Cz En

083516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Vopatová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Fruko Cofi Capito, Australský ovčák

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  2. agility open L: Diskvalifikován

  3. Jumping open L: Diskvalifikován

  4. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  6. Open AGI L: 8/20, 49.54 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  7. Open JUMP L: Diskvalifikován

  8. Zkouška A2 L: 1/6, 48.05 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  9. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  10. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  13. A2 II L: Diskvalifikován

  14. A2 I L: Diskvalifikován

  15. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  16. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  19. A2 II L: 2/5, 52.45 s, 15.45 tr. b., 3.49 m/s

  20. A2 I L: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  22. LA2 I: Diskvalifikován

  23. LA2 II: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  25. Agility družstev: Diskvalifikován

  26. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  27. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  28. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  29. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  30. Agility L: Diskvalifikován

  31. Jumping L: Diskvalifikován

  32. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  33. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  34. 1. běh LA2: 4/17, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  35. 2. běh LA2: 5/17, 45.51 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  36. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  37. Agility LA: Diskvalifikován

  38. Jumping LA: 14/32, 34.43 s, 20.0 tr. b., 5.29 m/s

  39. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  41. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  42. Jumping2 L: 8/11, 40.63 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  43. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  45. 1. Zkouška LA2: 1/10, 47.51 s, 2.51 tr. b., 3.68 m/s

  46. 2. Zkouška LA2: 1/10, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  48. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  51. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  54. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška LA2: 4/6, 39.95 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  56. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  57. Tuneliada L: 10/15, 35.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  58. Zkouška LA2: 1/7, 46.8 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  60. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  63. Jumping L: 6/30, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  64. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  66. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  67. 2.ZK LA2: Diskvalifikován

  68. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  69. 1. Zka - LA1: 3/6, 36.83 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  70. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  71. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  72. Agility L: Diskvalifikován

  73. Jumping L: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  76. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  78. 1. Zk LA1: 2/14, 40.72 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  79. 2. Zk LA1: Diskvalifikován

  80. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  81. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  82. Tunelovo-barelový běh L: 5/9, 31.44 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  83. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  85. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  86. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  89. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  90. Tunelovo-barelový běh L: 5/10, 27.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  91. Zkouška LA1: 3/4, 36.37 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  92. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  93. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  94. Heroutice, 2. běh: 3/7, 41.15 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  95. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  96. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  97. Jumping LA1: Diskvalifikován

  98. Zkouška první LA1: 7/12, 34.72 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  99. Zkouška VIP LA1: 5/12, 41.94 s, 25.0 tr. b., 3.65 m/s

  100. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  101. Agility L: Diskvalifikován

  102. Jumping L: Diskvalifikován

  103. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  104. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  105. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  106. Horní Počernice, 2. běh: 2/11, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  108. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  109. Agility Open AO: Diskvalifikován

  110. Agility Open AO Squads: 29/46, 50.22 s, 26.22 tr. b., 3.86 m/s

  111. Jumping Open AO: Diskvalifikován

  112. Jumping Open AO Squads: Diskvalifikován

  113. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  114. Agility Open: Diskvalifikován

  115. Agility Trial: Diskvalifikován

  116. Jumping Open: Diskvalifikován

  117. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  118. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  119. I. zkouška LA1: 6/12, 41.02 s, 12.02 tr. b., 3.46 m/s

  120. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  121. 1. Zka - LA1: 7/10, 38.39 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  122. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  123. 3. Zka - LA1: Diskvalifikován

  124. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  125. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  128. 1. běh LA1: 12/14, 30.06 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  129. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  130. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  131. Horní Počernice, 1. běh: 5/10, 37.05 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  132. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  133. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  134. 1. Zka - LA1: 4/8, 49.83 s, 30.0 tr. b., 3.09 m/s

  135. 2. Zka - LA1: 2/8, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  136. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  137. Zkouška 1 LA1: 8/19, 35.56 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  138. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován