Cz En

043218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Řehořová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Elly, Kříženec

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  2. Jumping 1 - A2+A3: 4/7, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  3. Jumping 2 - A2+A3: 1/7, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Jumping 3 - A2+A3: 2/7, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  6. A3 - Zkouška1: 1/7, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  7. A3 - Zkouška 2: 1/7, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  8. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  9. Agility I: 17/103, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. Agility II: Diskvalifikován

  11. Jumping I: 31/100, 47.44 s, 6.44 tr. b., 4.43 m/s

  12. Jumping II: Diskvalifikován

  13. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  14. 1.zkouška: Diskvalifikován

  15. 2.zkouška: Diskvalifikován

  16. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  17. Trial I.: Diskvalifikován

  18. Trial II.: 3/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  19. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  20. Agility Individual: 46/106, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  21. Agility Squads as Individual: 51/109, 45.29 s, 6.29 tr. b., 4.37 m/s

  22. Jumping Individual: 48/108, 44.31 s, 6.31 tr. b., 4.31 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 34/108, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  24. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  25. Agility: Diskvalifikován

  26. Jumping : 3/18, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  27. Zkoušky: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  29. Agility: Diskvalifikován

  30. Jumping L3: Diskvalifikován

  31. Zkouška L3: 3/11, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  32. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  33. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  34. Zkouška2 A3: 2/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  35. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  36. 1.zkouška: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška: Diskvalifikován

  38. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  39. Agility I: 18/80, 51.44 s, 8.44 tr. b., 4.28 m/s

  40. Agility II: 13/73, 49.73 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  41. Jumping I: 43/80, 42.23 s, 5.23 tr. b., 4.38 m/s

  42. Jumping II: 18/79, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  44. Agility Trial I: 6/8, 47.63 s, 16.63 tr. b., 3.91 m/s

  45. Agility Trial II: Diskvalifikován

  46. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  47. Agility LA: Diskvalifikován

  48. Jumping LA: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA3: 4/12, 51.69 s, 3.69 tr. b., 3.91 m/s

  50. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  51. Agility LA neděle: 5/34, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  52. Jumping LA neděle: 10/38, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  53. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  54. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  55. Jumping Open: Diskvalifikován

  56. ZkA I: 1/8, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  57. ZkA II: Diskvalifikován

  58. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  59. Agility L: 2/28, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  60. Jumping L: Diskvalifikován

  61. Zkoušky LA3: 2/7, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  62. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  63. Agility: 2/19, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  64. Jumping: 4/19, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  65. Zkouška: Diskvalifikován

  66. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  67. AGILITY: 1/30, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  68. JUMPING: 7/30, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  69. LA3: Diskvalifikován

  70. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  71. Zkouška: 2/7, 51.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  72. Zkouška II: 2/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  74. Agility Trial I: 3/17, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  75. Agility Trial II: 1/16, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  76. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  77. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  78. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  79. Ne. - Jumping II. L: 29/96, 45.55 s, 6.55 tr. b., 4.35 m/s

  80. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  81. So. - Jumping I. L: 19/107, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  82. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  83. Jumping So A2+3 L L: Diskvalifikován

  84. Zkouška So-1 LA2: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  85. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  86. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  87. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. 2.zkouška LA2: 3/13, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  89. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  90. Zkouška 1 LA2: 2/10, 49.7 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  91. Zkouška 2 LA2: 2/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: 3/12, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  95. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  96. TRIAL II. LA2: 6/18, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  97. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  98. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  99. Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Agility Trial II: 4/18, 57.02 s, 14.02 tr. b., 3.42 m/s

  101. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  102. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  103. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  104. TRIAL III. LA2: 6/18, 51.83 s, 9.83 tr. b., 3.53 m/s

  105. TRIAL II. LA2: 10/21, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  106. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  107. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Trial I: 3/4, 51.67 s, 11.67 tr. b., 3.31 m/s

  110. Agility Trial II: Diskvalifikován

  111. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  112. Agility open L: Diskvalifikován

  113. Agility Special kříženci L: Diskvalifikován

  114. Jumping open L: Diskvalifikován

  115. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  116. Zkouška 1 LA1: 1/10, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  117. Zkouška 2 LA1: 1/10, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  118. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  119. Agility L: Diskvalifikován

  120. Jumping L: 8/30, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  121. ZKOUŠKY LA1: 4/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  122. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  123. AGILITY: 3/23, 51.78 s, 1.78 tr. b., 3.51 m/s

  124. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  125. LA1: 1/10, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  126. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  127. Zkouška: Diskvalifikován

  128. Zkouška II: Diskvalifikován