Cz En

Pavla Šteflová

  1. Číslo: 004448
  2. OSA: ZKO Dolní Přím - Probluz
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2019
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 010214 (L), Dasty

  2. 032619 (L), Everything in Life Hardy origin

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  2. 1.studenecká, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  3. 2.studenecká, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  4. 3.studenecká, Everything in Life Hardy origin: 2/10, 32.54 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  5. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  6. ZkA. LA2 I., Everything in Life Hardy origin: 1/13, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. ZkA. LA2 II., Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  9. Agility, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  10. Jumping, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  11. Jumping light, Everything in Life Hardy origin: 13/24, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  12. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  13. Agility L, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  14. Jumping L, Everything in Life Hardy origin: 3/24, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  15. Zkouška LA2, Everything in Life Hardy origin: 3/4, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  16. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  17. 1.kvalifikace, Everything in Life Hardy origin: 15/38, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  18. 2.kvalifikace, Everything in Life Hardy origin: 20/30, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  19. 3.kvalifikace, Everything in Life Hardy origin: 16/21, 32.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  20. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  21. Agility L, Everything in Life Hardy origin: 16/28, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  22. Jumping L, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  23. Zkoušky LA2, Everything in Life Hardy origin: 4/13, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  24. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  25. Agility 1, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  26. Finále, Everything in Life Hardy origin: 8/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  27. Jumping 1, Everything in Life Hardy origin: 1/22, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  28. Jumping 2, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  29. Zkouška 1, Everything in Life Hardy origin: 1/10, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  30. Zkouška 2, Everything in Life Hardy origin: Diskvalifikován

  31. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  32. ZK1, Everything in Life Hardy origin: 2/10, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  33. ZK2, Everything in Life Hardy origin: 1/10, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  35. II. zkouška, Everything in Life Hardy origin: 2/8, 27.65 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  36. I. zkouška, Everything in Life Hardy origin: 1/8, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  37. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  38. 1 .běh LA1, Everything in Life Hardy origin: 6/15, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  39. 2. běh LA1, Everything in Life Hardy origin: 2/15, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  40. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  41. II. zkouška LA1, Everything in Life Hardy origin: 1/11, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. II. zkouška LA3, Dasty: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA1, Everything in Life Hardy origin: 1/11, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  44. I. zkouška LA3, Dasty: Diskvalifikován

  45. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  46. Zkouška 1 LA3, Dasty: Diskvalifikován

  47. Zkouška 2 LA3, Dasty: 6/11, 39.24 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  48. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  49. Zkouška II LA2, Dasty: Diskvalifikován

  50. Zkouška I LA2, Dasty: 2/14, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  51. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  52. 1. zkouška LA2, Dasty: 4/12, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  53. 2. zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  54. 3. zkouška LA2, Dasty: 8/12, 36.82 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  56. A2 - 1. LA2, Dasty: Diskvalifikován

  57. A2 - 2. LA2, Dasty: Diskvalifikován

  58. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  59. zkouška 1 LA2, Dasty: 4/10, 42.54 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. zkouška 2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  61. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  62. 1.zkouška LA2, Dasty: 1/17, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  63. 2.zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  64. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  65. 1.zkouška LA2, Dasty: 12/26, 45.37 s, 22.37 tr. b., 3.44 m/s

  66. 2.zkouška LA2, Dasty: 12/26, 32.16 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  67. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  68. Agility 1 L, Dasty: 16/34, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  69. Jumping 1 L, Dasty: 17/44, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  70. Zkouška 1 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  71. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  72. Zkouska 1 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  73. Zkouska 2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  74. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  75. 1.zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  76. 2.zkouška LA2, Dasty: 2/24, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  77. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  78. 1.vítězná, Dasty: 1/19, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  79. 2.vítězná, Dasty: 2/19, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  80. Jumping, Dasty: Diskvalifikován

  81. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  82. 1. zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  84. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L, Dasty: Diskvalifikován

  85. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  86. zkouška 1 LA2, Dasty: 5/15, 33.51 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  87. zkouška 2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  88. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  89. 13.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  90. 14.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  91. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  92. 11.prorubská, Dasty: 1/15, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  93. 12.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  94. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  95. AGILITY, Dasty: 15/42, 34.31 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  96. JUMPING, Dasty: 21/42, 39.84 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  97. LA2, Dasty: Diskvalifikován

  98. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  99. Zkoušky A2-1 LA2, Dasty: 1/9, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  100. Zkoušky A2-2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  101. Zkoušky A2-3 LA2, Dasty: 1/9, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  102. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  103. Agility L, Dasty: Diskvalifikován

  104. Jumping L, Dasty: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA2, Dasty: 2/17, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  106. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  107. 1.zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  108. 2.zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  109. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  110. Jarní závody agility 2016, Dasty: 10/23, 38.91 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  111. Jarní závody agility 2016, Dasty: 18/48, 38.02 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  112. Jarní závody agility 2016, Dasty: Diskvalifikován

  113. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  114. 1. zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  116. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Dasty: 1/20, 28.43 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  117. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  118. III. Jumping L, Dasty: Diskvalifikován

  119. II. Jumping L, Dasty: Diskvalifikován

  120. I. Jumping L, Dasty: 14/37, 36.63 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  122. zkouška_1 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  123. zkouška_2 LA2, Dasty: 4/12, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  124. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  125. 7.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  126. 8.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  127. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  128. 1.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  129. 2.prorubská, Dasty: Diskvalifikován

  130. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  131. Agility, Dasty: Diskvalifikován

  132. Jumping, Dasty: Diskvalifikován

  133. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  134. 1. Zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  135. 2. Zkouška A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  136. Hra - tuneliáda A2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  137. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  138. 1. zkouška LA2, Dasty: 9/32, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  139. 2. zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  140. Dolní Přím - Mikulášský Probluz cup A1-A3 + MR beauceronů, 07. 12. 2014

  141. Agility L, Dasty: Diskvalifikován

  142. Jumping L, Dasty: Diskvalifikován

  143. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky II, 31. 08. 2014

  144. 1. zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška LA2, Dasty: Diskvalifikován

  146. Havlovice - OPSION 036 / 3 zkoušky, 24. 08. 2014

  147. (1) Bertíkova zkouška, Dasty: 4/12, 48.4 s, 11.4 tr. b., 3.1 m/s

  148. (2) Noisy zkouška, Dasty: Diskvalifikován

  149. (3) Audiho zkouška, Dasty: Diskvalifikován

  150. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  151. NE - Acana jumping L, Dasty: Diskvalifikován

  152. NE - Holdye Memorial Agility L, Dasty: Diskvalifikován

  153. NE - zkouška LA2 LA2, Dasty: Diskvalifikován

  154. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 035 / dvojzkoušky, 12. 07. 2014

  155. (1) Kubíkův běh, Dasty: Diskvalifikován

  156. (2) Ferpíkův běh, Dasty: Diskvalifikován

  157. Dolní Přím - II. Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky, 05. 07. 2014

  158. 1. zkouška, Dasty: 3/11, 34.41 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  159. 2. zkouška , Dasty: Diskvalifikován

  160. Sezemice - „HOP SEM - HOP TAM“ 11. ročník, Speciál BŠO v agility 7. ročník, 07. 06. 2014

  161. AGI L, Dasty: Diskvalifikován

  162. JUMP L, Dasty: Diskvalifikován

  163. Zkoušky LA1, Dasty: Diskvalifikován

  164. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  165. 1. zkouška LA1, Dasty: 3/12, 30.5 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  166. 2. zkouška LA1, Dasty: 1/12, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  167. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  168. 1. Zkouška A1 LA1, Dasty: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška A1 LA1, Dasty: 6/15, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  170. Hra - tuneliáda A1 LA1, Dasty: 1/15, 26.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  171. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  172. LA1, Dasty: 8/26, 32.77 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  173. LA1 I., Dasty: 6/26, 24.14 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s