050021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Veselá

    Arrow_down

Pes

  1. Niagara Nubika, Bílý švýcarský ovčák

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  2. 1. Zkouška LA3: 2/6, 48.83 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: 5/6, 61.9 s, 22.9 tr. b., 3.55 m/s

  4. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  5. 1. Zkouška LA3: 5/7, 59.64 s, 19.64 tr. b., 3.35 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 2/7, 49.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  8. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška LA3: 4/7, 47.68 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  10. Ejpovice - D.Y.Z. - Cesta za duhový most IV., 01. 05. 2024

  11. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  14. QA1 Agility: Diskvalifikován

  15. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  17. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 13. 04. 2024

  18. Agility Open L: Diskvalifikován

  19. Jumping 1 Vlastní výběr L: Diskvalifikován

  20. Jumping 2 První šance L: Diskvalifikován

  21. Jumping 3 Druhá šance L: Diskvalifikován

  22. Ratenice - 2x zkoušky, 28. 03. 2024 - 29. 03. 2024

  23. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  24. 4. zkouška A3 L: 3/15, 57.3 s, 9.3 tr. b., 3.84 m/s

  25. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  26. ZkA. II. LA3: 6/15, 54.54 s, 21.54 tr. b., 3.25 m/s

  27. ZkA. I. LA3: 3/15, 54.82 s, 4.82 tr. b., 3.78 m/s

  28. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  29. 1. Zkouška LA3: 7/16, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  30. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  32. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška LA3: 4/15, 59.87 s, 11.87 tr. b., 3.54 m/s

  34. Ratenice - 3x zkoušky, 10. 12. 2023

  35. 1. zkouška A3 L: 5/8, 47.42 s, 6.42 tr. b., 3.8 m/s

  36. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  37. 3. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  38. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  39. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA3: 2/10, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  41. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  42. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA3: 5/11, 54.03 s, 30.03 tr. b., 3.31 m/s

  44. 3. Zkouška LA3: 4/11, 56.88 s, 25.88 tr. b., 3.29 m/s

  45. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 28. 10. 2023

  46. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA3: 3/10, 55.56 s, 10.56 tr. b., 3.96 m/s

  48. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  49. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  52. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  54. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. 2.zkouška LA3: 3/8, 57.62 s, 9.62 tr. b., 3.71 m/s

  56. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 20.ročník a Speciál BŠO v agility 16.ročník, 30. 09. 2023

  57. Agility L: 8/22, 43.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  58. Jumping L: 7/22, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  59. Zkouška L A3: 2/5, 50.53 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  60. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  61. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  62. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  64. 1.zkouška LA3: 5/10, 61.15 s, 16.15 tr. b., 3.53 m/s

  65. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  67. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  68. Zkouška L A2 - II.: 2/8, 48.34 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  69. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  70. 1.Zkouška LA2: 3/13, 55.03 s, 17.03 tr. b., 3.82 m/s

  71. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  73. Zkouška II / L / A2: Diskvalifikován

  74. Zkouška I / L / A2: 7/9, 52.36 s, 6.36 tr. b., 3.9 m/s

  75. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  76. Agility 1 L: 50/117, 57.35 s, 25.35 tr. b., 3.44 m/s

  77. Agility 2 L: Diskvalifikován

  78. Jumping 1 L: 59/114, 53.73 s, 26.73 tr. b., 3.46 m/s

  79. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  80. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  81. Agility 1 L: 20/109, 60.66 s, 13.66 tr. b., 3.63 m/s

  82. Agility 2 L: Diskvalifikován

  83. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  84. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  85. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  86. LA2 I: 8/10, 45.56 s, 19.56 tr. b., 3.36 m/s

  87. LA2 II: 3/10, 38.98 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  88. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  89. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  90. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  91. I. Zk LA2: 6/10, 52.96 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  92. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  93. Zkouška II / L / A2: Diskvalifikován

  94. Zkouška I / L / A2: 4/9, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  95. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  96. 1.zkouška LA2: 3/14, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  97. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  99. Agility L: 15/24, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  100. Jumping L : 10/24, 42.86 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  101. Zkouška LA2: 2/10, 51.19 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  102. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  103. Součty 1. zkoušky MLA2 + LA2: Diskvalifikován

  104. Součty 2. zkoušky MLA2 + LA2: 1/6, 50.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  105. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška LA2: 1/6, 50.13 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  107. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  108. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 2.zkouška LA2: 6/11, 45.97 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  110. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  111. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  112. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  113. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  114. 1. běh LA 2: Diskvalifikován

  115. 2. běh LA 2: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  117. ZkA. III. LA2: 1/7, 46.43 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  118. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  119. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  120. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  123. 1.zkouška LA2: 4/9, 52.48 s, 5.48 tr. b., 3.93 m/s

  124. 2.zkouška LA2: 2/9, 56.64 s, 6.64 tr. b., 3.88 m/s

  125. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  126. 1.zkouška LA1: 3/9, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  127. 2.zkouška LA1: 2/9, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  128. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  129. 1.Zk. LA1 neděle: Diskvalifikován

  130. 2.Zk. LA1 neděle: 1/6, 42.15 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  131. 3.Zk. LA1 neděle: 3/6, 37.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  132. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  133. 1. Zkouška LA1: 2/4, 39.88 s, 1.88 tr. b., 3.56 m/s

  134. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  136. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  137. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  138. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  139. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  141. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  142. Agility open L sobota: 25/36, 62.82 s, 30.82 tr. b., 2.87 m/s

  143. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  144. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  146. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  147. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  148. Agility L: Diskvalifikován

  149. Jumping L: Diskvalifikován

  150. Zkouška LA1: Diskvalifikován