Cz En

051119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Otakar Strnad

    Člen KA

Pes

  1. Rebeca, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  2. 7.studenecká: Diskvalifikován

  3. 8.studenecká: 1/6, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  4. 9.studenecká: Diskvalifikován

  5. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  6. II, zkouška A2 L: 8/18, 61.24 s, 13.24 tr. b., 3.4 m/s

  7. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  8. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  9. A2 II L: Diskvalifikován

  10. A2 I L: 2/6, 33.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  11. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  12. 4.studenecká: Diskvalifikován

  13. 5.studenecká: Diskvalifikován

  14. 6.studenecká: Diskvalifikován

  15. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  16. A2 II L: Diskvalifikován

  17. A2 I L: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  19. ZkA. LA2 I.: 1/12, 44.33 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  20. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  22. A1 II L: 2/13, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  23. A1 I L: Diskvalifikován

  24. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  25. III. jumping L: Diskvalifikován

  26. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  27. II. jumping L: Diskvalifikován

  28. II. zkouška LA1: 6/12, 36.7 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  29. I. jumping L: Diskvalifikován

  30. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  32. A1 II L: Diskvalifikován

  33. A1 I L: 4/14, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  34. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  35. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  37. 3. Jumping LA1: Diskvalifikován

  38. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  39. Batmanova zkouška LA1: 4/10, 46.27 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  40. Supermanova zkouška LA1: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  41. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  42. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  45. LA1 - I.: Diskvalifikován

  46. LA1 - II.: Diskvalifikován

  47. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  48. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován