Cz En

083516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Vopatová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Fruko Cofi Capito, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  2. Agility družstev AUO: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  4. Jumping družstev AUO: 28/44, 44.71 s, 30.0 tr. b., 4.07 m/s

  5. Jumping jednotlivců AUO: Diskvalifikován

  6. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  7. Agility L: 11/25, 45.69 s, 20.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. Jumping L: Diskvalifikován

  9. Zkouška A2 L: 8/8, 34.53 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  10. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  11. Agility L: Diskvalifikován

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA2: 4/6, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  14. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  15. agility open L: Diskvalifikován

  16. Jumping open L: Diskvalifikován

  17. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  19. Open AGI L: 8/20, 49.54 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  20. Open JUMP L: Diskvalifikován

  21. Zkouška A2 L: 1/6, 48.05 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  22. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  23. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  26. A2 II L: Diskvalifikován

  27. A2 I L: Diskvalifikován

  28. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  29. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  32. A2 II L: 2/5, 52.45 s, 15.45 tr. b., 3.49 m/s

  33. A2 I L: Diskvalifikován

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  35. LA2 I: Diskvalifikován

  36. LA2 II: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  38. Agility družstev: Diskvalifikován

  39. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  40. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  41. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  42. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  43. Agility L: Diskvalifikován

  44. Jumping L: Diskvalifikován

  45. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  46. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  47. 1. běh LA2: 4/17, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  48. 2. běh LA2: 5/17, 45.51 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  49. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  50. Agility LA: Diskvalifikován

  51. Jumping LA: 14/32, 34.43 s, 20.0 tr. b., 5.29 m/s

  52. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  54. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  55. Jumping2 L: 8/11, 40.63 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  56. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  58. 1. Zkouška LA2: 1/10, 47.51 s, 2.51 tr. b., 3.68 m/s

  59. 2. Zkouška LA2: 1/10, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  61. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  64. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  67. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška LA2: 4/6, 39.95 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  69. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  70. Tuneliada L: 10/15, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  71. Zkouška LA2: 1/7, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  72. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  73. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  76. Jumping L: 6/30, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  77. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  79. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  80. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  81. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  82. 1. Zka - LA1: 3/6, 36.83 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  83. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  84. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  89. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  91. 1. Zk LA1: 2/14, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  92. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  93. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  94. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  95. Tunelovo-barelový běh L: 5/9, 31.44 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  96. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  98. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  99. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  102. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  103. Tunelovo-barelový běh L: 5/10, 27.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  104. Zkouška LA1: 3/4, 36.37 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  105. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  106. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  107. Heroutice, 2. běh: 3/7, 41.15 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  108. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  109. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  110. Jumping LA1: Diskvalifikován

  111. Zkouška první LA1: 7/12, 34.72 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  112. Zkouška VIP LA1: 5/12, 41.94 s, 25.0 tr. b., 3.65 m/s

  113. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  114. Agility L: Diskvalifikován

  115. Jumping L: Diskvalifikován

  116. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  117. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  118. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  119. Horní Počernice, 2. běh: 2/11, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  120. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  122. Agility Open AO: Diskvalifikován

  123. Agility Open AO Squads: 29/46, 50.22 s, 26.22 tr. b., 3.86 m/s

  124. Jumping Open AO: Diskvalifikován

  125. Jumping Open AO Squads: Diskvalifikován

  126. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  127. Agility Open: Diskvalifikován

  128. Agility Trial: Diskvalifikován

  129. Jumping Open: Diskvalifikován

  130. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  131. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. I. zkouška LA1: 6/12, 41.02 s, 12.02 tr. b., 3.46 m/s

  133. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  134. 1. Zka - LA1: 7/10, 38.39 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  135. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  136. 3. Zka - LA1: Diskvalifikován

  137. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  138. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  141. 1. běh LA1: 12/14, 30.06 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  142. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  143. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  144. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 37.05 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  145. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  146. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  147. 1. Zka - LA1: 4/8, 49.83 s, 30.0 tr. b., 3.09 m/s

  148. 2. Zka - LA1: 2/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  149. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  150. Zkouška 1 LA1: 8/19, 35.56 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  151. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován