Cz En

028015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kirchnerová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Jupiter Jenkee Hafkins, Border kolie

Výsledky

  1. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  2. Jumping So A2+3 L L: 5/17, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  3. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  4. Zkouška So-2 LA3: Diskvalifikován

  5. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  6. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  9. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  10. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 28/109, 16.38 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  11. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  12. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  13. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 81/175, 49.39 s, 11.39 tr. b., 3.95 m/s

  14. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  15. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 18/170, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  16. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  17. Agility Trial I: 1/7, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  18. Agility Trial II: 5/7, 52.48 s, 26.73 tr. b., 3.87 m/s

  19. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  20. 1. Zkouška LA3: 2/12, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  21. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Jumping open L: 1/40, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  24. Agility I: 58/167, 54.12 s, 19.12 tr. b., 3.86 m/s

  25. Agility II: 91/165, 53.42 s, 11.76 tr. b., 3.67 m/s

  26. Jumping I: Diskvalifikován

  27. Jumping II: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  29. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  32. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  33. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  35. Jumping III L: 4/25, 26.0 s, 1.0 tr. b., 4.0 m/s

  36. Jumping II L: 8/27, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  37. Jumping I L: 2/27, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  38. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  39. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  40. 2. běh LA3: 6/14, 50.5 s, 20.5 tr. b., 3.17 m/s

  41. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  42. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  43. AGILITY L: 4/31, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  44. JUMPING L: 2/31, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  45. Zkoušky LA3: 3/11, 53.03 s, 4.03 tr. b., 3.68 m/s

  46. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  47. A3 LA3: 3/7, 53.84 s, 6.84 tr. b., 3.97 m/s

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  51. Agility L: 20/42, 49.13 s, 10.13 tr. b., 3.58 m/s

  52. Agility neděle L: 12/45, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  53. Jumping L: 16/43, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  54. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška neděle LA3: 3/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  57. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  58. Agility L: 7/30, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  59. Jumping L: 3/30, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  60. ZKOUŠKY LA3: 2/12, 49.55 s, 6.55 tr. b., 4.1 m/s

  61. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  62. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA3: 1/14, 48.93 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  64. 3. zkouška LA3: 5/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  65. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  66. AGILITY: Diskvalifikován

  67. JUMPING LA3: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  68. LA3: Diskvalifikován

  69. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  70. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  71. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  72. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  73. Zkouška: Diskvalifikován

  74. Zkouška II: 3/3, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  75. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  76. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. 2.zkouška LA3: 6/11, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  78. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  79. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  80. zkouška 2 LA3: 2/12, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  81. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  82. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  85. Agility A2A3: 32/95, 52.8 s, 6.8 tr. b., 3.88 m/s

  86. Agility Squads as individual: 27/157, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  87. Jumping A2A3: 14/113, 41.89 s, 1.89 tr. b., 4.34 m/s

  88. Jumping Squads as Individual: 71/162, 32.53 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  89. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  90. Special Agility: 16/159, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  91. Special Jumping: 69/153, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  92. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  93. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  94. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  95. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  96. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  97. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  98. 1. zkouška LA3: 5/13, 50.43 s, 14.43 tr. b., 3.63 m/s

  99. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  101. JUMPING 1 L: 6/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  102. JUMPING 2 L: 5/43, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  103. JUMPING 3 L: 10/42, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  104. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  105. II. zkouška LA2: 1/20, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  106. I. zkouška LA2: 1/21, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  107. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  108. Agility Trial I: Diskvalifikován

  109. Agility Trial II: Diskvalifikován

  110. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  111. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  112. 1. jumping: Diskvalifikován

  113. 2.jumping: 6/39, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  114. 3.jumping: 6/40, 20.13 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  115. Východočeské finále: 4/19, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  116. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  120. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  121. Agility L: 2/44, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  122. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  123. Jumping L: Diskvalifikován

  124. Jumping Nedělě L: 2/44, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  125. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  126. Zkoušky neděle LA2: 6/22, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  127. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  128. LA2 - 1. LA2: 8/23, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  129. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  130. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  131. Agility L: Diskvalifikován

  132. Jumping L: 11/34, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  133. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  135. AGILITY: 12/40, 54.7 s, 20.7 tr. b., 3.05 m/s

  136. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  137. LA2: 3/17, 43.05 s, 3.05 tr. b., 3.62 m/s

  138. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  139. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  140. I. zkouška LA2: 5/18, 42.11 s, 6.11 tr. b., 3.82 m/s

  141. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  142. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  143. LA2/2 LA2: 4/24, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  144. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  145. 1.zkouška: Diskvalifikován

  146. 2.zkouška: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  149. 1.zkouška: Diskvalifikován

  150. 2.zkouška: Diskvalifikován

  151. Jumping: Diskvalifikován

  152. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  153. Zkouška: 7/21, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  154. Zkouška II: Diskvalifikován

  155. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  156. Ne-: 1/14, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. Ne-Agility: Diskvalifikován

  158. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  159. So-: 2/16, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  160. So-Agility: 3/40, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  161. So-Jumping: 6/40, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  162. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  163. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  164. 2Q Agility: Diskvalifikován

  165. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  166. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/117, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  167. Power & speed A2/A3: 10/111, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  168. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  169. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  170. 1.vítězná: Diskvalifikován

  171. 2.vítězná: Diskvalifikován

  172. Jumping: 10/35, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  173. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  174. A2+A3 Jump II. L: 4/28, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  175. A2+A3 Jump I. L: 12/28, 35.26 s, 6.26 tr. b., 3.8 m/s

  176. Zkouška A2 LA2: 7/16, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  177. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  178. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA2: 4/19, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  180. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  181. II.zkouška LA2: 3/7, 46.02 s, 7.02 tr. b., 3.59 m/s

  182. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  184. Agility L: 14/38, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  185. Jumping L: Diskvalifikován

  186. Zkoušky LA2: 3/19, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  187. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  188. Agility 1 L: Diskvalifikován

  189. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  190. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  191. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  192. Agility L: Diskvalifikován

  193. Jumping L: 9/43, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  194. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  195. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  196. Agility L: Diskvalifikován

  197. Jumping L: 3/49, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  198. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  199. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  200. Agility L: Diskvalifikován

  201. Jumping L: 7/44, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  202. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  204. AGILITY: 5/27, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  205. JUMPING: 14/27, 29.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  206. LA2: Diskvalifikován

  207. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  208. Agility 1 L: 14/29, 34.68 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  209. Agility L: Diskvalifikován

  210. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  211. Jumping L L: 10/31, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  212. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  213. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  214. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  215. 1. zkouška LA2: 11/20, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  216. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  217. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  218. Jumping: 16/37, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  219. Zkouška: Diskvalifikován

  220. Zkouška II: Diskvalifikován

  221. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  222. Agility I: Diskvalifikován

  223. Agility II: 6/16, 39.06 s, 6.06 tr. b., 3.58 m/s

  224. TUNELIADA: Diskvalifikován

  225. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  226. Ne-: Diskvalifikován

  227. Ne-Agility: Diskvalifikován

  228. Ne-Jumping: 18/49, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  229. So-: 8/20, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  230. So-Agility: Diskvalifikován

  231. So-Jumping: Diskvalifikován

  232. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  233. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  234. 2Q Agility: Diskvalifikován

  235. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  236. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  237. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  238. Jednotlivci A1 - Jumping: 16/38, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  239. Power & speed A1: 2/38, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  240. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 7/38, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  241. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  242. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  243. 2. zkouška LA1: 2/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  244. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  245. Jumping 1 L: 2/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  246. Jumping 2 L: 1/11, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  247. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  248. III. Jumping L: Diskvalifikován

  249. II. Jumping L: 7/37, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  250. I. Jumping L: Diskvalifikován

  251. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  252. 10.prorubská: Diskvalifikován

  253. 9.prorubská: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  254. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  255. 7.prorubská: Diskvalifikován

  256. 8.prorubská: Diskvalifikován

  257. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  258. 5.prorubská: Diskvalifikován

  259. 6.prorubská: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  260. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  261. 3.prorubská: 8/17, 35.87 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  262. 4.prorubská: Diskvalifikován

  263. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  264. LA1 I.: 3/13, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  265. LA1 II.: 4/14, 28.57 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  266. LA1 III.: Diskvalifikován

  267. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  268. AGILITY L: Diskvalifikován

  269. JUMPING L: Diskvalifikován

  270. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  271. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  272. Jumping 2 L: 17/24, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  273. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  274. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  275. Agility L: Diskvalifikován

  276. Agility NE L: Diskvalifikován

  277. Jumping L: Diskvalifikován

  278. Jumping NE L: Diskvalifikován

  279. Zkouška NE LA1: 4/18, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  280. Zouška LA1: 4/18, 28.96 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  281. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  282. Agility Open L: Diskvalifikován

  283. Jump Open L: Diskvalifikován

  284. Zkouška III LA1: 5/13, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  285. Zkouška II LA1: 5/14, 31.95 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  286. Zkouška I LA1: 6/16, 33.12 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  287. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  288. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  289. NE - jumping L: Diskvalifikován

  290. NE - Zkouška agility LA1: 6/15, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  291. SO - agility L: Diskvalifikován

  292. SO - jumping L: 16/35, 36.61 s, 11.61 tr. b., 3.71 m/s

  293. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  294. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  295. AGILITY: Diskvalifikován

  296. JUMPING: 13/27, 36.11 s, 10.11 tr. b., 4.13 m/s

  297. LA1: 3/5, 26.84 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  298. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  299. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  300. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  301. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  302. Jumping: Diskvalifikován

  303. Zkouška: 1/8, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  304. Zkouška II: 3/8, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  305. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  306. AGILITY: Diskvalifikován

  307. JUMPING: Diskvalifikován

  308. LA1: Diskvalifikován

  309. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  310. Agi L: Diskvalifikován

  311. Jump 1 L: Diskvalifikován

  312. Jump 2 L: Diskvalifikován

  313. Jump L: Diskvalifikován

  314. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  315. Zk 2 LA1: Diskvalifikován