Cz En

039719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Hrdličková, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Amishka z Baštova dvora, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 L: Diskvalifikován

  3. Agility 2 L: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  5. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  6. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  7. 2.Zkouška LA1: 2/6, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  8. Zkouška LA1: 1/6, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  9. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  10. AGILITY L: Diskvalifikován

  11. JUMPING L: Diskvalifikován

  12. Zkoušky LA1: 2/5, 35.48 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  14. Agility L: 11/28, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  15. Jumping L: 15/29, 30.83 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  16. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. Třebíč - Vláďův memoriál, 18. 09. 2021

  18. III. Zkouška LA1: 2/4, 35.02 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. II. Zkouška LA1: 2/4, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  20. I. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  22. Agility L: Diskvalifikován

  23. Jumping L: Diskvalifikován

  24. Zkouška L A1: Diskvalifikován

  25. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  26. Agility L: Diskvalifikován

  27. Jumping L : 5/6, 37.55 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  30. Jumping II L: Diskvalifikován

  31. Jumping I L: 3/7, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  32. Jumping spec. L: 5/7, 34.5 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  33. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  34. Agility 1 L: Diskvalifikován

  35. Agility 2 L: Diskvalifikován

  36. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  38. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  39. 1. zkouška LA1 SO: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška LA1 SO: Diskvalifikován

  41. 3. zkouška LA1 SO: 1/3, 36.34 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  43. Zkouška 1: 2/8, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. Zkouška 2: Diskvalifikován

  45. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  46. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA1: 3/5, 29.18 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  48. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Jihlava - Ježkovy voči, 12. 09. 2020

  50. Agility large: 2/12, 48.16 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  51. Jumping large: 7/12, 45.97 s, 20.97 tr. b., 3.74 m/s

  52. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  54. Agility L neděle : Diskvalifikován

  55. Agility L sobota: 10/15, 39.69 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  56. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  57. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  59. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  60. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  61. 1. Zkouška LA1: 4/5, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  62. 2. Zkouška LA1: 2/5, 44.63 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  63. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  64. ZkA. LA1 I.: Diskvalifikován

  65. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  67. ZkA. LA1 I.: 10/14, 29.69 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  68. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  70. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  71. Jumping 1: Diskvalifikován

  72. Jumping 2: Diskvalifikován

  73. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  74. Zkouška LA1 - druhá: Diskvalifikován

  75. Zkouška LA1 - první: 3/9, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  77. Agility L: Diskvalifikován

  78. Jumping L: 11/29, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  79. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  80. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  81. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  82. LA1 - první: 5/7, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  83. LA1 - třetí: 1/7, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  84. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  85. Agility Large: 12/24, 49.44 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. Jumping Large: 5/25, 42.67 s, 0.67 tr. b., 4.27 m/s

  87. Zkouška LA1: 2/9, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  88. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  89. LA1 1zk: 4/14, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  90. LA1 2zk: 8/14, 40.59 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  91. LA1 3zk: 7/14, 41.02 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s