Cz En

Agility L

  1. Datum: 25. 09. 2021
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 31.59 5.63 V V
2 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 34.75 5.12 V V
3 083217 Veronika Palová Ruby Deabei 0 0 0.0 0.0 34.82 5.11 V V
4 074119 Marcela Červená Fixa Novterpod 0 0 0.0 0.0 38.08 4.67 V V
5 045619 Gabriela Řehořová Charlie 0 0 0.0 0.0 39.01 4.56 V V
6 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 0 0 0.0 0.0 42.04 4.23 V V
7 066516 Eva Vrkočová Cloei Černé baroko 0 0 2.56 2.56 53.56 3.32 V V
8 013616 Simona Švestková Umabell Nadina-Sis 0 0 4.69 4.69 55.69 3.2 V V
9 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 1 0 0.0 5.0 35.09 5.07 V V
10 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 35.14 5.07 V V
11 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora 0 1 0.0 5.0 35.91 4.96 V V
12 043218 Gabriela Řehořová Elly 0 1 0.0 5.0 41.33 4.31 V V
13 065016 Vladimír Váňa Tartuffe Taien 0 0 5.89 5.89 56.89 3.13 V V
14 014621 Libuše Holová Blueberry Altája 0 0 8.59 8.59 59.59 2.99 VD VD
15 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 0 2 0.0 10.0 37.34 4.77 VD VD
16 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 39.91 4.46 VD VD
17 075318 Karolína Tittlová Artaban From the Czech Land 0 2 0.0 10.0 48.83 3.65 VD VD
18 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 3 0 0.0 15.0 34.62 5.14 VD VD
19 077820 Michaela Holečková Brixie Venuska 4 0 0.0 20.0 40.8 4.36 D D
20 024918 Věra Bařinková Arinka Gwelara 1 2 24.09 39.09 75.09 2.37 BO BO
DIS 023421 Petra Nováková Janek z Veselé rodiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031821 Tereza Salátová Agger od Pelestrovské studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020721 Natálie Jičínská Birgit Ginger Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030321 Olga Bártová Esprit Artay of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050021 Pavla Veselá Niagara Nubika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave The Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047220 Eliška Ulrychová Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO