074119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Červená, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Arrow_down

Pes

  1. Fixa Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 16. 02. 2024

  2. 1. zkouška A3 L: 1/4, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  3. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - PETRISácké dvojzkoušky, 20. 01. 2024

  5. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  8. Agility družstev L: 12/28, 45.54 s, 11.54 tr. b., 3.69 m/s

  9. Agility jednotlivců L: 8/33, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  10. Hra neděle L: 7/33, 15.07 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  11. Hra sobota L: 17/28, 19.35 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  12. Jumping družstev L: 5/28, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  13. Jumping jednotlivců L: Diskvalifikován

  14. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 15. 07. 2023

  15. Mistrovství seniorů 55+ A: 1/6, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  16. Mistrovství seniorů 55+ J: 3/6, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  17. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  18. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  19. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  20. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky A1, A2, A3 pro všechny kategorie XS, S, M, ML, L, 24. 09. 2022

  21. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  24. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  25. I. zkouška A3 L: 1/4, 52.65 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  26. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  27. Agility: 3/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  28. Jumping: 1/3, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  29. Zkouška 1: 3/4, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  30. Zkouška 2: 2/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  31. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  32. ZkA. III. LA3: Diskvalifikován

  33. ZkA. II. LA3: 5/9, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  34. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  35. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  38. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  41. Zkouška II LA3 : Diskvalifikován

  42. Zkouška I LA3 : 1/2, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  43. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  44. Agility: 2/16, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  45. Jumping: 11/16, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  46. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  48. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  49. Agility jednotlivců BO: 2/24, 53.29 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  50. Jump družstev BO: Diskvalifikován

  51. Jump Jednotlivci BO: 8/27, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  52. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  53. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: 3/4, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  55. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  56. Agility L: 4/28, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  57. Jumping L: 6/29, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  58. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  60. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  61. II. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  62. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  63. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  64. II. zkouška: Diskvalifikován

  65. I. zkouška: Diskvalifikován

  66. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  67. 1. zkouška: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška: Diskvalifikován

  69. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  70. Zkouška 1: Diskvalifikován

  71. Zkouška 2: 2/4, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  72. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  73. 1. běh LA3: 3/7, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  74. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  75. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  76. Agility: Diskvalifikován

  77. Jumping L3: 2/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  78. Zkouška L3: 2/7, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  79. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  80. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  81. A3 - Zkouška 2: 3/7, 47.68 s, 5.68 tr. b., 4.05 m/s

  82. Mistrovství Seniorů - běh 1: Diskvalifikován

  83. Mistrovství Seniorů - běh 2: 1/3, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  84. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  85. 1. Zkouška LA3: 6/7, 58.32 s, 24.32 tr. b., 3.76 m/s

  86. 2. Zkouška LA3: 1/7, 56.58 s, 7.58 tr. b., 3.89 m/s

  87. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  88. 1. zkouška: 4/8, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. 2. zkouška: Diskvalifikován

  90. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  91. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  92. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  93. 2. zkouška A3 L: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  94. 2. zkouška A3 L: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  95. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  96. 1 Zkouška LA3: 5/11, 49.16 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  97. 2 Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  99. 1. zkouška: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška: Diskvalifikován

  101. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  102. Jumping I: 4/21, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  103. Jumping II: Diskvalifikován

  104. Jumping light: 3/21, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  106. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  107. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  109. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  110. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  111. Jumping družstev BO: 10/27, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  112. Jumping jednotlivců BO: 4/28, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  113. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  114. Agility L: Diskvalifikován

  115. Jumping L: 1/14, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  116. Zkouška LA3 : 1/6, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  117. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  118. Agility: 6/29, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  119. Jumping L2: Diskvalifikován

  120. Zkouška L2: 1/8, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  121. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  122. dr.A2: 1/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  123. pr.A2: 4/11, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  124. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  125. I. zkouška: 1/5, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  126. 2. zkouška: 3/5, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  127. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  128. Agility senioři: 1/3, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  129. Jumping senioři: 1/3, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  130. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  131. 1. zkouška: Diskvalifikován

  132. 2. zkouška: 1/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  133. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  134. ZkA. LA2 I.: 2/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  135. ZkA. LA2 II.: 3/14, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  136. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  137. II. zkouška: 2/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  138. I. zkouška: 4/7, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  140. 1 zkouška A2: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  143. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  144. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  146. ZkA. LA1 I.: 3/14, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  147. ZkA. LA1 II.: 2/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  148. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  149. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  150. První zkouška: 2/8, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  151. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  152. III. zkouška LA1: 4/12, 51.41 s, 12.41 tr. b., 2.9 m/s

  153. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. I. zkouška LA1: 1/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  155. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  156. Jump Zk LA1 I.: Diskvalifikován

  157. Jump Zk LA1 II.: Diskvalifikován