Karolína Tittlová

  1. Číslo: 004478
  2. OSA: Just for Joy Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 07. 02. 2014
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 016314 (L), Arwen Bílá Merci

    Arrow_down
  2. 019916 (M), Lexie Mecseki Bundás

    Arrow_down
  3. 059417 (L), Medea Kwanah

    Arrow_down
  4. 075318 (L), Artaban From the Czech Land

    Arrow_down
  5. 054921 (I), Brisingr From the Czech Land

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky + A0, 18. 05. 2024

  2. II. Zkouška A1 ML, Brisingr From the Czech Land: 3/4, 36.24 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  3. Zkouška A1 ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  4. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  5. Agility I. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  6. Agility II ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  7. Jumping I. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  8. Jumping II. I, Brisingr From the Czech Land: 4/9, 34.55 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  9. Jumping III. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  10. Jumping IV I - mudi, Brisingr From the Czech Land: 4/4, 37.24 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 01. 04. 2024

  12. III. Jumping ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  13. II. Jumping ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  14. I. Jumping ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  16. Agility 1 - Intermediate, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  17. Agility 2 - Intermediate, Brisingr From the Czech Land: 13/23, 31.12 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. Jumping 1 - Intermediate, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - Intermediate, Brisingr From the Czech Land: 17/22, 25.56 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  20. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  21. 1. zkouška A1 ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  22. 2. zkouška A1 ML, Brisingr From the Czech Land: 1/3, 40.86 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  23. 3. zkouška A1 ML, Brisingr From the Czech Land: 2/3, 57.97 s, 34.97 tr. b., 2.62 m/s

  24. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  25. II. Jump 1 L, Artaban From the Czech Land: 4/12, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  26. II. Jump 1 ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  27. I. Jump 1 L, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  28. I. Jump 1 ML, Brisingr From the Czech Land: 2/5, 26.28 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  29. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  30. Jump III. MLA1, Brisingr From the Czech Land: 5/5, 43.06 s, 21.06 tr. b., 3.69 m/s

  31. Jump II. MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  32. Jump I. MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  34. ZkA. II. LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  35. ZkA. II. MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  36. ZkA. I. LA1, Artaban From the Czech Land: 4/15, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  37. ZkA. I. MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  38. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  39. Agility I. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  40. Agility II ML, Brisingr From the Czech Land: 9/16, 47.22 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  41. Jumping I. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  42. Jumping II. I, Brisingr From the Czech Land: 6/16, 44.41 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. Jumping III. I, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  44. Jumping IV I - mudi, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  45. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  46. 1. zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: 2/3, 54.7 s, 14.7 tr. b., 3.55 m/s

  47. 1. zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: 2/3, 51.57 s, 7.57 tr. b., 3.65 m/s

  49. 2. zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  51. ZkA. II. MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. MA2, Lexie Mecseki Bundás: 3/3, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  53. Kladno - Trojzkoušky úžasné agiplochy + A0 a Veteráni, 04. 03. 2023

  54. 1. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  58. ZkA. II. MLA1, Brisingr From the Czech Land: 4/7, 43.95 s, 25.0 tr. b., 3.98 m/s

  59. ZkA. I. MLA1, Brisingr From the Czech Land: 4/8, 39.37 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  60. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  61. 1. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  65. Zkouška LA1 I., Artaban From the Czech Land: 3/12, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  66. Zkouška LA1 II., Artaban From the Czech Land: 3/12, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  67. Zkouška MLA1 I., Brisingr From the Czech Land: 4/6, 36.59 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  68. Zkouška MLA1 II., Brisingr From the Czech Land: 3/6, 41.33 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  69. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  70. Agility ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  71. Jumping ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  72. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: 4/4, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  73. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  74. 1. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška MLA1, Brisingr From the Czech Land: 3/7, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  76. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  77. Agility 1 M, Lexie Mecseki Bundás: 29/64, 56.08 s, 17.08 tr. b., 3.87 m/s

  78. Agility 2 M, Lexie Mecseki Bundás: 14/55, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  79. Jumping 1 M, Lexie Mecseki Bundás: 28/64, 52.07 s, 15.07 tr. b., 3.84 m/s

  80. Jumping 2 M, Lexie Mecseki Bundás: 30/62, 53.56 s, 12.56 tr. b., 3.57 m/s

  81. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  82. ZkA. II. LA1, Artaban From the Czech Land: 3/7, 40.81 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  83. ZkA. I. LA1, Artaban From the Czech Land: 4/7, 42.53 s, 20.0 tr. b., 3.69 m/s

  84. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  85. Agility 1 M, Lexie Mecseki Bundás: 25/72, 53.93 s, 7.93 tr. b., 4.02 m/s

  86. Agility 2 M, Lexie Mecseki Bundás: 28/72, 55.69 s, 10.69 tr. b., 3.88 m/s

  87. Jumping 1 M, Lexie Mecseki Bundás: 14/72, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  88. Jumping 2 M, Lexie Mecseki Bundás: 18/69, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  89. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  90. 1. zkouška A2 M, Lexie Mecseki Bundás: 1/4, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.65 m/s

  91. 2. zkouška A2 M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  92. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  93. Agility II ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  94. Agility I ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  95. Jumping III ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  96. Jumping II ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  97. Jumping I ML, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  98. Jumping IV ML - mudi, Brisingr From the Czech Land: 2/3, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  99. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  100. 1. Jumping MLA0, Brisingr From the Czech Land: 1/5, 18.02 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  101. 2. Jumping MLA0, Brisingr From the Czech Land: 2/5, 29.65 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  102. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  103. 1. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  104. 2. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 1/3, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  105. 3. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 2/3, 42.26 s, 20.0 tr. b., 3.83 m/s

  106. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - sobota, 05. 03. 2022

  107. 1. Jumping MLA0, Brisingr From the Czech Land: 1/6, 21.72 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  108. 2. Jumping MLA0, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  110. 1. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 2/5, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  112. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  113. 1. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 3/7, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  114. 2. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  116. Agility Open, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  117. II. Jumping A0, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  118. I. Jumping A0, Brisingr From the Czech Land: Diskvalifikován

  119. Jumping Light, Artaban From the Czech Land: 13/22, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  120. Jumping Open, Artaban From the Czech Land: 15/22, 37.12 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  121. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  122. Agility L, Artaban From the Czech Land: 17/28, 48.83 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  123. Jumping L, Artaban From the Czech Land: 11/29, 32.01 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  124. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  125. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  126. Agility 1 M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  127. Agility 2 M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  128. Jumping 1 M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  129. Jumping 2 M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  131. 1. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  132. 2. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  133. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  134. III. Zk MA2, Lexie Mecseki Bundás: 2/4, 48.11 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  135. II. Zk MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  136. I. Zk MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  137. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  138. 1. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  140. 3. Zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 2/15, 41.21 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  141. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  142. 1. zkouška, Artaban From the Czech Land: 5/11, 32.22 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  143. 2. zkouška, Artaban From the Czech Land: 9/11, 35.12 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  144. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  145. II. zkouška A2 M, Lexie Mecseki Bundás: 2/4, 55.18 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  146. I. zkouška A2 M, Lexie Mecseki Bundás: 1/4, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  147. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  148. 1. zkouška, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  150. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  151. Zkouška 1, Artaban From the Czech Land: 3/5, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  152. Zkouška 2, Artaban From the Czech Land: 3/5, 55.73 s, 14.73 tr. b., 3.21 m/s

  153. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  154. Zkouška 1, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  155. Zkouška 2, Artaban From the Czech Land: 3/9, 39.23 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  156. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  157. II. Zk LA1, Artaban From the Czech Land: 2/5, 50.46 s, 22.46 tr. b., 3.11 m/s

  158. I. Zk LA1, Artaban From the Czech Land: 2/5, 42.6 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  159. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  160. II. zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 6/17, 43.29 s, 20.0 tr. b., 4.07 m/s

  161. I. zkouška LA1, Artaban From the Czech Land: 5/17, 50.87 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  162. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  163. ZkA. LA1 I., Artaban From the Czech Land: 9/18, 38.76 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  164. ZkA. LA1 II., Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  165. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  166. Druhá zkouška, Artaban From the Czech Land: 6/8, 33.38 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  167. První zkouška, Artaban From the Czech Land: Diskvalifikován

  168. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  169. MA2 I., Lexie Mecseki Bundás: 1/5, 53.19 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  170. MA2 II., Lexie Mecseki Bundás: 3/5, 61.34 s, 10.34 tr. b., 3.37 m/s

  171. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  172. Jumping open M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  173. 1. Zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: 4/4, 43.78 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  175. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  176. ZkA. MA2 I., Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  177. ZkA. MA2 II., Lexie Mecseki Bundás: 3/5, 50.52 s, 13.52 tr. b., 3.48 m/s

  178. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  179. II.zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  180. I. zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: 3/11, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  181. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  182. 1. zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: 1/6, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  183. 2. zkouška MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  184. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  185. 1. Zka - MA2, Lexie Mecseki Bundás: 3/4, 49.37 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  186. 2. Zka - MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  187. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  188. ZkA II. MA2, Lexie Mecseki Bundás: 5/12, 42.85 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  189. ZkA I. MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  190. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  191. 1.zkouška LA1, Medea Kwanah: 4/13, 35.77 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  192. 2.zkouška LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  193. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  194. Agility M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  195. Jumping M, Lexie Mecseki Bundás: 8/17, 32.04 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  196. Zkoušky MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  197. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  198. 1. Zka - LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  199. 2. Zka - LA1, Medea Kwanah: Diskvalifikován

  200. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2017, 27. 05. 2017

  201. Agility - mládež M, Lexie Mecseki Bundás: 1/4, 59.22 s, 11.22 tr. b., 3.04 m/s

  202. Jumping - mládež M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  204. Agility open M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  205. Jumping open M, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  206. ZkA. MA2, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  207. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  208. III. zkouška MA1, Lexie Mecseki Bundás: 1/3, 34.9 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  209. II. zkouška MA1, Lexie Mecseki Bundás: 1/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  210. I. zkouška MA1, Lexie Mecseki Bundás: 1/3, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  211. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  212. AGILITY, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  213. JUMPING, Lexie Mecseki Bundás: 8/21, 49.41 s, 7.41 tr. b., 3.64 m/s

  214. MA1, Lexie Mecseki Bundás: 1/3, 53.17 s, 17.17 tr. b., 2.71 m/s

  215. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  216. 1. zkouška MA1, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  217. 2. zkouška MA1, Lexie Mecseki Bundás: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 2.88 m/s

  218. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  219. 1. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 7/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  220. 2. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  221. 3. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 15/34, 48.95 s, 6.95 tr. b., 3.64 m/s

  222. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  223. ZkA II. LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  224. ZkA I. LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  225. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  226. 1. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 4/20, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. 2. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 12/20, 40.95 s, 22.95 tr. b., 3.37 m/s

  228. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  229. Agility L, Arwen Bílá Merci: 11/38, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  230. Jumping L, Arwen Bílá Merci: 6/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  231. Zkoušky LA2, Arwen Bílá Merci: 4/19, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  232. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  233. Horní Počernice, 1. běh, Lexie Mecseki Bundás: 2/5, 39.85 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  234. Horní Počernice, 2. běh, Lexie Mecseki Bundás: 4/5, 56.59 s, 17.59 tr. b., 2.83 m/s

  235. Horní Počernice, 3. běh, Lexie Mecseki Bundás: Diskvalifikován

  236. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  237. Zka 1, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  238. Zka 2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  239. Zka 3, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  240. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  241. Ne - Zkouška 1.běh LA2, Arwen Bílá Merci: 5/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  242. Ne - Zkouška 2.běh LA2, Arwen Bílá Merci: 2/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  243. Ne - Zkouška 3.běh LA2, Arwen Bílá Merci: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  244. So - Zkouška 1.běh LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  245. So - Zkouška 2.běh LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  246. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  247. Agility, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  248. Jumping, Arwen Bílá Merci: 9/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  249. ZkA, Arwen Bílá Merci: 2/14, 49.06 s, 3.06 tr. b., 3.67 m/s

  250. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  251. Agility Open L, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  252. Jumping Open L, Arwen Bílá Merci: 12/46, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  253. Zkoušky LA2, Arwen Bílá Merci: 8/17, 65.08 s, 19.08 tr. b., 2.95 m/s

  254. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  255. 1. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 4/20, 46.96 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  256. 2. zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 9/20, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  257. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  258. ZkA 1 So, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  259. ZkA 2 So, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  260. ZkA 3 So, Arwen Bílá Merci: 9/22, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.32 m/s

  261. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  262. 3.prorubská, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  263. 4.prorubská, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  264. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  265. 1.zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  266. 2.zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 9/20, 47.99 s, 14.99 tr. b., 3.27 m/s

  267. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  268. AGILITY L, Arwen Bílá Merci: 16/36, 51.55 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  269. JUMPING L, Arwen Bílá Merci: 4/36, 38.18 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  270. ZKOUŠKY LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  271. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  272. Agility, Arwen Bílá Merci: 39/72, 48.8 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  273. Agility - J, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  274. Jumping, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  275. Jumping - J, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  276. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  277. ZkA I., Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  278. ZkA II., Arwen Bílá Merci: 3/18, 46.41 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  279. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  280. Zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  281. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  282. Zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 6/14, 58.28 s, 17.28 tr. b., 2.97 m/s

  283. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  284. ZkA 1, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  285. ZkA 2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  286. ZkA 3, Arwen Bílá Merci: 7/26, 62.42 s, 27.42 tr. b., 2.85 m/s

  287. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  288. Druhý běh LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  289. První běh LA2, Arwen Bílá Merci: 1/10, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  290. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  291. Agility I, Arwen Bílá Merci: 3/10, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  292. Agility II, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  293. Agility Open, Arwen Bílá Merci: 3/21, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  294. Jumping Open, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  295. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  296. 1.zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  297. 2.zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 8/18, 55.18 s, 11.18 tr. b., 3.01 m/s

  298. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  299. JUMPING, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  300. LA2, Arwen Bílá Merci: 7/21, 56.6 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  301. ŠTAFETA LARGE, Arwen Bílá Merci: 1/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  302. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  303. Agility I - Large - Junioři, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  304. Jumping I - Large - Junioři, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  305. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  306. HRA L, Arwen Bílá Merci: 8/16, 26.48 s, 5.0 tr. b., 7.55 m/s

  307. sobotní zkouška LA2, Arwen Bílá Merci: 4/5, 59.82 s, 19.82 tr. b., 3.08 m/s

  308. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  309. ZkA III. LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  310. ZkA II. LA2, Arwen Bílá Merci: 3/18, 63.57 s, 13.57 tr. b., 2.85 m/s

  311. ZkA I. LA2, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  312. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  313. ZkA II LA1 LA1, Arwen Bílá Merci: 3/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  314. ZkA I LA1 LA1, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  315. ZkA NE II LA1 LA1, Arwen Bílá Merci: 4/10, 46.16 s, 19.16 tr. b., 3.01 m/s

  316. ZkA NE I LA1 LA1, Arwen Bílá Merci: 3/11, 44.88 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  317. ZkJ LA1 LA1, Arwen Bílá Merci: 3/13, 40.5 s, 0.5 tr. b., 3.73 m/s

  318. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  319. 1. zkouška LA1, Arwen Bílá Merci: 9/13, 52.92 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  320. 2. zkouška LA1, Arwen Bílá Merci: 7/13, 54.99 s, 11.99 tr. b., 3.09 m/s

  321. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  322. (1) Bannyho zkouška, Arwen Bílá Merci: 10/13, 76.03 s, 46.03 tr. b., 1.97 m/s

  323. (2) Cargova zkouška, Arwen Bílá Merci: 9/13, 42.0 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  324. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  325. Horní Počernice, 1. běh, Arwen Bílá Merci: 1/20, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  326. Horní Počernice, 2. běh, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  327. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  328. (1) Bertíkova zkouška, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  329. (2) Noisy zkouška, Arwen Bílá Merci: 2/10, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  330. (3) Audiho zkouška, Arwen Bílá Merci: 2/10, 43.64 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  331. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  332. Zkouška A1 - 1 LA1, Arwen Bílá Merci: 9/15, 61.08 s, 26.08 tr. b., 2.5 m/s

  333. Zkouška A1 - 2 LA1, Arwen Bílá Merci: 9/15, 83.34 s, 43.34 tr. b., 2.17 m/s

  334. Zkouška A1 - 3 LA1, Arwen Bílá Merci: 6/15, 52.03 s, 6.03 tr. b., 3.02 m/s

  335. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  336. 1. zkouška, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  337. 2. zkouška , Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  338. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  339. Zkouška, Arwen Bílá Merci: 2/14, 62.05 s, 4.05 tr. b., 2.74 m/s

  340. Zkouška 2, Arwen Bílá Merci: 5/14, 85.3 s, 35.3 tr. b., 2.11 m/s

  341. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  342. AGI L, Arwen Bílá Merci: 31/54, 58.33 s, 17.33 tr. b., 2.91 m/s

  343. JUMP L, Arwen Bílá Merci: 29/54, 67.14 s, 34.14 tr. b., 2.4 m/s

  344. Zkoušky LA1, Arwen Bílá Merci: 18/24, 53.91 s, 15.91 tr. b., 3.13 m/s

  345. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  346. Jumping - III. kvalifikační běh, Arwen Bílá Merci: 16/26, 66.01 s, 26.01 tr. b., 2.59 m/s

  347. ZkA 2, Arwen Bílá Merci: 5/6, 53.8 s, 21.8 tr. b., 2.51 m/s

  348. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  349. Agility, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován

  350. ZkA, Arwen Bílá Merci: Diskvalifikován