Cz En

080013

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Keen ISDS CZ 323144, Border kolie

Výsledky

  1. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  2. III. zkouška LA3: 6/11, 33.33 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  3. II. zkouška LA3: 2/11, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. I. zkouška LA3: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  5. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  6. 1.studenecká: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. 2.studenecká: 2/9, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  8. 3.studenecká: Diskvalifikován

  9. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  10. ZkA. LA3 I.: 7/16, 38.67 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. ZkA. LA3 II.: 1/16, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  12. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  13. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA3: 1/10, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  17. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  18. ZkA. LA3 II.: 4/11, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  20. II. zkouška: 2/6, 44.42 s, 11.42 tr. b., 4.05 m/s

  21. I. zkouška: Diskvalifikován

  22. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  23. Agility L: 4/24, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  26. 1.kvalifikace: 1/38, 28.35 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  27. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  28. Agility 1: Diskvalifikován

  29. Jumping 1: 7/22, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  30. Jumping 2: 1/24, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  31. Zkouška 1: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2: 4/8, 39.87 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  34. Agility: Diskvalifikován

  35. Jumping: Diskvalifikován

  36. Zkouška: Diskvalifikován

  37. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  38. ZK1: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Zkouška2: 3/7, 42.98 s, 25.98 tr. b., 3.89 m/s

  40. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  41. Agility Open: 45/125, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  42. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  43. Jumping Open: 40/136, 41.25 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Jumping Squads as Individual: 8/138, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  45. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  46. I. zkouška: Diskvalifikován

  47. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  48. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  49. PhysioDOG Agility L: 2/24, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  50. Zkouška LA3: 2/13, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  51. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  52. Agility open L: Diskvalifikován

  53. Jumping open L: 1/14, 27.97 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  54. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  56. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  57. 2. běh LA3: 1/9, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  58. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  59. 1.zkouška: 2/3, 34.13 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  60. 2.zkouška: 1/3, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  61. Jumping Standard: 3/13, 29.4 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  62. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  63. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  64. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  65. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  66. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  67. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  70. Ne-Agility: 9/34, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  71. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  72. So-: 7/16, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  73. So-Agility: 2/33, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  74. So-Jumping: 2/35, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  75. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  76. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  79. QA1 agility: 21/123, 42.12 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  80. QA2 agility: Diskvalifikován

  81. QA3 agility: 67/120, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  82. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  83. QJ2 jumping: 27/122, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  84. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  85. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  86. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  87. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  88. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  89. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 22/110, 46.02 s, 20.02 tr. b., 4.56 m/s

  90. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 9/170, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  91. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  92. AGILITY L: 4/41, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  93. JUMPING L: 1/41, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  94. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  95. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  96. 1. Zkouška LA3: 1/12, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  97. 2. Zkouška LA3: 1/12, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  98. Jumping open L: Diskvalifikován

  99. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  100. 1. zkouška A3 LA3: 2/12, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. 2. zkouška A3 LA3: 2/12, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  103. Agility I: 12/167, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  104. Agility II: 48/165, 37.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  105. Jumping I: Diskvalifikován

  106. Jumping II: 56/161, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  107. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  108. Agility open L: 2/36, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  109. Jumping open L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA3: 1/8, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  111. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  112. ZkA. II. LA3: 4/12, 44.39 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  113. ZkA. I. LA3: 2/13, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  115. 1. Zkouška LA3: 1/14, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  116. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  117. 1. Zkouška LA3: 3/12, 39.66 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  118. 2. Zkouška LA3: 3/12, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  119. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  121. Jumping III L: 5/25, 23.31 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  122. Jumping II L: 1/27, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  123. Jumping I L: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  125. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  126. Jumping 1: 5/39, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  127. Jumping 2: 7/39, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  128. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  129. Jumping L 1: 5/41, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  130. Jumping L 2: 3/41, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  131. Jumping L 3: Diskvalifikován

  132. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  133. Agility L: Diskvalifikován

  134. Jumping L: 3/18, 27.6 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  135. Zkouška LA3: 1/7, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  136. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  137. 1.kvalifikace: 15/45, 27.59 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  138. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  139. 3.kvalifikace: 6/45, 24.66 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  140. Východočeské finále: 2/18, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  141. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  142. Agility L: 6/33, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  143. Jumping L: 11/37, 27.5 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  144. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  146. Agility 1 L: Diskvalifikován

  147. Finále L: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 L: 8/32, 30.97 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  149. Jumping 2 L: 1/26, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  150. Zkouška 1 LA3: 5/12, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  151. Zkouška 2 LA3: 1/13, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  152. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  153. Agility L: 13/30, 41.93 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  156. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  157. JUMPING 1 L: 3/24, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  158. JUMPING 2 L: 1/24, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  159. Zkouška 2 LA3: 3/10, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  160. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  162. AGILITY: 6/23, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  163. JUMPING LA3: 5/7, 29.4 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  164. LA3: Diskvalifikován

  165. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  166. 1.zkouška: 4/20, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  167. 2.zkouška: Diskvalifikován

  168. Jumping Standard: Diskvalifikován

  169. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  170. Agility II. L: Diskvalifikován

  171. Agility I. L: 47/94, 46.38 s, 20.38 tr. b., 3.92 m/s

  172. Jumping II. L: 25/92, 40.6 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  173. Jumping I. L: Diskvalifikován

  174. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  175. 1.zkouška LA3: 2/11, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  176. 2.zkouška LA3: 1/11, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  178. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  179. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  180. Ne-: Diskvalifikován

  181. Ne-Agility: Diskvalifikován

  182. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  183. So-Agility: 14/41, 38.05 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  184. So-Jumping: 1/41, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  185. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  186. QA1 agility: Diskvalifikován

  187. QA2 agility: Diskvalifikován

  188. QA3 agility: 8/125, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  189. QJ1 jumping: 77/126, 31.8 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  190. QJ2 jumping: 5/126, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  191. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  192. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  193. Agility A2A3: 23/95, 45.09 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  194. Agility Squads as individual: 9/157, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  195. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  196. Jumping Squads as Individual: 40/162, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  197. Special Agility: Diskvalifikován

  198. Special Final: 4/28, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  199. Special Jumping: 7/153, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  200. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  201. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  202. Agility L: 3/51, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  203. JUMPING L: Diskvalifikován

  204. Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  205. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  206. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška A3 LA3: 4/11, 42.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  208. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  209. Jumpy I.běh L: 9/21, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  210. Jumpy II.běh L: 9/21, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  211. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  212. I Agility Open: 13/139, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  213. II Agility Open: 12/137, 38.43 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  214. II Jumping Open: Diskvalifikován

  215. I Jumping Open: Diskvalifikován

  216. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  217. Agility Open L: Diskvalifikován

  218. Jumping Open L: 2/34, 23.19 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  219. Zkoušky LA3: 4/14, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  220. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  221. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  222. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  223. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  224. 1. zkouška LA3: 1/13, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  225. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  227. II. zkouška LA3: 2/11, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  228. I. zkouška LA3: 1/11, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  229. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  230. II. zkouška LA3: 2/14, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  231. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  233. ZkA II. LA3: 1/21, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  234. ZkA I. LA3: 2/21, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  235. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  236. JUMPING 1 L: 19/43, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  237. JUMPING 2 L: 1/43, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  238. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  239. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  240. 1. jumping: 1/40, 25.95 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  241. 3.jumping: 3/40, 19.6 s, 0.0 tr. b., 6.94 m/s

  242. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  243. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  244. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 L: 2/35, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  246. Zkouška 2 LA3: 6/13, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  247. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  248. Agility L: 5/34, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  249. Jumping L: 2/34, 29.46 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  250. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  251. 1. zkouška LA3: 3/12, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  252. 2. zkouška LA3: 4/12, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  253. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  254. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  255. Agility NE L: 1/39, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  256. Agility So L: 2/43, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  257. Finále L: Diskvalifikován

  258. Jumping NE L: 1/37, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  259. Jumping So L: 1/37, 30.23 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  260. Zkouška So LA3: 3/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  261. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  262. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  263. 1.zkouška: Diskvalifikován

  264. 2.zkouška: 2/11, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  265. Jumping: 2/31, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  266. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  267. 1.zkouška: 5/15, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  268. 2.zkouška: Diskvalifikován

  269. Jumping: 10/32, 27.9 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  270. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  271. Agility - Ne: Diskvalifikován

  272. Agility - So: 19/97, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  273. Jumping - Ne: 2/89, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  274. Jumping - So: 7/97, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  275. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  276. Ne-: 2/10, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  277. Ne-Agility: Diskvalifikován

  278. Ne-Jumping: 9/34, 30.5 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  279. So-: 1/12, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  280. So-Agility: 4/40, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  281. So-Jumping: Diskvalifikován

  282. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  283. QA4 agility: 6/99, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  284. QA5 agility: 53/97, 48.67 s, 19.67 tr. b., 3.84 m/s

  285. QA6 agility: 13/95, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  286. QJ4 jumping: 18/98, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  287. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  288. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  289. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  290. 2Q Agility: 5/157, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  291. 3Q Finále: 3/24, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  292. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 9/108, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  293. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 22/117, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  294. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  295. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 10/121, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  296. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  297. LA3: Diskvalifikován

  298. LA3 II: 2/11, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  299. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  300. 1.vítězná: Diskvalifikován

  301. 2.vítězná: Diskvalifikován

  302. Jumping: 9/35, 28.49 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  303. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  304. Jumping_1: 10/39, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  305. Jumping_2: Diskvalifikován

  306. Jumping_3: 1/39, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  307. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  308. 1. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  309. 2. zkouška A3 LA3: 1/15, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  310. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  311. A2+A3 Jump II. L: 1/28, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  312. A2+A3 Jump I. L: 2/28, 27.44 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  313. Zkouška A3 LA3: 1/11, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  314. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  315. Agility 1: Diskvalifikován

  316. Agility 2: 45/128, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  317. Jumping 1: 7/128, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  318. Jumping 2: 19/128, 33.62 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  319. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  320. Agility open L: 7/38, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  321. Jumping open L: 4/40, 29.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  322. Zkoušky LA3: 1/14, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  323. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  324. II.zkouška LA3: 1/11, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  325. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  326. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  327. 1. zkouška LA3: 5/14, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  328. 2. zkouška LA3: 2/14, 40.03 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  329. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  330. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  331. I. zkouška LA3: 1/10, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  332. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  333. II. zkouška LA3: 1/11, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  334. I. zkouška LA3: 1/11, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  335. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  336. 15.prorubská: Diskvalifikován

  337. 16.prorubská: 4/13, 42.29 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  338. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  339. Druhá zkouška LA3: 1/15, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  340. První zkouška LA3: 6/15, 34.36 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  341. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  342. 13.prorubská: Diskvalifikován

  343. 14.prorubská: 1/10, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  344. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  345. 11.prorubská: 2/10, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  346. 12.prorubská: 1/10, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  347. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  348. AGILITY: 1/42, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  349. JUMPING: Diskvalifikován

  350. LA3: 5/16, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  351. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  352. Zkoušky A3-1 LA3: Diskvalifikován

  353. Zkoušky A3-2 LA3: 1/8, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  354. Zkoušky A3-3 LA3: 2/8, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  355. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  356. Finále: Diskvalifikován

  357. Jumping (1): Diskvalifikován

  358. Jumping (2): 7/55, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  359. Zkouška: Diskvalifikován

  360. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  361. Agility 1 L: Diskvalifikován

  362. Finálový běh L: 2/17, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  363. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  364. Jumping 2 L: 7/26, 32.85 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  365. Zkouška 1 LA3: 1/16, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  366. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  367. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  368. Agility L: Diskvalifikován

  369. Jumping L: Diskvalifikován

  370. Zkoušky LA3: 1/16, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  371. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  372. Agility L: Diskvalifikován

  373. Jumping L: Diskvalifikován

  374. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  375. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  376. Zk A II. LA3: Diskvalifikován

  377. Zk.A I. LA3: 1/15, 35.25 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  378. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  379. 1.zkouška: Diskvalifikován

  380. 2.zkouška: Diskvalifikován

  381. Jumping Open: 1/25, 29.47 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  382. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  383. 1.zkouška: Diskvalifikován

  384. 2.zkouška: Diskvalifikován

  385. Jumping Open: 2/35, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  386. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  387. Ne-: 2/15, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  388. Ne-Agility: Diskvalifikován

  389. Ne-Jumping: 13/49, 28.56 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  390. So-: Diskvalifikován

  391. So-Agility: 2/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  392. So-Jumping: 2/52, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  393. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  394. 2Q Agility: 45/139, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  395. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  396. Družstva - Jumping: 5/139, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  397. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 4/100, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  398. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  399. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 43/103, 35.37 s, 15.37 tr. b., 4.52 m/s

  400. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  401. Jarní závody agility 2016: 3/48, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  402. Jarní závody agility 2016: 14/48, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  403. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  404. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  405. Agility Open L: 13/47, 40.14 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  406. Jumping Open L: Diskvalifikován

  407. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  408. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  409. Jumping 1 L: 4/20, 30.6 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  410. Jumping 2 L: 1/20, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  411. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  412. III. Jumping L: 1/36, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  413. II. Jumping L: 6/37, 31.15 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  414. I. Jumping L: 1/37, 30.38 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  415. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  416. 10.prorubská: 2/10, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  417. 9.prorubská: Diskvalifikován

  418. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  419. Agility open L: 6/16, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  420. Jumping L: 6/16, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  421. Zkouška LA3: 1/7, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  422. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  423. ZkA II. LA3: 1/18, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  424. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  425. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  426. 7.prorubská: 1/9, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  427. 8.prorubská: Diskvalifikován

  428. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  429. 5.prorubská: 2/8, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  430. 6.prorubská: 1/8, 35.87 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  431. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  432. 3.prorubská: Diskvalifikován

  433. 4.prorubská: Diskvalifikován

  434. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  435. 1.prorubská: 1/7, 45.75 s, 5.75 tr. b., 4.26 m/s

  436. 2.prorubská: 5/7, 46.55 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  437. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  438. Agility: Diskvalifikován

  439. Jumping: Diskvalifikován

  440. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  441. Agility sobota L: 4/30, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  442. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  443. zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  444. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  445. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  446. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  447. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  448. AGILITY L: 1/36, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  449. JUMPING L: Diskvalifikován

  450. ZKOUŠKY LA3: Diskvalifikován

  451. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  452. Agility 1 L: 1/30, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  453. Finálový běh L: Diskvalifikován

  454. Jumping 1 L: 2/30, 26.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  455. Jumping 2 L: 2/24, 25.22 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  456. Zkouška 1 LA3: 1/5, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  457. Zkouška 2 LA3: 1/6, 45.9 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  458. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  459. Agility L: 1/39, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  460. Jumping L: 8/41, 37.72 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  461. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  462. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  463. Agility squads: Diskvalifikován

  464. Jumping: Diskvalifikován

  465. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  466. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  467. NE - jumping L: Diskvalifikován

  468. NE - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  469. SO - agility L: 2/36, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  470. SO - jumping L: 10/35, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  471. SO - Zkouška agility LA3: Diskvalifikován

  472. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  473. II. zkouška LA3: 1/10, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  474. I. zkouška LA3: 2/10, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  475. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  476. Agility: Diskvalifikován

  477. Jumping: Diskvalifikován

  478. Zkouška: Diskvalifikován

  479. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  480. (1) zkouška: Diskvalifikován

  481. (2) zkouška: Diskvalifikován

  482. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  483. AGILITY: 9/41, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  484. JUMPING: 10/40, 32.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  485. LA3: 5/13, 50.65 s, 21.65 tr. b., 3.95 m/s

  486. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  487. Ne-Agility: Diskvalifikován

  488. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  489. Ne-Jumping: 2/48, 28.76 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  490. Sobotní zkouška: 6/15, 36.36 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  491. So-Jumping: 1/53, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  492. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  493. Agility družstva: 29/133, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  494. Jumping družstva: 73/133, 31.87 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  495. Mistrovství A2/A3 - Agility: 5/94, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  496. Mistrovství A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  497. Speciální závod - Agility: 4/140, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  498. Speciální závod - Finále: 8/24, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  499. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  500. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  501. Agility II Open: 13/162, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  502. Agility I Open: Diskvalifikován

  503. Jumping II Open: Diskvalifikován

  504. Jumping I Open: Diskvalifikován

  505. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  506. Agility L: 7/38, 36.92 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  507. Jumping L: 1/40, 27.55 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  508. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  509. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  510. Agility 1: 76/183, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  511. Agility 2: 7/175, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  512. Jumping 1: Diskvalifikován

  513. Jumping 2: Diskvalifikován

  514. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  515. LA3 II LA3: Diskvalifikován

  516. LA3 I LA3: Diskvalifikován

  517. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  518. Agility: 1/41, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  519. Jumping: 10/36, 31.57 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  520. Velikonoční: Diskvalifikován

  521. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  522. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  523. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  524. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  525. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  526. ZkA III. LA3: Diskvalifikován

  527. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  528. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  529. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  530. Agility: 7/49, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  531. Jumping: Diskvalifikován

  532. Zkouška LA3: 3/17, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  533. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 10. 01. 2015

  534. Agility: Diskvalifikován

  535. Jumping: 3/47, 26.96 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  536. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  537. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  538. ZkA NE II LA3 LA3: Diskvalifikován

  539. ZkA NE I LA3 LA3: Diskvalifikován

  540. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  541. (1) Bannyho zkouška: 1/10, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  542. (2) Cargova zkouška: Diskvalifikován

  543. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  544. Agility Individual: 10/55, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  545. Agility Squads: 29/55, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  546. Jumping Individual: Diskvalifikován

  547. Jumping Squads: Diskvalifikován

  548. Zdobín - Velká zvičinská, 20. 09. 2014 - 21. 09. 2014

  549. Agility 1 L: 1/35, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  550. Finálový běh L: Diskvalifikován

  551. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  552. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  553. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  554. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  555. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  556. Agility neděle L: 1/22, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  557. Jumping neděle L: 1/22, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  558. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 06. 09. 2014

  559. LA3 - 1: Diskvalifikován

  560. LA3 - 2: 2/10, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  561. LA3 - 3: Diskvalifikován

  562. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 30. 08. 2014

  563. AGILITY L: Diskvalifikován

  564. JUMPING L: 3/39, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  565. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  566. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  567. (1) Bertíkova zkouška: 2/10, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  568. (2) Noisy zkouška: Diskvalifikován

  569. (3) Audiho zkouška: 1/10, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  570. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  571. I. Agility: 2/17, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  572. II. Agility: Diskvalifikován

  573. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  574. Agility Open: 11/38, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  575. Ctvrte Agility: Diskvalifikován

  576. Druhe Agility: Diskvalifikován

  577. Jumping Open: 1/44, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  578. Prvni Agility: 2/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  579. Treti Agility: Diskvalifikován

  580. Trmice - Ústecký psí festival - 3 zkoušky, 02. 08. 2014

  581. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  582. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  583. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  584. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  585. NE - Acana jumping L: 1/39, 28.6 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  586. NE - Holdye Memorial Agility L: 1/41, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  587. NE - zkouška LA3 LA3: 4/9, 43.39 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  588. SO - Acana agility L: Diskvalifikován

  589. SO - Acana jumping L: Diskvalifikován

  590. SO - zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  591. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  592. (1) Kubíkův běh: 2/19, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  593. (2) Ferpíkův běh: 3/19, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  594. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  595. Agility: 2/30, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  596. Jumping: 1/32, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  597. ZkA: Diskvalifikován

  598. Česká Skalice - OPSION 034 / Rozkoš, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  599. Ne-Agility: 7/44, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  600. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  601. Ne-Zkouška: Diskvalifikován

  602. So-Agility: Diskvalifikován

  603. So-Jumping: Diskvalifikován

  604. So-Zkouška: Diskvalifikován

  605. Šumperk Temenice - Miacis cup 2014, 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  606. Agility L: Diskvalifikován

  607. Jumping L: 6/23, 28.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  608. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  609. Zkouška I LA2: 2/10, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  610. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  611. Zbraslav u Brna - O liščí ohon a II. ročník Mistrovství republiky foxteriérů v agility, 01. 06. 2014

  612. II. LA2: 6/9, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  613. I. LA2: Diskvalifikován

  614. Přerov - Trojboj „Prokletí černé zóny“, 31. 05. 2014

  615. I Agility: Diskvalifikován

  616. II Agility: Diskvalifikován

  617. III Agility: Diskvalifikován

  618. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  619. Agility - Ne: Diskvalifikován

  620. Agility - So: Diskvalifikován

  621. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  622. Jumping - So: Diskvalifikován

  623. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  624. ZkA - So: Diskvalifikován

  625. Brno - Jarní Brno 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  626. Agility: 1/19, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  627. Agility: 7/28, 36.88 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  628. Jumping: Diskvalifikován

  629. LA2: Diskvalifikován

  630. LA2: Diskvalifikován

  631. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  632. (Ne-1) Trixina zkouška: Diskvalifikován

  633. (Ne-2) Belíškova zkouška: Diskvalifikován

  634. (So-1) Apačova zkouška: Diskvalifikován

  635. (So-2) Cirdova zkouška: 3/21, 30.42 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  636. (So-3) Ulinčina zkouška: Diskvalifikován

  637. Praha - Horní Počernice - 7. Májová cena, 08. 05. 2014

  638. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  639. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: Diskvalifikován

  640. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/16, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  641. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  642. Agility Open L: 1/26, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  643. Jumping Open L: 6/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  644. Zkoušky Agility LA2: Diskvalifikován

  645. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  646. Agility: 8/44, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  647. Jumping: Diskvalifikován

  648. ZkA: 3/22, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  649. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2014

  650. Agility "zkoušky I.": 2/24, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  651. Agility "zkoušky II.": 5/24, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  652. Třebíč - Velikonoční beránek, 21. 04. 2014

  653. AGILITY: 7/42, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  654. LA2: Diskvalifikován

  655. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 20. 04. 2014

  656. II. LA2: Diskvalifikován

  657. I. LA2: 3/10, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  658. Brno - 2x Zkoušky agility v jeden den, 19. 04. 2014

  659. II. LA2: Diskvalifikován

  660. I. LA2: Diskvalifikován

  661. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  662. Zkouška A2 - II LA2: 2/31, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  663. Zkouška A2 II LA2: 10/29, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  664. Zkouška A2 - I LA2: 9/31, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  665. Zkouška A2 I LA2: 2/29, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  666. Olomouc Nové Sady - Agility závody, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  667. agility ne L: 9/39, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  668. agility so L: 3/37, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  669. jumping ne L: Diskvalifikován

  670. jumping so L: Diskvalifikován

  671. zkouška A2 LA2: 10/17, 42.21 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  672. zkouška ne LA2: Diskvalifikován

  673. Neveklov - 31. Dvojzkoušky, 15. 03. 2014

  674. Heroutice, 1. běh: 6/29, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  675. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  676. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  677. LA2: Diskvalifikován

  678. LA2 I.: Diskvalifikován

  679. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 2, 02. 03. 2014

  680. I. Agility - "Zkouška": 4/19, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  681. II. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  682. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  683. Horka nad Moravou - Faktor strachu potřetí aneb 3-4 in 1 part 1, 01. 03. 2014

  684. I. Agility - "Zkouška": 2/16, 38.47 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  685. II. Agility - "Zkouška": 4/16, 43.45 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  686. III. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  687. IV. Agility - "Zkouška": Diskvalifikován

  688. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 16. 02. 2014

  689. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  690. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  691. Neveklov - Heroutice - 30. Dvojzkoušky, 15. 02. 2014

  692. Heroutice, 1. běh: 1/18, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  693. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  694. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  695. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  696. Zkouška 1 LA1: 2/12, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  697. Zkouška 2 LA1: 3/12, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  698. Sedliště - TROJzkoušky - 2. SOKOLÍ SPARTAKIÁDA, 11. 01. 2014

  699. 1. Agility: 1/14, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  700. 2. Agility: 2/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  701. 3. Agility: Diskvalifikován