Cz En

032619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Šteflová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Everything in Life Hardy origin, Border kolie

Výsledky

  1. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  2. Agility 1: 1/16, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  3. Finále: Diskvalifikován

  4. Jumping 1: Diskvalifikován

  5. Jumping 2: 5/15, 26.64 s, 10.0 tr. b., 6.31 m/s

  6. Zkouška 1: 1/3, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  7. Zkouška 2: 1/3, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  9. Agility L: 2/14, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  10. Jumping L: 10/14, 30.42 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. Zkouška LA2: 1/5, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  12. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  13. Zkouška 1: 1/6, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  14. Zkouška 2: Diskvalifikován

  15. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  16. I. agility L: Diskvalifikován

  17. II. agility L: 9/21, 38.94 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  18. I. jumping L: Diskvalifikován

  19. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  20. dr.A2: 4/11, 35.04 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  21. pr.A2: 1/11, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  22. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  23. 1.zkouška: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  24. 2.zkouška: 2/7, 42.47 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  25. Jumping: 1/20, 28.46 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  26. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  27. II. zkouška: 1/7, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. I. zkouška: 1/7, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  30. 1.studenecká: Diskvalifikován

  31. 2.studenecká: Diskvalifikován

  32. 3.studenecká: 2/10, 32.54 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  33. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  34. ZkA. LA2 I.: 1/13, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  35. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  36. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Jumping light: 13/24, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  40. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  41. Agility L: Diskvalifikován

  42. Jumping L: 3/24, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  43. Zkouška LA2: 3/4, 40.11 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  44. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  45. 1.kvalifikace: 15/38, 32.89 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  46. 2.kvalifikace: 20/30, 37.41 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. 3.kvalifikace: 16/21, 32.23 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  48. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  49. Agility L: 16/28, 41.76 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  50. Jumping L: Diskvalifikován

  51. Zkoušky LA2: 4/13, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  52. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  53. Agility 1: Diskvalifikován

  54. Finále: 8/11, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  55. Jumping 1: 1/22, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. Jumping 2: Diskvalifikován

  57. Zkouška 1: 1/10, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  58. Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  60. ZK1: 2/10, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  61. ZK2: 1/10, 31.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  62. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  63. II. zkouška: 2/8, 27.65 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  64. I. zkouška: 1/8, 29.63 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  65. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  66. 1 .běh LA1: 6/15, 37.22 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  67. 2. běh LA1: 2/15, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  68. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  69. II. zkouška LA1: 1/11, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. I. zkouška LA1: 1/11, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s