Cz En

074618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Neumannová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Easy Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: 10/29, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Jumping L2: Diskvalifikován

  4. Zkouška L2: Diskvalifikován

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT L: 9/22, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA2: 2/7, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  10. 1.zkouška: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška: Diskvalifikován

  12. Jumping: Diskvalifikován

  13. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  14. 1.zkouška: 3/7, 30.95 s, 20.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. 2.zkouška: Diskvalifikován

  16. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  17. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  20. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  21. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  24. III. jumping L: Diskvalifikován

  25. II. jumping L: Diskvalifikován

  26. II. zkouška LA2: 1/5, 45.78 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  27. I. jumping L: Diskvalifikován

  28. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  30. II. zkouška: Diskvalifikován

  31. I. zkouška: Diskvalifikován

  32. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  33. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  36. 7.studenecká: 5/11, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  37. 8.studenecká: Diskvalifikován

  38. 9.studenecká: 5/11, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  40. 4.studenecká: 2/16, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. 5.studenecká: 5/17, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  42. 6.studenecká: Diskvalifikován

  43. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  44. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  45. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  46. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  47. ZkA. LA1 I.: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  48. ZkA. LA1 II.: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  50. Jumping I: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  51. Jumping II: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  52. Jumping III: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  53. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  54. 1.studenecká: Diskvalifikován

  55. 2.studenecká: Diskvalifikován

  56. 3.studenecká: Diskvalifikován

  57. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  58. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  59. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  60. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  61. Agility: Diskvalifikován

  62. Jumping: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  63. Jumping light: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  64. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  65. 1. Zkouška LA1: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  66. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. 3. Jumping LA1: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  68. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  69. Agility družstva L: Diskvalifikován

  70. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  71. Jumping družstva L: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  72. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  73. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  74. II. zkouška: Diskvalifikován

  75. I. zkouška: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  76. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  77. Agility L: Diskvalifikován

  78. Jumping L: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  81. 1.kvalifikace: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  82. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  83. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  84. Východočeské finále: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  85. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  86. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Jumping L: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  90. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  91. Agility 1: Diskvalifikován

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  94. Zkouška 1: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. Zkouška 2: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  96. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  97. Agility: Diskvalifikován

  98. Jumping: Diskvalifikován

  99. Zkouška: Diskvalifikován

  100. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  101. ZK1: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  102. ZK2: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  104. II. zkouška: Diskvalifikován

  105. I. zkouška: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  106. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  107. Jelenův Jumping L: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  108. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA1: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  110. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  111. Agility open L: Diskvalifikován

  112. Jumping open L: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  113. Zkouška LA1: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  114. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  115. 1.zkouška: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška: Diskvalifikován

  117. Jumping Light: Diskvalifikován

  118. Jumping Standard: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  119. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  120. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  122. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  123. Ne-: Diskvalifikován

  124. Ne-Agility: Diskvalifikován

  125. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  126. So-: Diskvalifikován

  127. So-Agility: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  128. So-Jumping: Diskvalifikován

  129. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  130. QA1 agility: Diskvalifikován

  131. QA2 agility: Diskvalifikován

  132. QA3 agility: Diskvalifikován

  133. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  134. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  136. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  137. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  139. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  140. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  141. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  142. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  143. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  144. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  145. AGILITY L: Diskvalifikován

  146. JUMPING L: Diskvalifikován

  147. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  148. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  149. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. Jumping open L: Diskvalifikován

  152. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  153. 1. zkouška A1 LA1: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  154. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  155. Hra - tuneliáda A1 L: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  156. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  157. Agility I: Diskvalifikován

  158. Agility II: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Jumping I: Diskvalifikován

  160. Jumping II: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  161. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  162. 2. zkouška LA1: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  163. I. zkouška LA1: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  164. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  165. Agility open L: Diskvalifikován

  166. Jumping open L: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA1: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  168. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  169. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  170. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  171. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  172. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA1: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  174. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  175. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 3. Zkouška LA1: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  178. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  179. Jumping III L: Diskvalifikován

  180. Jumping II L: Diskvalifikován

  181. Jumping I L: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  183. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  184. 2. Zka - LA1: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  185. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  186. Jumping L 1: Diskvalifikován

  187. Jumping L 2: Diskvalifikován

  188. Jumping L 3: Diskvalifikován