Cz En

Jumping L

  1. Datum: 25. 09. 2021
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.95 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 0 0 0.0 0.0 26.44 5.52 V V
2 047220 Eliška Ulrychová Connie 0 0 0.0 0.0 28.81 5.07 V V
3 023421 Petra Nováková Janek z Veselé rodiny 0 0 0.94 0.94 37.94 3.85 V V
4 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 0 0 1.61 1.61 38.61 3.78 V V
5 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien 0 0 4.45 4.45 41.45 3.52 V V
6 074119 Marcela Červená Fixa Novterpod 1 0 0.0 5.0 28.28 5.16 V V
7 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 1 0 0.0 5.0 29.26 4.99 V V
8 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 31.01 4.71 V V
9 014621 Libuše Holová Blueberry Altája 0 0 6.88 6.88 43.88 3.33 VD VD
10 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 2 0 0.0 10.0 27.93 5.23 VD VD
11 075318 Karolína Tittlová Artaban From the Czech Land 1 1 0.0 10.0 32.01 4.56 VD VD
12 045619 Gabriela Řehořová Charlie 1 1 0.0 10.0 33.12 4.41 VD VD
13 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko 1 1 3.75 13.75 40.75 3.58 VD VD
14 076820 Petra Šenová Malimaniac´s Happiness 2 1 0.0 15.0 27.58 5.29 VD VD
15 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora 3 0 0.0 15.0 30.83 4.74 VD VD
16 012921 Irena Kochová Mystical Vip 3 1 0.0 20.0 32.56 4.48 D D
17 020721 Natálie Jičínská Birgit Ginger Storm 3 1 1.31 21.31 38.31 3.81 D D
18 024918 Věra Bařinková Arinka Gwelara 0 2 20.13 30.13 57.13 2.56 BO BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077820 Michaela Holečková Brixie Venuska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031821 Tereza Salátová Agger od Pelestrovské studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030321 Olga Bártová Esprit Artay of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO