Cz En

016314

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karolína Tittlová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Arwen Bílá Merci, Bílý švýcarský ovčák

Výsledky

  1. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  2. 1. zkouška LA2: 7/34, 39.45 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  3. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 3. zkouška LA2: 15/34, 48.95 s, 6.95 tr. b., 3.64 m/s

  5. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  6. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  7. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  8. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  9. 1. zkouška LA2: 4/20, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  10. 2. zkouška LA2: 12/20, 40.95 s, 22.95 tr. b., 3.37 m/s

  11. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  12. Agility L: 11/38, 52.95 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  13. Jumping L: 6/38, 39.91 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  14. Zkoušky LA2: 4/19, 43.75 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  15. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  16. Zka 1: Diskvalifikován

  17. Zka 2: Diskvalifikován

  18. Zka 3: Diskvalifikován

  19. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  20. Ne - Zkouška 1.běh LA2: 5/11, 44.37 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  21. Ne - Zkouška 2.běh LA2: 2/11, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  22. Ne - Zkouška 3.běh LA2: 1/10, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  23. So - Zkouška 1.běh LA2: Diskvalifikován

  24. So - Zkouška 2.běh LA2: Diskvalifikován

  25. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  26. Agility: Diskvalifikován

  27. Jumping: 9/37, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. ZkA: 2/14, 49.06 s, 3.06 tr. b., 3.67 m/s

  29. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  30. Agility Open L: Diskvalifikován

  31. Jumping Open L: 12/46, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  32. Zkoušky LA2: 8/17, 65.08 s, 19.08 tr. b., 2.95 m/s

  33. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  34. 1. zkouška LA2: 4/20, 46.96 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  35. 2. zkouška LA2: 9/20, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  36. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  37. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  38. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  39. ZkA 3 So: 9/22, 46.99 s, 0.99 tr. b., 3.32 m/s

  40. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  41. 3.prorubská: Diskvalifikován

  42. 4.prorubská: Diskvalifikován

  43. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  44. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2.zkouška LA2: 9/20, 47.99 s, 14.99 tr. b., 3.27 m/s

  46. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  47. AGILITY L: 16/36, 51.55 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  48. JUMPING L: 4/36, 38.18 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  49. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  50. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  51. Agility: 39/72, 48.8 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  52. Agility - J: Diskvalifikován

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Jumping - J: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  56. ZkA I.: Diskvalifikován

  57. ZkA II.: 3/18, 46.41 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  58. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  59. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  61. Zkouška LA2: 6/14, 58.28 s, 17.28 tr. b., 2.97 m/s

  62. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  63. ZkA 1: Diskvalifikován

  64. ZkA 2: Diskvalifikován

  65. ZkA 3: 7/26, 62.42 s, 27.42 tr. b., 2.85 m/s

  66. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  67. Druhý běh LA2: Diskvalifikován

  68. První běh LA2: 1/10, 47.94 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  69. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  70. Agility I: 3/10, 45.83 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  71. Agility II: Diskvalifikován

  72. Agility Open: 3/21, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  73. Jumping Open: Diskvalifikován

  74. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  75. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška LA2: 8/18, 55.18 s, 11.18 tr. b., 3.01 m/s

  77. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  78. JUMPING: Diskvalifikován

  79. LA2: 7/21, 56.6 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  80. ŠTAFETA LARGE: 1/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  81. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  82. Agility I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  83. Jumping I - Large - Junioři: Diskvalifikován

  84. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  85. HRA L: 8/16, 26.48 s, 5.0 tr. b., 7.55 m/s

  86. sobotní zkouška LA2: 4/5, 59.82 s, 19.82 tr. b., 3.08 m/s

  87. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  88. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  89. ZkA II. LA2: 3/18, 63.57 s, 13.57 tr. b., 2.85 m/s

  90. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  91. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  92. ZkA II LA1 LA1: 3/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  93. ZkA I LA1 LA1: Diskvalifikován

  94. ZkA NE II LA1 LA1: 4/10, 46.16 s, 19.16 tr. b., 3.01 m/s

  95. ZkA NE I LA1 LA1: 3/11, 44.88 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  96. ZkJ LA1 LA1: 3/13, 40.5 s, 0.5 tr. b., 3.73 m/s

  97. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  98. 1. zkouška LA1: 9/13, 52.92 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  99. 2. zkouška LA1: 7/13, 54.99 s, 11.99 tr. b., 3.09 m/s

  100. Havlovice - OPSION 037, 18. 10. 2014

  101. (1) Bannyho zkouška: 10/13, 76.03 s, 46.03 tr. b., 1.97 m/s

  102. (2) Cargova zkouška: 9/13, 42.0 s, 15.0 tr. b., 3.17 m/s

  103. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  104. Horní Počernice, 1. běh: 1/20, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  105. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  106. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  107. (1) Bertíkova zkouška: Diskvalifikován

  108. (2) Noisy zkouška: 2/10, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  109. (3) Audiho zkouška: 2/10, 43.64 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  110. Ratenice - Letní párty - 5x zkoušky, 09. 08. 2014 - 10. 08. 2014

  111. Zkouška A1 - 1 LA1: 9/15, 61.08 s, 26.08 tr. b., 2.5 m/s

  112. Zkouška A1 - 2 LA1: 9/15, 83.34 s, 43.34 tr. b., 2.17 m/s

  113. Zkouška A1 - 3 LA1: 6/15, 52.03 s, 6.03 tr. b., 3.02 m/s

  114. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  115. 1. zkouška: Diskvalifikován

  116. 2. zkouška : Diskvalifikován

  117. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  118. Zkouška: 2/14, 62.05 s, 4.05 tr. b., 2.74 m/s

  119. Zkouška 2: 5/14, 85.3 s, 35.3 tr. b., 2.11 m/s

  120. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  121. AGI L: 31/54, 58.33 s, 17.33 tr. b., 2.91 m/s

  122. JUMP L: 29/54, 67.14 s, 34.14 tr. b., 2.4 m/s

  123. Zkoušky LA1: 18/24, 53.91 s, 15.91 tr. b., 3.13 m/s

  124. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  125. Jumping - III. kvalifikační běh: 16/26, 66.01 s, 26.01 tr. b., 2.59 m/s

  126. ZkA 2: 5/6, 53.8 s, 21.8 tr. b., 2.51 m/s

  127. Ústí nad Labem - Mojžíř - 1. ústecký juniorský speciál, 21. 04. 2014

  128. Agility: Diskvalifikován

  129. ZkA: Diskvalifikován