Cz En

084818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lýdie Urbanová

    Člen KA

Pes

  1. Ampara Chiannies, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II L A3: 1/6, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  3. Jumping I L A3: Diskvalifikován

  4. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  5. Zkouška 1: Diskvalifikován

  6. Zkouška 2: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  8. 1.kvalifikace: 14/38, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  9. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  10. 3.kvalifikace: 15/36, 40.92 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  12. Agility L: 6/25, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  13. Jumping L: 6/25, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  14. Zkouška A3 L: 4/11, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  15. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  16. Jumping 1 Large: 2/5, 38.31 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  17. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  18. ZK1 Large 3: Diskvalifikován

  19. ZK2 Large 3: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  21. Agility open: Diskvalifikován

  22. Jumping light: 4/15, 21.85 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  23. Jumping open: Diskvalifikován

  24. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  25. Agility L: 1/17, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  26. Jumping L: 1/17, 26.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  27. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  29. 1. zkouška: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška: Diskvalifikován

  31. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  32. Agility: 11/29, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  33. Jumping L3: 1/12, 32.31 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  34. Zkouška L3: Diskvalifikován

  35. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  36. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  37. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  40. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  41. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  42. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  43. I. agility L: Diskvalifikován

  44. II. agility L: Diskvalifikován

  45. II. jumping L: Diskvalifikován

  46. I. jumping L: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  48. III. jumping L: 4/30, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  49. II. jumping L: Diskvalifikován

  50. I. jumping L: 8/30, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  51. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  52. 1 zkouška A3: 3/8, 57.98 s, 9.98 tr. b., 3.67 m/s

  53. 2. zkouška A3: 5/8, 47.51 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  54. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  55. 7.studenecká: Diskvalifikován

  56. 8.studenecká: Diskvalifikován

  57. 9.studenecká: 3/8, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  59. 4.studenecká: 4/7, 43.29 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  60. 5.studenecká: Diskvalifikován

  61. 6.studenecká: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  63. Jumping I: 1/21, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  64. Jumping II: 2/21, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  65. Jumping III: Diskvalifikován

  66. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  67. III. jumping L: 2/11, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  68. III. zkouška LA3: 3/11, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  69. II. jumping L: 1/12, 28.23 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  70. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. I. jumping L: 6/12, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  72. I. zkouška LA3: 2/11, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  73. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  74. 1.studenecká: Diskvalifikován

  75. 2.studenecká: Diskvalifikován

  76. 3.studenecká: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  78. A3 II L: Diskvalifikován

  79. A3 I L: Diskvalifikován

  80. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  81. 1. Zkouška LA3: 3/10, 43.17 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  82. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. 3. Jumping LA3: 3/10, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  85. LA3 I: Diskvalifikován

  86. LA3 II: Diskvalifikován

  87. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  88. Agility L: 4/27, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  89. Jumping L: 4/27, 28.69 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  90. Zkouška A3 L: 3/11, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  91. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  92. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  94. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  95. Jumping L: Diskvalifikován

  96. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  97. Zkouška 1: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2: 2/5, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  99. Zkouška 3: Diskvalifikován

  100. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  101. ZK1: Diskvalifikován

  102. Zkouška2: Diskvalifikován

  103. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  104. II. zkouška LA3: 2/14, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  105. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  107. Agility Open L: 14/36, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  108. Jumping Open L: Diskvalifikován

  109. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  110. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  111. 1.zkouška LA3 : Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  113. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  114. Agility open L: 2/14, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  115. Jumping open L: Diskvalifikován

  116. Zkouška LA3: 5/8, 49.24 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  117. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  118. 1. Zkouška - LA2: 2/9, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  119. 2. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  120. Agility L: Diskvalifikován

  121. Jumping L: 8/17, 39.67 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  122. Zkouška - LA2: 1/5, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  123. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  124. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  125. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  126. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  127. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  128. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  129. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  132. 1.Zkouška LA2: 1/6, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  133. 2.Zkouška LA2: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  134. Jumping LA2+LA3: 8/15, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  135. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  136. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  137. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  139. LA2: 9/19, 30.81 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  140. LA2-2: 2/19, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  141. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  142. II. zkouška LA2: 1/16, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  143. I. zkouška LA2: 4/16, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  144. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  145. Zkouška LA1 I: 1/9, 29.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  146. Zkouška LA1 II: 1/9, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  147. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  148. zkouška 1 LA1: 1/12, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  149. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  150. zkouška 3 LA1: 2/12, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  151. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  152. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  153. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  154. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  155. Zkouška II. LA1: 2/12, 35.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  156. Zkouška I. LA1: 7/12, 39.94 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  157. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  158. III.jumping L: Diskvalifikován

  159. II. jumping L: Diskvalifikován

  160. I. jumping L: Diskvalifikován

  161. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  162. Batmanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  165. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  168. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška LA1: 2/11, 40.33 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  170. 3. Zkouška LA1: 5/11, 52.14 s, 7.14 tr. b., 3.07 m/s