Cz En

AGILITY L

  1. Datum: 26. 09. 2015
  2. Závod: Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.48 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 36.56 4.95
2 013413 Petra Škodová Monty 0 0 0.0 0.0 38.75 4.67
3 020214 Helena Chrastilová Black Rose 0 0 0.0 0.0 42.8 4.23
4 029613 Šárka Fejtková Nota Bonna Taien 0 0 0.0 0.0 50.49 3.58
5 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 37.16 4.87
6 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 37.95 4.77
7 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 1 0.0 5.0 38.2 4.74
8 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 0 1 0.0 5.0 40.26 4.5
9 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 44.81 4.04
10 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 1 0 0.0 5.0 45.0 4.02
11 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 1 0 0.0 5.0 46.8 3.87
12 053614 Josef Žák Cézar 1 0 0.0 5.0 49.43 3.66
13 019611 Veronika Knill-Fejglová Azira le Coeur Pur 2 0 0.0 10.0 40.48 4.47
14 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 43.99 4.11
15 051312 Simona Koštialová Bee - Bee Gold Premio 1 1 0.0 10.0 48.85 3.71
16 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci 1 1 0.0 10.0 51.55 3.51
17 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 1 2.61 12.61 54.61 3.31
18 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan 2 2 0.0 20.0 50.95 3.55
19 033014 Lucie Outerská Arctic River Šamanův trik 1 0 18.19 23.19 70.19 2.58
20 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka 2 2 10.51 30.51 62.51 2.9
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071714 Veronika Knill-Fejglová Altesse Attrayante Psi Mysteria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026514 Pavel Kříž Elán Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066515 Sabina Labošová Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026315 Veronika Valášková Kiss Me Keira Of Bohemia Luxyvett DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061413 Michaela Táflová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS