Cz En

074618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Neumannová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Easy Z Čertovy Kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  2. Agility 1: Diskvalifikován

  3. Finále: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: 6/12, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  5. Jumping 2: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  7. 1. zkouška: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška: 1/3, 45.86 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  10. 1.zkouška: 1/10, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. 2.zkouška: 9/10, 42.19 s, 25.0 tr. b., 4.38 m/s

  12. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  13. 1.zkouška: Diskvalifikován

  14. 2.zkouška: Diskvalifikován

  15. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  16. 1. zkouška A2 L: 2/3, 33.53 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  17. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  19. A2 - Zkouška1: 1/3, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  20. A2 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  21. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  22. 1.zkouška: Diskvalifikován

  23. 2.zkouška: 1/4, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  25. 1. zkouška: 4/7, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. 2. zkouška: 3/7, 42.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  27. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  28. 1.zkouška: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška: Diskvalifikován

  30. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  31. 1. Zkouška LA2: 12/16, 35.98 s, 25.0 tr. b., 5.14 m/s

  32. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. 3. Zkouška LA2: 10/16, 42.79 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  34. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  35. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA2: 2/9, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  39. Jumping I: Diskvalifikován

  40. Jumping II: 13/19, 42.79 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  41. Jumping light: 16/21, 28.45 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  42. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  43. Agility open: Diskvalifikován

  44. Jumping light: Diskvalifikován

  45. Jumping open: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  47. II. zkouška: Diskvalifikován

  48. I. zkouška: 1/8, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  49. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  50. 1.kvalifikace: 17/38, 31.17 s, 10.0 tr. b., 6.19 m/s

  51. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  52. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  54. Agility 1: 5/16, 33.48 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  55. Finále: 2/10, 38.99 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. Jumping 1: 4/16, 27.5 s, 20.0 tr. b., 5.82 m/s

  57. Jumping 2: 3/15, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  58. Zkouška 1: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2: Diskvalifikován

  60. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  61. Agility: Diskvalifikován

  62. Jumping : Diskvalifikován

  63. Zkoušky: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  65. Agility open: 3/9, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  66. Jumping light: Diskvalifikován

  67. Jumping open: 3/15, 47.07 s, 23.07 tr. b., 3.72 m/s

  68. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  69. Agility L: Diskvalifikován

  70. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA2: 4/5, 36.24 s, 30.0 tr. b., 5.33 m/s

  72. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  73. 1. zkouška: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška: Diskvalifikován

  75. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  76. 1. zkouška: 2/10, 36.15 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  77. 2. zkouška: 5/9, 33.74 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  78. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  79. Agility: 10/29, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  80. Jumping L2: Diskvalifikován

  81. Zkouška L2: Diskvalifikován

  82. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  83. Agility LVT L: 9/22, 40.66 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  84. Jumping L: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA2: 2/7, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  86. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  87. 1.zkouška: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška: Diskvalifikován

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  91. 1.zkouška: 3/7, 30.95 s, 20.0 tr. b., 5.33 m/s

  92. 2.zkouška: Diskvalifikován

  93. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  94. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  95. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  96. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  97. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  98. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  101. III. jumping L: Diskvalifikován

  102. II. jumping L: Diskvalifikován

  103. II. zkouška LA2: 1/5, 45.78 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  104. I. jumping L: Diskvalifikován

  105. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  107. II. zkouška: Diskvalifikován

  108. I. zkouška: Diskvalifikován

  109. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  110. 1. zkouška A1: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  113. 7.studenecká: 5/11, 29.31 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. 8.studenecká: Diskvalifikován

  115. 9.studenecká: 5/11, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  116. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  117. 4.studenecká: 2/16, 32.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. 5.studenecká: 5/17, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. 6.studenecká: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  121. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  122. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  123. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  124. ZkA. LA1 I.: 8/18, 26.41 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  125. ZkA. LA1 II.: 3/18, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  126. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  127. Jumping I: 11/21, 29.03 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  128. Jumping II: 12/21, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  129. Jumping III: 7/21, 28.61 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  130. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  131. 1.studenecká: Diskvalifikován

  132. 2.studenecká: Diskvalifikován

  133. 3.studenecká: Diskvalifikován

  134. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  135. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  136. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  137. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  138. Agility: Diskvalifikován

  139. Jumping: 1/24, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  140. Jumping light: 19/24, 25.35 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  141. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  142. 1. Zkouška LA1: 5/8, 30.77 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  143. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. 3. Jumping LA1: 3/8, 22.49 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  145. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  146. Agility družstva L: Diskvalifikován

  147. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  148. Jumping družstva L: 16/25, 33.26 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  149. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  150. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  151. II. zkouška: Diskvalifikován

  152. I. zkouška: 2/10, 27.01 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  153. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  154. Agility L: Diskvalifikován

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  158. 1.kvalifikace: 20/38, 28.67 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  159. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  160. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  161. Východočeské finále: 6/19, 20.44 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  162. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  163. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. Jumping L: 18/30, 34.28 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  167. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  168. Agility 1: Diskvalifikován

  169. Jumping 1: Diskvalifikován

  170. Jumping 2: 11/24, 29.77 s, 20.0 tr. b., 5.44 m/s

  171. Zkouška 1: 3/10, 27.15 s, 15.0 tr. b., 5.38 m/s

  172. Zkouška 2: 3/10, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  173. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  174. Agility: Diskvalifikován

  175. Jumping: Diskvalifikován

  176. Zkouška: Diskvalifikován

  177. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  178. ZK1: 1/10, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  179. ZK2: Diskvalifikován

  180. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  181. II. zkouška: Diskvalifikován

  182. I. zkouška: 4/8, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  183. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  184. Jelenův Jumping L: 14/25, 28.94 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  185. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  186. Zkouška LA1: 3/6, 30.14 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  187. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  188. Agility open L: Diskvalifikován

  189. Jumping open L: 9/14, 37.77 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  190. Zkouška LA1: 2/2, 40.47 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  191. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  192. 1.zkouška: Diskvalifikován

  193. 2.zkouška: Diskvalifikován

  194. Jumping Light: Diskvalifikován

  195. Jumping Standard: 7/13, 33.8 s, 30.0 tr. b., 4.32 m/s

  196. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  197. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  198. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  199. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  200. Ne-: Diskvalifikován

  201. Ne-Agility: Diskvalifikován

  202. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  203. So-: Diskvalifikován

  204. So-Agility: 17/33, 46.84 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  205. So-Jumping: Diskvalifikován

  206. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  207. QA1 agility: Diskvalifikován

  208. QA2 agility: Diskvalifikován

  209. QA3 agility: Diskvalifikován

  210. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  211. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  212. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  213. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  214. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 16/51, 39.18 s, 25.0 tr. b., 4.98 m/s

  215. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  216. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  217. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 28/61, 27.56 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  218. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 33/62, 29.6 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  219. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  220. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  221. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  222. AGILITY L: Diskvalifikován

  223. JUMPING L: Diskvalifikován

  224. ZKOUŠKA LA1: Diskvalifikován

  225. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  226. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  227. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  228. Jumping open L: Diskvalifikován

  229. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  230. 1. zkouška A1 LA1: 1/14, 31.31 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  231. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  232. Hra - tuneliáda A1 L: 4/14, 17.51 s, 0.0 tr. b., 7.31 m/s

  233. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  234. Agility I: Diskvalifikován

  235. Agility II: 106/165, 40.52 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  236. Jumping I: Diskvalifikován

  237. Jumping II: 83/161, 36.83 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  238. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  239. 2. zkouška LA1: 5/12, 28.4 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  240. I. zkouška LA1: 7/12, 30.43 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  241. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  242. Agility open L: Diskvalifikován

  243. Jumping open L: Diskvalifikován

  244. Zkouška LA1: 6/13, 32.96 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  245. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  246. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  247. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  248. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  249. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  250. 2. Zkouška LA1: 3/12, 28.87 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  251. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  252. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  253. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. 3. Zkouška LA1: 2/11, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  255. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  256. Jumping III L: Diskvalifikován

  257. Jumping II L: Diskvalifikován

  258. Jumping I L: Diskvalifikován

  259. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  260. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  261. 2. Zka - LA1: 2/22, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  262. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  263. Jumping L 1: Diskvalifikován

  264. Jumping L 2: Diskvalifikován

  265. Jumping L 3: Diskvalifikován