Cz En

005017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Kutová, Agility Praha

    Člen KA

Pes

  1. Nugeta Deabei, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  2. 1. Jumping A1: 1/23, 22.16 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  3. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  4. 3. jumping A1: Diskvalifikován

  5. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  6. Jumping II. large: 10/20, 42.78 s, 29.78 tr. b., 3.81 m/s

  7. Jumping I. large: Diskvalifikován

  8. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  9. Jumping DUO L: Diskvalifikován

  10. Jumping Open L: 4/17, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  11. zkouška jumping J1 LA1: 2/4, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  12. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  13. Jumping: 13/22, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  14. Jumping DUO: Diskvalifikován

  15. Zkouška: 1/3, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  16. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  17. Jumping: Diskvalifikován

  18. Jumping DUO: 6/16, 33.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  19. Zkouška 1.: 5/7, 35.88 s, 10.88 tr. b., 3.32 m/s

  20. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  21. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  22. J Agility: 36/53, 59.1 s, 31.16 tr. b., 3.28 m/s

  23. J Hra: 25/54, 40.37 s, 5.37 tr. b., 3.91 m/s

  24. J Jumping: Diskvalifikován

  25. JUMPING DRUZSTVA: 18/79, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  26. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  27. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  28. LA1 - 2. LA1: 4/15, 36.37 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  29. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  30. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  33. 1.běh LA1: 1/11, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  34. 2. běh LA1: 1/11, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  35. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  36. Ne-: 3/9, 59.57 s, 10.57 tr. b., 2.62 m/s

  37. Ne-Agility: 18/44, 42.39 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  38. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  39. So-: Diskvalifikován

  40. So-Agility: 23/41, 65.9 s, 25.9 tr. b., 2.61 m/s

  41. So-Jumping: Diskvalifikován

  42. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  43. Agility A1: Diskvalifikován

  44. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  45. Jumping A1: 10/48, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  46. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  47. Power & Speed A1: 6/48, 8.44 s, 5.0 tr. b., 6.4 m/s

  48. Special Agility: 58/159, 57.64 s, 14.64 tr. b., 3.33 m/s

  49. Special Jumping: 58/153, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  50. Tachyon Trophy A1: 16/47, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  51. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  52. Nedele LA1 1: 2/5, 51.13 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  53. Nedele LA1 2: Diskvalifikován

  54. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  55. 1. Zka - LA1: 4/8, 36.85 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  56. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  57. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  58. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  59. Zkouška 2 LA1: 8/14, 36.58 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  61. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  63. Junioři L: Diskvalifikován

  64. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  65. 1. zkouška LA1: 5/14, 49.31 s, 10.0 tr. b., 3.14 m/s

  66. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  67. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  68. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. I. zkouška LA1: 5/18, 55.38 s, 12.38 tr. b., 3.07 m/s