Cz En

028015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kirchnerová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Jupiter Jenkee Hafkins, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  2. 1.kvalifikace: 9/38, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  3. 2.kvalifikace: 12/38, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  4. 3.kvalifikace: 9/36, 37.65 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  5. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  6. Agility: 5/17, 49.69 s, 16.69 tr. b., 3.78 m/s

  7. Jumping : 2/18, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  8. Zkoušky: 3/6, 51.36 s, 26.36 tr. b., 4.11 m/s

  9. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  10. 1.zkouška: 2/6, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. 2.zkouška: 2/4, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  13. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  16. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška A3: 3/8, 48.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  19. 7.studenecká: 4/8, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. 8.studenecká: Diskvalifikován

  21. 9.studenecká: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  23. 4.studenecká: Diskvalifikován

  24. 5.studenecká: Diskvalifikován

  25. 6.studenecká: Diskvalifikován

  26. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  27. III. jumping L: Diskvalifikován

  28. II. jumping L: Diskvalifikován

  29. I. jumping L: 11/43, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  30. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  31. 1.studenecká: Diskvalifikován

  32. 2.studenecká: Diskvalifikován

  33. 3.studenecká: Diskvalifikován

  34. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  35. Agility L: 11/28, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  36. Jumping L: 8/29, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  37. Zkoušky LA3: 3/7, 48.24 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  38. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  39. Jumping So A2+3 L L: 5/17, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  40. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  41. Zkouška So-2 LA3: Diskvalifikován

  42. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  43. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  46. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  47. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 28/109, 16.38 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  49. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  50. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 81/175, 49.39 s, 11.39 tr. b., 3.95 m/s

  51. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 18/170, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  53. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  54. Agility Trial I: 1/7, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  55. Agility Trial II: 5/7, 52.48 s, 26.73 tr. b., 3.87 m/s

  56. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  57. 1. Zkouška LA3: 2/12, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  58. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Jumping open L: 1/40, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  60. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  61. Agility I: 58/167, 54.12 s, 19.12 tr. b., 3.86 m/s

  62. Agility II: 91/165, 53.42 s, 11.76 tr. b., 3.67 m/s

  63. Jumping I: Diskvalifikován

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  66. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  67. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  69. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  70. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  72. Jumping III L: 4/25, 26.0 s, 1.0 tr. b., 4.0 m/s

  73. Jumping II L: 8/27, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  74. Jumping I L: 2/27, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  75. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  76. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  77. 2. běh LA3: 6/14, 50.5 s, 20.5 tr. b., 3.17 m/s

  78. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  79. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  80. AGILITY L: 4/31, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  81. JUMPING L: 2/31, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  82. Zkoušky LA3: 3/11, 53.03 s, 4.03 tr. b., 3.68 m/s

  83. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  84. A3 LA3: 3/7, 53.84 s, 6.84 tr. b., 3.97 m/s

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  88. Agility L: 20/42, 49.13 s, 10.13 tr. b., 3.58 m/s

  89. Agility neděle L: 12/45, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  90. Jumping L: 16/43, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  91. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  92. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Zkouška neděle LA3: 3/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  94. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  95. Agility L: 7/30, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  96. Jumping L: 3/30, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  97. ZKOUŠKY LA3: 2/12, 49.55 s, 6.55 tr. b., 4.1 m/s

  98. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  99. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška LA3: 1/14, 48.93 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  101. 3. zkouška LA3: 5/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  102. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  103. AGILITY: Diskvalifikován

  104. JUMPING LA3: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  105. LA3: Diskvalifikován

  106. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  107. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  108. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  109. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  110. Zkouška: Diskvalifikován

  111. Zkouška II: 3/3, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  112. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  113. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. 2.zkouška LA3: 6/11, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  115. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  116. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  117. zkouška 2 LA3: 2/12, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  118. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  119. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  121. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  122. Agility A2A3: 32/95, 52.8 s, 6.8 tr. b., 3.88 m/s

  123. Agility Squads as individual: 27/157, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  124. Jumping A2A3: 14/113, 41.89 s, 1.89 tr. b., 4.34 m/s

  125. Jumping Squads as Individual: 71/162, 32.53 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  126. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  127. Special Agility: 16/159, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  128. Special Jumping: 69/153, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  129. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  130. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  131. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  132. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  133. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  134. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  135. 1. zkouška LA3: 5/13, 50.43 s, 14.43 tr. b., 3.63 m/s

  136. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  138. JUMPING 1 L: 6/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  139. JUMPING 2 L: 5/43, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  140. JUMPING 3 L: 10/42, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  141. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  142. II. zkouška LA2: 1/20, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  143. I. zkouška LA2: 1/21, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  144. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  145. Agility Trial I: Diskvalifikován

  146. Agility Trial II: Diskvalifikován

  147. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  148. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  149. 1. jumping: Diskvalifikován

  150. 2.jumping: 6/39, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  151. 3.jumping: 6/40, 20.13 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  152. Východočeské finále: 4/19, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  154. Agility L: Diskvalifikován

  155. Jumping L: Diskvalifikován

  156. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  157. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  158. Agility L: 2/44, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  159. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  160. Jumping L: Diskvalifikován

  161. Jumping Nedělě L: 2/44, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  162. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  163. Zkoušky neděle LA2: 6/22, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  164. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  165. LA2 - 1. LA2: 8/23, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  166. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  167. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  168. Agility L: Diskvalifikován

  169. Jumping L: 11/34, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  170. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  171. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  172. AGILITY: 12/40, 54.7 s, 20.7 tr. b., 3.05 m/s

  173. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  174. LA2: 3/17, 43.05 s, 3.05 tr. b., 3.62 m/s

  175. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  176. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  177. I. zkouška LA2: 5/18, 42.11 s, 6.11 tr. b., 3.82 m/s

  178. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  179. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  180. LA2/2 LA2: 4/24, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  181. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  182. 1.zkouška: Diskvalifikován

  183. 2.zkouška: Diskvalifikován

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  186. 1.zkouška: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška: Diskvalifikován

  188. Jumping: Diskvalifikován

  189. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  190. Zkouška: 7/21, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  191. Zkouška II: Diskvalifikován

  192. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  193. Ne-: 1/14, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  194. Ne-Agility: Diskvalifikován

  195. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  196. So-: 2/16, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  197. So-Agility: 3/40, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  198. So-Jumping: 6/40, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  199. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  200. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  201. 2Q Agility: Diskvalifikován

  202. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  203. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/117, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  204. Power & speed A2/A3: 10/111, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  205. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  206. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  207. 1.vítězná: Diskvalifikován

  208. 2.vítězná: Diskvalifikován

  209. Jumping: 10/35, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  210. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  211. A2+A3 Jump II. L: 4/28, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  212. A2+A3 Jump I. L: 12/28, 35.26 s, 6.26 tr. b., 3.8 m/s

  213. Zkouška A2 LA2: 7/16, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  214. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  215. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  216. I. zkouška LA2: 4/19, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  217. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  218. II.zkouška LA2: 3/7, 46.02 s, 7.02 tr. b., 3.59 m/s

  219. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  221. Agility L: 14/38, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  222. Jumping L: Diskvalifikován

  223. Zkoušky LA2: 3/19, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  224. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  225. Agility 1 L: Diskvalifikován

  226. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  227. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  228. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  229. Agility L: Diskvalifikován

  230. Jumping L: 9/43, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  231. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  232. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  233. Agility L: Diskvalifikován

  234. Jumping L: 3/49, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  235. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  236. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  237. Agility L: Diskvalifikován

  238. Jumping L: 7/44, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  239. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  241. AGILITY: 5/27, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  242. JUMPING: 14/27, 29.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  243. LA2: Diskvalifikován

  244. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  245. Agility 1 L: 14/29, 34.68 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  246. Agility L: Diskvalifikován

  247. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  248. Jumping L L: 10/31, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  249. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  250. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  251. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  252. 1. zkouška LA2: 11/20, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  253. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  254. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  255. Jumping: 16/37, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  256. Zkouška: Diskvalifikován

  257. Zkouška II: Diskvalifikován

  258. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  259. Agility I: Diskvalifikován

  260. Agility II: 6/16, 39.06 s, 6.06 tr. b., 3.58 m/s

  261. TUNELIADA: Diskvalifikován

  262. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  263. Ne-: Diskvalifikován

  264. Ne-Agility: Diskvalifikován

  265. Ne-Jumping: 18/49, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  266. So-: 8/20, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  267. So-Agility: Diskvalifikován

  268. So-Jumping: Diskvalifikován

  269. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  270. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  271. 2Q Agility: Diskvalifikován

  272. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  273. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  274. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  275. Jednotlivci A1 - Jumping: 16/38, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  276. Power & speed A1: 2/38, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  277. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 7/38, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  278. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  279. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška LA1: 2/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  281. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  282. Jumping 1 L: 2/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  283. Jumping 2 L: 1/11, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  284. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  285. III. Jumping L: Diskvalifikován

  286. II. Jumping L: 7/37, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  287. I. Jumping L: Diskvalifikován

  288. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  289. 10.prorubská: Diskvalifikován

  290. 9.prorubská: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  291. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  292. 7.prorubská: Diskvalifikován

  293. 8.prorubská: Diskvalifikován

  294. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  295. 5.prorubská: Diskvalifikován

  296. 6.prorubská: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  297. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  298. 3.prorubská: 8/17, 35.87 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  299. 4.prorubská: Diskvalifikován

  300. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  301. LA1 I.: 3/13, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  302. LA1 II.: 4/14, 28.57 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  303. LA1 III.: Diskvalifikován

  304. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  305. AGILITY L: Diskvalifikován

  306. JUMPING L: Diskvalifikován

  307. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  308. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  309. Jumping 2 L: 17/24, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  310. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  311. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  312. Agility L: Diskvalifikován

  313. Agility NE L: Diskvalifikován

  314. Jumping L: Diskvalifikován

  315. Jumping NE L: Diskvalifikován

  316. Zkouška NE LA1: 4/18, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  317. Zouška LA1: 4/18, 28.96 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  318. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  319. Agility Open L: Diskvalifikován

  320. Jump Open L: Diskvalifikován

  321. Zkouška III LA1: 5/13, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  322. Zkouška II LA1: 5/14, 31.95 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  323. Zkouška I LA1: 6/16, 33.12 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  324. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  325. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  326. NE - jumping L: Diskvalifikován

  327. NE - Zkouška agility LA1: 6/15, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  328. SO - agility L: Diskvalifikován

  329. SO - jumping L: 16/35, 36.61 s, 11.61 tr. b., 3.71 m/s

  330. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  331. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  332. AGILITY: Diskvalifikován

  333. JUMPING: 13/27, 36.11 s, 10.11 tr. b., 4.13 m/s

  334. LA1: 3/5, 26.84 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  335. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  336. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  337. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  338. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  339. Jumping: Diskvalifikován

  340. Zkouška: 1/8, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  341. Zkouška II: 3/8, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  342. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  343. AGILITY: Diskvalifikován

  344. JUMPING: Diskvalifikován

  345. LA1: Diskvalifikován

  346. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  347. Agi L: Diskvalifikován

  348. Jump 1 L: Diskvalifikován

  349. Jump 2 L: Diskvalifikován

  350. Jump L: Diskvalifikován

  351. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  352. Zk 2 LA1: Diskvalifikován