Cz En

3.kvalifikace

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 79.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 33.5 5.88 V V
2 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 0 0 0.0 0.0 33.82 5.82 V V
3 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska 0 0 0.0 0.0 34.73 5.67 V V
4 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 37.15 5.3 V V
5 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 36.11 5.46 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.5 5.4 V V
7 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 36.83 5.35 V V
8 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 37.42 5.26 V V
9 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 1 0 0.0 5.0 37.65 5.23 V V
10 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 39.16 5.03 V V
11 067317 Hana Drápalová Bazalka 0 1 0.0 5.0 39.48 4.99 V V
12 064218 Erik Dančišák Baddy 0 1 0.0 5.0 40.15 4.91 V V
13 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 1 0.0 5.0 44.57 4.42 V V
14 002020 Lucie Vočadlová Earleen de Alphaville Bohemia 2 0 0.0 10.0 37.48 5.26 VD VD
15 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies 1 1 0.0 10.0 40.92 4.81 VD VD
16 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 2 0 0.0 10.0 41.55 4.74 VD VD
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS (s) Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad - "Růžový panter" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058720 Jaroslava Nešetřilová Čiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Wioletta Suterska Beria Marshall Dogs FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005017 Michaela Kutová Nugeta Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037518 Andrea Hejlová Afelandra Makada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017020 Lucie Kirchnerová Fox on the Run Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008420 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059420 Tereza Čepková Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO