Cz En

Marcela Červená

  1. Číslo: 001445
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 30. 04. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 012307 (L), Princess Vega z Kovárny

  2. 034314 (L), Fleur Těchlovice

  3. 074119 (L), Fixa Novterpod

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  2. II. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 1/4, 52.65 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  4. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky s JK ANIMALS, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 16. 07. 2022

  5. Agility, Fixa Novterpod: 3/3, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  6. Jumping, Fixa Novterpod: 1/3, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. Zkouška 1, Fixa Novterpod: 3/4, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. Zkouška 2, Fixa Novterpod: 2/4, 40.72 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  9. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  10. ZkA. III. LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  11. ZkA. II. LA3, Fixa Novterpod: 5/9, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  12. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  13. II. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  14. I. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  15. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  16. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  18. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  19. Zkouška II LA3 , Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  20. Zkouška I LA3 , Fixa Novterpod: 1/2, 48.9 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  21. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  22. Agility, Fixa Novterpod: 2/16, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  23. Jumping, Fixa Novterpod: 11/16, 35.08 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  24. Zkouška sobota, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2021, 03. 10. 2021

  26. Agility družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  27. Agility jednotlivců BO, Fixa Novterpod: 2/24, 53.29 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  28. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 55.95 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  29. Jump družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  30. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 2/3, 55.98 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  31. Jump Jednotlivci BO, Fixa Novterpod: 8/27, 50.27 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  32. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  33. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 3/4, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  35. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  36. Agility L, Fixa Novterpod: 4/28, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  37. Agility Vet. L, Fleur Těchlovice: 4/4, 39.43 s, 20.0 tr. b., 4.41 m/s

  38. Jumping L, Fixa Novterpod: 6/29, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  39. Jumping Vet. L, Fleur Těchlovice: 2/4, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  40. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  41. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  42. III. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  43. II. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  44. I. Jumping A2&A3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  45. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  46. II. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  47. I. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  48. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  49. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  51. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  52. Zkouška 1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  53. Zkouška 2, Fixa Novterpod: 2/4, 39.31 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  54. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  55. 1. běh LA3, Fixa Novterpod: 3/7, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  56. 2. běh LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  57. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  58. Agility, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  59. Jumping L3, Fixa Novterpod: 2/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. Zkouška L3, Fixa Novterpod: 2/7, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  61. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  62. A3 - Zkouška1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  63. A3 - Zkouška 2, Fixa Novterpod: 3/7, 47.68 s, 5.68 tr. b., 4.05 m/s

  64. Mistrovství Seniorů - běh 1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  65. Mistrovství Seniorů - běh 2, Fixa Novterpod: 1/3, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  66. Veteráni - běh 1, Fleur Těchlovice: 2/4, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  67. Veteráni - běh 2, Fleur Těchlovice: 1/4, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  68. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  69. 1. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 6/7, 58.32 s, 24.32 tr. b., 3.76 m/s

  70. 2. Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 1/7, 56.58 s, 7.58 tr. b., 3.89 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  72. 1. zkouška, Fixa Novterpod: 4/8, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  73. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  74. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  75. 1. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  76. 1. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  78. 2. zkouška A3 L, Fixa Novterpod: 2/13, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  79. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  80. 1 Zkouška LA3, Fixa Novterpod: 5/11, 49.16 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  81. 2 Zkouška LA3, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  82. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  83. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  86. Jumping I, Fixa Novterpod: 4/21, 35.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  87. Jumping II, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  88. Jumping light, Fixa Novterpod: 3/21, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  89. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  90. ZkA. LA3 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  91. ZkA. LA3 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  93. Agility družstev BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  94. Agility jednotlivců BO, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  95. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 49.8 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  96. Jumping družstev BO, Fixa Novterpod: 10/27, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  97. Jumping jednotlivců BO, Fixa Novterpod: 4/28, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  98. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 1/3, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  99. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  100. Agility L, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  101. Jumping L, Fixa Novterpod: 1/14, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  102. Zkouška LA3 , Fixa Novterpod: 1/6, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  103. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  104. Agility, Fixa Novterpod: 6/29, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  105. Jumping L2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  106. Zkouška L2, Fixa Novterpod: 1/8, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  108. dr.A2, Fixa Novterpod: 1/11, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  109. pr.A2, Fixa Novterpod: 4/11, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  111. 2. zkouška, Fixa Novterpod: 3/5, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  112. I. zkouška, Fixa Novterpod: 1/5, 36.55 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  113. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  114. Agility senioři, Fixa Novterpod: 1/3, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  115. Jumping senioři, Fixa Novterpod: 1/3, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  117. 1. zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška, Fixa Novterpod: 1/8, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  119. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  120. ZkA. LA2 I., Fixa Novterpod: 2/14, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  121. ZkA. LA2 II., Fixa Novterpod: 3/14, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  122. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  123. II. zkouška, Fixa Novterpod: 2/7, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  124. I. zkouška, Fixa Novterpod: 4/7, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  125. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  126. 1 zkouška A2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška A2, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  129. ZkA. LA2 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  130. ZkA. LA2 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  132. ZkA. LA1 I., Fixa Novterpod: 3/14, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. ZkA. LA1 II., Fixa Novterpod: 2/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  134. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  135. Druhá zkouška, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  136. První zkouška, Fixa Novterpod: 2/8, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  137. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  138. III. zkouška LA1, Fixa Novterpod: 4/12, 51.41 s, 12.41 tr. b., 2.9 m/s

  139. II. zkouška LA1, Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  140. I. zkouška LA1, Fixa Novterpod: 1/12, 35.57 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  141. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  142. Jump Zk LA1 I., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  143. Jump Zk LA1 II., Fixa Novterpod: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  145. Agility veteránů, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  146. Jumping veteránů, Fleur Těchlovice: 1/4, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  147. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  148. 1. běh LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  149. 2. běh LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  150. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  151. A3 - 1. LA3, Fleur Těchlovice: 4/13, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. A3 - 2. LA3, Fleur Těchlovice: 3/13, 46.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  153. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  154. 1. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 5/13, 43.24 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  156. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  157. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  158. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  159. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  160. III. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  161. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  162. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 7/14, 40.25 s, 15.25 tr. b., 3.98 m/s

  163. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  164. ZkA II. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  165. ZkA I. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  166. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  167. 1. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  168. 2. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  169. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  170. Agility_, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  171. Jumping_, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  172. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  173. II. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  174. I. zkouška LA3, Fleur Těchlovice: 4/15, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  175. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  176. Agility L, Fleur Těchlovice: 12/34, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  177. Jumping L, Fleur Těchlovice: 6/34, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  178. Zkoušky LA3, Fleur Těchlovice: 4/7, 46.1 s, 10.1 tr. b., 3.99 m/s

  179. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  180. LA3 - 1. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  181. LA3 - 2. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  183. Agility Open BO, Fleur Těchlovice: 5/28, 45.3 s, 1.3 tr. b., 4.17 m/s

  184. Agility Open BO Squads, Fleur Těchlovice: 10/27, 46.13 s, 17.13 tr. b., 4.21 m/s

  185. Jumping Open BO, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  186. Jumping Open BO Squads, Fleur Těchlovice: 7/28, 36.27 s, 1.27 tr. b., 4.49 m/s

  187. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  188. AGILITY, Fleur Těchlovice: 6/40, 49.92 s, 5.92 tr. b., 3.35 m/s

  189. JUMPING LA3, Fleur Těchlovice: 1/6, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  190. LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  191. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  192. Agility open L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  193. Jump I. L, Fleur Těchlovice: 11/46, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  194. ZkA. So LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  195. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  196. LA3/1 LA3, Fleur Těchlovice: 2/13, 51.48 s, 3.48 tr. b., 3.57 m/s

  197. LA3/2 LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  198. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  199. Zkouška II LA3, Fleur Těchlovice: 4/10, 45.7 s, 11.7 tr. b., 3.7 m/s

  200. Zkouška I LA3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  202. ZkA. I. LA2, Fleur Těchlovice: 5/26, 41.49 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  203. ZkA. ll. LA2, Fleur Těchlovice: 11/26, 51.23 s, 14.23 tr. b., 3.3 m/s

  204. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  205. Zkouška, Fleur Těchlovice: 8/21, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  206. Zkouška II, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  207. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  208. 1.vítězná, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  209. 2.vítězná, Fleur Těchlovice: 4/19, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  210. Jumping, Fleur Těchlovice: 11/35, 34.58 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  211. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  212. Jumping_1, Fleur Těchlovice: 8/39, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  213. Jumping_2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  214. Jumping_3, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  215. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  216. II. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 6/19, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  217. I. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 2/19, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  218. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  219. AGILITY, Fleur Těchlovice: 12/42, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  220. JUMPING, Fleur Těchlovice: 14/42, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  221. LA2, Fleur Těchlovice: 1/14, 47.95 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  222. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  223. Zkoušky A2-1 LA2, Fleur Těchlovice: 5/9, 44.92 s, 12.92 tr. b., 3.41 m/s

  224. Zkoušky A2-2 LA2, Fleur Těchlovice: 2/9, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. Zkoušky A2-3 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  226. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  227. Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  228. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  229. Zkoušky LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  230. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  231. Agility L, Fleur Těchlovice: 16/37, 46.93 s, 12.93 tr. b., 3.67 m/s

  232. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  233. Zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  234. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  235. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  237. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  238. Jumping, Fleur Těchlovice: 3/37, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  239. Zkouška, Fleur Těchlovice: 2/17, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  240. Zkouška II, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  241. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  242. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  243. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  244. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  245. 1.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  246. 2.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 9/20, 30.7 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  247. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  248. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 2/23, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  249. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 23/48, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  250. Jarní závody agility 2016, Fleur Těchlovice: 26/48, 38.4 s, 6.4 tr. b., 3.78 m/s

  251. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  252. 1. zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: 4/22, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  253. 2. zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: 10/22, 59.74 s, 17.74 tr. b., 3.35 m/s

  254. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  255. III. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  256. II. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  257. I. Jumping L, Fleur Těchlovice: 4/37, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  258. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  259. zkouška_1 LA2, Fleur Těchlovice: 4/12, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  260. zkouška_2 LA2, Fleur Těchlovice: 3/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  261. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  262. 7.prorubská, Fleur Těchlovice: 7/19, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  263. 8.prorubská, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  264. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  265. 1.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  266. 2.zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  267. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  268. Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  269. Jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  270. Zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 8/22, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  271. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  272. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  274. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  275. Zkouška II. LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  276. Zkouška I. LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  277. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  278. Agility, Fleur Těchlovice: 18/51, 34.32 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  279. Jumping, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  280. Zkouška, Fleur Těchlovice: 7/25, 30.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  281. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  282. (1) zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  283. (2) zkouška, Fleur Těchlovice: 6/30, 41.57 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  284. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  285. Jumping, Fleur Těchlovice: 12/21, 30.31 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  286. Zkouška, Fleur Těchlovice: 1/14, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  287. Zkouška II, Fleur Těchlovice: 2/14, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  288. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  289. AGILITY, Fleur Těchlovice: 11/41, 44.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  290. JUMPING, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  291. LA2, Fleur Těchlovice: 3/16, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  292. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  293. agility open L, Fleur Těchlovice: 10/34, 43.18 s, 6.18 tr. b., 3.52 m/s

  294. jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  295. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  296. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  297. Prvomájové závody agility 2015 - A, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  298. Prvomájové závody agility 2015 - J, Fleur Těchlovice: 5/39, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  299. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  300. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  301. 1. Zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  302. 2. Zkouška A2 LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  303. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  304. Agility, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  305. Velikonoční, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  306. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  307. agility L, Fleur Těchlovice: 11/24, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  308. jumping L, Fleur Těchlovice: 12/24, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  309. nedělní zkouška LA2, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  310. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  311. 1. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 12/32, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  312. 2. zkouška LA2, Fleur Těchlovice: 8/29, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  313. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  314. ZkA II LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 5/13, 35.19 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  315. ZkA I LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 1/13, 37.31 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  316. ZkJ LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 2/13, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  317. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  318. Agility L, Fleur Těchlovice: 2/19, 47.26 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  319. Jumping L, Fleur Těchlovice: 4/19, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  320. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup - A1 dvojzkoušky, 07. 12. 2014

  321. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 8/20, 32.78 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  322. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 3/20, 30.43 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  323. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  324. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 5/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  325. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 1/13, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  326. Blešno - Zlatá překážka 2014, 11. 10. 2014

  327. AGILITY, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  328. JUMPING, Fleur Těchlovice: 2/33, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  329. LA1, Fleur Těchlovice: 6/12, 29.33 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  330. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  331. 1. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 4/13, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  332. 2. zkouška LA1, Fleur Těchlovice: 7/13, 32.72 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  333. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  334. (1) Bertíkova zkouška, Fleur Těchlovice: 2/10, 27.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  335. (2) Noisy zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  336. (3) Audiho zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  337. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  338. NE - Acana jumping L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  339. NE - Holdye Memorial Agility L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  340. NE - zkouška LA1 LA1, Fleur Těchlovice: 4/13, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  341. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  342. 1. zkouška, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška , Fleur Těchlovice: 3/10, 31.91 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  344. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + Veterán hop, 29. 06. 2014

  345. Zkouška, Fleur Těchlovice: 2/14, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  346. Zkouška II, Fleur Těchlovice: 5/14, 41.5 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  347. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  348. AGI L, Fleur Těchlovice: Diskvalifikován

  349. JUMP L, Fleur Těchlovice: 3/54, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  350. Zkoušky LA1, Fleur Těchlovice: 1/24, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  351. Dolní Přím - Probluz Platinum cup, 29. 06. 2013

  352. Veteráni Agility V, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  353. Veteráni Jumping LV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  354. Dolní Přím - Probluz - Závody agility, 08. 05. 2012

  355. Agility veteráni MV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  356. Jumping veteráni MV, Princess Vega z Kovárny: 1/3, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  357. Nymburk - Svátováclavský FitminCup, 25. 09. 2010 - 26. 09. 2010

  358. 1. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  359. 2. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  360. 3. zkouška LA2, Princess Vega z Kovárny: 8/12, 56.2 s, 16.2 tr. b., 2.99 m/s

  361. Fitmin Agility LARGE, Princess Vega z Kovárny: 11/22, 69.27 s, 27.27 tr. b., 2.47 m/s

  362. Fitmin Jumping LARGE, Princess Vega z Kovárny: 6/22, 45.38 s, 4.38 tr. b., 3.44 m/s

  363. Nymburk - Závody agility, 05. 06. 2010

  364. Agility LARGE, Princess Vega z Kovárny: Diskvalifikován

  365. Jumping LARGE, Princess Vega z Kovárny: 2/39, 37.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  366. Zkouška Large A1, Princess Vega z Kovárny: 13/23, 50.07 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s