Cz En

051119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Otakar Strnad

    Člen KA

Pes

  1. Rebeca, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  2. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  3. 2.kvalifikace: 6/27, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  4. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  5. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  6. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  7. Jumping FirstAnimal L: 18/35, 44.97 s, 25.0 tr. b., 4.27 m/s

  8. Zkouška A3 Josera L: 5/13, 46.44 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  9. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Jumping L3: Diskvalifikován

  12. Zkouška L3: 3/7, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  13. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  14. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  15. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  16. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility 1 L: Diskvalifikován

  19. Agility 2 L: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  22. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  23. Zkouška 1: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2: Diskvalifikován

  25. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  26. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  28. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  29. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  30. 1. zkouška: 1/8, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  31. 2. zkouška: Diskvalifikován

  32. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  33. Agility: 14/29, 57.47 s, 17.47 tr. b., 3.48 m/s

  34. Jumping L2: Diskvalifikován

  35. Zkouška L2: Diskvalifikován

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  37. dr.A2: 5/11, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  38. pr.A2: Diskvalifikován

  39. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  40. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  41. 1. Zkouška LA2: 2/8, 47.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  42. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  44. LA2 - I.: 3/11, 41.41 s, 5.41 tr. b., 3.86 m/s

  45. LA2 - II.: Diskvalifikován

  46. LA2 - III.: 2/10, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  48. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  49. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  50. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  51. Agility Veteráni: 2/7, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  52. Jumping Veteráni: Diskvalifikován

  53. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  54. I. agility L: Diskvalifikován

  55. II. agility L: Diskvalifikován

  56. II. jumping L: Diskvalifikován

  57. I. jumping L: Diskvalifikován

  58. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  59. III. jumping L: Diskvalifikován

  60. II. jumping L: Diskvalifikován

  61. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. I. jumping L: Diskvalifikován

  63. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  65. 1 zkouška A2: 2/8, 43.76 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  66. 2. zkouška A2: 4/8, 47.97 s, 10.97 tr. b., 3.92 m/s

  67. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  68. 7.studenecká: Diskvalifikován

  69. 8.studenecká: 1/6, 46.68 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  70. 9.studenecká: Diskvalifikován

  71. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  72. II, zkouška A2 L: 8/18, 61.24 s, 13.24 tr. b., 3.4 m/s

  73. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  75. A2 II L: Diskvalifikován

  76. A2 I L: 2/6, 33.14 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  78. 4.studenecká: Diskvalifikován

  79. 5.studenecká: Diskvalifikován

  80. 6.studenecká: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  82. A2 II L: Diskvalifikován

  83. A2 I L: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  85. ZkA. LA2 I.: 1/12, 44.33 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  86. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  88. A1 II L: 2/13, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  89. A1 I L: Diskvalifikován

  90. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  91. III. jumping L: Diskvalifikován

  92. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. II. jumping L: Diskvalifikován

  94. II. zkouška LA1: 6/12, 36.7 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  95. I. jumping L: Diskvalifikován

  96. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  98. A1 II L: Diskvalifikován

  99. A1 I L: 4/14, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  100. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  101. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. 3. Jumping LA1: Diskvalifikován

  104. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  105. Batmanova zkouška LA1: 4/10, 46.27 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  106. Supermanova zkouška LA1: 1/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  107. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  108. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  109. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  111. LA1 - I.: Diskvalifikován

  112. LA1 - II.: Diskvalifikován

  113. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  114. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován