Cz En

Jumping jednotlivců AUO

  1. Datum: 04. 10. 2020
  2. Závod: Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020
  3. Rozhodčí: Tangfelt, Jocke (SE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 106.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084217 Martina Omelková Angelic Button The best of aussies 0 0 0.0 0.0 43.92 4.85 V V
2 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 45.08 4.72 V V
3 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 46.45 4.59 V V
4 000313 Sebastian Sudlík Sendy Prosto Chudo 0 0 2.52 2.52 56.52 3.77 V V
5 038517 Eva Duchoňová Abigale Divine Blue 1 0 0.0 5.0 41.26 5.16 V V
6 002319 Daniel Řepa Azure Quickstep Girl Daikira Aussies 1 0 0.0 5.0 43.23 4.93 V V
7 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline 0 1 0.0 5.0 47.58 4.48 V V
8 010516 Monika Táborská Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo 1 0 0.0 5.0 48.21 4.42 V V
9 024415 Martina Smolková Enclave Ivelbero ´s Darling 1 0 0.0 5.0 48.46 4.4 V V
10 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 1.33 6.33 55.33 3.85 VD VD
11 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 38.07 5.59 VD VD
12 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 2 0 0.0 10.0 40.72 5.23 VD VD
13 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 0.0 10.0 41.95 5.08 VD VD
14 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 1 0.0 10.0 43.83 4.86 VD VD
15 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 1 1 0.0 10.0 46.13 4.62 VD VD
16 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 1 1 0.0 10.0 47.54 4.48 VD VD
17 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 1 0.0 10.0 49.42 4.31 VD VD
18 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai 1 1 3.29 13.29 57.29 3.72 VD VD
19 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 3 0 0.0 15.0 41.98 5.07 VD VD
20 057619 Nicole Malkusová Victoria’s Secret Carcassonne Tolugo 2 2 0.0 20.0 52.29 4.07 D D
21 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling 1 1 10.75 20.75 64.75 3.29 D D
22 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 4 1 0.0 25.0 43.71 4.87 D D
23 008420 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria 2 2 11.16 31.16 65.16 3.27 BO BO
DIS 015220 Lucie Volfová Bertík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002916 Sebastian Sudlík Estate Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006120 Klára Pauchová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083516 Pavlína Vopatová Fruko Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060617 Eliška Beránková A Midnight Rider Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070018 Yvona Dostálová Amberwood Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068619 Karolína Šašváryová Saffron Cofi Capito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO