022920

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Havlíková

    Arrow_down

Pes

  1. Azuritta Minikiss for Anys, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  5. 1. Zkouška LA2: 1/10, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. 2. Zkouška LA2: 6/10, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  7. Terezín - DogFriends únorový předkrm, 09. 02. 2024

  8. LA2 I: 4/5, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  9. LA2 II: Diskvalifikován

  10. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  11. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  12. 1. zkouška L A2: 2/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  13. 2. zkouška A2 L: 2/3, 36.05 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  14. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  15. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  16. Agility "AKINU" L: Diskvalifikován

  17. Jumping "Fish4Dog" L: Diskvalifikován

  18. Zkouška "FAMILY BARF" L A2: 3/10, 50.19 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  19. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  20. 1. Zkouška LA2: 3/10, 33.41 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 + MR bearded collií, 27. 08. 2023

  23. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 27. 08. 2023

  26. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  27. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  29. SO - 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  30. SO - 2. zkouška A2 L: 3/10, 37.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  31. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  32. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: Diskvalifikován

  33. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  34. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  35. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 52/106, 53.68 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  36. Tachyon Trophy MASTERS L: Diskvalifikován

  37. Závod družstev OPEN + MASTERS L: Diskvalifikován

  38. Kladno - Jarní zkoušky trochu jinak + A0, 07. 05. 2023

  39. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  42. QA1 Agility: Diskvalifikován

  43. QA2 Agility: Diskvalifikován

  44. QA3 Agility: Diskvalifikován

  45. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  46. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  47. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  48. 1. Zkouška LA2: 3/5, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. 2. Zkouška LA2: 3/5, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  50. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  51. Agility L: Diskvalifikován

  52. Jumping L: Diskvalifikován

  53. Krátký jumping L: Diskvalifikován

  54. Terezín - DogFriends lednový předkrm, 13. 01. 2023

  55. LA2 I: Diskvalifikován

  56. LA2 II: Diskvalifikován

  57. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  58. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  61. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  62. LA2 I: 1/4, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  63. LA2 II: Diskvalifikován

  64. LA2 III: Diskvalifikován

  65. LA2 IV: Diskvalifikován

  66. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  67. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  71. 1. zkouška LA2: 2/5, 33.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  72. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  74. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  77. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA2: 6/10, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  79. 3. Zkouška LA2: 6/10, 32.62 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  80. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  81. Agility "Simplebiotix" L: Diskvalifikován

  82. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: Diskvalifikován

  83. Zkouška "Natural bars" LA2: Diskvalifikován

  84. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  85. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  86. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  87. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 47/101, 44.4 s, 25.0 tr. b., 4.23 m/s

  88. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  89. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 44/106, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  90. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  91. Agility L: Diskvalifikován

  92. Jumping L: 11/23, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  93. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  94. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  95. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  98. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  102. Zkouška LA2 I.: Diskvalifikován

  103. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  104. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  105. Agility III 600: Diskvalifikován

  106. Agility II 600: Diskvalifikován

  107. Agility I 600: Diskvalifikován

  108. Jumping II 600: Diskvalifikován

  109. Jumping I 600: Diskvalifikován

  110. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  111. LA2 I: 1/6, 46.99 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  112. LA2 II: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  114. 1.zkouška LA2: 3/11, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  117. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  120. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  124. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  127. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  128. Jumping FirstAnimal L: Diskvalifikován

  129. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. L: Diskvalifikován

  130. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  131. 1. Zkouška LA2: 4/6, 40.67 s, 20.0 tr. b., 4.62 m/s

  132. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  134. 1. Zkouška LA1: 3/18, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  135. 2. Zkouška LA1: 5/18, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  136. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  137. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  138. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška LA1: 2/10, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  141. 1.zkouška LA1: 2/18, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  142. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  144. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA1 II.: 4/10, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  146. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  147. TRIAL I.: 1/3, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  148. TRIAL II. : Diskvalifikován