039520

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Novotná, Agility Sezemice

    Arrow_down

Pes

  1. Chica Checa Yaparoos, Australská kelpie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky + A0, 18. 05. 2024

  2. II. Zkouška A3 L: 1/5, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  3. Zkouška A3 L: 1/6, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  4. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka + A0, 11. 05. 2024

  5. Tuneliáda A2+A3: 3/9, 27.39 s, 0.0 tr. b., 6.94 m/s

  6. 1.zkouška: 3/6, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  7. 2. zkouška: 1/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  8. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  9. QA4 Agility: 20/140, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  10. QA5 Agility: Diskvalifikován

  11. QA6 Agility: Diskvalifikován

  12. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  13. QJ5 Jumping: 15/137, 40.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  14. QJ6 Jumping: 36/132, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  15. JIČÍN - JUMPING + JUMPING A0, 01. 05. 2024

  16. JUMPING 1: 1/17, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  17. JUMPING 2: 2/17, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  18. JUMPING 3: 1/17, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  20. QA1 Agility: 54/164, 51.8 s, 23.8 tr. b., 4.25 m/s

  21. QA2 Agility: 31/159, 43.26 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. QA3 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  26. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  27. 1. zkouška A3 L: 1/11, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  28. 2. zkouška A3 L: 2/11, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  29. 3. zkouška A3 L: 1/11, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  30. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  31. Agility III 600: Diskvalifikován

  32. Agility II 600: Diskvalifikován

  33. Agility I 600: 27/50, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  34. Jumping III 600: Diskvalifikován

  35. Jumping II 600: Diskvalifikován

  36. Jumping I 600: Diskvalifikován

  37. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  38. Agility L: 11/22, 39.98 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  39. Jumping L: 3/22, 27.64 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  40. Zkouška L A3: Diskvalifikován

  41. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  42. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  43. Neděle - jumping: Diskvalifikován

  44. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  45. Sobota - agility: Diskvalifikován

  46. Sobota - jumping: 1/7, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  47. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  48. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  49. Agility družstev L: Diskvalifikován

  50. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  51. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  52. Jumping jednotlivci L: 53/103, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  53. Hrádek u Pardubic - 5. Zkoušky, 02. 09. 2023

  54. Zkouška LA3 I.: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3 II.: 4/14, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  56. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 088, 29. 07. 2023

  57. 1.zkouška: 2/4, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  58. 2.zkouška: 2/5, 41.03 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  59. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  60. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  61. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  62. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 21/151, 42.91 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  63. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  64. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  65. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 22/156, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  66. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  67. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 087, 08. 07. 2023

  69. 1.zkouška: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška: Diskvalifikován

  71. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  72. Agility 1 L: 24/117, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  73. Agility 2 L: 24/109, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  74. Jumping 1 L: 40/114, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. Jumping 2 L: 24/108, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  76. Pňov - Předhradí - 9. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 27. 05. 2023

  77. 1.Zkouška: 1/3, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  78. 2.Zkouška: 1/3, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  79. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  80. Agility 1 L: Diskvalifikován

  81. Agility 2 L: Diskvalifikován

  82. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  84. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  85. Zkouška I A3 L: 1/6, 38.82 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. Zkouška II A3 L: 3/6, 42.59 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  87. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  88. Agility II L: 3/12, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  89. Agility I. L: 2/12, 40.29 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  90. Jumping III L: Diskvalifikován

  91. Jumping II. L: 5/12, 33.53 s, 20.0 tr. b., 5.64 m/s

  92. Jumping I. L: Diskvalifikován

  93. Jumping IV L - australských kelpií: 3/8, 27.6 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  94. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  95. QA1 Agility: Diskvalifikován

  96. QA2 Agility: Diskvalifikován

  97. QA3 Agility: 49/114, 46.71 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  98. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  99. QJ2 Jumping: 72/112, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  100. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  101. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2023

  102. Tuneliáda A2 + A3: Diskvalifikován

  103. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška: 4/7, 37.21 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  105. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  106. Agility III 600: Diskvalifikován

  107. Agility II 600: Diskvalifikován

  108. Agility I 600: 33/54, 41.11 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  109. Jumping III 600: 26/53, 47.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  110. Jumping II 600: Diskvalifikován

  111. Jumping I 600: 34/54, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  113. II. zkouška A3 (SO) L: Diskvalifikován

  114. I. zkouška A3 (SO) L: 1/4, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  115. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  116. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  117. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  119. 1.jumping L: 4/10, 33.24 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  120. 2. jumping L: 4/10, 28.2 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  121. 3. jumping L: 5/9, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  122. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  123. 4. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  124. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR KKCHŠ, 15. 10. 2022

  125. Agility open L: 2/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. 1. jumping open L: 5/12, 31.17 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  127. 2. jumping open L: 7/12, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  128. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  129. Zkouška LA2 I.: 2/11, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  130. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  132. III. zkouška: Diskvalifikován

  133. II. zkouška: Diskvalifikován

  134. I. zkouška: 1/6, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  135. Studenec u Trutnova - Podzimní závody + MČR plemen, 01. 10. 2022

  136. Agility Open: 8/11, 43.66 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  137. Agility Open - kelpie: 2/3, 43.66 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  138. Jumping Light: 8/11, 32.69 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  139. Jumping Open: 3/11, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  140. Jumping Open - kelpie: 2/3, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  142. Agility L: 1/24, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  143. Jumping L : 3/24, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  144. Zkouška LA2: 1/10, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  146. Agility 1: 2/8, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  147. Finálový běh: Diskvalifikován

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: 3/9, 34.89 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  150. Zkouška 1: 1/2, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  151. Zkouška 2: 1/2, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  152. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Jumping: 2/26, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  155. Zkoušky: Diskvalifikován

  156. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  157. Frizzante LA2: 2/6, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  158. Spumante LA2: 2/5, 40.26 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  159. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  160. Agility EXTRA DRY L: Diskvalifikován

  161. Jumping DRY L: 10/23, 36.6 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  162. Jumping ZERO BRUT L: 6/23, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  163. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  164. Agility: Diskvalifikován

  165. Jumping L2: Diskvalifikován

  166. Zkouška L2: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  168. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  169. ZkA. I. LA2: 1/8, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  170. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  171. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  172. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  173. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  174. 1.zkouška: 5/7, 37.55 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  175. 2.zkouška: Diskvalifikován

  176. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  177. Agility 1 L: Diskvalifikován

  178. Agility 2 L: 30/84, 42.33 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  179. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  180. Jumping 2 L: 42/79, 35.29 s, 15.0 tr. b., 6.23 m/s

  181. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  182. 1. zkouška A2 L: 1/10, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  183. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  184. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  185. QA4 Agility: Diskvalifikován

  186. QA5 Agility: 41/70, 41.32 s, 11.06 tr. b., 5.03 m/s

  187. QA6 Agility: Diskvalifikován

  188. QJ4 Jumping: 35/73, 44.16 s, 12.82 tr. b., 4.82 m/s

  189. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  190. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  191. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  192. II. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  195. Agility 1 L: 21/92, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  196. Agility 2 L: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  199. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  200. Zkouška II LA2: 2/6, 37.05 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  201. Zkouška I LA2: 1/6, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  202. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  203. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. 2.Zkouška LA2: 4/7, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  205. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  206. Zkouška L A2 I: 1/5, 42.0 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  207. Zkouška L A2 II: Diskvalifikován

  208. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  209. 1.zkouška: Diskvalifikován

  210. 2.zkouška: 2/10, 44.77 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  211. 3.zkouška: 4/10, 39.69 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  212. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  213. II. zkouška: Diskvalifikován

  214. I. zkouška: Diskvalifikován

  215. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  216. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  217. Zkouška I.LA2: Diskvalifikován

  218. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  219. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  220. 2.kvalifikace: 10/27, 38.78 s, 20.0 tr. b., 4.64 m/s

  221. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  222. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  223. Agility L: 9/28, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  224. Jumping L: 1/29, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  225. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  226. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  227. 1. zkouška: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška: Diskvalifikován

  229. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  230. Zkouška 1: Diskvalifikován

  231. Zkouška 2: 1/9, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  232. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  233. 1.zkouška: 1/14, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  234. 2.zkouška: Diskvalifikován

  235. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  236. Agility L: 1/16, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  237. Jumping L: Diskvalifikován

  238. Zkouška L A1 - II. : 5/11, 38.03 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  239. Zkouška L A1 - Ne: Diskvalifikován

  240. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  241. Agility OPEN L: 4/30, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  242. Jumping OPEN III. L: 6/22, 39.06 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  243. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  244. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  245. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  246. Zkouška LA1 Neděle: Diskvalifikován

  247. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  248. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  249. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  250. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  251. 1. Agility L: Diskvalifikován

  252. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  253. 2. Agility L: Diskvalifikován

  254. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  255. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  256. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  257. 2. Zkouška LA1: 4/15, 30.0 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  258. 3. Zkouška LA1: 5/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s