Cz En

043218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Gabriela Řehořová, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Elly, Kříženec

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 3, 26. 03. 2022

  2. Agility LA: 4/21, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. Jumping LA: 6/23, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  6. Agility L: 12/28, 41.33 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  10. Agility Individual: Diskvalifikován

  11. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  15. Agility: 1/20, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  16. Jumping L3: 3/7, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  17. Zkouška L3: Diskvalifikován

  18. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  19. Jumping 1 - A2+A3: 4/7, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  20. Jumping 2 - A2+A3: 1/7, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  21. Jumping 3 - A2+A3: 2/7, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  23. A3 - Zkouška1: 1/7, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. A3 - Zkouška 2: 1/7, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  25. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  26. Agility I: 17/103, 49.48 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  27. Agility II: Diskvalifikován

  28. Jumping I: 31/100, 47.44 s, 6.44 tr. b., 4.43 m/s

  29. Jumping II: Diskvalifikován

  30. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  31. 1.zkouška: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška: Diskvalifikován

  33. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  34. Trial I.: Diskvalifikován

  35. Trial II.: 3/3, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  36. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  37. Agility Individual: 46/106, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  38. Agility Squads as Individual: 51/109, 45.29 s, 6.29 tr. b., 4.37 m/s

  39. Jumping Individual: 48/108, 44.31 s, 6.31 tr. b., 4.31 m/s

  40. Jumping Squads as Individual: 34/108, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  41. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  42. Agility: Diskvalifikován

  43. Jumping : 3/18, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  44. Zkoušky: Diskvalifikován

  45. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  46. Agility: Diskvalifikován

  47. Jumping L3: Diskvalifikován

  48. Zkouška L3: 3/11, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  49. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  50. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  51. Zkouška2 A3: 2/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  53. 1.zkouška: Diskvalifikován

  54. 2.zkouška: Diskvalifikován

  55. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  56. Agility I: 18/80, 51.44 s, 8.44 tr. b., 4.28 m/s

  57. Agility II: 13/73, 49.73 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  58. Jumping I: 43/80, 42.23 s, 5.23 tr. b., 4.38 m/s

  59. Jumping II: 18/79, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  61. Agility Trial I: 6/8, 47.63 s, 16.63 tr. b., 3.91 m/s

  62. Agility Trial II: Diskvalifikován

  63. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  64. Agility LA: Diskvalifikován

  65. Jumping LA: Diskvalifikován

  66. Zkouška LA3: 4/12, 51.69 s, 3.69 tr. b., 3.91 m/s

  67. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  68. Agility LA neděle: 5/34, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  69. Jumping LA neděle: 10/38, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  71. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  72. Jumping Open: Diskvalifikován

  73. ZkA I: 1/8, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  76. Agility L: 2/28, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. Jumping L: Diskvalifikován

  78. Zkoušky LA3: 2/7, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  79. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  80. Agility: 2/19, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  81. Jumping: 4/19, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  82. Zkouška: Diskvalifikován

  83. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  84. AGILITY: 1/30, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  85. JUMPING: 7/30, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  86. LA3: Diskvalifikován

  87. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  88. Zkouška: 2/7, 51.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  89. Zkouška II: 2/7, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  90. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  91. Agility Trial I: 3/17, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Agility Trial II: 1/16, 47.8 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  93. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  94. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  95. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  96. Ne. - Jumping II. L: 29/96, 45.55 s, 6.55 tr. b., 4.35 m/s

  97. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  98. So. - Jumping I. L: 19/107, 44.46 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  99. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  100. Jumping So A2+3 L L: Diskvalifikován

  101. Zkouška So-1 LA2: 1/12, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  102. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  103. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  104. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  105. 2.zkouška LA2: 3/13, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  106. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  107. Zkouška 1 LA2: 2/10, 49.7 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  108. Zkouška 2 LA2: 2/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  109. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  110. Agility Trial I: Diskvalifikován

  111. Agility Trial II: 3/12, 45.71 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  112. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  113. TRIAL II. LA2: 6/18, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  114. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  115. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  116. Agility Trial I: Diskvalifikován

  117. Agility Trial II: 4/18, 57.02 s, 14.02 tr. b., 3.42 m/s

  118. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  119. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  120. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  121. TRIAL III. LA2: 6/18, 51.83 s, 9.83 tr. b., 3.53 m/s

  122. TRIAL II. LA2: 10/21, 42.69 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  123. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  124. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  125. Agility Open: Diskvalifikován

  126. Agility Trial I: 3/4, 51.67 s, 11.67 tr. b., 3.31 m/s

  127. Agility Trial II: Diskvalifikován

  128. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  129. Agility open L: Diskvalifikován

  130. Agility Special kříženci L: Diskvalifikován

  131. Jumping open L: Diskvalifikován

  132. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  133. Zkouška 1 LA1: 1/10, 43.91 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  134. Zkouška 2 LA1: 1/10, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  135. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  136. Agility L: Diskvalifikován

  137. Jumping L: 8/30, 41.34 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  138. ZKOUŠKY LA1: 4/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  139. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  140. AGILITY: 3/23, 51.78 s, 1.78 tr. b., 3.51 m/s

  141. JUMPING LA1: Diskvalifikován

  142. LA1: 1/10, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  143. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  144. Zkouška: Diskvalifikován

  145. Zkouška II: Diskvalifikován