agility L, Bobeš: 3/25, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1686. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/25, 35.54 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  1687. Ne- LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1688. So-Agility L, Bobeš: 4/26, 35.66 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  1689. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1690. So- LA3, Bobeš: 2/10, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1691. Praha - Kyje - Hloubětínský Drak, 28. 09. 2011

  1692. Agility, Bobeš: 1/37, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1693. Agility, Bobeš: 1/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1694. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1695. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1696. Agility jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1697. Jumping jednotlivci L, Bobeš: 20/56, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1698. Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři, 27. 08. 2011 - 28. 08. 2011

  1699. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1700. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1701. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1702. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1703. Agility L, Bobeš: 16/51, 36.19 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1704. Jumping L, Bobeš: 6/52, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1705. Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1706. Rychnov nad Kněžnou - Rychnovský rarášek, 18. 06. 2011

  1707. AGILITY, Bobeš: Diskvalifikován

  1708. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1709. LA3, Bobeš: 1/9, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1710. Rozkoš u České Skalice - OPSION 017 / Rozkoš, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1711. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1712. Ne-Jumping L, Bobeš: 8/28, 30.18 s, 2.18 tr. b., 4.8 m/s

  1713. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1714. So-Agility L, Bobeš: 3/35, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1715. So-Jumping L, Bobeš: 12/35, 38.27 s, 6.27 tr. b., 4.81 m/s

  1716. So-Zkouška LA3, Bobeš: 2/12, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1717. Lysá nad Labem - Superpes 2011 + Bull Cup + Pohár NO, 14. 05. 2011

  1718. AGILITY, Bobeš: 11/38, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1719. JUMPING, Bobeš: 10/39, 35.75 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  1720. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1721. Hradec Králové - OPSION 016, 19. 03. 2011 - 20. 03. 2011

  1722. Ne-Agility L, Bobeš: 7/52, 32.72 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1723. Ne-Agility L, Bendjoy: 13/52, 33.24 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1724. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1725. Ne-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1726. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1727. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: 1/14, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1728. So-Agility L, Bendjoy: 11/56, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1729. So-Agility L, Bobeš: 22/56, 31.39 s, 20.0 tr. b., 5.13 m/s

  1730. So-Jumping L, Bobeš: 12/55, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1731. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1732. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 6/26, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1733. So-Zkouška LA3, Bobeš: 7/18, 36.8 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  1734. Hradec Králové - OPSION 015, 26. 02. 2011 - 27. 02. 2011

  1735. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1736. Ne-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1737. Ne-Jumping L, Bobeš: 26/53, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1738. Ne-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1739. Ne-Zkouška LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1740. Ne-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1741. So-Agility L, Bendjoy: 18/59, 43.81 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  1742. So-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1743. So-Jumping L, Bendjoy: 4/60, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1744. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1745. So-Zkouška LA2, Bendjoy: 16/34, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1746. So-Zkouška LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1747. Hradec Králové - OPSION 014, 29. 01. 2011 - 30. 01. 2011

  1748. Ne-Agility L, Bendjoy: 12/46, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  1749. Ne-Agility L, Bobeš: Diskvalifikován

  1750. Ne-Jumping L, Bendjoy: 16/46, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1751. Ne-Jumping L, Bobeš: 17/46, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1752. Ne-LA2 LA2, Bendjoy: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1753. Ne-LA3 LA3, Bobeš: 3/10, 47.3 s, 23.3 tr. b., 3.21 m/s

  1754. So-Agility L, Bobeš: 4/52, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1755. So-Agility L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1756. So-Jumping L, Bobeš: Diskvalifikován

  1757. So-Jumping L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1758. So-LA2 LA2, Bendjoy: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1759. So-LA3 LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1760. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1761. Agility, Bobeš: 12/42, 29.98 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  1762. Agility, Bendjoy: 19/42, 31.69 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  1763. Jumping, Bobeš: Diskvalifikován

  1764. Jumping, Bendjoy: Diskvalifikován

  1765. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1766. LA3, Bobeš: 1/10, 46.79 s, 10.79 tr. b., 3.53 m/s

  1767. Havlovice - OPSION 013, 02. 10. 2010 - 03. 10. 2010

  1768. AGILITY-L, Bobeš: 1/43, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1769. AGILITY-L, Bendjoy: 2/46, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1770. AGILITY-L, Bendjoy: 3/43, 35.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1771. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1772. JUMPING-L, Bobeš: 2/46, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1773. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1774. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1775. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1776. LA2, Bendjoy: 11/22, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1777. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1778. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1779. LA3, Bobeš: Diskvalifikován

  1780. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1781. Agility Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1782. Agility Veteráni LV, Dundee: 8/10, 50.01 s, 11.01 tr. b., 3.2 m/s

  1783. Jumping Jednotlivci L, Bobeš: Diskvalifikován

  1784. Jumping Veteráni LV, Dundee: 7/11, 43.78 s, 6.78 tr. b., 3.48 m/s

  1785. Jičín - O Pohár Purina Pro Plan, 21. 08. 2010

  1786. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1787. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1788. O Pohár Purina Pro Plan 2010, Bendjoy: Diskvalifikován

  1789. Havlovice - OPSION 012, 07. 08. 2010

  1790. AGILITY-L, Bobeš: 1/30, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1791. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1792. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1793. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1794. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1795. LA3, Bobeš: 1/7, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1796. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 011, 10. 07. 2010

  1797. AGILITY-L, Bendjoy: 3/46, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1798. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1799. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1800. LA2, Bendjoy: 6/24, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1801. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1802. Rozkoš u České Skalice - OPSION 010 / Rozkoš 2010, 05. 06. 2010 - 06. 06. 2010

  1803. AGILITY-L, Bobeš: 6/40, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1804. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1805. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1806. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1807. JUMPING-L, Bendjoy: 6/40, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1808. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1809. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1810. LA2, Bobeš: 13/24, 43.87 s, 15.0 tr. b., 3.99 m/s

  1811. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1812. Cvičiště KK Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev, 15. 05. 2010 - 16. 05. 2010

  1813. Agility L, Bendjoy: 18/48, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1814. Agility L , Bendjoy: 19/42, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  1815. Agility LA2, Bendjoy: 9/21, 38.48 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1816. Agility LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1817. Jumping L, Bendjoy: 1/42, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1818. Jumping L, Bendjoy: 2/49, 22.65 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  1819. Mistrovství kříženců L, Bendjoy: 4/16, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  1820. Kutná Hora - Kutnohorský groš, 25. 04. 2010

  1821. AGILITY, Bobeš: 1/41, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1822. AGILITY, Bendjoy: Diskvalifikován

  1823. JUMPING, Bendjoy: Diskvalifikován

  1824. JUMPING, Bobeš: Diskvalifikován

  1825. LA2, Bobeš: 5/18, 35.95 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  1826. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1827. Jičín - Jarní závody agility, 24. 04. 2010

  1828. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 5/13, 36.78 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  1829. Jarní závody agility 2010, Bobeš: 12/36, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1830. Jarní závody agility 2010, Bobeš: Diskvalifikován

  1831. Hradec Králové - OPSION 009, 20. 03. 2010 - 21. 03. 2010

  1832. AGILITY-L, Bendjoy: 17/48, 35.79 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  1833. AGILITY-L, Bobeš: 23/48, 38.43 s, 12.43 tr. b., 4.11 m/s

  1834. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1835. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1836. JUMPING-L, Bendjoy: 16/44, 38.03 s, 12.03 tr. b., 4.21 m/s

  1837. JUMPING-L, Bobeš: 17/44, 38.13 s, 12.13 tr. b., 4.2 m/s

  1838. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1839. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1840. LA2, Bobeš: 1/25, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1841. LA2, Bendjoy: 2/24, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1842. LA2, Bobeš: 4/24, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1843. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1844. Hradišťko u Sadské - Hopsání u Dědy Mráze, 07. 03. 2010

  1845. Agility LARGE, Bendjoy: 1/31, 35.95 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1846. Agility LARGE, Bobeš: 10/31, 47.95 s, 16.95 tr. b., 3.94 m/s

  1847. Jumping LARGE, Bendjoy: 9/33, 31.45 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  1848. Jumping LARGE, Bobeš: 10/33, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1849. Zkouška Large A2, Bobeš: 11/17, 42.43 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  1850. Zkouška Large A2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1851. Hradec Králové - OPSION 008, 27. 02. 2010 - 28. 02. 2010

  1852. AGILITY-L, Bendjoy: 1/46, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1853. AGILITY-L, Bendjoy: 14/43, 44.79 s, 17.79 tr. b., 3.3 m/s

  1854. AGILITY-L, Bobeš: 20/46, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1855. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1856. JUMPING-L, Bendjoy: 4/46, 29.21 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1857. JUMPING-L, Bobeš: 5/46, 29.81 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1858. JUMPING-L, Bobeš: 8/44, 32.45 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1859. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1860. LA2, Bendjoy: 8/25, 43.13 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  1861. LA2, Bobeš: 9/25, 44.93 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  1862. LA2, Bobeš: 10/26, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1863. LA2, Bendjoy: 12/26, 33.49 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  1864. Hradec Králové - OPSION 007, 23. 01. 2010 - 24. 01. 2010

  1865. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1866. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1867. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1868. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1869. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1870. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1871. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1872. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1873. LA2, Bobeš: 11/29, 45.53 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1874. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1875. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1876. LA2, Bendjoy: Diskvalifikován

  1877. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  1878. AGILITY-L, Bobeš: 10/29, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1879. AGILITY-L, Bendjoy: 14/29, 33.39 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1880. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1881. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1882. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1883. JUMPING-L, Bendjoy: 13/33, 37.51 s, 6.51 tr. b., 3.97 m/s

  1884. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 30.27 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1885. JUMPING-L, Bobeš: 20/33, 34.8 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  1886. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1887. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 36.38 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1888. LA1, Bendjoy: 4/10, 28.1 s, 20.0 tr. b., 5.12 m/s

  1889. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1890. LA2, Bobeš: 7/18, 34.14 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  1891. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1892. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 005, 11. 07. 2009

  1893. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1894. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1895. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1896. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1897. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1898. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1899. Rozkoš u České Skalice - OPSION 004 / ROZKOŠ 2009, 23. 05. 2009 - 24. 05. 2009

  1900. AGILITY-L, Bobeš: 26/63, 32.42 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  1901. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1902. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1903. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1904. JUMPING-L, Bendjoy: 3/54, 24.7 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1905. JUMPING-L, Bobeš: 24/64, 22.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1906. JUMPING-L, Bobeš: 28/54, 27.98 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1907. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1908. LA1, Bendjoy: 4/23, 35.7 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  1909. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1910. LA2, Bobeš: 11/23, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  1911. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1912. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003, 21. 03. 2009 - 22. 03. 2009

  1913. AGILITY-L, Bobeš: 6/49, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1914. AGILITY-L, Bendjoy: 8/49, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  1915. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1916. AGILITY-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1917. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/2, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  1918. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1919. JUMPING-L, Bobeš: 4/47, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1920. JUMPING-L, Bobeš: 6/49, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1921. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1922. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1923. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1924. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 40.53 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1925. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1926. LA1, Bendjoy: Diskvalifikován

  1927. LA2, Bobeš: 5/23, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  1928. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1929. Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002, 07. 02. 2009 - 08. 02. 2009

  1930. AGILITY-L, Bendjoy: 9/42, 31.59 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  1931. AGILITY-L, Bendjoy: 12/42, 39.82 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1932. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1933. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 3/3, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  1934. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1935. JUMPING-L, Bendjoy: Diskvalifikován

  1936. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/3, 38.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1937. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 1/2, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1938. LA1, Bendjoy: 1/17, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1939. LA1, Bendjoy: 9/16, 34.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  1940. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 006, 08. 03. 2008 - 09. 03. 2008

  1941. AGILITY-L, Bobeš: 10/19, 34.38 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  1942. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1943. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1944. JUMPING-L, Bobeš: 12/18, 31.66 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1945. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1946. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: Diskvalifikován

  1947. LA2, Bobeš: 4/8, 42.58 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  1948. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1949. Malé Svatoňovice - KRAKATIT 005, 26. 01. 2008 - 27. 01. 2008

  1950. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1951. AGILITY-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1952. AGILITY-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 48.79 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  1953. JUMPING-L, Bobeš: 16/29, 48.79 s, 24.79 tr. b., 2.87 m/s

  1954. JUMPING-L, Bobeš: Diskvalifikován

  1955. JUMPING-VETERAN-L, Dundee: 2/3, 41.59 s, 15.0 tr. b., 3.37 m/s

  1956. LA2, Bobeš: Diskvalifikován

  1957. LA2, Bobeš: Diskvalifikován