Cz En

Jumping FirstAnimal L

  1. Datum: 28. 09. 2021
  2. Závod: Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 32.36 5.93 V V
2 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.54 5.9 V V
3 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 0 0 0.0 0.0 32.83 5.85 V V
4 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 33.09 5.8 V V
5 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 33.17 5.79 V V
6 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 36.21 5.3 V V
7 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 0 0 0.0 0.0 41.59 4.62 V V
8 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 1 0 0.0 5.0 32.78 5.86 V V
9 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 34.09 5.63 V V
10 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 0 0.0 5.0 36.41 5.27 V V
11 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova 0 1 0.0 5.0 46.42 4.14 V V
12 071719 Anna Trpišovská Frisco West Silmaril 0 1 3.7 8.7 51.7 3.71 VD VD
13 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 2 0 0.0 10.0 37.71 5.09 VD VD
14 007819 Veronika Vičíková December Gift Rebell Represent 1 2 0.2 15.2 48.2 3.98 VD VD
15 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 3 0 0.71 15.71 48.71 3.94 VD VD
16 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 4 0 0.0 20.0 32.7 5.87 D D
17 083516 Pavlína Vopatová Fruko Cofi Capito 5 0 0.0 25.0 42.59 4.51 D D
18 051119 Otakar Strnad Rebeca 3 2 0.0 25.0 44.97 4.27 D D
19 042821 Karolína Tlapáková Barney 1 1 17.96 27.96 65.96 2.91 BO BO
DIS 058220 Jan Plachý American Blue Breeze Xanthiappe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020620 Roman Polačko Jasmínka z Nového Světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060719 Eva Nováková Carrie 1Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064320 Tereza Blumtrittová Elza z Radlické čtvrti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024720 Světlana Schrollová Nely DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018721 Vanessa Toušková Gamba Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096414 Barbora Melichová Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO